Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.323 μηνύματα σε 12.379 θέματα από 6.239 Μέλη / Τελευταίο μέλος: CharlesjeF
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τρίτη, 16 Απρ 2024, 22:05:47

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τρίτη, 16 Απρ 2024, 22:05:47

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 18:34]

    από dominicm
    [Σήμερα στις 14:57]

    από Yiannis_S
    [Χθες στις 23:14]

    από chris 1975
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 11:21:01]

    από tasospap
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 09:47:39]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 20:51:06]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 12:49:07]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 08:22:03]

    από Yiannis_S
    [Τρίτη, 9 Απρ 2024, 00:01:58]

    από jjkor
    [Δευτέρα, 8 Απρ 2024, 00:59:23]

    [Πέμπτη, 4 Απρ 2024, 22:49:28]

    από dominicm
    [Δευτέρα, 1 Απρ 2024, 12:53:25]

    [Κυριακή, 31 Μάρ 2024, 23:37:58]

    από panyaek
    [Κυριακή, 31 Μάρ 2024, 19:13:03]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6239
    Τελευταίο: CharlesjeF
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304323
    Σύνολο θεμάτων: 12379
    Online σήμερα: 55
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 4
    Επισκέπτες: 28
    Συνολικά: 32
    Στυλ εμφάνισης

    Υπενθύμιση προς τους φίλους αερομοντελιστές που γράφουν σε θέματα για δραστηριότητες σε μοντελοδρόμια. Μην κάνετε προσωπικούς διαλόγους, είναι κουραστικοί για όσους θέλουν να δουν την αερομοντελιστική κίνηση και τις δραστηριότητες που υπάρχουν.
    Σελίδες: 1 ... 43 44 45 [46] 47 48 49 ... 89     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Μάλεμε-Χανιά..ο παράδεισος!!  (Αναγνώστηκε 343016 φορές)
    Ntinos54
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 342



    « Απάντηση #675 στις: Παρασκευή, 28 Σεπ 2007, 18:50:22 »

    Καλο απογευμα σε ολους σας Thumbs up
    Δεν μας αποκαλυψες ομως Ντινο,
    Το αεροπλανακι ηταν δικο του? Azn
    Το πηρε σε ενα κομματι κ ετρεχε η σε περισοτερα απο ενα? laugh laugh devil

    το αεροπλανακι δεν ηταν δικο του αλλα επειδη επεσε στα χερια του το πηρε και ετρεχε και ναι ειχε γινει 2 κοματια χαχαχαχαχαχαχα.....



    οσο για τα λεγομενα του Κωστα ......
    επειδη ειμαι νεος ακομα στο αερομοντελισμο θα ελεγα πως χρειαζεται σιγουρα μια συνελευση για το λογο οτι ειμαι μολις 2 μηνες στη παρεα και βλεπω πραγματα πολυ περιεργα και θελω να συνεχισω σε αυτο το χομπι και να παροτρεινω και αλλους ,
    γιαυτο λοιπον να κοιταξουμε να φτιαξουμε λιγο τη κατασταση να ειναι πιο ομορφα τα πραγματα και η συνθηκες
    .......Α και ο μοντελισμος ειναι για ολους ανεξερετου παλαιοτητας- ηλικιας- φυλου-κοινωνικης θεσης και λοιπα πιστευω ενα προεδριο ωπος εχω μαθει εγω εστω ψηφιζεται απο τα μελη μιας ομαδας ..........
    εγω ομαδα σαν καινουριος δεν εχω δει ουτε εχω ακουσει οτι υπαρχει το μονο που ακουσα ειναι πληρωσε λεφτα για να μπαινεις στο μαλεμε
    ----ωραια να πληρωσω λεφτα ...τα λεφτα αυτα ωμος σε τι θα βοηθησουν ειναι εισοδος ωπος πληρωνω στα club η θα μου προσφερει κατι
    ...ολα αυτα πρεπει εμεις η καινουριοι να τα μαθενουμαι και οχι να γραφουμε στο aeromodelling και μετα να μας βαζουν και χερι οτι ο παραδεισος ειναι ενας καδος ετσι που το εθεσε ο φιλος Μανος αν ημουνα αλλος δεν θα ξανα ασχολιομουνα με τον αερομοντελισμο,
    αν καποιοι γιναν αμαξακιδες μαλον φταινε αλλα πραγματα Μανο μου και οχι η παρεα και τα σκουπιδια γιατη εγω απο τη πρωτη μερα που ξεκινησα ολοι μου βοηθησαν ο Πετρος-Κωστας-Γιωργος-Νεκταριος-Κυριος Δημητρης-Αλεξης-Αποστολης-Τζωρτζης και αλλοι πολυ πολυ προθυμη ανθρωποι,
    και ηδη 3 φιλοι μου απο μενα μεσα σε 2 μηνες αγορασαν αεροπλανακι και τους βοηθαω τωρα εγω να μαθουν εστω τα λιγα που εχω παρει και εγω απο τα παιδια  .....
    θα ηθελα ωμος να δω στο μελον μια οργανωσει μια ομαδα δεν ξερω πως να το πω.
    το χομπι αυτο ειναι πραγματικα πολυ ομορφο και τραβαει ομορφους ανθρωπους και καλοπροερετους...
    και ετσι να συνεχιστει ελπιζω
    το ΜΑΛΕΜΕ-ΧΑΝΙΑ παραδεισος ειναι απλα μια λεξη μια τοποθεσια
    εμεις ωμος ειμαστε η ψυχη...αλλιως και εμεις μπορουμε να πεταμε τα αεροπλανακια μας σε πολλα αλλα μερη αλλα αφου εχουμε αυτο το μαλεμε και εξυπηρετει να κοιταξουμε ολοι να συμετασχουμε και να το προσεχουμε.
    Καταγράφηκε

    anythink that makes you sad makes you stronger........
    Johnnie Red
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 662



    « Απάντηση #676 στις: Παρασκευή, 28 Σεπ 2007, 21:40:32 »

    εμεις ωμος ειμαστε η ψυχη...αλλιως και εμεις μπορουμε να πεταμε τα αεροπλανακια μας σε πολλα αλλα μερη αλλα αφου εχουμε αυτο το μαλεμε και εξυπηρετει να κοιταξουμε ολοι να συμετασχουμε και να το προσεχουμε.

    Αγαπητέ Ντίνο,

    Ίσως απο την μεριά που κατοικώ και πετώ τα αεροπλανάκια μου να μην έπρεπε να μιλήσω. Όμως χρησιμοποιώντας την ιδιότητα του μοντελιστή χομπίστα, και δεδομένου του ότι εμείς στην Αθήνα είχαμε κάτι καλό (βλέπε Σπάτα) και το χάσαμε, επειδή εν τέλει έγινε αεροδρόμιο, θα ήθελα να επισημάνω τα εξής:
    Γνωρίζοντας τον Μάνο, ξέρω οτι αυτά που είπε δεν τα είπε με κακία αλλά για να προσεγγήσουμε την ΟΥΣΙΑ του θέματος που είναι ...Δεν χέζουμε εκεί που τρώμε....Με απλά λαϊκά λόγια....
    Το αν το Μάλεμε θα παραμείνει Παράδεισος αυτό θα οφείλεται απο εμάς τους "χρήστες" που μάλιστα θα πρέπει και να λάβουμε υπόψην οτι είμαστε "ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΙ" σε αυτήν την αεροπορική βάση (άσχετα αν παραμένει προσωρινά ανενεργή).... Το αν καταλαβαίνουμε οτι δεν πρέπει να την βρωμίζουμε εξαρτάται απο την ανατροφή μας και τον τρόπο που βλέπουμε και αντιλαμβανόμαστε το χόμπι....(Πιστεύω οτι κανένας δεν πετάει τα απορίμματά του στο πάτωμα του εργαστηρίου του....Γιατί να το κάνει αυτό στο χώρο που πετάει το κατασκεύασμά του;;;;Wink
    Με την ιδιότητα του "παλαιότερου" και "ενεργού" ως προς την παραχώρηση για μοντελιστική χρήση του Μάλεμε - μοντελιστή
    ο Μάνος προσπάθησε να μας αφυπνίσει ως προς το "τι μέλει γενέσθαι"....και πως τα πράγματα αλλάζουν πολλές φορές απο "Παράδεισο σε Κόλαση"
    Αν διάβασες με προσοχή τα γραφόμενά του και χωρίς καμμία προκατάληψη θα έβλεπες οτι και οι τζαμπατζήδες χρειάζονται την ασφάλιση.........ΑΡΑ Θα πρέπει να πληρώνουν κάτι για να έχουν μια στοιχειώδη ασφάλιση πρός τρίτους...Δεν σου φταίνε τίποτα τα αυτοκίνητα ή ακόμα και τα "κεφάλια" των υπολοίπων ποιυ παρευρίσκονται στον χώρο σε μια κακή στιγμή.....Τι θα πείς μετά στον συνάδελφο μοντελιστή αν φερ' ειπείν το αεροπλάνο σου φάει μια παρεμβολή και καταλήξει στην καμπίνα επιβατών του αυτοκινήτου του συναδέλφου;;;  ΣΟΡΡΥ ΡΕ ΦΙΛΕ:::::: Αυτό θα πείς;;;; Και τι να το κάνει το σόρρυ ο άλλος;;;;; - σημείωση οτι μιλάω για τις καλλίτερες των συνθηκών και δεν μιλώ για ενδεχόμενο τραυματισμό.........
    Αυτά όλα θα πρέπει να τα λάβουμε υπόψη μας και να πορευτούμε με γνώμωνα την λογική και το Μέτρο που χαρακτήριζε τους αρχαίους ημών προγόνους και όχι με βάση των εγωϊσμό και τον ωχ-αδερφισμό που μας διακρίνει τελευταία.....
    Θα μείνω στα τελευταία γραφώμενά σου που με βρίσκουν και απόλυτα σύμφωνο.....
    Όλοι λοιπόν απο δω και πέρα να προσέχουμε και να μαζεύουμε οι ίδιοι τα απορρίματά μας ...έτσι ο χώρος πάντα θα είναι ένας παράδεισος και θα περνούμε περισσότερες ευτυχισμένες στιγμές μαζί σεβόμενοι τον χώρο αλλά και τους υπόλοιπους συναδέλφους μοντελιστές που μοιράζόμαστε το χώρο.
    Με φιλικούς χαιρετισμούς στην λεβεντογέννα Κρήτη και στους μοντελιστές που την απαρτίζουν,
    Τρύφωνας
    « Τελευταία τροποποίηση: Παρασκευή, 28 Σεπ 2007, 21:56:43 από Johnnie Red » Καταγράφηκε

    What goes up must come down...

    www.petame.gr
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #677 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 10:05:20 »

    Πολύ φασαρία για ενα απλό θέμα.

    - Μάλεμε- Χανιά: Ναι, παράδεισος για τους αερομοντελιστές.
    - Σκουπίδια: Ναι, χαλάει μια καλή εικόνα.

    Η λύση απλή και δοκιμασμένη: Ο καθένας φέρνει μαζί του κάποιες σακκούλες, όπου μαζεύει τα άχρηστα (και τα σπασμένα  Θυμός ), τα πάει σπίτι του και πετάει τα άχρηστα στον σχετικό κάδο απορριμάτων.

    Μην περιμένετε από τους άλλους να κάνουν κάτι που μπορείτε να κάνετε μόνοι σας.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    Ntinos54
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 342



    « Απάντηση #678 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 11:09:30 »

    συμφωνω απολυτα αν και τα λεγομενα μου δεν ηταν για τα σκουπιδια αλλα για αλλες σκεψεις που εχω στο μυαλο μου και στη τελικη αγαπητε admin το καλυτερο ειναι να κρατας μαζι σου τα σκουπιδια σου και τα πετας σε ενα καδο εξω απο το χωρο αεροδρομιου ωπος και το κανω εγω χωρις να μου το πει κανενας...
    φιλε johnie red εγραψα πολλα και δεν νομιζω να εδωσα εμφαση στα σκουπιδια και ενοειτε πως δεν πρεπει να πεταμε σκουπιδια το νοημα ηταν αλλο......
    καλυτερα να ληξει αυτο το ζητημα εδω και οταν ερθει η ωρα και βρεθουμε με τα παιδια θα λυθουν η μεν αποριες μου εμενα σαν νεος και θα λυθουν οι απαιτησεις τον πιο παλαιων απο την λεσχη η ωπος θελεται πειτε την.....
    μην χανετε την ουσια αυτο εχω να πω μονο και μια παροιμια πολυ γνωστη .......
    οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια........

    φιλικα Ντινος
    « Τελευταία τροποποίηση: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 11:34:50 από Ntinos54 » Καταγράφηκε

    anythink that makes you sad makes you stronger........
    Baper
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 20



    « Απάντηση #679 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 13:10:05 »

    Καλημέρα,
    Θα παρακαλούσα το θέμα να σταματήσει εδώ, δεν χρειάζονται αντιπαραθέσεις.
    Εάν έχετε πρόβλημα , τηλέφωνα υπάρχουν, σηκώστε τα και πάρτε να συνενοηθείτε.
    Το Μάλεμε παρεπιπτόντως δεν έχει ουδεμία σχέση με το Βλητέ.
    Θα παρακαλούσα να ανοίξετε ένα νέο Θέμα (Βλητές ο παράδεισος.... ή όπως αλλιώς θέλετε πέστε το....) και να ποστέρετε εκεί φωτό που αφορούν πτήσεις και δρώμενα του Βλητέ.
    Ο Γραπτός λόγος πολλές φορές παρεξηγείτε, η καλύτερη λύση είναι να πιείτε ένα καφεδάκι να τα πείτε και να ξεδιαλύνει οποιαδήποτε παρεξήγηση ή απορία..
    ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΚΑΤΙΝΕΣ !!!!!



     
    Καταγράφηκε

    ***********
     Keep It Up!
    ***********
    ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
    ΣΑΧ
    Ntinos54
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 342



    « Απάντηση #680 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 13:31:15 »

    καλυτερα να ληξει αυτο το ζητημα εδω και οταν ερθει η ωρα και βρεθουμε με τα παιδια θα λυθουν η μεν αποριες μου εμενα σαν νεος και θα λυθουν οι απαιτησεις τον πιο παλαιων απο την λεσχη η ωπος θελεται πειτε την.....

    συμφωνω απολυτα και το εγραψα και στο post μου παραπανω.....

    Καλημέρα,
    Θα παρακαλούσα το θέμα να σταματήσει εδώ, δεν χρειάζονται αντιπαραθέσεις.
    Εάν έχετε πρόβλημα , τηλέφωνα υπάρχουν, σηκώστε τα και πάρτε να συνενοηθείτε.
    Το Μάλεμε παρεπιπτόντως δεν έχει ουδεμία σχέση με το Βλητέ.
    Θα παρακαλούσα να ανοίξετε ένα νέο Θέμα (Βλητές ο παράδεισος.... ή όπως αλλιώς θέλετε πέστε το....) και να ποστέρετε εκεί φωτό που αφορούν πτήσεις και δρώμενα του Βλητέ.
    Ο Γραπτός λόγος πολλές φορές παρεξηγείτε, η καλύτερη λύση είναι να πιείτε ένα καφεδάκι να τα πείτε και να ξεδιαλύνει οποιαδήποτε παρεξήγηση ή απορία..
    ΜΗΝ ΓΙΝΕΣΤΕ ΚΑΤΙΝΕΣ !!!!!



    παρεπιπτοντος το θεμα λεγεται ΜΑΛΕΜΕ-ΧΑΝΙΑ και ο βλιτες ανηκει στα Χανια.........
    Καταγράφηκε

    anythink that makes you sad makes you stronger........
    Baper
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 20



    « Απάντηση #681 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 14:01:51 »

    Παράθεση

    παρεπιπτοντος το θεμα λεγεται ΜΑΛΕΜΕ-ΧΑΝΙΑ και ο βλιτες ανηκει στα Χανια.........

    Να σου πω την αλήθεια δεν το ήξερα...... :-(
    Sorry που μίλησα
    Κάνετε ό,πως νομίζετε....
    Καταγράφηκε

    ***********
     Keep It Up!
    ***********
    ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ
    ΣΑΧ
    hlsat
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.042


    ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ


    « Απάντηση #682 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 14:57:50 »

    Γιασας και απο εμενα στο νεο θεμα που προεκυψαι απο μια φωτο οχι βεβαια καλου περιεχομενου αλλα θα πω την γνωμη μου χωρις να θελω να θιξω κανενα επειδη μεσα απο το φορουμ εχω γνωριση τα περισοτερα παιδια που εχουν σχεση με το Μαλεμε θα συνηστουσα ψυχραιμια θα ελεγα να ζητηθη συγνωμη απο ολες τις εμπλεκομενες μεριες και να ληξη το θεμα εδω χωρις να χρειαζονται παρεξηγησεις γιατι πιστευω οτι ολοι θελουν το καλο του χομπυ τους και του χωρου αυτου οσο για το σωματειο καλο ειναι να συζητηθουν τα θεματα ομαλα και να βγουν σωστες και ομοφωνες αποφασεις για το καλο ολων σας οσο για τα σκουπιδια σιγας το πραμα μια σακουλα και συλογικο μαζεμα και αντε στον καδο του Δημου δεν χρειαζεται τοσι φασαρια για το τιποτα εγω θελω να βλεπω σε αυτο το ποστ ωραιες φωτο και θεματα που θα εχουν και χιουμορ και ουσια οπως γινοταν μεχρι τωρα και καλη διαθεση για να συζηταμαι ευχαριστα πραγματα χεραιτω ολη την παρεα εξισου  θερμα απο τον παλαιοτερο εως τον νεοτερο και απο τον μεγαλυτερο ηλικιακα μεχρι τον μικροτερο

    ΓΙΑΣΑΣ ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΕΚΝΟΙ

    Ηλιας Ξανθη 
    Καταγράφηκε

    Χαρας το μαστορα που εχει μεγαλα κεφια
    kerpinis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 619



    WWW
    « Απάντηση #683 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 15:03:13 »

    Κύριοι!

    Αφήστε το μάλεμε και τα προβλήματα και βάλτε καμμιά φωτό παραπάνω...Δίκιο έχει κ ο Κωστόπ....

    1. Τα προβλήματα όποια και αν είναι πρέπει να ακολουθήσουμε την συμβουλή του Baper.
    2. Ντινο, δεν είσαι καν μέλος στο σύλλογο.Και όχι μόνο έσύ βέβαια, απλά μαρέσει που υπερασπίζεσαι τον χώρο.

    Συνεπώς μιας και είμαστε όλοι πιστεύω προσγειωμένοι στην καθημερινή μας ζωή (εκτός μοντελοδρομίου)  θα σας παρακαλέσω δημόσια να προσέχετε τον τόνο και το ύφος σας σε άτομα που όταν πετούσαν και έδιναν ζωή στο χόμπυ εμείς ήμασταν στα Α@@@@@ του μπαμπά μας.

    Τα φόρουμ είναι απρόσωπα και είναι δύσκολο να γνωρίζεις τον κόσμο όλο, αλλά τον ντόπιο κόσμο που υπογράφει και βλέπεις από που και ποιος είναι ότε πρώτα ρωτάμε και μετά απαντάμε με μέτρο που του αναλογεί.

    Το παραπάνω μόνο συμβουλή από εμένα.

    Όταν καινούρια άτομα κάνουν συναναστροφή με άτομα του ΣΑΧ καλό είναι να μαθαίνουν ποιος καμμιά φορά ποστάρει με καλό & παραδοσιακό σκόπό.

    Όπωε εγώ ρωτάω και μαθαίνω για τον κόσμο του Μάλεμε..Χανιά κλπ έτσι πρέπει να γίνεται και με ου υπόλοιπους.

    Τα παραπάνω σχόλια υπέρ του Baper  που είναι ένας από τους πατέρες του χόμπυ μας στην τοπική κοινωνία.Άσχετα εάν δεν τον έχετε δει πολλά άτομα από κοντά.

    Μάνος



    π.χ. Κοιτάξτε να κρατάτε νερά αυριο γιατί θα έρθω με μηχανάκι να πετάξω/σπάσω??  worry  ξένα μοντέλα...μιας και ακόμα δεν έχω μεταφορικό. Grin

    Καταγράφηκε
    **AVIATOR 44**
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 326



    « Απάντηση #684 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 15:56:02 »

    Καλο απογευμα σε ολους σας  Thumbs up
    Ελπιζω τελικα να ελιξε το θεμα,γιατι βαρεθηκα να βλεπω μονο γραματα
    κ οχι φωτογραφιες απο αυτο που μας κανει να ξεδινουμε απο τα προβληματα της υπολοιπης εβδομαδας!
    Αν ηθελα να διαβασω θα αγοραζα εφημεριδα   worry
    Λοιπον Σαββατο σημερα,δεν εχει τιποτα πετουμενο για να δουμε κ εμεις τα ταλαιπωρα
    που ξεροψηνωμασταν ολη την εβδομαδα στο γιαπι? buck2
    Καταγράφηκε

    FLY VERY FAST AND VERY LOW!!!!!
    Apostolos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810


    Flyyyyy!!!!


    « Απάντηση #685 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 18:13:34 »

    Αυτο....
    « Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα, 1 Οκτ 2007, 03:32:00 από Apostolos » Καταγράφηκε
    vtr
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4.568


    α........ ρε και να ειχα τα 3 ΧΧΧ...


    « Απάντηση #686 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 18:29:19 »

    Ρέ Απόστολε Χανά είναι ή Χανιά................. Huh
    Καταγράφηκε

    Sponsored by: nemhobby.com 

    Ntinos54
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 342



    « Απάντηση #687 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 18:35:07 »

    Ρέ Απόστολε Χανά είναι ή Χανιά................. Huh
    χανια ηθελε να γραψει μαλον  Grin
    παντως θα συμφωνησω με τη φωτο του Αποστολη....
    Καταγράφηκε

    anythink that makes you sad makes you stronger........
    Apostolos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810


    Flyyyyy!!!!


    « Απάντηση #688 στις: Σάββατο, 29 Σεπ 2007, 18:44:07 »

    Xaaxaxxaaa Thumbs up Cheesy
    Καταγράφηκε
    **AVIATOR 44**
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 326



    « Απάντηση #689 στις: Κυριακή, 30 Σεπ 2007, 16:01:23 »

    Καλο απογευμα σε ολους σας  Thumbs up Thumbs up
    Πολυ χαιρωμαι που τελικα ολα εληξαν ομαλα κ ολη η παρεα ξανα εσμιξε στο γνωστο μερος
    για για τις γνωστες φασεις κ τις γνωστες πλακες  Azn
    Ο καιρος ητν υπεροχος σημερα κ οι πτησεις ατελειωτες απο ολους!
    ο φιλος Ντινος εχει αποθανατησει σχεδον ολο το σκηνικο....
    Ελπιζω να θελει ακομα να μοιραστει το fotogalery που μαζεψε σημερα μαζι μας smitten smitten
    λοιπον φανταστηκε...σλουρπ....φιλε...σλουρπ....Ντινο τι λες?Huh laugh laugh Ποοολύ αστείο Ποοολύ αστείο
    Καταγράφηκε

    FLY VERY FAST AND VERY LOW!!!!!
    Σελίδες: 1 ... 43 44 45 [46] 47 48 49 ... 89     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Χώροι πτήσης - Μοντελοδρόμια (Συντονιστές: Serafim, Γιάννης Παξιμαδάκης, _ΤΑΣΟΣ_)  |  Θέμα: Μάλεμε-Χανιά..ο παράδεισος!!
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.044 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.