Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.329 μηνύματα σε 12.381 θέματα από 6.300 Μέλη / Τελευταίο μέλος: CharlesjeF
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 05:23:15

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 05:23:15

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Yiannis_S
    [Σήμερα στις 00:29]

    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:15]

    από dominicm
    [Χθες στις 13:52]

    από tsiou
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 23:05:11]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]

    από chris 1975
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 11:21:01]

    από tasospap
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 09:47:39]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 20:51:06]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 12:49:07]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 08:22:03]

    από Yiannis_S
    [Τρίτη, 9 Απρ 2024, 00:01:58]

    από jjkor
    [Δευτέρα, 8 Απρ 2024, 00:59:23]

    [Πέμπτη, 4 Απρ 2024, 22:49:28]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6300
    Τελευταίο: CharlesjeF
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304329
    Σύνολο θεμάτων: 12381
    Online σήμερα: 51
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 0
    Επισκέπτες: 42
    Συνολικά: 42
    Στυλ εμφάνισης

    Σελίδες: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 26     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΕΛΩΝΕΙΟ!!!!  (Αναγνώστηκε 98553 φορές)
    topg
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 155



    « Απάντηση #75 στις: Τρίτη, 10 Μάρ 2009, 22:22:23 »

     Σφραγισμένα χείλη
    « Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 10 Μάρ 2009, 23:10:36 από topg » Καταγράφηκε
    Black hawk
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 90


    « Απάντηση #76 στις: Τρίτη, 10 Μάρ 2009, 22:34:46 »


    Εισαγωγή παράθεσης
    Παράθεση από: Dimitris Kriti στις Σήμερα στις 21:42
    Βρε παιδια, θα ξαναπω το χιλιοειπομενο. Μην τα λετε ολα στα φορα, τα διαβαζει ολος ο κοσμος.Εμεις οι ιδιοι βγαζουμε τα ματια μας... Ηρεμιστε...                                                                                                                                                                                           
    +1000 Αν και λίγο αργά γιατί δυστυχώς έχετε γράψει παρα πολλά και δυστυχώς ανοίγετε και τα ματια αυτόν που δεν πρέπει καλύτερα κάποιες πληροφορίες μονο με pm...για να σώσετε από τα ρούχα σας ότι απόμεινε,και για να μην έχουν και τόσο γνώση αυτοί που δεν πρέπει... Ποοολύ άνεση police Ποοολύ άνεση police Ποοολύ άνεση police Ποοολύ άνεση police
    Καταγράφηκε
    bladekiller
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.075



    « Απάντηση #77 στις: Τρίτη, 10 Μάρ 2009, 22:49:48 »

        Πάντως η όποια καρφωτή δεν πιστευω πως θα ωφελήσει κανένα μαγαζί. Οι μόνοι που πιθανότατα θα ωφεληθούν είναι αυτοί που έχουν τα κονέ στα τελωνεία και θα κάνουν παρεμπόριο κανονικότατα.



    Φιλικά Κώστας.
    Καταγράφηκε
    topg
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 155



    « Απάντηση #78 στις: Τρίτη, 10 Μάρ 2009, 22:54:20 »

     Thumbs up
    « Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 10 Μάρ 2009, 23:04:57 από topg » Καταγράφηκε
    Peterpanta
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 655


    www.aeromodelistis.gr Moderator


    « Απάντηση #79 στις: Τρίτη, 10 Μάρ 2009, 23:56:32 »

    Στην Ελλάδα, το κράτος και οι τράπεζες είναι οι μεγαλύτεροι κλέφτες.

    Μια ζωή σε αυτή την χώρα, ο πολίτης δεν έχει κανένα δικαίωμα παρα μόνο υποχρεώσεις.... Βαρέθηκα !!!

    Αφήνει τα μηχανάδικα και πουλάνε εξατμίσεις που δεν έχουν τις απαραίτητες προδιαγραφές , αγοράζεις, πληρώνεις κανονικά το ΦΠΑ, και μετά σου κόβουν κλήση γιατί δεν έχεις προβλεπόμεη εξάτμιση.

    Απο που να αρχίσω και πού να τελειώσω.....

    Με τον τρόπο που λειτουργούν τα μοντελάδικα στην Ελλάδα το χόμπι μας είναι μόνο για μια κατηγορία ανθρώπων, αυτοί που παλέυουν για να ζήσουν δεν τους δίνεται το δικαίωμα γιατί τα μοντέλα και τα ανταλλακτικά είναι ακριβά. Αυτό δεν είναι αδικία ?

    Αν για παράδειγμα ένας οικογενιάρχης που παλεύει να τα βγάλει πέρα και να καλύψει όλες τις υποχρεώσεις και ανάγκες της οικογένιας του, έχει ένα μοντέλο και πάθει πτώση, τι πρέπει να κάνει ? να αγοράσει απο Ελλάδα ? να αγοράσει απο εξωτερικό που είναι κατα πολύ φθηνότερα ? ή να παρατήσει το χόμπι γιατί τα χρήματα που θα πρέπει να διαθέσει για να αγοράσει απο Ελλάδα θα λείψουν απο την οικογένια του ?

    Για σκεφτήτε το λίγο.....  με αυτό τον τρόπο δημιουργούμε τάξεις ανθρώπων και αυτό δεν είναι σωστό, όλοι έχουν δικαίωμα σε αυτή την ζωή.

    Ελέυθερη αγορά δεν θέλανε ?  Το κράτος δεν άφησε τον καταναλωτή στην μοίρα του να ψάχνει να βρεί απο πού θα αγοράσει φθηνότερα ?

    Λοιπόν τώρα τι θέλουν ?    Ας βρούν τρόπο να γίνουν όλοι ανταγωνιστικοί με τις τιμές του εξωτερικού ώστε να τους στηρίξουμε.

    Εγώ αγοράζω απο Ελληνικά καταστήματα, που έχουν καλές τιμές και μου κάνουν και καμια έκπτωση όταν είναι δυνατό.

    Αλλά δεν μπορώ να αγοράσω απο κάποιον που αισχροκερδεί.... δεν βρήσκω τα χρήματα στο δρόμο και ούτε μου περισσέυουν όπως και σε πολλούς άλλους.

    και θα τελειώσω λέγοντας πως ένα απο τους πολλούς λόγους που έκαναν την Ελλάδα, παρότι έχει όλες τις δυνατότητες να είναι μια απο τις καλύτερες χώρες παγκοσμίος, να είναι τριτοκοσμική, είναι η ΡΟΥΦΙΑΝΙΑ !!!! 

     ΝΤΡΟΠΗ μας που την συντηρούμε...

    Υ.Γ
    Γιατί  να μην γεννηθώ σε σκανδιναβική χώρα μαμώ την τύχη μου? 
    « Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 00:20:56 από Peterpanta » Καταγράφηκε

    Lama V3 /Mini Titan E-325 /  Mini Titan E-325 SE / Copter-x 450SE / T-Rex 500 ESP / Cessna 172 / Spektrum DX-7 2.4GHz

    www.aeromodelistis.gr/
    Peterpanta
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 655


    www.aeromodelistis.gr Moderator


    « Απάντηση #80 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 00:41:21 »

    Παράθεση


    Λιγο φιλοσοφικο αυτο!!!  Ο Χ καταστηματαρχης που εδωσε το cd ειναι ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ γιατι θεωρητικα πηγε να φυλαξει το συμφερον του.  Εμεις που θα δωσουμε το "ονομα του" στην δημοσιοτητα για να προστατευσουμε το δικο μας συμφερον, πως λεγομαστε Huh



    Φίλε Wind ποιό συμφέρον του πήγε να διαφυλάξει ?

    Προφανώς πήγε μέσο, καλύτερα μην χαρακτηρίσω οδού, να αναγκάσει κόσμο να αγοράζει υποχερωτικά απο Ελλάδα άρα να αυξήσει τα κέρδη του.

    Το γνωρίζεται το ανέκδοτο με τον Άγγλο τον Γερμανό και τον Έλληνα ?

    Η ατάκα... θεέ μου εγώ θέλω να τους πάρεις ότι τους έδωσες πίσω σας λέει κάτι ?

    Δεν έχω πρόθεση να έρθω σε αντιπαράθεση με κανένα (αναφέρθηκα στον Wind γιατί στο δικό του μήνυμα έκανα παράθεση) απλώς μην ψάχνουμε να δώσουμε δίκιο στο ρουφιάνο....

    Το να μάθει ο κόσμος ποιοι είναι οι πονηροί και να τους κάνει εμπάργο δεν είναι σωστό ?

    Γιατί στην τελική αυτοί οφελούντε πάντοτε, τα θύματα είναι άπειρα, δεν τους νοιάζει εάν χάσουν εσένα ή εμένα απο πελάτη, επειδή αισχροκέρδησαν, πολύ απλά γιατί θα βρούν άλλους να μαδήσουν.

    Ενώ εάν ξέρουν ότι θα ξεμπορστιαστόυν, τότε να είστε σίγουροι ότι θα μαζευτούν γιατί διαφορετικά θα το κλείσουν το μαγαζί....

    Το μεγαλύτερο κακό σε όλη αυτή την υπόθεση είναι ότι την πληρώνουν και καλοί, στην κυριολεξία καταστηματάρχες, που προσπαθούν να κρατήσουν χαμηλά τις τιμές και βοηθούν τους πάντες, ακόμα και αυτούς που δεν αγόρασαν απο το μαγαζί τους !!!!

    Λοιπόν σε αυτούς βγάζω το καπέλο, και τους στηρίζω όσο μπορώ !!!
    « Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 01:34:16 από Peterpanta » Καταγράφηκε

    Lama V3 /Mini Titan E-325 /  Mini Titan E-325 SE / Copter-x 450SE / T-Rex 500 ESP / Cessna 172 / Spektrum DX-7 2.4GHz

    www.aeromodelistis.gr/
    MarD
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.246



    WWW
    « Απάντηση #81 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 00:55:55 »

    Ελπίζω να εννοείς κάποιον άλλο Μάριο, γιατί δεν είμαι σίγουρα εγώ αυτός που έγραψα αυτό το μήνυμα και ούτε σκέφτομαι κατ' αυτό τον τρόπο...
    Καταγράφηκε

    “The helicopter approaches closer than any other [vehicle] to fulfillment of mankind's ancient dreams of the flying horse and the magic carpet.”
    - Igor Sikorsky

    http://www.coolmodels.gr
    Peterpanta
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 655


    www.aeromodelistis.gr Moderator


    « Απάντηση #82 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 01:17:50 »

    Eννοώ τον φίλο Wind, το διόρθωσα για να είμαστε όλοι ΟΚ.

    Για σένα δεν έχω να πω τίποτα, μόνο να σου ευχηθώ καλές δουλειές γιατί γνωρίζω καλά πως σκέφτεσαι και πως οι μοντελιστές στην Έδεσσα είναι τυχεροί που θα σε έχουν κοντά τους.

    Και με τον Wind δεν έχω να χωρίσω τίποτα, απλώς εκφράζω την γνώμη μου, λίγο έντονα,  γιατί με αυτά που συμβαίνουν στην χώρα μας έχω κουραστεί και αγανακτήσει ταυτόχρονα.

    Πάνω που κάτι πήγε να γίνει και να πάρουμε επάνω μας, να φανούμε και εμείς  σαν πολιτισμένοι Ευρωπαίοι, μας ρήμαξαν.

    Μια το χρηματιστήριο, μια η ανεξέλεγκτη εισροή αλλοδαπών, οι τράπεζες, κ.λ.π. καταντήσαμε να υπάρχει κόσμος να ψάχνει στα σκουπίδια να βρει φαγητό.
    Η Ευρώπη και το ευρώ μας μάραναν..... τρομάρα μας

    Ε.... αυτό δεν το αντέχω, το λιγότερο που μου έρχεται στο μυαλό είναι η λέξη Εξαθλίωση

    Εχω φτάσει σε σημείο να σκέφτομαι πολύ σοβαρά να πάρω την οικογένια μου και να φύγω απο την Ελλάδα....


    « Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 01:36:16 από Peterpanta » Καταγράφηκε

    Lama V3 /Mini Titan E-325 /  Mini Titan E-325 SE / Copter-x 450SE / T-Rex 500 ESP / Cessna 172 / Spektrum DX-7 2.4GHz

    www.aeromodelistis.gr/
    MarD
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.246



    WWW
    « Απάντηση #83 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 02:20:59 »

    Απλά είδα το όνομά μου και έπαθα ένα μίνι εγκεφαλικό και λέω αμάν παρεξήγηση!

    Ευχαριστώ Παναγιώτη για τα καλά σου λόγια, αν και λίγο υπερβολικά και το λέω αυτό εις γνώσιν μου.
    Επίσης εγώ είμαι ο τυχερός που οι μοντελιστές της Έδεσσας είναι όλοι παιδιά τζιμάνια!  Thumbs up

    Όσο για τα γραφόμενά σου δεν μένει παρά να συμφωνήσω. Βρεγμένη σανίδα θέλουμε όλοι...
    Στο εξωτερικό δεν είναι όλα ρόδινα, αλλά τουλάχιστον εκεί τηρούνται κάποιοι στοιχειώδες κανόνες.
    Καταγράφηκε

    “The helicopter approaches closer than any other [vehicle] to fulfillment of mankind's ancient dreams of the flying horse and the magic carpet.”
    - Igor Sikorsky

    http://www.coolmodels.gr
    Dimhack
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.431



    « Απάντηση #84 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 03:34:01 »

    νομίζω πως το θέμα έχει ξεφύγει από τον υπάρχον τίτλο.

    ΚΥΡΙΟΙ  αν συνεχίσουμε αυτήν την βαρετή κουβέντα θα γίνει "βαρετοτατι", ειπώνονται τα χιλιό ειπωμένα.

    αν κρατήσουμε αυτήν την στάση στο  post αυτό που αναρτήθηκε προχθές και έχει πιάσει 5 ολόκληρες σελίδες τότε θα έπρεπε να είχε τον τίτλο  ΟΙ Ρουφιάνοι.

    τελωνείο υπήρχε υπάρχει και θα εξακολουθεί να υπάρχει, άνοιγαν ανοίγουν και θα εξακολουθούν να ανοίγουν δέματα οι τελωνειακοί, αυτοί είναι οι δουλειά τους, οποιος βρεθεί μέσα στην κομπίνα θα την πλήρωση.
    λεγομενη κομπιναδόροι είμαστε εμείς που ψωνίζουμε από έξω και ζητάμε υποτιμολογήσεις και ευελπιστούμε πως δεν θα μας τσακώσουν στο τελωνείο.

    επόμενος αυτός που κάνει τον λεγόμενο ρουφιάνο στο τελωνείο είναι απλά ένας ρουφιάνος και δεν έχει θέση στο ανάλογο post. τώρα αν είναι λάθος η σωστό αυτό που κάνει δεν είμαι εγώ από εδώ μέσα για να τον κρίνει.

    οι κύριοι που κάνουν αυτή την δουλειά με τα ροζ DVD τον "μοντελιστικον" προϊόντων θα πρέπει να μάθουν πως για χάρι KAΠΟΙΟΝ τους τους παίρνει σχεδόν όλους η μπάλα. αν κάποιος έχει δικαίωμα να ξέρει ποιοι είναι αυτοί που κάνουν το ευρύ κοινό τον αερομοντελιστών να είναι εναντίον τους τότε θα πρέπει να ξεκινήσουν να ψάχνονται.

    όχι όμως μονο από αυτή την άποψη αλλα και γιατί ο κόσμος λάκαϊ και ψάχνετε στο διαδίκτυο.

    το καλο δεν είναι μονο από κινεί και το κακό μονο από ελλάδα, καλο υπάρχει και εδώ.

    δεν γίνετε να πουλάει μαγαζί στην αθηνα μοντέλο με 100 euro και το ίδιο μοντέλο στην αθηνα από άλλο κατάστημα να το βρίσκεις 250 θα πρέπει να ψαχτούν από μονοι τους να δουν ποιος και γιατί χαλάει την δουλειά τους.

    τέλος πάντων εγώ αποσύρομαι σιγά σιγά από αυτό το post γιατί ήδη κουράστηκα να διαβάζω κάτι το οποιο διάβασα καιρό πριν.

    πάντα φιλικά δημήτρης
    Καταγράφηκε
    ahilleas
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 228



    « Απάντηση #85 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 09:09:09 »

    εχω τη γνωμη οτι αν καποιοι ξερουν ονοματα θα πρεπει με ΠΜ  να τα πουν και σε μας.αν γινει κατι τετοιο ΠΜ και σε μενα παρακαλω,γιατι ηδη νιωθω θυμα αισχροκερδιας εδω στην επαρχια που ζω....
    Καταγράφηκε

    helis
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #86 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 09:24:39 »

    δυστυχος με οσα γραφτηκαν εδω μεσα και γραφονται κατα καιρους δε χρειαζονται ροζ dvd αλλα τη σελιδα απο το σαιτ idiot2

    ο καθε εμπορος πρεπει να καταλαβει οτι οπως λενε στο χωριο μου δε μπορει να εχει τη πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο πρεπει να βρει φορμουλες να πουλησει ποιο φθηνα
    εχω δωσει πχ εγω απο ενα προχειρο υπολογισμο γυρω στα 8000,οο ευρω τα τελευταια 4 χρονια σε ελληνες εμπορους και 1000,οο σε ξενους γιατι με αναγκασαν ομως στη μια περιπτωση 120,οο ευρω διαφορα σε ενα κινητηρα την αλλη 175,οο και το ταλευταιο που δεν εβρισκα καθολου την εξατμιση που ηθελα εδω idiot2

    πρεπει να προσπαθουν να κερδισουν το πελατη και οχι να τον κατακτησουν
    Καταγράφηκε
    bladekiller
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.075



    « Απάντηση #87 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 09:38:58 »

       Ενα σχόλιο σε κάτι που ειπώθηκε παραπάνω ότι οι τελωνειακοί "κάνουν τη δουλειά τους". Λοιπόν συμφωνώ απόλυτα! Ο τελωνειακός που είναι ευσυνείδητος και δεν βαριέται αλλά ανοίγει τα δέματα για έλεγχο ώστε να εμποδίσει τη φοροδιαφυγή είναι όντως αξιέπαινος. Δεν πιστεύω πως υπάρχει λογικός άνθρωπος που αγανακτεί με τον υπάλληλο που εφαρμόζει το νόμο.
       ΑΛΛΟΥ είναι η αγανάκτηση! Στο ότι τα όργανα του κράτους "κάνουν τη δουλειά τους" ΜΟΝΟ όταν είναι να μας τα πάρουν και ΜΟΝΟ αν δεν έχουν να κάνουν με άτομα μεγάλης οικονομικής επιφάνειας που μπορούν να τους γειώσουν. Οταν όμως έρχεται η ώρα η πολιτεία να αντεπεξέλθει στις υποχρεώσεις της τότε αυτοί που "κάνουν τη δουλειά τους" προχωρούν κι αυτοί σε τρελλές "υποτιμολογήσεις" όσον αφορά τις παρεχόμενες υπηρεσίες. Καταλάβατε τώρα γιατί ο κόσμος τα έχει πάρει στο κρανίο?




    Φιλικά Κώστας.
    Καταγράφηκε
    skopos-Komotini
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.249


    ΑΕΡΟΛΕΣΧΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ


    WWW
    « Απάντηση #88 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 19:16:56 »

    Τι κάθεστε και σκάτε με τα τελωνια !
    Τώρα είναι η σειρά της Αγγλίας για αγορές μιας και το δολάριο έφτασε στα ύψη !

    προσεξτε £4.00 μεταφορικα απο Αγγλια !Απο Αθηνα  πιο πολλα μεταφορικα θα πληρωνα ! Cheesy

    Dear Mr Christos,
    the receiver can be purchased by paying with credit or debit card via our
    online secure service, air letter post to send on receiver to Greece by
    insured air service would be £9.00, uninsured cost would be only £4.00.
    Regards


    Καταγράφηκε

    Yankos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.326


    Χρωστάω, άρα υπάρχω. - Yankos -


    « Απάντηση #89 στις: Τετάρτη, 11 Μάρ 2009, 19:21:20 »

    Από ποιο μαγαζί dear Mr. Christos ;;; Cheesy Cheesy
    Καταγράφηκε

    Σελίδες: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 26     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Η αγορά αερομοντελλιστικού υλικού  |  Ο Ελληνας αερομοντελλιστής και η αγορά υλικών (Συντονιστής: Serafim)  |  Θέμα: ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΕΛΩΝΕΙΟ!!!!
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.033 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.