Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.201 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 09:51:47

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 09:51:47

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:09]

    [Χθες στις 22:30]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 21:25:44]

    από afilos
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 14:52:26]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 10:46:22]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 07:32:40]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304201
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 194
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 2
    Επισκέπτες: 43
    Συνολικά: 45
    Στυλ εμφάνισης

    Σελίδες: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 26     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΕΛΩΝΕΙΟ!!!!  (Αναγνώστηκε 98264 φορές)
    DIMISX1
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 61


    « Απάντηση #120 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 07:23:34 »

    http://flying-hobby.com
    Καταγράφηκε

    Lama V4
    BELT-CP RTF
    T-REX 500 ESP
    ΒΕΑΜ Ε4 V2
    vtr
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4.568


    α........ ρε και να ειχα τα 3 ΧΧΧ...


    « Απάντηση #121 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 08:09:45 »

    Ολη αυτη  εκταση στο θεμα να εισαστε σιγουροι πως θα δηιμιουρησει αυτο που φοβομαστε.
    Οκ καποια δεματα και απο συγκεκριμενες μεταφορικες ανοιγονται , ομως σε καθε παραγγελια καλα θα ειναι να εχουμε στο μυαλο μας οτι  υπαρχει παντα και αυτη η πιθανοτητα.Αν ομως συνεχισουμε να γραφουμε ολα αυτα, τοτε η πιθανοτητα θα αυξηθει κατα πολυ..... Wink

    Αυτός λές...........ή που εξακολουθούν να δίνουν link στόν αέρα, ώστε να αρχίζει να ετοιμάζεται και το δεύτερο CD.. Ανεση
    Bέβαια δεν το καταλαβαίνουν......Αφήστε τους στα σκοτάδια παιδιά. Οτι θέλουμε με ένα pm το βρίσκουμε. Wink

    Σε σύντομο διάστημα, θα έχουν χάσει τα ίχνη μας.... laugh laugh
    Καταγράφηκε

    Sponsored by: nemhobby.com 

    misterHATORI
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 497


    WWW
    « Απάντηση #122 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 10:29:38 »

    Ολη αυτη  εκταση στο θεμα να εισαστε σιγουροι πως θα δηιμιουρησει αυτο που φοβομαστε.
    Οκ καποια δεματα και απο συγκεκριμενες μεταφορικες ανοιγονται , ομως σε καθε παραγγελια καλα θα ειναι να εχουμε στο μυαλο μας οτι  υπαρχει παντα και αυτη η πιθανοτητα.Αν ομως συνεχισουμε να γραφουμε ολα αυτα, τοτε η πιθανοτητα θα αυξηθει κατα πολυ..... Wink

    Αυτός λές...........ή που εξακολουθούν να δίνουν link στόν αέρα, ώστε να αρχίζει να ετοιμάζεται και το δεύτερο CD.. Ανεση
    Bέβαια δεν το καταλαβαίνουν......Αφήστε τους στα σκοτάδια παιδιά. Οτι θέλουμε με ένα pm το βρίσκουμε. Wink

    Σε σύντομο διάστημα, θα έχουν χάσει τα ίχνη μας.... laugh laugh
    ναι ρε παιδες μην βγαζετε link στον αερα εχει δικιο ο γιαννης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Καταγράφηκε

    "FLY OR DIE!"
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #123 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 10:52:18 »

    Εμενα μου ειπαν να σταματησω σταματαω δεν δινω ξανα λινκ... αλλα σκεφτειτε ρε παιδια οι τελωνιακοι  ειναι απλοι υπαλληλλοι δλδ με το να δουνε αυτο δεν προκειται να κατσουν να ανοιγουν συγκεκριμενα δεματα μην τρελαθουμε δεν εχουν καποιο κερδος μπελα στο κεφαλι τους θα βαλουν... εχουν καποιους συγκεκριμεους κανονες ωστε να μπορεσουν να βγαλουν εισπερας ολα αυτα τα δεματα...

    Ειναι οπως οι μπατσοι δεν σε γραφουν γιατι περνουν τα λεφτα της κλισης αλλα επειδη εχουν παρει εντολη απο το διοικητη να φερουν τοσες κλησεις..

    δεν ξερω αλλα ετσι μου φενεται...

    Εμενα θελω καποιος να μου λυσει μια αλλη απορεια... τι γινεται και οταν παρραγγελνεις με συγκεκριμενο τροπο ποτε μα ποτε δεν σε σταματατει αλλα οταν με καποιον αλλον τροπο παντα σε σταματαει.. μου Μυριζει ασχημα κατι....
    τι λετε?
    Καταγράφηκε
    ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 373



    « Απάντηση #124 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 11:32:43 »

    από εδώ ξεκίνησε όλο το θέμα και τελικά ξεχείλωσε.
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ , ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.
    ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΕΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 22 ΕΥΡΩ.  Undecided
    ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΛΑΒΕ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΑΓΚΑΝΑ ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ   . Thumbs up teasing
    ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ  police
    σήμερα παρέλαβα την παραγγελία από εξωτερικό και δεν άλλαξε κάτι. θέλω να πω ότι όταν ειδα τα παραπάνω ανυσήχησα. αλλά τελικά δεν τρέχει τίποτα.επομένως όλες αυτές οι σελίδες που γραφτηκαν δεν έχουν κανένα νόημα και καλύτερα να σταματήσουμε εδώ και να μην τρώμε τις σάρκες μας πλέον.συμβουλέυω λοιπόν ότι όταν πρόκειται να ανοιξει κάποιος παρόμοιο θέμα να έχει συγκεκεριμμένα στοιχεία και όχι αοριστολογίες. ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να είμαι ο τελευταίος που γράφει σ αυτό το θέμα.
    Καταγράφηκε

    angel 50, T-REX 600 limited edition    http://www.serresairclub.gr/
    http://www.airphotos.gr/
    gowmt
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 27


    « Απάντηση #125 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 18:26:14 »

    Παράγγειλα από κίνα κάποια πραγματάκια,συνολικό κόστος 65 δολάρια , περίπου 50 ευρώ και κάνω το λάθος για πρώτη και
    τελευταία φορά να ζητησω μεταφορά με DHL, το δέμα έρχεται θεσαλλονίκη μετά από 4 μέρες οπότε με
    παίρνει τηλέφωνο κάποια Κ.βρυώνη από DHL και μου ζυτά 100 ευρώ για να εκτελωνήσει το δέμα κ.τ.λ.

    επικοινωνω με το τελωνείο και μιλώ με ελενκτη και τον ρωτάω γιατί κράτησαν ένα δέμα τόσο χαμηλής αξίας,
    μπυ απαντά ότι δεν το έχουν κρατήσει αυτοί και μου λέει ότι είναι πολιτική της DHL για να τα αρπάξει,
    μου συνηστά να ζητησω την διατακτική και να πάω να κάνω εγώ την δουλεία, επικοινωνω ξανα με την παραπάνω
    κυρία και της χητώ την διατακτική, οπότε μου ζητά 32ευρώ για να μου δώσει το χαρτί και μου λέει ότι
    η τιμή είναι φιχ για όλες τις εταιρίες μεταφορών.

    Το θεωρώ παράνομο γιατί πουθενά δεν υπάρχει περιγραφή της παραπάνω χρέωσης, μην ξεχνάμε ότι τα 32 ευρώ δεν πληρωμή
    προς το τελωνείο αλλά πληρωμή προς την εταιρεία που ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ απλά για να μου δώσει ένα χαρτί,
    μια τιμή η οποία βγήκε από το κεφάλι κάποιου της εταιρίας και ένας τρόπος για να καταπολεμήσουν την δική τπυς προσωπική κρίση.

    ΠΟΛΕΜΗΣΤΕ ΤΟΥΣ , ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΟΥΡΙΕΡ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ,
    ΖΗΤΑΤΕ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΑΠΛΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ, ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΙΚΗ ΜΑΝΙΑ
    ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ, ΖΗΤΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ ΣΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ
    ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΟΥΜΕ.
    Καταγράφηκε
    Dimitris76
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 97


    « Απάντηση #126 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 18:50:37 »

    Είναι απατεώνες! Εδώ πρέπει να μην υποκύψεις, να αρνηθείς να πληρώσεις τα γαμ*****ά τους και ας το στείλουν πίσω. Να δούν τα μαγαζιά πώς εκμεταλλέυονται τους πελάτες τους και να κόψουν την συνεργασία με τέτοιους αλήτες!

    Αμα η κάθε DHL χάσει ένα χομπύστα ιδιώτη δεν την καίει πολύ - άμα αρχίσει και χάνει μαγαζιά μεγάλους πελάτες όλα θα αλλάξουν.

    Δημήτρης
    Καταγράφηκε
    MarD
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.246



    WWW
    « Απάντηση #127 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 18:58:41 »

    Είναι απατεώνες! Εδώ πρέπει να μην υποκύψεις, να αρνηθείς να πληρώσεις τα γαμ*****ά τους και ας το στείλουν πίσω. Να δούν τα μαγαζιά πώς εκμεταλλέυονται τους πελάτες τους και να κόψουν την συνεργασία με τέτοιους αλήτες!

    Αμα η κάθε DHL χάσει ένα χομπύστα ιδιώτη δεν την καίει πολύ - άμα αρχίσει και χάνει μαγαζιά μεγάλους πελάτες όλα θα αλλάξουν.

    Δημήτρης

    +1  Thumbs up

    Συμφωνώ, έπρεπε να τους το πετάξεις στα μούτρα.
    Καταγράφηκε

    “The helicopter approaches closer than any other [vehicle] to fulfillment of mankind's ancient dreams of the flying horse and the magic carpet.”
    - Igor Sikorsky

    http://www.coolmodels.gr
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #128 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 19:00:19 »

    Είναι απατεώνες! Εδώ πρέπει να μην υποκύψεις, να αρνηθείς να πληρώσεις τα γαμ*****ά τους και ας το στείλουν πίσω. Να δούν τα μαγαζιά πώς εκμεταλλέυονται τους πελάτες τους και να κόψουν την συνεργασία με τέτοιους αλήτες!

    Αμα η κάθε DHL χάσει ένα χομπύστα ιδιώτη δεν την καίει πολύ - άμα αρχίσει και χάνει μαγαζιά μεγάλους πελάτες όλα θα αλλάξουν.

    Δημήτρης

    +1  Thumbs up



    Συμφωνώ, έπρεπε να τους το πετάξεις στα μούτρα.

    Nαι ναι καλα τα λετε... και νομιζετε οτι ο μαγαζατορας θα σου επιστρεψει τα χρηματα πληρωνοντας εκεινος τα μεταφορικα? η μηπως να χασεις τα λεφτα σου για να μην πληρωσεις τα κερατιατικα...! σκεφτειτε λιγακι!
    Καταγράφηκε
    Dimitris76
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 97


    « Απάντηση #129 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 19:10:31 »

    Για αυτό αγοράζεις μόνο από εκεί που σου παρέχει  η Paypal ασφάλεια συναλλαγών.
    Στην ουσία πετάς το μπαλάκι στο μαγαζί και κάνεις ανάφορά στην paypal ότι ο πωλητης αθέτησε τα συμφωνημένα. Στην ουσία αυτό είναι αφού η μεταφορική που έχει ήδη πληρωθεί σου ζητά κι άλλα - κι άσε το μαγαζί να βγάλει το φίδι από την τρύπα.

    Αυτό δεν είναι κακία και μεταφορά ευθυνών, αλλά δικαίωμα σου ως καταναλώτη. Το σύστημα είναι δοκιμασμένο προσωπικά και δουλεύει. Σε όλες τις περιπτώσεις η παρεξήγηση λύθηκε ως δια μαγείας και μια φορά πήρα τα λεφτά μου πίσω.

    Δημήτρης
    Καταγράφηκε
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #130 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 19:31:42 »

    Σωστο αυτο που λες.... αλλα δεν ειναι τοσο απλο... απλα μην αγοραζετε απο Courier!
    Καταγράφηκε
    harrysvr
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 679



    « Απάντηση #131 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 19:59:43 »



    Ειναι οπως οι μπατσοι δεν σε γραφουν γιατι περνουν τα λεφτα της κλισης αλλα επειδη εχουν παρει εντολη απο το διοικητη να φερουν τοσες κλησεις..


    Ετσι είναι εδώ...στη Μόσχα πέρυσι με -22 αλλά και φέτος με -13, πάντα τους έβλεπα(αρκετοί) στο δρόμο για γράψιμο και ξέρετε γιατί, γιατί τα λεφτά της κλήσης(περιπου το 80%)πάει στην τσέπη τους...
    Αν γινόταν αυτό εδώ...
    Καταγράφηκε
    asteras
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 127


    « Απάντηση #132 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 21:37:15 »

    από εδώ ξεκίνησε όλο το θέμα και τελικά ξεχείλωσε.
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ , ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.
    ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΕΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 22 ΕΥΡΩ.  Undecided
    ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΛΑΒΕ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΑΓΚΑΝΑ ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ   . Thumbs up teasing
    ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ  police
    σήμερα παρέλαβα την παραγγελία από εξωτερικό και δεν άλλαξε κάτι. θέλω να πω ότι όταν ειδα τα παραπάνω ανυσήχησα. αλλά τελικά δεν τρέχει τίποτα.επομένως όλες αυτές οι σελίδες που γραφτηκαν δεν έχουν κανένα νόημα και καλύτερα να σταματήσουμε εδώ και να μην τρώμε τις σάρκες μας πλέον.συμβουλέυω λοιπόν ότι όταν πρόκειται να ανοιξει κάποιος παρόμοιο θέμα να έχει συγκεκεριμμένα στοιχεία και όχι αοριστολογίες. ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να είμαι ο τελευταίος που γράφει σ αυτό το θέμα.
    Εισαι τυχερός να αναψεις κανενα κεράκι Paul.
    Καταγράφηκε
    nofearakis
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 31



    « Απάντηση #133 στις: Παρασκευή, 13 Μάρ 2009, 22:39:57 »

    από εδώ ξεκίνησε όλο το θέμα και τελικά ξεχείλωσε.
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ , ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΕΧΩ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΩΤΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.
    ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΤΟΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΕΣ ΝΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 22 ΕΥΡΩ.  Undecided
    ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΛΑΒΕ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ, ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΑΓΚΑΝΑ ΤΟΥ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ   . Thumbs up teasing
    ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ  police
    σήμερα παρέλαβα την παραγγελία από εξωτερικό και δεν άλλαξε κάτι. θέλω να πω ότι όταν ειδα τα παραπάνω ανυσήχησα. αλλά τελικά δεν τρέχει τίποτα.επομένως όλες αυτές οι σελίδες που γραφτηκαν δεν έχουν κανένα νόημα και καλύτερα να σταματήσουμε εδώ και να μην τρώμε τις σάρκες μας πλέον.συμβουλέυω λοιπόν ότι όταν πρόκειται να ανοιξει κάποιος παρόμοιο θέμα να έχει συγκεκεριμμένα στοιχεία και όχι αοριστολογίες. ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να είμαι ο τελευταίος που γράφει σ αυτό το θέμα.
    Εισαι τυχερός να αναψεις κανενα κεράκι Paul.


    Μαζεψου asteras.Με αοριστολογιες ισως εχεις μεγαλωσει ΕΣΥ.
    ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΥΤΗΞΕ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΑΠΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΗΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΔΕΚΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
    ΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ (στα 130 ευρω παραγγελια, αλλα 47 τελωνειο +αποθηκη, + 2 φορες Αττικη οδο + μισο μεροκαματο)ΑΠΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ, ΓΙΑ ΑΟΡΙΣΤΟΛΟΓΙΕΣ.
    Καταγράφηκε

    Οποιο προβλημα δεν φτιαχνεται με το σφυρι, μαλλον ειναι ηλεκτρικο!!!
    asteras
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 127


    « Απάντηση #134 στις: Δευτέρα, 20 Απρ 2009, 16:26:20 »

    Αοριστολογιες ειναι αυτα αφου τα ειδες να εφαρμοζονται πανω σου, neoferakis, μονος σου εδωσες απαντηση στο προβλημα εκτος και αν με θεωρεις υπευθυνο για αυτα που σε προειδοποιησα.Εαν τα  λαμβανες σοβαρα υποψιν σου αυτα που τοσο καιρο γραφαμε μπορει να τα γλιτωνες αυτα τα εξοδα.Πολλες φορες παει η σταμνα στη βρυση αλλα μια σπαει.Αυτο που επαθες εσυ τωρα αλλοι το ειχαν παθει πολυ παλιοτερα γι αυτο και γραφτηκαν ολες αυτες οι σελιδες για να σας προειδεασουν για το τι μπορει να συμβει, και εαν σκεφτοσουν σοβαρα θα επρεπε να με ευχαριστουσες και οχι να εγραφες αυτα που εγραψες.
    Καταγράφηκε
    Σελίδες: 1 ... 6 7 8 [9] 10 11 12 ... 26     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Η αγορά αερομοντελλιστικού υλικού  |  Ο Ελληνας αερομοντελλιστής και η αγορά υλικών (Συντονιστής: Serafim)  |  Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΕΛΩΝΕΙΟ!!!!
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.05 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.