Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.201 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 07:37:34

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 07:37:34

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:09]

    [Χθες στις 22:30]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 21:25:44]

    από afilos
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 14:52:26]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 10:46:22]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 07:32:40]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304201
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 169
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 0
    Επισκέπτες: 196
    Συνολικά: 196
    Στυλ εμφάνισης

    Μην ανοίγετε εδώ θέματα που δεν έχουν καμμία σχέση με αερομοντελισμό. Το πιθανότερο είναι οτι θα διαγραφούν γιατί είναι εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR.

    Σελίδες: 1 [2]  Όλοι     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: 'Εκκληση για αίμα.  (Αναγνώστηκε 3312 φορές)
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #15 στις: Κυριακή, 11 Οκτ 2020, 17:49:49 »

    Λογο οτι αρκετα χρονια πριν ημουν στο moderation sub forum του aeromodelling γνωριζω πολυ καλα οτι εαν υπαρχει καποιο θεμα που απασχολει τη διαχειρηση η οτιδηποτε αλλο ολα τα μελη συντονιστες και διαχειριστες παιρνουν απο κοινου την αποφαση.

    Ετσι και εδω λοιπον οταν αναφερεται η προταση " εκ της διαχειρησης" τοτε πραγματικα σας παιρνει ολους η μπαλα..

    Ιδιως για ενα τοσο σημαντικο θεμα υγειας.
    Ονομασε αυτον που εκανε την ααναφορα Γιωργο και ξεκαθαρισε τη θεση σου καθως και των υπολοιπων.

    Νομιζω εγινα σαφης.
    « Τελευταία τροποποίηση: Κυριακή, 11 Οκτ 2020, 18:14:37 από dim sofos » Καταγράφηκε
    Γιώργος Κανδυλάκης
    Administrator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.248



    « Απάντηση #16 στις: Κυριακή, 11 Οκτ 2020, 17:59:39 »

    Κάνεις λάθος...

    αν κάποιος έκρινε ή κρίνει ότι ένα topic είναι εκτός θέματος, δεν θα ρωτήσει την διαχείριση, θα εμπιστευτεί την κρίση του και θα το συζητήσουμε στη συνέχεια, εάν υπάρξει πρόβλημα...

    Για την ώρα δεν έχω κάποια πληροφόρηση, έχω στείλει και μήνυμα στον georgekristi7 αλλά ακόμα δεν έχω απάντηση. Δεν βιάζομαι και δεν θα τον κρίνω, σίγουρα έχει μεγαλύτερα ζόρια.
    Οπότε δεν μπορώ ούτε να κρίνω, ούτε να καταδικάσω...

    Το ποιούς θα πάρει η μπάλα θα το δούμε όταν πρέπει, δεν θα το καθορίσεις εσύ.

    Και για να καταλάβω καλύτερα, εμμέσως πλην σαφώς με κατηγορείς ως ψεύτη?

    Εξακολουθείς να σφάλεις ως προς την προσσέγγιση και ως προς το ύφος.

    Είμαι αρκετά σαφής για εσένα?
    Καταγράφηκε

    όσο ελαφρύτερα είναι, τόσο ψηλότερα πάνε

    μέτρα με μικρόμετρο, σημάδεψε με κιμωλία, κόψε με τσεκούρι...
    _ΤΑΣΟΣ_
    Board moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.911


    Xplooer or Explorer, here’s the question !


    « Απάντηση #17 στις: Κυριακή, 11 Οκτ 2020, 20:07:48 »

    Καλησπέρα,

    Και εγω σαν ενα μικρό κομμάτι της διαχειρισης μου ερχεται έμετος να διαβαζω τέτοιες τοποθετήσεις ΕΙΔΙΚΑ όταν αφορούν φίλους αερομοντελιστές σαν τον ΤΡΥΦΩΝΑ αλλά και για όλους τους συνανθρώπους.

    Προτείνω ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑ τα μηνύματα μετά το ¨Ευχαριστούμε καλύφθηκε η ανάγκη"

    Φίλε τρύφωνα είχομαι ΤΑΧΕΙΑ ανάρρωση και γρήγορα airborne !
    Καταγράφηκε

    Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
    GRE-F-0611
    ArgyrisGiannetakis
    Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 10.751



    WWW
    « Απάντηση #18 στις: Κυριακή, 11 Οκτ 2020, 23:40:04 »

    Παιδιά σαν Μοντεραιτορ του συγκεκριμένου thread θελω να σας ενημερώσω οτι η πρωτη μου σκέψη όταν το διάβασα ήταν να μιλήσω με τον Γιαννη τον Μογγ και να μάθω άμεσα πως ειναι και να στείλω τα περαστικά μου!Δυστυχώς ημουν στους αγώνες στην Εδεσσα και δεν ειχα τον νου μου εαν γραφτηκε κάτι!Η διαχείρηση με εχει ενημερώσει οτι το ψαχνει!Σε καμμια περίπτωση δεν θα εσβηνα κάτι τετοιο λόγο off topic!Φίλε Τρυφωνα τα περαστικά μου!Να είσαι παντα καλά και γερός!
    Καταγράφηκε

    Η ομορφιά είναι στα μάτια αυτού που τη βλέπει.

    http://www.youtube.com/user/ARGYPILATUS?feature=guide
    http://www.flickr.com/photos/argyris_giannetakis/
    Γιώργος Κανδυλάκης
    Administrator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.248



    « Απάντηση #19 στις: Κυριακή, 11 Οκτ 2020, 23:44:12 »

    Το θέμα θα ξεκαθαρίσει σχετικά γρήγορα πιστεύω.

    Για την ακρίβεια, για εμένα έχει ξεκαθαρίσει. Για λόγους αρχής θα περιμένω και την αυριανή μέρα.

    Μετά θα γίνουν οι απαραίτητες ενέργειες...

    gkan
    Καταγράφηκε

    όσο ελαφρύτερα είναι, τόσο ψηλότερα πάνε

    μέτρα με μικρόμετρο, σημάδεψε με κιμωλία, κόψε με τσεκούρι...
    georgekristi7
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5


    « Απάντηση #20 στις: Δευτέρα, 12 Οκτ 2020, 09:53:36 »

    Πράγματι ο Γιώργος Κανδυλάκης , μου απέστειλε το πρώτο p.m. στις 16:08 χτές ατο απόγευμα , προκειμένου να του αποστείλω το επίμαχο email πού έλαβα.
    Δεδομένης της απουσίας μου από το σπίτι και του γεγονότος ότι δεν μπορούσα να εισέλθω στον λογαριασμό του Aeromodelling  μέσω του κινητού μου υπήρξε
    καθυστέρηση στην επικοινωνία μας , οπότε και απάντησα με mail στις 11:26 το βράδυ μόλις επέστρεψα , ενώ αμέσως επικοινωνήσαμε τηλεφωνικά :

    Μου εξήγησε ότι το  μήνυμα : " Μην ανοίγετε εδώ θέματα που δεν έχουν καμμία σχέση με αερομοντελισμό. Το πιθανότερο είναι οτι θα διαγραφούν γιατί είναι
    εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR." είναι ένα μήνυμα καθολικό που εμφανίζεται στην κορυφή της κάθε επιμέρους σελίδας του foroum. Καί εννοείται ότι
    το ίδιο μήνυμα εμφανίζεται όταν κάποιος λάβει mail ειδοποίησης για νέα απάντηση σε "θέμα" που παρακολουθεί . Μου απέστειλε με αμμέσως επόμενο μήνυμα
    και σχετικά link προκειμένου να γίνει αντιληπτό το γεγονός ότι το "μήνυμα" εμφανίζεται παντού. Πράγματι , το μήνυμα που είδα όταν "άνοιξα" το ένα από link
    που εμπεριέχοντο στο πρώτο ειδοποιητήριο mail , ήταν αυτό ακριβώς που εμφανίζεται παντού . Η πρώτη οθόνη που εμφανίστηκε όταν "χτύπησα" το ένα από
    τα link του ενημερωτικού mail  ήταν η σελίδα που περιείχε την απάντηση μέλους στο "θέμα-έκκληση για αίμα" με το επίμαχο μήνυμα στην κορυφή , χωρίς όμως
    να φαίνεται η απάντηση .Αυτό που είδα ήταν μόνο το μήνυμα στην κορυφή  , με κενή σελίδα να ακολουθεί ,γεγονός το οποίο με έκανε να το αντιληφθώ σαν
    το κύριο μήνυμα , ενώ το κύριο μήνυμα ήταν η απάντηση του μέλους . (Επισυνάπτω σε φωτογραφία το screen ).
    Συνεπώς , δεν υπήρξε κανένα mail επίπληξης από Διαχειριστή ή Συντονιστή του Αeromodelling , παρά μόνο το αυτοματοποιημένο mail ειδοποίησης  το οποίο
    και είχα αποδεχτεί να λαμβάνω με το άνοιγμα του λογαριασμού τσεκάροντας την σχετική επιλογή .
    Ακολουθεί  αμέσως η ανάλογη εξήγηση και διευκρίνηση στο "Petame" .  
     
    Στην διάθεση σας για περαιτέρω διευκρινίσεις .
    Σιδεράκης Νικόλαος. (sukhoi.29-"petame")
    Τηλ. 6932401786


            
     


    * 000Α-aeromodelling .jpg (113.82 KB, 1546x537 - εμφανίστηκε 392 φορές.)
    Καταγράφηκε
    MOGOLOS
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 640



    « Απάντηση #21 στις: Δευτέρα, 12 Οκτ 2020, 10:02:00 »

    Νομίζω ότι το θέμα τελειώνει εδώ. Μια παρεξήγηση δεν μπορεί να γίνει αιτία για τσακωμούς, ειδικά τέτοιες μέρες που ζούμε.
    Περαστικά στον αδερφό μας και σε όσους έχουν θέματα υγείας. Θα τα πούμε από κοντά στα πεδία πτήσεων. Υγεία σε όλους  Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Γιατί εαν δεν εχει πολυβόλα δεν πετάει
    GRELE
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 893



    « Απάντηση #22 στις: Δευτέρα, 12 Οκτ 2020, 10:51:51 »

    Οι πιο μεγαλοι στα χρονια θα θυμουνται την διαφημιση "Καποιος πρεπει να του μιλησει για το REXONA" (αποσμητικο σαπουνι)
    Νομιζω πως εδω "Καποιος πρεπει να του μιλησει για το συγνωμην" καθως αυτο ξεχαστηκε !
    Καταγράφηκε

    ......electrics are here to stay......
    Pantelis Papageorgiou
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 390


    « Απάντηση #23 στις: Δευτέρα, 12 Οκτ 2020, 11:53:20 »

    Μηδενί δίκην δικάσης, πριν αμφοίν μύθον ακούσης. Φωκυλίδης, ~5ος αιών π.Χ.
    Αρχαίος Έλληνας ποιητής από τη Μίλητο


    Μετάφραση: Μην καταδικάσεις κανέναν πριν ακούσεις την ιστορία και από τους δύο.

    Αυτά που διαβάσαμε στο παρόν "νήμα", είναι τρανή απόδειξη του πόσο δίκιο είχε ο Φωκυλίδης.
    Αναγνωρίζω βέβαια ότι υπό καθεστώς συναισθηματικής φόρτισης πολλά (και λανθασμένα) μπορεί να πει κάποιος.

    Καλό είναι, όσοι προσέτρεξαν (ενδεχομένως υπό καθεστώτος συναισθηματικής φόρτισης) να "κράξουν" την διαχείριση, να επανορθώσουν αποδεχόμενοι το καταφανέστατο λάθος τους. Τί πιο ωραίο και έντιμο!

    Η συγκεκριμένη παρεξήγηση απέδειξε με τον καλύτερο τρόπο ότι το "κράξιμο" ποτέ δεν είναι δρόμος για την επίλυση κανενός ζητήματος, καμίας διαφωνίας.
    Ακούτε παιδιά. Ακούτε τον συνομιλητή σας και προσπαθείστε να καταλάβετε τι λέει. Ακόμη περισσότερο όταν απευθύνετε (δεδικασμένες από πλευράς σας)  κατηγορίες.
    Καταγράφηκε
    georgekristi7
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5


    « Απάντηση #24 στις: Δευτέρα, 12 Οκτ 2020, 12:01:23 »

    Κ.Παπαγεωργίου & Παπαδόπουλε , επειδή θεωρώ ότι η ευθύνη είναι αποκλειστικά δική μου
    και βαραίνει εμένα και μόνον αποκλειστικά , παρακαλώ να αποδεχθείτε την συγγνώμη μου .

    Υ.Γ. (Πράγματι έγινε κάτω από το καθεστώς συναισθηματικής φόρτισης , αλλά δεν έχει πιά καμμία σημασία αφού η ζημιά έγινε).
    Καταγράφηκε
    Pantelis Papageorgiou
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 390


    « Απάντηση #25 στις: Δευτέρα, 12 Οκτ 2020, 12:10:53 »

    Κ.Παπαγεωργίου & Παπαδόπουλε , επειδή θεωρώ ότι η ευθύνη είναι αποκλειστικά δική μου
    και βαραίνει εμένα και μόνον αποκλειστικά παρακαλώ να αποδεχθείτε την συγγνώμη μου .

    Υ.Γ. (Πράγματι έγινε κάτω από το καθεστώς συναισθηματικής φόρτισης , αλλά δεν έχει πιά καμμία σημασία αφού η ζημιά έγινε).
    Thumbs up Thumbs up Thumbs up
    Καταγράφηκε
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #26 στις: Δευτέρα, 12 Οκτ 2020, 12:51:37 »

    Χαιρομαι που ελαβε τελος ολο αυτο παρα τη δικη μου
    επιθετικη παραινεση προς τους διαχειριστες.

    Θεωρησα πως υπηρξε απαξιωση προς το φιλο και αδελφο μας Τρυφωνα για ενα τοσο σημαντικο θεμα.

    Δεν ειμαι ανθρωπος που επιμενει στους ισχυρισμους του
    οσο λαθος και εαν ειναι.
    Δεχομαι την αιτιολογηση των αλλων,και για το λογο αυτο
    ζηταω συγνωμη προς ολους οσους αναφερθηκα σε περασμενα ποστ.

    Ευχομαι ταχεια αναρρωση στον Τρυφωνα και καλες πτησεις σε
    ολους.
    Καταγράφηκε
    ArgyrisGiannetakis
    Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 10.751



    WWW
    « Απάντηση #27 στις: Δευτέρα, 12 Οκτ 2020, 17:45:49 »

    Φίλε Νίκο.......Τερραστιοοο φαουλ.........αλλα τελος παντων.....
    Καταγράφηκε

    Η ομορφιά είναι στα μάτια αυτού που τη βλέπει.

    http://www.youtube.com/user/ARGYPILATUS?feature=guide
    http://www.flickr.com/photos/argyris_giannetakis/
    Γιώργος Κανδυλάκης
    Administrator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.248



    « Απάντηση #28 στις: Δευτέρα, 12 Οκτ 2020, 23:11:06 »

    Η ώρα για τη δική μου απάντηση στα όσα έγιναν χθες. Πιο πολύ προσωπικά συμπεράσματα, καθώς δεν νομίζω να χρειάζεται να αναλύσω το τι έγινε, το έκανε αυτό σαφές ο Νίκος / georgekristie7.

    Αν και εννοείται, το αναφέρω ότι η σκέψη μας αρχικά είναι με τον Τρύφωνα, αλλά και με οποιονδήποτε από τον χώρο μας περνάει ο ίδιος ή δικοί του σοβαρές περιπέτειες υγείας. Φάνηκε άλλωστε από τα περισσότερα μηνύματα...


    Στην αρχή μου φάνηκε δύσκολο να πιστέψω ότι κάποιος συντονιστής ή διαχειριστής θα μπορούσε να κάνει παρατήρηση για ένα τόσο σοβαρό ζήτημα. Εφόσον όμως υπήρχε η αρχική καταγγελία δεν μπορούσα να αποκλείσω την περίπτωση.

    Όσο όμως περνούσε η ώρα και δεν εμφανιζόταν κάποιος από την ομάδα να αναλάβει την ευθύνη, κατέληγα στο ότι άλλο πρέπει να έχει γίνει. Φαντάστηκα ότι κάτι πρέπει να είχε μπερδέψει, γιατί ούτε το σύστημα βγάζει κάτι αυτόματα. Επίσης ήθελα να δω το mail που ανέφερε ότι έλαβε, εκεί θα υπήρχε σίγουρα αποστολέας...

    Επικοινώνησα λοιπόν με τον Νίκο, του ζήτησα το μήνυμα που μου έστειλε μόλις μπόρεσε και επιβεβαιώθηκε η εκτίμησή μου για το που έκανε λάθος.

    Του το εξήγησα, του ζήτησα να το τσεκάρει σήμερα και να απαντήσει ο ίδιος, όπως και έκανε. Το έκανε και στο forum του Petame, όπου είχε αναρτήσει αρχικά το ίδιο σχόλιο/παράπονο/κατηγορία. Και στα δύο λοιπόν υπάρχει σαφής και ξεκάθαρη εξήγηση και διόρθωση. Επί της ουσίας το θέμα λήγει εδώ...


    Αντιδράσεις:

    Με ενόχλησε η αρχική αντίδραση κάποιων συντονιστών από το Petame, που έβγαλαν μια ειρωνία για το aeromodelling, μαζί με αρκετή δόση κακίας. Το αρχικό τους μήνυμα σβήστηκε. Κακώς κατά τη γνώμη μου γιατί εκεί θα έπρεπε να μπει και η εξήγηση - διόρθωση, για να υπάρχει συνέχεια. Ίσως να το μετάνιωσαν, ίσως να ντράπηκαν, ίσως πάλι να ήθελαν να κρύψουν το λάθος τους. Το αναφέρω επειδή με ενόχλησε...

    Όσο αφορά στον Νίκο.
    Ξεκάθαρα έκανε λάθος, τόσο που βιάστηκε να βγάλει ένα τέτοιο συμπέρασμα αλλά και να το μεταφέρει ως μομφή στο petame (επαναλαμβάνω, καθαρά προσωπικές μου εκτιμήσεις). Όμως ήταν απλά ένα λάθος. Δεν είχε την εμπειρία του χώρου εδώ, δεν είχε μεγάλη παρουσία, το διακαιολογώ. Όπως δέχομαι ότι ήταν και υπό σχετική φόρτιση για το ίδιο το θέμα που είναι πολύ σοβαρό, να έχεις κάποιον στο νοσοκομείο. Και σε τελική ανάλυση, το θέμα που ανέβασε μόνο για καλό ήταν.
    Υπό αυτή την έννοια το θέμα αυτό σε ότι τον αφορά, είναι κλεισμένο. Θεωρώ και ελπίζω και για τον ίδιο. Είναι ευπρόσδεκτος να γράφει και εδώ, αν και όταν θελήσει, κανένα πρόβλημα, ειλικρινά...


    Τελευταίο,και αυτό που με ενόχλησε πιο πολύ:

    Γιατί εδώ μιλάμε για ξεκάθαρες προσβολές.

    Δημήτρη, διάβασα το τελευταίο σου μήνυμα και ομολογώ ότι δεν με βοήθησε καθόλου.

    "Επιθετική παραίνεση"? Που το βρήκες αυτό? Που την είδες την παραίνεση?


    Προς Γιωργο Κανδυλακη ,Serafim και υπολοιπους!!

    Εαν πραγματι αυτο που αναφερθηκε ειναι γραμμενο
    απο χερι διαχειριστη και οχι αυτοματο μυνημα,
    τοτε πραγματικα λυπουμε που ειμαι μελος
    σε ενα χωρο που απαξιωνει την Ανθρωπινη
    υπαρξη και ουσια!.

    Το aeromodelling.gr ειναι ενας χωρος φτιαγμενος
    απο ανθρωπους με μερακι για τον αερομοντελισμο.
    Δεν φτιαχνονται και πετανε τα αερομοντελα
    απο μονα τους, υπαρχουν οι ανθρωποι πισω
    απο ολα αυτα!.

    Λυπαμαι ξανα που εχουμε διαχειριστες αναξιους
    σε αυτο το χωρο που παραβιαζουν το σημαντικοτερο
    αγαθο που λεγεται υγεια και προληψη, και εχουν
    μοναδικο σκοπο τον ελεγχο του κοινου λογου.

    Εαν δεν σας αρεσει ολο αυτο, τοτε ο δρομος ειναι
    η αποχωρηση σας απο εδω και στο καλο..αφηστε σε αλλους
    τη διαχειρηση του φορουμ, που πιθανο
    να ειναι περισοτερο Ανθρωποι και λιγοτερο υποκριτες!

    Το aeromodelling.gr δεν ειναι ιδιοκτησιας σας ειναι δικο μας!!


    Υ.Γ Το λιγοτερο που θα μπορουσατε να κανετε τωρα
    ειναι να ζητησετε ΣΥΓΝΩΜΗ απο τα 6.130 μελη..Ντροπη σας!!

    Δηλαδη Γιωργο για να καταλαβουμε ολοι,
    εσυ ως διαχειριστης δεν εχεις ιδεα για το γινεται?

    Προσβλητικο ειναι το μηνυμα που εστειλε η διαχειρηση και
    οχι το δικο μου..

    Μηπως μας κοροιδευεις?

    Εαν θεωρεις πως πρεπει να με διαγραψεις..καντο
    αλλα σβησε και ολα τα μηνυματα μου που υπαρχουν
    εδω μεσα..

    Λυπαμαι ξανα που ειστε τοσο μικροι..

    Αυτο που θα επρεπε να κανεις ειναι να διαγραψεις αμεσα
    αυτον που εστειλε το μηνυμα και οχι εμενα..Ξερεις οτι εσενα προσωπικα σε εκτιμω!!

    Ο Κωστας Κωστοπουλος(Ιδρυτης του aeromodelling.gr) ηταν πολυ φιλος μου και αξιος Ανθρωπους..θα λυπαται και αυτος απο εκει ψηλα!


    Παράθεσα ξανά τα μηνύματά σου, μήπως καταλάβεις και εσύ το πόσο ξέφυγες.

    Ευθεία επίθεση στο χώρο που σε φιλοξενεί, ευθεία επίθεση στα άτομα που το έτρεξαν και το τρέχουν, ευθεία προσβολή με ακατάλληλους χαρακτηρισμούς. Πάλι καλά που δεν μας έβρισες δηλαδή...

    Την δικαιολογία περί συναισθηματικής φόρτισης σου την επιστρέφω ως μη αποδεκτή. Τρεις φορές σου απάντησα και σου είπα ότι ψάχνουμε να δούμε τι έγινε και τις τρεις απάντησες υποτιμητικά, θέλοντας να μας βγάλεις άχρηστους, ανίκανους, απάνθρωπους και εγώ δεν ξέρω τι άλλο. Να φύγουμε? Να το αναλάβεις εσύ? Δεν καταλαβαίνω.

    Ακόμα και αν πράγματι είχε σταλεί μήνυμα από κάποιον στον Νίκο (κακώς...), δεν μπορείς να μας βάλεις όλους στο ίδιο βαρέλι. Εκτός αν κρύβεται κάτι άλλο από πίσω. Δεν θα κάτσω να το ψάξω.

    Δεν γνωρίζω τι ακριβώς θα έκανε ο Κώστας, που τον μνημόνευσες, σε αυτή την περίπτωση.

    Τα παραπάνω κανονικά είναι λόγος για μόνιμο αποκλεισμό. Με πονάει όμως να το κάνω, θα είναι η πρώτη φορά και δεν θέλω...

    Θα προχωρήσω όμως σε αποκλεισμό δύο μηνών με έναρξη από αύριο.

    Αυτά.

    Καταγράφηκε

    όσο ελαφρύτερα είναι, τόσο ψηλότερα πάνε

    μέτρα με μικρόμετρο, σημάδεψε με κιμωλία, κόψε με τσεκούρι...
    Σελίδες: 1 [2]  Όλοι     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR - γενικές συζητήσεις (Συντονιστής: ArgyrisGiannetakis)  |  Θέμα: 'Εκκληση για αίμα.
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.059 δευτερόλεπτα. 29 ερωτήματα.