Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.201 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 08:09:20

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 08:09:20

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:09]

    [Χθες στις 22:30]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 21:25:44]

    από afilos
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 14:52:26]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 10:46:22]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 07:32:40]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304201
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 194
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 4
    Επισκέπτες: 135
    Συνολικά: 139
    Στυλ εμφάνισης

    Συνδεδεμένες εκδηλώσεις
    • ΣΤΑΜΠ 2008 !! : Σάββατο, 24 Μάι 2008 - Κυριακή, 25 Μάι 2008
    Σελίδες: [1] 2  Όλοι     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: ΣΤΑΜΠ 2008 !!  (Αναγνώστηκε 7496 φορές)
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « στις: Τρίτη, 18 Μάρ 2008, 14:44:03 »

    ... ή αλλιώς ...

        "  Συνάντηση Τρελαμένων Ανεμοπόρων & Μοντέλων Πλαγιάς  2008 "   

    Προσκαλούμε όλους εκείνους τους φίλους Αερομοντελιστές που Λατρεύουν ή θέλουν να γνωρίσουν τις πτήσεις σε Πλαγιά του βουνού , σε μιά συνάντηση που διοργανώνουμε στις  24 & 25 Μάη 2008 , σε Άριστη τοποθεσία που ανακαλύφθηκε σε Αυχένα της Οροσειράς των Αγράφων του νομού Καρδίτσας .

    Παρακαλώ να επισκέπτεστε συχνά το 1ο μήνυμα αυτού του Θέματος , μιάς και θα δημοσιεύονται εδώ διάφορες αλλαγές της Εκδήλωσης ...

    Φωτογραφίες του Λιβαδιού στο οποίο θα πετάξουμε θα βρείτε εδώ :
    http://www.greekwings.gr/PHOTOS/Hmerologio/2006/Maios/25Mai06_2.htm
    Υψόμετρο 1814 μέτρα μετρημένο με GPS .

    Ο άσφαλτος σταματά 3,5 χιλιόμετρα πρίν το σημείο εκείνο . Εμείς ανεβαίνουμε εκεί με τα ΙΧ μας , αλλά παρ'όλα αυτά Θα γίνουν προσπάθειες να δανειστούμε απο τον τοπικό Δήμο αυτοκίνητα ή να νοικιάσουμε ένα-δυό , άν κάποιοι φίλοι θέλουν να αφήσουν κάτω τα ΙΧ τους και να ανέβουν με ειδικότερο αμάξι . Πρέπει να προηγηθεί Συννενόηση ...

    Άν είστε Λάτρης του Camping , μπορείτε να κατασκηνώσετε το βράδυ του Σαββάτου στο Υπήνεμο του Λιβαδιού .

    Για τους λιγότερο ... 'κοιμάμαι κάτω απ'τα άστρα ' φίλους  υπάρχει σε απόσταση αναπνοής ένα Γραφικότατο Πανδοχείο όπου το Δωμάτιο για δύο άτομα δέν θα υπερβεί τα 45 euro .

    Τί Επιτρέπεται :

    * Πάσης φύσεως Ανεμόπτερα με Ηλεκτρική μηχανή ή χωρίς . Άν χρησιμοποιείτε μηχανή εσωτερικής καύσης , παρακαλούμε να είναι του Μικρότερου δυνατού Κυβισμού και να τη δουλεύετε μόνο για την απογείωση - άνοδο σε Ύψος και μετά να τη Σβήνετε .
       Δέν μας απασχολεί το Υλικό Κατασκευής του μοντέλου ή το εκπέτασμά του .

    * Ηλεκτρικά μοντέλα πτήσης Πάρκου (Park Flyers) τα οποία θα πετάξουν όταν και άν επιτραπεί απο τον Αλυτάρχη (δηλαδή εμένα) , προκειμένου να μήν εμποδίζουν τις πτήσεις των άλλων ανεμοπτέρων , τα οποία και περιμένουν τέτοιες στιγμές ίσως και μία φορά τον χρόνο ... 

    Τί Δέν Επιτρέπεται :

    *  Πάσης φύσεως Καυσιμοκίνητα εκπαιδευτικά , ακροβατικά κ.λ.π. πλήν της περίπτωσης που αναφέρεται παραπάνω για να κερδίσουμε το Αρχικό ύψος .
       Τά ΜΟΝΑ μοντέλα στα οποία θα επιτραπεί να δουλεύει Συνεχώς (όσο χρειάζεται) η μηχανή Εσωτερικής Καύσης τους , θα είναι τα Ρυμουλκά των ανεμοπτέρων σε περίπτωση που δέν Φυσάει Ικανός αέρας ώστε να κερδίσουν μόνα τους το Αρχικό ύψος .

    Υποστήριξη :

    Θα υπάρχει τουλάχιστον ένα Ρυμουλκό Αερομοντέλο για να μας τραβήξει στο Θεό άν ο καιρός Δέν βοηθά ...
    Άν δέν μπορέσουμε να αποφύγουμε τη βροχή , η εκδήλωση θα συνεχιστεί στον Κάμπο με απανωτές , Ασταμάτητες Αερορυμουλκήσεις ...   

    Δηλώσεις Συμμετοχής στο Τηλέφωνο 6979 218871 (Γαδετσάκης Απόστολος) ,
    στο e-mail :  agadetsakis@hotmail.com  ,
    εδώ στο Forum με Προσωπικό μήνυμα ή Απάντηση απ'ευθείας σε αυτό το Θέμα .

    Σας Ευχαριστώ .
    Κάθε σκέψη σας Δεκτή και Συζητήσιμη ... 

    Φιλικά , Απόστολος
    « Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 18 Μάρ 2008, 14:56:06 από DeltaMan » Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Απάντηση #1 στις: Τρίτη, 18 Μάρ 2008, 14:53:13 »

    Θα καταλάβατε βέβαια πως έκανα Αντιγραφή - Επικόλληση το κείμενο απο το περσινό θέμα ...

    Παρ' όλα αυτά , το μήνυμα είναι Απλό ... :

    ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΠΤΗΣΕΙΣ ΒΟΥΝΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ !!

    Φιλικά  ,  Απόστολος
    Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    modeller2
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 875



    « Απάντηση #2 στις: Τετάρτη, 19 Μάρ 2008, 12:52:51 »

    Αποστολη περσυ περασαμε πολλυ καλα παρα τον ασχημο καιρο
    πιστευω πως και φετος θα ειναι καλα ελπιζω να μπορεσω να ελθω
    Καταγράφηκε

    Εγω πεταω τα δικα μου ανεμοπτερα........https://www.facebook.com/pages/Sparti-F5J-glider/170739626465835

    SPARROW320REF SPARROWIII TANGOXL 3,40 EAGLET230 EAGLET 250REF TANGOXV 3,4
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Απάντηση #3 στις: Σάββατο, 22 Μάρ 2008, 18:05:06 »

    Βασίλη καλησπέρα .

    Ας ελπίσουμε πως φέτος θα έρθουν αρκετοί φίλοι . Τέλη Μάη εκεί πάνω έχει ... αρκετό 'αεράκι' ...  Wink 
    Όπως και νά'χει , όταν φτάσουμε στην κορυφή θα πετάξουμε Όπωσδηποτε !!  Χαμόγελο

    Ελπίζω να τα καταφέρεις και φέτος . 
    Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Απάντηση #4 στις: Πέμπτη, 8 Μάι 2008, 17:15:12 »

    Γειά σας .

    Ο καιρός φάινεται πως γίνεται Καταπληκτικός πλέον , τα χιόνια έχουν υποχωρήσει και η Libido μας για πτήσεις Πλαγιάς φαίνεται να χτυπά Κόκκινο ...  Χαμόγελο

    Μακάρι να έρθετε και εσείς πάνω στα βουνά για να απολαύσετε τη ΜΑΓΙΑ της ανεμοπορίας . Να απολαύσετε τη Μοναδικότητα της πλευράς αυτής του μοντελισμού που μόνο άν τη ζήσει κανείς μπορεί να την εκτιμήσει ...

    Φιλικά , Απόστολος
    Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    Bocian
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 686


    « Απάντηση #5 στις: Τρίτη, 20 Μάι 2008, 09:33:01 »

    Καλημερα σ ολους τους φιλους  Μοντελιστες.

    Αποστολε (DeltaMan) θα πρεπει να σ ευχαριστησουμε που και φετος οργανωνεις αυτη τη Συναντηση των Ανεμοπτερων Πλαγιας.
    Και ετσι θα μας δωθει η ευκαιρια ΟΧΙ μονο να πεταξουμε τα Ανεμοπτερα μας αλλα να πραγματοποιησουμε μια πολυ ωραια εκδρομη
    στα Πανεμορφα Βουνα των Αγραφων, οπου το τοπιο ειναι Μαγευτικο και δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο αντιστοιχα μερη της
    Αυστριας - Ιταλιας οπου διοργανωνονται αντιστοιχες Εκδηλωσεις.

    Εφτασε επιτελους η εβδομαδα να ανηφορησουμε προς Καρδιτσα / Τρικαλα
    Τα μοντελα ειναι ετοιμα και αυτα, και περιμενουν  να ριχτουν στις αποτομες πλαγιες των Αγραφων...

    Φιλοι του Ανεμοπτερου ΣΠΕΥΣΑΤΕ.

    ΥΓ.  Θα υπαρχει μαζι μας και ΤΟ ΝΕΟ ΡΥΜΟΥΛΚΟ της Ομαδας μας για παν ενδεχομενο
    Γι αυτο μη διστασεται να εχεται μαζι σας και μοντελα που ρυμουλκουνται.

    Bocian.
     
    Καταγράφηκε

    Σ' αυτή τη χώρα, σε λίγο καιρό, όποιος είναι κάτοχος Ανεμοπτέρου, θα διώκεται Ποινικά.
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Απάντηση #6 στις: Τρίτη, 20 Μάι 2008, 09:49:45 »

    Bocian ...  Thumbs up

    Θα έχετε μαζί το Νέο ρυμουλκό ?? ...  Σούπερ . Γιατί θα σας ζητούσα να μου φέρετε καύσιμο για το 'Τρικαλινό' ρυμουλκό ...  Χαμόγελο   Άν και δέν νομίζω να τα χρειαστούμε ...

    Κύριοι , όποιοι επιθυμείτε να μείνετε πάνω στο βουνό το Σάββατο το βράδυ , παρακαλώ να με ενημερώσετε απο ... Τώρα για να το κανονίσω .

    Θα ανέβαινα σήμερα πάνω για να ρίξω μιά ματιά αλλά μου ράγισε το Παρμπρίζ και πρέπει να το πάω για αλλαγή . Και θέλει μισή μέρα για να στεγνώσει η κόλλα μου είπανε ...   Undecided
    Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Απάντηση #7 στις: Παρασκευή, 23 Μάι 2008, 10:21:14 »

    Κύριοι Καλημέρα σας .

    Καλά , άν ο καιρός συνεχίσει στα μέρη μας όπως είναι απο την αρχή της εβδομάδας με Νοτιαδάκι και ψηλές θερμοκρασίες , ένα μόνο σας λέω ... ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΑ !
    Μήν φοβηθείτε να φέρετε βαριά ανεμόπτερα γιατί μπορεί και το μετανιώσετε (άν φοβηθείτε) ...  Χαμόγελο

    Ανεβαίνω σε λίγο επάνω για να κάνω ένα γενικό Check και επιστρέφω το απόγευμα για να σας πώ εντυπώσεις ...  Wink

    Mήν χάνετε την ευκαιρία των πτήσεων στο Βουνό . Είναι κάτι πέρα για πέρα Καταπληκτικό ... !
    Η πεμπτουσία της πτήσης θα έλεγα .
     
    DM  
    Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Απάντηση #8 στις: Παρασκευή, 23 Μάι 2008, 17:19:59 »

    Καλησπέρα σε Όλους .

    Μόλις επέστρεψα απο την πλαγιά μας και έχω να σας πώ ότι ο δρόμος είναι Πεντακάθαρος μέχρι το λιβαδάκι μας !
    Ο δήμος φρόντισε να περάσει μηχάνημα για να απομακρύνει τις πέτρες του χειμώνα . Το κάνει κάθε χρόνο γιατί πολλοί είναι εκείνοι οι βοσκοί που ανεβάζουν τα κοπάδια τους στα βουνά εκεί για το καλοκαίρι ...  Wink
    Ανέβηκα ΑΝΕΤΑ . Μήν φοβηθείτε τίποτε λοιπόν άν οι αναρτήσεις στο ΙΧ σας έχουν το φυσιολογικό ή 'μανίσιο' ύψος που αγοράζουμε .

    Όσο για τον αέρα τώρα ... Τί να σας πώ ... άν έδενα καμιά carbon πτέρυγα στην πλάτη μου μπορεί να πέταγα και 'γώ ... !!!!   Cheesy

    ΑΛΗΘΕΙΑ . Νοτια... δάρας όπως τον θέλουμε τον άνεμο και πανίσχυρος . Δέν έχω όργανο να τον μετρήσω αλλά να φανταστείτε μόνο ότι κυμάτιζε ακόμη και το παντελόνι μου !! (μου είναι στενό γιατί είμαι αφρατούλης)

    Περιμένουμε το βράδυ σήμερα τους φίλους απο την Αθήνα . Έμαθα ότι μπορεί να έρθουν και φίλοι απ'τον Βόλο . Ακόμη δέχθηκα τηλεφώνημα απο Θεσ/νίκη ...  Thumbs up

    Σούπερ !! Έχω ετοιμάσει Ξυράφι , Αετό και ένα γρήγορο (RG-14) Minius για να λυσσάξω . Έρχονται και τα κτήνη τα 'μεγάλα' απ'ότι έμαθα ... Ώ , πώ , θα το ξέχναγα . Να ετοιμάσω και μπόλικο Έξτρα βάρος να πάρω μαζί ...  Χαμόγελο  ΄

    ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ . ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ .

    DM
    Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Απάντηση #9 στις: Δευτέρα, 26 Μάι 2008, 15:11:55 »

    Την καλησπέρα μου στους πάντες .

    Τί να πεί κανείς για το πώς περάσαμε το περασμένο Σάββατο . Δέν βρίσκω λέξεις . Μαγεύτηκα πραγματικά .
    Άλλο ένα χτύπημα ήρθε , για να μου θυμήσει πόσο Παραπάνω έχω βάλει στην ψυχή μου τις πτήσεις στο βουνό απο όλες τις άλλες ... Είμαι κολλημένος με την πλαγιά . Το παραδέχομαι . Δυστυχώς όμως δέν υπάρχει η αφορμή ή ο κόσμος , όπως θέλετε πείτε το , για να πετάμε στα βουνά πιό συχνά .

    Κάποιες στιγμές πάντως Υπάρχει αυτός ο ΄κόσμος' στο πρόσωπο καλών φίλων και μας δίνεται η ευκαιρία , έστω και αραιά και πού , να ζήσουμε αυτό που λαχταρούμε .
    Να ευχαριστήσω ήθελα Θερμά τον Αλέξη και τον Απόστολο , τον Νίκο και τον Βασίλη όπως και τον Χρήστο που ΚΑΙ φέτος με Τίμησαν με την παρουσία τους . Είναι πράγματι τιμή όταν κάποιος αφήνει τις δουλειές του και ταξιδεύει 500+ χλμ. για να πετάξει μαζί σου για ένα Διήμερο .

        Ο καιρός φέτος μας την έκανε τη ... χάρη . Μέχρι το μεσημεράκι δέν είχε και πολύ αεράκι άν και πετάγαμε άνετα με συνδυασμό δυναμικού πλαγιάς και θερμικών . Απλά ήταν λίγο πιό άβολο σχετικά με το ... απόγευμα , όταν ο αέρας δυνάμωσε και 'κρατούσε' σταθερή ροή , δίνοντας την ευκαιρία στα 'κτήνη' του Αλέξη να απογειωθούν ! Μας Εξέπληξε το 4μετρο ακροβατικό ανεμόπτερο Fox με τις χαμηλές 'σφυριχτές' διελεύσεις , και μας 'χόρτασε' το 6μετρο Duo Discus , αφού ο ιδιοκτήτης επέτρεψε σε Όλους μας να 'πάρουμε μιά τζούρα' !!
        Οι πτερυγούλες είχαν και εκείνες την τιμητική τους . Κάναμε και ένα υποτυπώδες Combat του οποίου θύμα υπήρξε το 3μετρο σπόρ ανεμόπτερο που μου χάρισε ο Αλέξης . Ελαφρώς θύμα βέβαια γιατί μόνο ένα Servάκι χρειάζεται και είναι μάχιμο Ξανά !

       Κύριοι , σας ευχαριστώ μέσα απ'την καρδιά μου για την παρέα σας . Σας ευχαριστώ γιατί μου θυμήσατε πόσο λατρεύω την ανεμοπορία πλαγιάς και παρακαλώ τον Θεούλη να γίνουν κι'άλλες συναντήσεις στην Ελλάδα για να παρευρεθώ .

    Κάθε χρόνο και καλύτερη εξελλίσσεται η ΣΤΑΜΠ και με χαροποιεί Ιδιαίτερα . Ελπίζω του χρόνου να ανέβουμε πιό πολλά αυτοκίνητα στην πλαγίτσα εκείνη που ο πλανήτης με τόση πρόνοια ετοίμασε για 'μάς .

    Γαδετσάκης Απόστολος   
    Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    bellos
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 268


    "IF FLYING WERE THE LANGUAGE OF MAN , THEN SOARING


    « Απάντηση #10 στις: Δευτέρα, 26 Μάι 2008, 20:33:06 »



    ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ . ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ .

    DM

    ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ, ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ.   Δάκρυ Δάκρυ Sad Sad Sad Δάκρυ Δάκρυ

    Περιμενουμε πως και πως foto παιδια. Thumbs up
    Καταγράφηκε

    "IF FLYING WERE THE LANGUAGE OF MAN , THEN SOARING WOULD BE ITS POETRY..."
    Γιάννης Παξιμαδάκης
    Global Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.095



    WWW
    « Απάντηση #11 στις: Τρίτη, 27 Μάι 2008, 16:35:26 »

    Ααπόστολε χαίρομαι που περασατε καλα . Χαμόγελο

    Αλλα φωτογραφίες ??
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Παξιμαδάκης
    http://woodenkayakgreece.blogspot.gr/
    Bocian
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 686


    « Απάντηση #12 στις: Τετάρτη, 28 Μάι 2008, 00:05:04 »

    Καλησπερα σε ολους.

    ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟ ΧΑΣΑΜΕ, ΚΑΙ ΧΑΣΑΜΕ.   

    Βεβαιως και χασατε κυριε Bello...Αλλα ας προσεχατε οταν κλεινατε συμφωνιες με το ....Αδυναμο φυλλο.....

    Απο αποψε το βραδυ θα αρχισουν να ανεβαινουν στο φορουμ φωτογραφιες  για να παρεται μια μικρη γευση του τι εγινε εκει πανω, για μεγαλυτερη (γευση) θα επρεπε να ειχατε ερθει ......

    Επισης θελω να βαλω και δυο τρια βιντεο αλλα επειδη δεν εχω ξαναανεβασει δεν ξερω τη διαδικασια και αν μπορει καποιος ας μου πει.

     Thumbs up ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΜΑΓΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ  Εκπληξη  Εκπληξη

    Bocian


    * AIOII_2.jpg (94.08 KB, 700x400 - εμφανίστηκε 383 φορές.)
    Καταγράφηκε

    Σ' αυτή τη χώρα, σε λίγο καιρό, όποιος είναι κάτοχος Ανεμοπτέρου, θα διώκεται Ποινικά.
    evan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 7.065


    Ευάγγελος Μιχαηλίδης


    WWW
    « Απάντηση #13 στις: Τετάρτη, 28 Μάι 2008, 09:31:45 »


    Επισης θελω να βαλω και δυο τρια βιντεο αλλα επειδη δεν εχω ξαναανεβασει δεν ξερω τη διαδικασια και αν μπορει καποιος ας μου πει.

     

    Μπορείς να τα ανεβάσεις στο YouTube και να ακολουθήσεις τη διαδικασία που περιγράφεται στα θέματα: https://www.aeromodelling.gr/ForumS/index.php?topic=3397.msg28892#msg28892
    και https://www.aeromodelling.gr/ForumS/index.php?topic=5735.msg55315#msg55315
    Καταγράφηκε

    Η ύστατη μορφή ελευθερίας είναι η σιωπή. (Γιάννης Ρίτσος)
    Bocian
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 686


    « Απάντηση #14 στις: Τετάρτη, 28 Μάι 2008, 10:42:13 »

    Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια evan.  Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Σ' αυτή τη χώρα, σε λίγο καιρό, όποιος είναι κάτοχος Ανεμοπτέρου, θα διώκεται Ποινικά.
    Σελίδες: [1] 2  Όλοι     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Ανακοινώσεις (Συντονιστές: Γιώργος Κανδυλάκης, andreas)  |  Θέμα: ΣΤΑΜΠ 2008 !!
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.045 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.