Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.409 μηνύματα σε 12.382 θέματα από 6.240 Μέλη / Τελευταίο μέλος: Νικ.
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Δευτέρα, 29 Απρ 2024, 23:08:26

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Δευτέρα, 29 Απρ 2024, 23:08:26

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από geoli
    [Σήμερα στις 20:29]

    από Yiannis_S
    [Σήμερα στις 20:12]

    από Markhelis
    [Σήμερα στις 14:09]

    από jnkmilos
    [Σήμερα στις 00:26]

    [Παρασκευή, 26 Απρ 2024, 12:30:31]

    [Τετάρτη, 24 Απρ 2024, 19:34:42]

    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 23:33:41]

    από ysmario
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 18:49:06]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:17:30]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:16:39]

    από Yiannis_S
    [Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 00:29:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6240
    Τελευταίο: Νικ.
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304409
    Σύνολο θεμάτων: 12382
    Online σήμερα: 45
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 2
    Επισκέπτες: 25
    Συνολικά: 27
    Στυλ εμφάνισης

    Υπενθύμιση προς τους φίλους αερομοντελιστές που γράφουν σε θέματα για δραστηριότητες σε μοντελοδρόμια. Μην κάνετε προσωπικούς διαλόγους, είναι κουραστικοί για όσους θέλουν να δουν την αερομοντελιστική κίνηση και τις δραστηριότητες που υπάρχουν.
    Σελίδες: 1 ... 41 42 43 [44] 45 46 47 ... 89     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Μάλεμε-Χανιά..ο παράδεισος!!  (Αναγνώστηκε 343351 φορές)
    Apostolos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810


    Flyyyyy!!!!


    « Απάντηση #645 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 00:37:45 »

    Μαζευτηκαν!
    Καταγράφηκε
    Ntinos54
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 342



    « Απάντηση #646 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 00:41:01 »

    Ντίνο είσαι από Χανιά?? Δεν έχει κάτσει  να γνωριστούμε...

    1.Το θέμα => Μάλεμε-Χανιά..ο παράδεισος!!..έχει ξεφύγει εδώ και καιρό..αλλά σε καλό δρόμο..

    2. Eχει γίνει αίτημα για μεταφορά των QQ posts στο σωστό thread.

    3. Σχετικά με τον παράδεισό για ρίξε μια ματιά πόσο εκτός θέματος είμαστε με την φωτό παρακάτω...
     

    Μάνος  Wink
    τα σκουπιδια Μανο μαζευτηκαν τωρα και καιρο και ναι απο χανια ειμαι αλλα που να το ηξερες εσυ οτι μαζευτηκαν και που ναμε ηξερες οτι ειμαι απο χανια αφου εσυ στο μαλεμε πια δεν ερχεσαι ελα να  κανουμε παρεα εστω και με σκουπιδια....δεν κανουν το αεροδρομιο τον παραδεισο αλλα η παρεα τον κανει... Wink
    « Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 00:52:33 από Ntinos54 » Καταγράφηκε

    anythink that makes you sad makes you stronger........
    **AVIATOR 44**
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 326



    « Απάντηση #647 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 00:43:33 »

    Καλησπερα Μανο  Thumbs up
    και σε ολους σας βεβαια!
    Σορυ που σου το λεω,ομως την τελευταια κυριακη που ημουνα μαλεμε ο καδος ηταν σχεδον αδειος!
    δεν ξερω ποιος τον αδειασε,ομωςξερεις οτι ηταν καλοκαιρι κ δεν μπορουσαμε να βαλουμε τη γνωστη φωτια
    που το αδειαζε!
    Καταγράφηκε

    FLY VERY FAST AND VERY LOW!!!!!
    kerpinis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 619



    WWW
    « Απάντηση #648 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 01:00:05 »

    "....Σορυ που σου το λεω,ομως την τελευταια κυριακη ...¨"

    Το ξέρω ότι δεν μπορούσατε να βάλετε φωτιά!

    Για αυτό και έφερα σακούλες...  Wink


    Πάω να την πέσω..

    Θα τα πούμε Σαβ..ή Κυρ..

    Byeee

    Καταγράφηκε
    pani
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 479



    « Απάντηση #649 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 08:29:22 »

    τα σκουπιδια Μανο μαζευτηκαν τωρα και καιρο και ναι απο χανια ειμαι αλλα που να το ηξερες εσυ οτι μαζευτηκαν και που ναμε ηξερες οτι ειμαι απο χανια αφου εσυ στο μαλεμε πια δεν ερχεσαι
    Ναι στο Μαλεμε σας πειραξε που δεν ερχεται, εδω στην Ελλαδα πια δεν ερχεται....
    Καταγράφηκε

    Ignorance is bliss
    Ntinos54
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 342



    « Απάντηση #650 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 09:32:17 »

    καλα ο καθενας μπορει να εχει δουλειες πρωσωπικους λογους και διαφορα αλλα να μην πηγαινει οπουδηποτε...
    και φανταζομαι και πως ο Μανος θα εχει λογους και γιαυτο δεν εχει τυχη να γνωριστουμε κιολας
    αφου ειμαι και νεο μελος στην οικογενεια του αερομοντελισμου...
    απλα η φωτογραφια με τα σκουπιδια δεν αντιπρωσωπευει το μαλεμε καθολου,
    το μελεμε ειναι ενα πολυ ομορφο μερος με γεματο ανθρωπους προθυμους να σε βοηθησουν και να σου μαθουν οτι ξερουν γυρω απο το αερομοντελισμο...
    τωρα που το εμαθα οτι τα σκουπιδια τα μαζευουν τα παιδια και στη συγκεκριμενη περιπτωσει απο οτι καταλαβα τα μαζεψε ο Μανος την επομενη φορα νασαι σιγουρος θα τα εχω μαζεψει εγω πριν γεμισει ο καδος παλι Wink
    Καταγράφηκε

    anythink that makes you sad makes you stronger........
    hlsat
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.042


    ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ


    « Απάντηση #651 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 13:56:27 »

    Αν πετάει και έτσι δεν θέλω τίποτα άλλο!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=RHptVqEj2X4

    Αυτο θα πεταη εσυ θα το καταφερης ετσι γιατι ο τυπος που το πετα στο βιντεο φαινεται να εχη πολυ γερα α$%#μπρατσα
    Καταγράφηκε

    Χαρας το μαστορα που εχει μεγαλα κεφια
    KOSTAS 3D
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 707



    « Απάντηση #652 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 16:04:00 »

    Γεια
    Μάνο με αυτά που έδηξες ήταν σαν να καις τα ξερά μαζί με τα χλωρά
    Δεν πειράζει μαζί τα μαζέψαμε μαζί αλλά
    και εμένα δεν μου άρεσε να τα βλέπω όχι και νά τα πετάω
    για εμένα λοιπόν δεν έπρεπε να ήταν καν ούτε το βαρέλι


    σύλλογο έχομε
    ούτε και εγώ ξέρω
    ποιος είναι αυτός που θα βάλει στην θέση του αυτούς που τα κάνουν αυτά
    ποιος είναι αυτός που μετά λεφτά που δίνομε αγόρασε έστω ένα κάδο
    ποιος είναι αυτός που στα τρία χρόνια που είμαι στο Μαλεμε μίλησε για ασφάλεια  η ας έδινε ενα έντυπω να ξέραμε τους κανόνες
    ποιος είναι αυτός που διοργάνωσε έστω μια εκδηλώσει
    οι νέοι λοιπόν τι να μάθουν από εμάς ένα που μίλησε και είπε ρε μα@@@@@
    τι κανείς εκεί θα μας σκοτώσεις έτσι που πετάς και το θύμα θα ήμουν εγώ τον είπαν και κακό μετά

    δεν μιλάμε
    αυτό τελικά είναι κακό
    ούτε και εγώ ξέρω
    ας αναρωτηθούν αυτή που πρέπει
    χόμπι κάνομε αλλά χρειάζεται και λογική σε όλα
     για να περνάμε καλά
    « Τελευταία τροποποίηση: Παρασκευή, 28 Σεπ 2007, 15:20:11 από KOSTAS 3D » Καταγράφηκε
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #653 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 20:07:37 »

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα.. Wink


    Μία είναι η λύση αγαπητοί μου φίλοι,να εισάγουμε απο Αφρική το σπάνιο είδος τρωκτικού ''Scoupidious Fataoulius''.
    Ελπίζω να πετάμε και τότε τα σκουπίδια μας,έτσι ώστε να μήν πεινάει το ζωντανό. laugh Cheesy

     
    Καταγράφηκε
    pani
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 479



    « Απάντηση #654 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 20:14:41 »

    Θελω κι εγω ενα για το αυτοκινητο.
    Ενημερωσε με Δημητρη.
     Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Ignorance is bliss
    hlsat
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.042


    ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ


    « Απάντηση #655 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 21:34:31 »

    Μητσακο(dimsofos) καλησπερα που ησουν ταγορι μου χαμενο τοσο καιρο και δεν ακουγοσουν κατι εμαθα για ενα χωριο οτι πηγες καλα εισαι τα λεμαι
    Καταγράφηκε

    Χαρας το μαστορα που εχει μεγαλα κεφια
    Johnnie Red
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 662



    « Απάντηση #656 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 21:44:29 »

    Καλησπέρα σε όλη την παρέα.. Wink


    Μία είναι η λύση αγαπητοί μου φίλοι,να εισάγουμε απο Αφρική το σπάνιο είδος τρωκτικού ''Scoupidious Fataoulius''.
    Ελπίζω να πετάμε και τότε τα σκουπίδια μας,έτσι ώστε να μήν πεινάει το ζωντανό. laugh Cheesy

     

    Hey Μήτσο,

    Το "τρωκτικό" πετάει;;;;  Αν πετάει τότε τα πράγματα είναι χλωμά!!!! Cheesy Cheesy Cheesy
    Όταν θα τελειώσει με τα σκουπίδια ....(είναι βλέπεις Fataoulius) θα την πέσει και στα "πτηνά"......
    Θα μείνετε χωρίς μοντέλα!!!!!! Εκπληξη Εκπληξη Εκπληξη Grin Grin Cheesy Thumbs up

    Αντε καλή επάνοδο σου εύχομαι....(και μοντελιστικά και φορουμίστικα)
    ΜΦΧ
    Τρύφωνας
    Καταγράφηκε

    What goes up must come down...

    www.petame.gr
    kerpinis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 619



    WWW
    « Απάντηση #657 στις: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 23:19:39 »

    Που σαι ρε Τρύφωνα!... Έχω δώσει κάτι στον Δημήτρη για εσένα....


    Κωστάρααα,

    1 . Είναι άσχημο να προσβάλεις τον Σύλλογο Αερομοντελιστών Χανίων (και όχι ένωση αερομοντελιστών που έγραψες στην ταμπέλα σου)  δημόσια, όταν ΔΕΝ υπάρχει κάποιος που να τους αντιπροσωπευει online. Εγώ δεν είμαι σε κανένα συμβούλιο αλλά σίγουρα έχω την δυνατότητα να σου απαντήσω σε όλες σου τις αμφιβολίες.

    2. Ναι σύλλογο έχουμε.Από το 2002 στα χαρτιά, μιας και στην καρδιά μας υπάρχει από το 1984 (τουλάχιστον).

    3. Το αεροδρόμιο "Μάλεμε..Χανιά...παράδεισος..." έπαψε να λειτουργεί σαν χώρος για αεραθλητικό σωματείο όταν κάποιοι ανεγκέφαλοι για την τότε εποχή ήρθαν σε διαμάχη με τον τότε διοικητή για ψήλου πήδημα. Τότε χάραξαν και την ημερομηνία που ο κόσμος δεν ξαναπάτησε το πόδι του μέσα σε αυτό τον χώρο με απόφαση της 115 Π.Μ. Περίπου δέκα χρόνια + πίσω.

    4. Μετά λοιπόν αρχίσαμε (τότε περι τα 20-25 άτομα ενεργά) να πετάμε σε δρόμους, γήπεδα, αυλές, παραλίες , σαλόνια κλπ.

    5. Κάποια άτομα λοιπόν που δεν έχουν ζήσει αυτή την κατάσταση και δεν ήταν από κοντά δεν εκτιμούν τι χάθηκε.

    6. Στα πλαίσια λοιπόν της ποαραπάνω απώλειας έγιναν πολλές προσπάθειες με πολιτικά μέσα, με γνωστούς κλπ και τίποτα δεν κατέστη δυνατό να μας ξαναβάλει μέσα λόγω χοντράδας που είχε προηγηθεί από 2 πλευρές. Από τοπική Αερολέσχη και από τα άτομα/ενέργειες που προ ανέφερα.

    7. Σήμερα που πετάς εσύ, εγώ και όσοι άλλοι μαζεύονται στο Μάλεμε.  το οφείλουν σε 2 Άτομα και μία Ομοσπονδία. Την Κερπινή Χρυσούλα, τον Κουφιδάκη Εμμανουήλ (αντιπρόεδρος σήμερα του ΣΑΧ) και βέβαια την ΕΛΑΟ που με την βοήθεια της σε συνεργασία με 115 μας έλυσε το 70% των προβλημάτων! (Ευχαριστώ Αντώνη!)

    8. Τα παραπάνω άτομα + οργάνωση λοιπόν με πολλούς κόπους, ταλαιπωρία και βάσανα κατάφεραν να ανοίξουν τις πόρτες του "παραδείσου" όπως λές, για εμάς τους μοντελιστές, για εσάς τους νέους που είστε στα πρώτα βήματα του μοντελισμού με 2-3+ χρόνια στην πλάτη,  και για τους υπόλοιπους που όλη τους η χομπιστική ζωή ήταν "μασημένη" μέσα στους 2 διαδρόμους του αεροδρομίου.

    Τα παραπάνω μία μικρη αναδρομή για να φρεσκάρω ευγενικά την μνήμη μας..



    Σχετικά με τα ερωτήματά σου


    1. ποιος είναι αυτός που θα βάλει στην θέση του αυτούς που τα κάνουν αυτά  (τα σκουπίδια)

    ΑΥΤΟΙ που τα κάνουν ΔΕΝ έχουν θέση μέσα σε ένα χώρο που πρέπει από μόνοι μας να σεβόμαστε ώστε να απολαμβάνουμε το χόμπυ μας. Τα σχόλια του Ntinos54, ότι και με σκουπίδια κάνουμε καλή παρέα τα επαυξάνω και συμφωνώ.Απλά Όχι μέσα στο μοντελοδρόμιο που με δόντια το κρατάμε για να μην μας διώξουνε. Πρώτα σεβόμαστε τον εαυτό μας και μετά όλα τα άλλα. Όταν δεν σεβόμαστε τον εαυτό μας (μέσα και εγώ βέβαια) τότε τα αποτελέσματα είναι η φωτογραφία που ανέβασα.

    2. ποιος είναι αυτός που μετά λεφτά που δίνομε αγόρασε έστω ένα κάδο

    Το Μάλεμε είναι "Disused Military Base". Δεν 'εχουμε δικαίωμα όχι κάδο αλλά ούτε  βρακί να βάλουμε για ανεμούριο μέσα σε στρατιωτικό χώρο. είτε μας αρέσει είτε όχι. Επειδή το παράπονό σου από ότι εγώ προσωπικά διακρίνω είναι για τα λεφτά και πάντα είναι το κίνητρο για φασαρίες, διαθέσιμο είναι το Balance Sheet του συλλόγου με ότι προτάσεις/ενσάσεις
    Ναι θέλει πολή παραπάνω δουλειά




    3. ποιος είναι αυτός που στα τρία χρόνια που είμαι στο Μαλεμε μίλησε για ασφάλεια  η ας έδινε ενα έντυπω να ξέραμε τους κανόνες

    Εγώ είμαι αυτός που είχε δώσει έντυπα, και εγώ είμαι αυτός που είναι κακός/μαλάκας για μερικούς όταν απαιτείται για λόγους ασφαλείας και είμαι παρών, εγω είμαι αυτός που φωνάζει να πληρώσετε τις συνδρομές σας για να είμαστε ασφαλισμένοι, εγώ είμαι αυτός που έβαλε λεφτά από την τσέπη του για να παει στην Θεσσαλονίκη και να παρουσιάσω στην ΕΛΑΟ την θέση του συλλόγου μας σχετικά με την ασφάλεια πτήσεων, εγώ είμαι αυτός που πρέπει να απολογηθώ στην 115 Π.Μ για κάθε μαλακία που γίνεται στο Μάλεμε (θέλεις παράδειγματα? Φωτιά στο αεροδρόμιο από δικιά μας απερισκεψία, τσακωμούς μελών μας με άτομα που είναι "στελέχη" του αεροδρομίου με την ιδιώτητα του ενοικιαστή κλπ κλπ..), εγώ είμαι αυτός που πρέπει να μπαλώσω καταστάσεις όταν οι το 1/3 από τα μέλη ΔΕΝ θέλουν να πληρώσουν συνδρομή, το άλλο 1/3 κάνουν τους "Λουιδες" και με κρητικό τσαμπουκά ΔΕΝ δέχονται να γίνουν μέλη αλλά πρέπει να πετάνε και να κάνουν το χόμπυ τους.... και πολλά άλλα που.... καλύτερα να τα αφήσουμε γιατι αρχίζω και ..... tickedoff.
    Και μην ξεχνάς ότι το κάνω επειδή είμαι μοντελιστής. ΔΕΝ είμαι μέλος του ΔΣ συλλόγου απλά έχω λιγότερες ας πούμε υποχρεώσεις κ βοηθάω όσο μπορώ.


    4. ποιος είναι αυτός που διοργάνωσε έστω μια εκδηλώσει.

    1η στα Χανιά έγινε όντως εδώ κ 3 χρόνια και ήταν Limbo. 2η έγινε στο Ηράκλειο σε συνεργασία με την ΕΑΗΚ και υπήρχαν τοιχοκολλήσεις και ενημέρωση που ναι θεωρώ ελλειπη.(σημειωτέο ότι ΔΕΝ ήρθε ΚΑΝΕΝΑΣ. Μόνος μου πήγα).....  3η έγινε πάλι στο Ηράκλειο σε συνεργασία και πήγαμε 2 άτομα εγώ και ο δημήτρης ο χαραλαμπάκης)

    5. οι νέοι λοιπόν τι να μάθουν από εμάς ένα που μίλησε και είπε ρε μα@@@@@ τι κανείς εκεί θα μας σκοτώσεις έτσι που πετάς και το θύμα θα ήμουν εγώ τον είπαν και κακό μετά

    Οι νέοι? Undecided  Είμαστε ο μόνος σύλλογος που έχουμε μέσο όρο τα 70 χρόνια σε ηλικία. (σχήμα λόγου).38 νέα παιδια πέρασαν το 2007 από το μαγαζί της μητέρας μου, αγόρασαν αεροπλάνα ηλεκτρικά ΚΑΙ θερμικά και μετά από μία-δύο επίσκεψεις μερικών από αυτούς στο μοντελοδρόμιό μας ΔΕΝ ξαναήρθαν και έγιναν πλέον αμαξάκιδες. Είναι τυχαίο??
    Όσο για την επικινδυνότητα.ασφάλεια κλπ...πρέπει να μιλάμε και να γινόμαστε κακοί. Λυπάμαι αλλά εγώ πρέπει να είμαι ο μεγαλύτερος για τους άλλους ΜΑ@@@ΑΣ που πάντα φωνάζω στο κόσμο όσο μπορώ


    Κάθε άνθρωπος θέλει τον τρόπο του. Όπως και ο έλληνας τον...
    Είναι εύκολο να κανουμε παράπονα αλά δύσκολο να παράγουμε έργο. Πρέπει να στηρίζουμε και να βοηθάμε τις καταστάσεις και όχι να χωρίζουμε πεδία.


    Σου βγάζω το καπέλο για το κουράγιο που έχεις να βγάζεις δεκάδες φωτό στο μοντελοδρόμιο
    Σου βγάζω το καπέλο γιατί είσαι από τους λίγους που έχω δει να βοηθάνε κόσμο να μάθει και να ζήσει το χόμπυ μας
    Σου βγάζω το καπέλο που ψάχνεσαι συνέχεια να μάθεις για το χόμπυ μας
    Δεν στο βγάζω γιατί η φωτό που έφτιαξες είναι πολύ προσβλητική
    Δεν στο βγάζω γιατί είσαι λίγο καιρό στο χόμπυ και με τον τρόπο σου σε τρίτους δείχνεις ότι είσαι 40 χρόνια χωρίς να αφήνεις περιθώρια



    'Ολα τα παραπάνω είναι σχόλια δικά μου και μόνο.


    Μάνος


    Οκ spelling ψιλοδιορθώθηκε...
    « Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη, 27 Σεπ 2007, 23:34:52 από kerpinis » Καταγράφηκε
    Apostolos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810


    Flyyyyy!!!!


    « Απάντηση #658 στις: Παρασκευή, 28 Σεπ 2007, 01:10:11 »

      Μάνο εγώ δεν συμφωνώ με τα γραφόμενα σου όπως και με τη τακτική σου! Αλλά είναι θέμα που θα
    πρέπει να λυθεί απλά με μια συζήτηση! Δεν είναι ανάγκη να γινόμαστε ΡΟΜΠΑ! Και ίσος θα πρέπει
    να σκεφτόμαστε ότι όταν αρχίζει να φωνάζει ο κόσμος κάτι τρέχει.
    Καταγράφηκε
    Ntinos54
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 342



    « Απάντηση #659 στις: Παρασκευή, 28 Σεπ 2007, 01:26:46 »

    ok Μανο πηραμε το νοημα...............
    τελος παντων.............. Thumbs up

    για πειτε μου ποιος ειναι αυτος στη φωτο εδω που αρπαξε το αεροπλανακι και τρεχει...HuhHuh??
    οποιος το βρει κερδιζει δωρακι χαχαχαχα


    * piosine.JPG (63.68 KB, 861x646 - εμφανίστηκε 353 φορές.)
    Καταγράφηκε

    anythink that makes you sad makes you stronger........
    Σελίδες: 1 ... 41 42 43 [44] 45 46 47 ... 89     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Χώροι πτήσης - Μοντελοδρόμια (Συντονιστές: Serafim, Γιάννης Παξιμαδάκης, _ΤΑΣΟΣ_)  |  Θέμα: Μάλεμε-Χανιά..ο παράδεισος!!
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.039 δευτερόλεπτα. 27 ερωτήματα.