Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.333 μηνύματα σε 12.381 θέματα από 6.300 Μέλη / Τελευταίο μέλος: CharlesjeF
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 19 Απρ 2024, 22:35:06

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 19 Απρ 2024, 22:35:06

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από chris 1975
    [Σήμερα στις 19:04]

    από Markhelis
    [Σήμερα στις 14:20]

    από Yiannis_S
    [Χθες στις 00:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από tsiou
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 23:05:11]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]

    από tasospap
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 09:47:39]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 20:51:06]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 12:49:07]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 08:22:03]

    από Yiannis_S
    [Τρίτη, 9 Απρ 2024, 00:01:58]

    από jjkor
    [Δευτέρα, 8 Απρ 2024, 00:59:23]

    [Πέμπτη, 4 Απρ 2024, 22:49:28]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6300
    Τελευταίο: CharlesjeF
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304333
    Σύνολο θεμάτων: 12381
    Online σήμερα: 89
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 1
    Επισκέπτες: 61
    Συνολικά: 62
    Στυλ εμφάνισης

    Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 7     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Προτάσεις καταστημάτων εξωτερικού  (Αναγνώστηκε 44150 φορές)
    Beholder
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4


    « στις: Παρασκευή, 17 Αύγ 2007, 22:26:00 »

    Καλησπέρα

    Είναι το πρώτο μου Post στο forum. Είμαι πρωτάρης στον χώρο χωρίς μοντέλο και πτήσεις στο ενεργητικό (εκτός από κάποιες ώρες στον FMS) αλλά πολύ σύντομα ελπίζω πως θα δοκιμάσω.

    Έχω ήδη προχωρήσει σε παραγγελίες εξοπλισμού από εξωτερικό. Δυστυχώς δεν εμπιστεύομαι καθόλου τους Έλληνες εμπόρους. Δεν τους βάζω όλους στην ίδια μοίρα αλλά οι εξαιρέσεις είναι ελάχιστες και απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

    Μπαίνω στην διαδικασία να κάνω αυτό το Post με αφορμή παράπονα και τραγικές περιπτώσεις ανθρώπων που όντας νέοι στον χώρο σαν και μένα, βρέθηκαν κάποιοι αετονύχηδες (κοράκια) να τους κλέψουν τα λεφτά τους.

    Και σήμερα είδα εδώ στο forum κάποιες ανακοινώσεις καταστημάτων με τιμές πραγματικά εξοργιστικές για κάποιον που έστω και λίγο γνωρίζει τις τιμές του εξωτερικού. Για αυτό λοιπόν κάνω τις παρακάτω προτάσεις από ebay και παρακαλώ να μου ανταπαντήσετε με δικές σας προτάσεις. Λέω εξ αρχής πως δεν με ενδιαφέρουν απόψεις που εκθειάζουν τους Έλληνες εμπόρους και προσπαθούν (άραγε γιατί ; ) να αλλοιώσουν την πεποίθηση ότι κάποιοι μας κλέβουν και ως εκ τούτου δεν θα μπω καν στον κόπο να απαντήσω. Αν και νέος στον χώρο εν τούτης ψωνίζω από το εξωτερικό σε μόνιμη βάση εδώ και 5 χρόνια (κάνοντας πάντα έρευνα στην Ελληνική αγορά) και έχω κατασταλαγμένη άποψη.

    Τα links

    http://www.rvmshop.com
    http://stores.ebay.com/buzzman93

    Ευχαριστώ


    Καταγράφηκε
    mastoras
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 926



    WWW
    « Απάντηση #1 στις: Παρασκευή, 17 Αύγ 2007, 23:16:46 »

    Μεγαλε Ελληναρα με "εστειλες" με την μηνυματαρα σου αυγουστιατικα  Grin Grin

    Βρηκες ενα αερομοντελιστικο φορουμ , και αιντε πηρε φωτια το πληκτρολογιο σου γραφοντας κραυγες και κραξιματα για τα Ελληνικα καταστηματα λεγοντας τους , κλεφτες , κορακια , και αλλα πολλα , και μαλιστα στο πρωτο σου μηνυμα  Θυμός

    Ρε συ τρελλος εισαι ? ......Δινεις διευθυνσεις απο καταστηματα του εξωτερικου που κανουν υποτιμολογιση κλεβοντας ........ μαζι με εσενα το Ελληνικο Δημοσιο .......και εχεις το θρασος να φωναζεις κλεφτες αυτους που εισαγουν νομιμα και πωλουν νομιμα . Grin

    Ντροπη σου .......μελλοντικέ  αερομοντελιστη .

    Καταγράφηκε

    Οταν θέλεις να πας κάπου γρήγορα πήγαινε μόνος σου, όταν θέλεις να πας κάπου μακρυά πήγαινε με άλλους
    Beholder
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4


    « Απάντηση #2 στις: Παρασκευή, 17 Αύγ 2007, 23:22:26 »

    Μεγαλε Ελληναρα με "εστειλες" με την μηνυματαρα σου αυγουστιατικα  Grin Grin

    Βρηκες ενα αερομοντελιστικο φορουμ , και αιντε πηρε φωτια το πληκτρολογιο σου γραφοντας κραυγες και κραξιματα για τα Ελληνικα καταστηματα λεγοντας τους , κλεφτες , κορακια , και αλλα πολλα , και μαλιστα στο πρωτο σου μηνυμα  Θυμός

    Ρε συ τρελλος εισαι ? ......Δινεις διευθυνσεις απο καταστηματα του εξωτερικου που κανουν υποτιμολογιση κλεβοντας ........ μαζι με εσενα το Ελληνικο Δημοσιο .......και εχεις το θρασος να φωναζεις κλεφτες αυτους που εισαγουν νομιμα και πωλουν νομιμα . Grin

    Ντροπη σου .......μελλοντικέ  αερομοντελιστη .



    Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα σου.
    Καταγράφηκε
    petran
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 197



    « Απάντηση #3 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 00:30:33 »

    Φιλε beholder. Ο αγαπητος mastoras εχει δικιο σε αυτα που λεει , απλα τα εκφραζει σε εντονο βαθμο. Η μηδενιστικη και ισοπεδωτικη σου αντιμετωπιση δεν φερουν κανενα αποτελεσμα και δεν ειναι η πραγματικοτητα. Μη σωστοι επαγγελματιες υπαρχουν παντου, αυτοι ομως ειναι γνωστοι και σε πληροφορω πολυ λιγοι. Επειδη εισαι νεος στον χωρο σου προτεινω να επιλεξεις μεσω αλλων αερομοντελιστων εναν σωστο επαγγελματια ο οποιος θα ειναι σε θεση να σου πουλησει τα καταλληλα προιοντα. Αντιθετως αν ακολουθησεις την οδο της αγορας μεσω ιντερνετ τοτε σε διαβεβαιω οτι τα μισα απο αυτα θα αγορασεις θα ειναι αχρηστα και τα αλλα μισα θα καταληξουν στον καδο των σκουπιδιων. Η αγορα μεσω ιντερνετ ενδεικνυται σε προχωρημενους και απαιτητικους αερομοντελιστες για τους οποιους η ελληνικη αγορα δεν τους καλυπτει. Επισης να ξερεις οτι την αγορα αεροπλανου απο το εξωτερικο και ιδιως εκτοε ΕΕ θα την πληρωσεις τουλαχιστον το ιδιο οσο θα το αγοραζες εδω. Εγω ειχα την ατυχια να φερω ενα ηλεκτρικο απο ΗΠΑ και πληρωσα επιπλεον 90 ευρω για εκτελωνισμο. Υπαρχουν και πολλα μεταχειρισμενα.
    Καταγράφηκε
    iosif
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 148



    « Απάντηση #4 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 01:58:40 »

    Μεγαλε Ελληναρα με "εστειλες" με την μηνυματαρα σου αυγουστιατικα  Grin Grin

    Βρηκες ενα αερομοντελιστικο φορουμ , και αιντε πηρε φωτια το πληκτρολογιο σου γραφοντας κραυγες και κραξιματα για τα Ελληνικα καταστηματα λεγοντας τους , κλεφτες , κορακια , και αλλα πολλα , και μαλιστα στο πρωτο σου μηνυμα  Θυμός

    Ρε συ τρελλος εισαι ? ......Δινεις διευθυνσεις απο καταστηματα του εξωτερικου που κανουν υποτιμολογιση κλεβοντας ........ μαζι με εσενα το Ελληνικο Δημοσιο .......και εχεις το θρασος να φωναζεις κλεφτες αυτους που εισαγουν νομιμα και πωλουν νομιμα . Grin

    Ντροπη σου .......μελλοντικέ  αερομοντελιστη .

    Για κατσε ρε mastora!!!  Tι σε' πιασε?  Mηπως εχεις κανενα μαγαζι και'συ?
    Λιγο πιο ηρεμα και θα την βρουμε την ακρη!!!
     
      O ανθρωπος μιλησε και για εξαιρεσεις, που εγω τουλαχιστον γνωριζω αρκετες! Δεν τους λεει ολους κλεφτες.  Mιλησε για ανθρωπους που εχουν παραπονα για τις τιμες καποιων ελληνικων μαγαζιων και γι'αυτους κανει και αυτο το ποστ. Που ειναι δηλαδη το κακο?
     
     Tην υποτιμολογηση ας την αφησουμε στην ακρη, γιατι πολλα  εχουν ειπωθει και συμπερασμα δεν βγαινει.
    Oλοι νομιζω πως θα ηθελαν να αγορασουν απ'εξω, ειτε λογω τιμων, ειτε λογω μεγαλυτερης γκαμας πραγματων.
     
      Kαι συ φιλε μου Beholder, χαλαρωσε και θα βρεις και  ελληνες καλους επαγγελματιες να σε εξυπηρετησουν.


    Καταγράφηκε
    mrkaza
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.113


    « Απάντηση #5 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 02:11:00 »

    ... πολλά είπα αν πω κιαλα θα χαλαστω ξανα και δεν κανει ...
    Καταγράφηκε

    dapan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 814



    « Απάντηση #6 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 02:41:33 »

    Καλημέρα
    Σίγουρα ο τρόπος ο έκφρασης του Beholder δεν είναι και ο ιδανικός.. Βέβαια στην δημοκρατία θεωρώ πως ο καθένας μας μπορεί να λέει την άποψη του όπως αυτή του βγαίνει... μη ξεχνάμε πως ο Beholder μας ενημερώνει πως εδώ διάβασε για το τι συμβαίνει στην ελληνική αγορά..
    Μήπως λοιπόν θα πρέπει πριν γράψουμε κάτι να το σκεφτόμαστε δύο φορές γιατί αυτό μπορεί να προκαλέσει μεγαλύτερη ζημιά στο χώρο από τι το καλό που θα θέλαμε να κάνουμε??
    για σκεφτείτε μια Ελλάδα χωρίς μοντελιστικά καταστήματα ?? μήπως θα ταν σε χειρότερη μοίρα και από την Ουγκάντα??
    Α ! και κλείνοντας θα ήθελα να τονίσω πως τα περισσότερα μου υλικά τα ψωνίζω  από το ebay ή από καταστήματα του εξωτερικού με υποτιμολόγηση γιατί αν κλέβω εγώ μία το κράτος αυτό το κάνει πολλαπλάσια...


    dapan
    Καταγράφηκε

    Όποιος μαθαίνει από τα λάθη του είναι έξυπνος,
    όποιος μαθαινει από τα λάθη των άλλων είναι σοφός
    GiannisX
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.505



    « Απάντηση #7 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 08:22:25 »

    Α ! και κλείνοντας θα ήθελα να τονίσω πως τα περισσότερα μου υλικά τα ψωνίζω  από το ebay ή από καταστήματα του εξωτερικού με υποτιμολόγηση γιατί αν κλέβω εγώ μία το κράτος αυτό το κάνει πολλαπλάσια...


    dapan
    Thumbs up Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Aeolus-Rc
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #8 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 08:48:59 »

    Beholder καλωσόρισες στο Aeromodelling GR.

    Πολλά καταστήματα υπάρχουν, πάντα η παραγγελία από εξωτερικό έχει ένα ρίσκο.

    Σκέψου λίγο το μήνυμα που έγραψες.

    Θα μπορούσες απλά να ζητήσεις πληροφορίες, όπως άλλα μηνύματα. Παίρνεις όμως και μια θέση που είναι και προσβλητική και υβριστική για τους έλληνες επαγγελματίες.

    Δυστυχώς πήρες και μια απάντηση με εριστικό περιεχόμενο.

    Υπάρχουν πολλά μηνύματα με διευθύνσεις από ξένα καταστήματα και στο φόρουμ και στα links.

    Οταν δεν υπήρχε τίποτα άλλο σχετικό στην Ελλάδα, τον Σεπτ. 2003 είχα γράψει στο παλιό Aeromodelling GR στο Yahoo!
    http://groups.yahoo.com/group/aeromodellinggr/message/505
    Παράθεση
    Το φόρουμ αυτό δεν έχει την έννοια του club. Είναι φόρουμ, αγορά, ελεύθερη στον καθένα, βλέπεις διάφορα, καλά και κακά, χαζά και σοφά αλλά ενημερώνεσαι κιόλας. Βλέπεις πως σκέφτονται οι άλλοι, σκέφτεσαι πράγματα που δεν είχες σκεφτεί, μπορεί να βοηθηθείς αλλά μπορεί και να παρασυρθείς. Είναι μια ηλεκτρονική πιάτσα για ανθρώπους με κοινό ενδιαφέρον τον αερομοντελλισμό στην Ελλάδα.

    Δες το παραπάνω σαν πυξίδα και μάθε σιγά σιγά να κρίνεις.

    Καλό ταξίδι στον χώρο του Aeromodelling GR και σύντομα με επιτυχία και στον αέρα  Wink
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    Beholder
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4


    « Απάντηση #9 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 12:49:39 »

    Ο νοών νοείτω.....

    Απο τα λίγα επιχειρήματα που κατάφεραν κάποιοι να αρθρώσουν δεν βλέπω κανένα από αυτά άξιο απόκρισης από μέρους μου. Μηδενισμοί του τύπου "τα μισά άχρηστα τα άλλα μισά χαλασμένα" μάλλον αγνοούν κάθε προφανή λογική με απώτερο σκοπό να συγκαλύψουν την αλήθεια.

    Κρίμα που ο κόσμος νομίζει πως βρίσκει στα πρόσωπα τον ολίγων "επαϊόντων", υποστηριχτές και ανιδιοτελείς συμβουλάτορες. Ευκαιρία λοιπόν αυτή η πλειοψηφία να μάθει αυτό που εγώ ξέρω από τα χρόνια ενασχόλησης μου με τα Ελληνικά forums. Ευτυχώς υπάρχει το υπόλοιπο πραγματικά ελεύθερο Internet για να αντλήσει κανείς πληροφορίες και γνώσεις.

    Επίσης είναι προφανές από που προέρχεται η οικονομική υποστήριξη των εν λόγω forums. Και δεν "φτύνουμε" πότε εκεί που θα χρειαστεί να "γλύψουμε" αργότερα.

    Δεν έχω άλλο σχόλιο. Παρακαλώ όσοι έχετε προτάσεις καταστημάτων να τις στείλετε με pm.


    P.S. το μόνο πραγματικά που με προσέβαλε είναι ο χαρακτηρισμός "Ελληνάρας" από τους φέροντες και τα χαρακτηριστικά και τα ιδιώματα αυτού του τύπου Έλληνα που ανθεί στις μέρες μας. Εγώ προσωπικά ντρέπομαι που είμαι Έλληνας εξαιτίας τέτοιων ανθρωπιδίων.
    Καταγράφηκε
    gregman
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 247



    « Απάντηση #10 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 13:10:18 »

    ενας ακομα παντογνωστης  που ηρθε  να μας μορφωσει , και ακομα ειναι αυγουστος και κανει και ζεστη.

    οσο για τους σε εισαγωγικα επαιοντες και συμβουλατορες που εσπευσε να χαρακτηρισει ο εν λογω κυριος  ας μας πει ποτε ζητησε βοηθεια σε κατι εδω  και  δεν του την εδωσαν η τον παραπλανησαν.

    και εφοσον υπαρχει το πραγματικο ελευθερο ιντερνετ αλλου γιατι ασχολειται με τουτο ?

    Καταγράφηκε

    Γρηγόρης Μανουσακάκης
    Beholder
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4


    « Απάντηση #11 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 13:24:26 »

    Αγαπητέ κύριε

    Διαβάστε με περισσότερη προσοχή το τελευταίο μου μήνυμα και θα λάβετε την απάντησή σας. Εγώ ντρέπομαι λόγω προφανούς ηλικιακής διαφοράς μεταξύ μας (αν η φωτογραφία απεικονίζει εσάς) και εξαιτίας του ότι σεβόμουν και θα σέβομαι πάντα το επάγγελμά σας (πιλότος δεν είστε ?) να σας υποδείξω το γιατί.

    Και κάτι ακόμα. Οι αφορισμοί μου δεν αφορούν τους πάντες εδώ μέσα. Κατευθύνονται πολύ συγκεκριμένα. Για αυτό και όπως έγραψα: "Ο νοών νοείτω". Αν θέλετε να το κάνω πιο απλό με ένα έμμεσο τρόπο. "όποιος έχει την μύγα, μυγιάζεται".

    Με τιμή.

    Καταγράφηκε
    ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΑΚΗΣ
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 185


    GG 707


    « Απάντηση #12 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 14:01:57 »

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

    ΜΙΣΟ ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΣΤΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ 3.2.1. ΠΑΜΕ..ΚΑΙ CUT
    Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ (ΚΑΙ Ο ΠΟΛΕΜΩΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ...)

    Η ΝΕΑ ΤΑΙΝΙΑ ΚΥΚΛΟΦΩΡΕΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ (ΕΧΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗ)

    ΦΙΛΙΚΑ ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
    Καταγράφηκε

    GG 707
    hlsat
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.042


    ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ


    « Απάντηση #13 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 15:12:42 »

    Ηρεμα παιδια δεν χρειαζεται τοσο αποτομες κινησεις στο θεμα γιατι αν τεντονουμαι το σχοινι και απο τις δυο πλευρες τοτε θα κοπη και χαιρεται ολοι εχουν δικιο και ταυτοχρονα αδικο η αγορα ειναι ελευθερη και υπαρχη ο νομος της που ειναι η προσφορα και η ζητηση κατανοω και της δυο πλευρες και του πωλητη και του αγοραστη ο μεν πρωτος εχει τις δικιες του δυσκολιες και ο δε δευτερος τις δικιες του απαιτησεις .Εγω απο την δικη μου μερια προτιμω να αγορασω απο τον τομο μου και ας ειναι ποιο ακριβα παρα απο εξω και ο λογος ειναι πολυ απλος πρωτον οτι τα χρηματα μου μενουν στον τοπο μου και δευτερον οτι εχω και το κεφαλι μου ησυχο οτι θα παραλαβω τα πραγματα που θελω και αν υπαρχη προβλημα μπορω να βρω λυση με τον καταστηματαρχη οχι να ψαχνουμαι τι γινεται με τους εξω Η λυση του εξω για μενα ειναι οταν χρειαζομαι κατι και δεν με καλυπτη η ντοπια αγορα και το εχω κανει καποιες φορες με το να αποδεχομαι και το ρισκο
    Για αυτο λοιπον συνιστω ψυχραιμια και οχι ακροτητες λογου και πραξεων σε ολους τους φιλους του φορουμ και καλοσοριζω το καινουργιο μελος και του προτινω σαν παλαιοτερος και μεγαλυτερος πιθανως σε ηλικια να ειναι λιγο ποιο προσεκτικος στα γραφωμενα του σιγουρα σε καποια εχει απολυτο δικιο και σε καποια αλλα αδικο


    Φιλικα και χωρις παρεξηγησεις Ηλιας Ξανθη
    Καταγράφηκε

    Χαρας το μαστορα που εχει μεγαλα κεφια
    coolvag
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 857


    Ευάγγελος Κουλάδης


    « Απάντηση #14 στις: Σάββατο, 18 Αύγ 2007, 15:25:18 »

    εαν εχει δίκιο να βγεί αντρίκια, να πει το ταδε καταστημα, και εγω θα σεβαστω αυτο που λεει  οταν θα ειναι επωνυμως.

    Και απο την αλλη τα μαγαζια τα εχουν ανθρωποι σαν και εμας και υπάρχουν και νευρα και μπορει να μην κατσουν στον καθε "ανόητο" να τους κανει τα χατηρια,  ενταξει σιγουρα θα επρεπε, αλλα ανθρωποι ειμαστε.

    οταν θες να πεις κατι να βγαινει επωνυμας, και οχι κρυμμενο το εmail σου, το αν σε πειραξε το ελληνάρα, μαλλον εσυ εχεις την μυγα και προσβλήθηκες.


    Τωρα μας λες κιόλας οτι τα παιρνει και ο Admin μας, το φορουμ σιγουρα του ανηκει( εφόσον πληρωνει εξοδα και προσωπικο χρονο) αλλα η ψυχη αυτου του φορουμ ειμαστε εμεις οι ιδιοι μοντελιστες, βοηθωντως ο ενας το αλλον Thumbs up, γραφουνε παρα πολοι αξιολογοι αερομοντελιστες, και δεν ειναι ευγενικο απο μερους σου αυτο.


    Βαγγέλης Κουλάδης



    P.S Φυσικα και ολοι ψωνίζουμε και απο εξω, και τι εγινε ο καθενας κοιταζει να αγορασει φθηνότερα  idiot2
    Καταγράφηκε
    Σελίδες: [1] 2 3 4 ... 7     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Η αγορά αερομοντελλιστικού υλικού  |  Ο Ελληνας αερομοντελλιστής και η αγορά υλικών (Συντονιστής: Serafim)  |  Θέμα: Προτάσεις καταστημάτων εξωτερικού
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.039 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.