Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.410 μηνύματα σε 12.382 θέματα από 6.240 Μέλη / Τελευταίο μέλος: Νικ.
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τρίτη, 30 Απρ 2024, 16:03:58

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τρίτη, 30 Απρ 2024, 16:03:58

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 14:15]

    από geoli
    [Χθες στις 20:29]

    από Yiannis_S
    [Χθες στις 20:12]

    από jnkmilos
    [Χθες στις 00:26]

    [Παρασκευή, 26 Απρ 2024, 12:30:31]

    [Τετάρτη, 24 Απρ 2024, 19:34:42]

    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 23:33:41]

    από ysmario
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 18:49:06]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:17:30]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:16:39]

    από Yiannis_S
    [Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 00:29:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6240
    Τελευταίο: Νικ.
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304410
    Σύνολο θεμάτων: 12382
    Online σήμερα: 38
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 3
    Επισκέπτες: 27
    Συνολικά: 30
    Στυλ εμφάνισης

    Υπενθύμιση προς τους φίλους αερομοντελιστές που γράφουν σε θέματα για δραστηριότητες σε μοντελοδρόμια. Μην κάνετε προσωπικούς διαλόγους, είναι κουραστικοί για όσους θέλουν να δουν την αερομοντελιστική κίνηση και τις δραστηριότητες που υπάρχουν.
    Σελίδες: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 53     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: ΛΑΜΙΑ  (Αναγνώστηκε 150181 φορές)
    Roinides
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 740



    « Απάντηση #330 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 18:12:13 »

    Δεν απαντάω σε ανοησίες.

    Μίλησα μόνο για θέματα ασφάλειας και σεις το γυρίσατε στα βρισίδια !!!

    Παύλο όσο και αν θες να φωνάζεις και να γαυγίζεις , άλλοι κρίνουν ! Ουτε μαγαζί έχω ούτε το παίζω ειδήμων, ουτε εχω καμια ανάγκη να αφήνω τις δουλειες μου και το λιγο ελευθερο χρόνο μου να τον χαριζω σε στησιματα.Το κανω μονο για φιλους.

    Και ξέρω πράγματα που δε τα λέω γιατί δεν έχω διαθεση να βρίσω και να χαρακτηρίσω όπως εσείς. Ουτε να εκθέσω και φίλους.

    Το νόημα της συζήτησης είναι άλλο...και επίσης το αεροδρόμιο δεν ανηκει σε κανέναν μας.

    Καταγράφηκε

    | 700e-MJ3 |
    ilias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4.861



    « Απάντηση #331 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 18:20:24 »

    να κανω και εγω ενα φιλικο σχολιο

    Εχω περασει απο το αεροδρομιο της Λαμιας και χαιρομαι ιδιαιτερα που ειστε τοσο τυχεροι να εχετε εναν τετοιο χωρο να πετατε

    Ομως ειναι κριμα να καυγαδιζετε γιατι ειστε 10 -12 μοντελιστες και θα επρεπε πολυ ευκολα να εχετε βρει ακρη σε θεματα ασφαλειας.

    Το αν ειναι καποιος εμπειρος και το μοντελο το παιζει στα δαχτυλα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να βαζετε σε κινδυνο εσας , τα οχηματα σας και μετα τα μοντελα σας (υπαρχει και ο παραγοντας τεχνικη βλαβη)

    Τι να πουμε εμεις στην Αθηνα (θεμα Ασπροπυργου) που παλαιοτερα ειμασταν 50 και ηθελες ενα 15λεπτο μονο για να ρωτησεις συχνοτητες

    Εσεις θα πρεπει να ησαστε μια παρεα και να χαιρεστε τις πτησεις σας παντα με ασφαλεια γιατι αν καποια μερα (χτυπαω ξυλο) γινει καποια ζημια απεναντι στα ΤΕΙ (αν δεν κανω λαθος) τοτε θα ερθει καποιος και θα σας απαγορευσει τις πτησεις

    ελπιζω να μην παρεξηγηθω και το σχολιο εγινε γιατι εχω δει τον χωρο και χαιρομαι που ειστε τοσο τυχεροι


    φιλικα Ηλιας



    Καταγράφηκε

    Velox 26cc
    Last down xxxl
    PrecisionAerobatics Addiction
    Polaris seaplane
    Bard glider
    TopModel CZ Stinger
    Pilot Q.B. 10L
    Tarot 450PRO V2 Flybarless
    ...κατι πτέρυγες και πολύ σαβούρα
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #332 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 18:28:17 »

    Εχω παει και αλλες φορες αλλα δεν ήσουν Χρηστο. Με ψέμματα, εμπάθεια και ανακρίβειες δε χρειάζεται να μου επιτιθεσαι.

    Οταν μου ζητησατε να βοηθησω στις εκλογες ομως τι τον θελατε τον τουριστα;.

    Πες οτι κακως τα λεω δημοσια, πες και κατι αλλα που μου λενε οι αλλοι και φυσικα δε τα αναφερω... Ετσι να το καταλαβω !

    Οχι ομως ετσι ...
    Καλο θα είναι να παρεις πισω τον προσωπικο χαρακτηρισμό και ειδικα τον απαξιωτικο τονο για τη μηχανη, σε εναν ανθρωπο που στην εδωσε και μια βολτιτσα, πραγμα που σε λιγους το εκανα...

    Χρήστο το χειρότερο είναι να βλέπω ανθρωπους που τους έχω βοηθήσει με τη καρδια μου , δε μιλαμε για λεφτα που εχω χεσμενα για παρτυ τους , να μου γυρνανε τετοια λόγια ειλικρινά..!

    Οσο ζεις μαθαίνεις !!!

    εμπαθεια ? ψεματα? προσωπικα δε σε εχω δει να το πετας παρολο που οποτε σε βρισκω στο λεω (φερτο να το δουμε επιτελους)

    απαξιωτικα για τη μηχανη? (που εχω αλλαξει πανω απο 15?)δε νομιζω, οποτε σε βρισκω και σου λεω θα ερθεις να πεταξουμε λες δε μπορω εχω τη μεγαλη μου αγαπη και σου λεω παντα (αμα ειναι ετσι αυτο προηγειτε)

    στις εκλογες αν θυμασε ηθελα να βαλεις και υποψηφιοτητα
     
    ειπαμε να σταματησουμε τη κοντρα
    προσωπικα μυνηματα ειπες δε θες msn δεν απαντας κρινεις κατακρινεις με αναγκαζεις να απαντησω και μου τη λες και απο πανω

    τι να κανω ?
    Καταγράφηκε
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #333 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 18:40:18 »

    Δεν απαντάω σε ανοησίες.

    Μίλησα μόνο για θέματα ασφάλειας και σεις το γυρίσατε στα βρισιδια !!!


    Και ξέρω πράγματα που δε τα λέω γιατί δεν έχω διαθεση να βρισω και να χαρακτηρίσω όπωςεσεις Ουτε να εκθέσω και φίλους.

    Το νόημα της συζήτησης είναι άλλο...και επίσης το αεροδρόμιο δεν ανηκει σε κανέναν μας.




     ?? idiot2
    « Τελευταία τροποποίηση: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 18:55:18 από vchris » Καταγράφηκε
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #334 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 18:55:02 »

    Δεν απαντάω σε ανοησίες.

    Μίλησα μόνο για θέματα ασφάλειας και σεις το γυρίσατε στα βρισίδια !!!

    Παύλο όσο και αν θες να φωνάζεις και να γαυγίζεις , άλλοι κρίνουν ! Ουτε μαγαζί έχω ούτε το παίζω ειδήμων, ουτε εχω καμια ανάγκη να αφήνω τις δουλειες μου και το λιγο ελευθερο χρόνο μου να τον χαριζω σε στησιματα.Το κανω μονο για φιλους.

    Και ξέρω πράγματα που δε τα λέω γιατί δεν έχω διαθεση να βρίσω και να χαρακτηρίσω όπως εσείς. Ουτε να εκθέσω και φίλους.

    Το νόημα της συζήτησης είναι άλλο...και επίσης το αεροδρόμιο δεν ανηκει σε κανέναν μας.



    Μαλλον δεν ξερεις τι λες.. θεματα ασφαλειας? μηπως μιλας για στησιμο και κατεκρινες τα δικα μας? ενω εγω δεν εκανα το ιδιο...

    Βρισαμε? ποτε που πως??? χαρακτηρισες μηπως πρωτος??? ε?

    Αυτα τα ξερω δεν τα λεω δεν θελω να προσβαλω ειναι τσαμπα και βερεσε... Αν εχεις πες τα αλλιως μην τα αναφερεις καν...!
    Καταγράφηκε
    Dimitris Kriti
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.837


    Βενζίνη, τσόκ, δυο σχοινιές και φύγαμε!!!


    « Απάντηση #335 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 19:38:22 »

    Βρε παιδια, ηρεμηστε λιγο. Μαλλον δεν εχετε καταλαβει ποσο τυχεροι ειστε που εχετε εναν τετοιο χωρο δεκα νοματεοι για παρτη σας.
    Αν ειναι δυνατον να τρωγεστε. Οπως πολυ καλα ειπε ο ilias, τι να πουν οι Αθηναιοι.
    Μαλλον θελετε λιγο "κατσβραχα" για να στρωσετε!  devil laugh
    Ξερετε πως ειναι να εχεις τα μοντελα στο σπιτι, και να μην εχεις που να τα πεταξεις; Δάκρυ
    Καταγράφηκε

    Καποιοι λενε "οτι δεν εχει πτερυγα δεν πεταει".
    Λαθος, πεταει αλλα ειναι λιγααακι ποιο δυσκολο...
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #336 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 20:11:56 »

    ολο το θεμα ξεκινησε απο εδω

    Πώ πω.....  μου φαίνεται θα ξαναπάω Λαμία.. Χαμόγελο

    εννοειται οποιος θελει με ενα PM ενημερωνει και ερχεται..ΧαμόγελοΧαμόγελο

    ολους σας θελουμε εδω αλλα λογο οτι ΔΕΝ ειναι μοντελοδρομο (ιδιωτικος χωρος) υπαρχουν καποια προβληματα
    που μας κανουν να μη μπορουμε να φιλοξενησουμε πολλα ατομα και καλο ειναι να μη δινουμε και αυτη την εντυπωση
    (Παυλε το εχουμε ξαναπει)
    καλα εκανε ο Roinides και το εθιξε μετα
    αλλα πες πες αλλου κατεληξε..δυστυχως

    (αν το παραδειγμα με τη μηχανη ειναι προσβλητικο και υβριστικο συγνωμη)

    αν ειναι να χωριστουμε σε ομαδες 10 ατομα.....

    ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΟΣ

    (και θα παρακαλουσα και για εσας το ιδιο )ας συνεχισουμε με τπτ φωτογραφιες
    Καταγράφηκε
    Hobbitakos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810



    « Απάντηση #337 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 21:49:05 »

    Λοιπον σαν χρηστης και συντοπιτης


    Α) Γιατι τσακωνεστε ακομα,  και επισης δεν καταννοω  γιατι εχει εμπλακει το ΔΣ  (κακως για εμενα) ας περιοριστει σε μια απλη αναφορα οπως επραξε  η αλλιως εαν θελει να παρει θεση ας βγαλει μια γραπτη ανακοινωση για αυτο το ζητημα

    Β) Το εαν υπαρχει ασφαλεια η οχι ειναι σχετικο απο την στιγμη που υπαχουν κανονες ειτε ακολουθουνται ειτε οχι....... δεν  μπορω να το κρινω μιας και ειμαι  στην περιοχη 2 με 3 φορες το χρονο , προσωπικη μου αποψη ειναι οτι  πρεπει να αποσταλλουν σε ολα τα μελη οι κανονες με ηλεκτρονικο ταχυδρομιο η με καποιο αλλο τροπο .

    Γ) Και τελευταιο χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


    Ο αερομοντελισμος ειναι απολαυση και δημιουργικος  χρονος  οποτε βγαλτε ολη την ενεργεια σας εκει  και οπως λεμε πετατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.




    Χωρις καμια εμπαθεια προς κανενα  αλλωστε με γνωριζεται και με ξερεται ολη στην Λαμια  απλα σαν παρατηρηση  και απο εδω και περα φωτογραφιες και εγω ..



     Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up angel


    Αυτα απο εμενα
    Καταγράφηκε
    Annik
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 146



    « Απάντηση #338 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 22:31:26 »

    Λοιπον σαν χρηστης και συντοπιτης


    Α) Γιατι τσακωνεστε ακομα,  και επισης δεν καταννοω  γιατι εχει εμπλακει το ΔΣ  (κακως για εμενα) ας περιοριστει σε μια απλη αναφορα οπως επραξε  η αλλιως εαν θελει να παρει θεση ας βγαλει μια γραπτη ανακοινωση για αυτο το ζητημα

    Β) Το εαν υπαρχει ασφαλεια η οχι ειναι σχετικο απο την στιγμη που υπαχουν κανονες ειτε ακολουθουνται ειτε οχι....... δεν  μπορω να το κρινω μιας και ειμαι  στην περιοχη 2 με 3 φορες το χρονο , προσωπικη μου αποψη ειναι οτι  πρεπει να αποσταλλουν σε ολα τα μελη οι κανονες με ηλεκτρονικο ταχυδρομιο η με καποιο αλλο τροπο .

    Γ) Και τελευταιο χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


    Ο αερομοντελισμος ειναι απολαυση και δημιουργικος  χρονος  οποτε βγαλτε ολη την ενεργεια σας εκει  και οπως λεμε πετατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.




    Χωρις καμια εμπαθεια προς κανενα  αλλωστε με γνωριζεται και με ξερεται ολη στην Λαμια  απλα σαν παρατηρηση  και απο εδω και περα φωτογραφιες και εγω ..



     Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up angel


    Αυτα απο εμενα

    "Χωρις καμια εμπαθεια προς κανενα  αλλωστε με γνωριζεται και με ξερεται ολη στην Λαμια"

    Ποιος ειναι ο κυριος? Εκπληξη Εκπληξη Εκπληξη Εκπληξη

    +1 Thumbs up Thumbs up Thumbs up
    Μπραβο Αντωνη
    Καταγράφηκε
    N/JOI
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 182



    « Απάντηση #339 στις: Παρασκευή, 16 Απρ 2010, 23:40:32 »

    Τι έγεινε ρε παιδιά μια βδομάδα λειπω και θα βρώ βομβαρδισμένο τοπίο  Αυτοεξηγούμενο Αυτοεξηγούμενο Αυτοεξηγούμενο


    Ελα να ηρεμίσουμε ..............

    Κια να επαναλάβω το αυτονόητο για μας και το "δυσνοητο" για αλους

    Το αεροδρόμιο, και επαναλαμβάνω είναι αεροδρόμιο και όχι μοντελοδρόμειο, έχει κανόνες εισόδου γιαυτό λέμε στους φίλου που θ'ελουν να μας επισκευτούν να μας πέρνουν προτα ένα τηλ ή ΠΜ για να γνορίζουμε ποιός πςτάει και τι

    Τωρα το νέο ΔΣ οπως ολοι ξέρεται προσπαθει να βρει την σωστή προσέγιση στους κανόνες ασφαλέιας.......
    Οντος υπάρχουν αρκετά νέα μέλη τα οποια έχουν προβλημα στα μέτρα ασφαλειας γιαυτό προσπαθούμε να βρούμε τι σωστή λυση που επισης θα καληπτει και τους αεροπλανάδες και τους ελικοπτεράδες ......

    Σε κάθε περίπτωση είμαστε μια παρέα και η δυχόνια είναι κακό πραγμα............ αλλά και οι διαφονείες και οι αντιρήσεις είναι για να κουνάνε το συστημα
    Καταγράφηκε

    N/JOI WORKS
    Hobbitakos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810



    « Απάντηση #340 στις: Σάββατο, 17 Απρ 2010, 14:25:05 »

    Λοιπον σαν χρηστης και συντοπιτης


    Α) Γιατι τσακωνεστε ακομα,  και επισης δεν καταννοω  γιατι εχει εμπλακει το ΔΣ  (κακως για εμενα) ας περιοριστει σε μια απλη αναφορα οπως επραξε  η αλλιως εαν θελει να παρει θεση ας βγαλει μια γραπτη ανακοινωση για αυτο το ζητημα

    Β) Το εαν υπαρχει ασφαλεια η οχι ειναι σχετικο απο την στιγμη που υπαχουν κανονες ειτε ακολουθουνται ειτε οχι....... δεν  μπορω να το κρινω μιας και ειμαι  στην περιοχη 2 με 3 φορες το χρονο , προσωπικη μου αποψη ειναι οτι  πρεπει να αποσταλλουν σε ολα τα μελη οι κανονες με ηλεκτρονικο ταχυδρομιο η με καποιο αλλο τροπο .

    Γ) Και τελευταιο χαλαρωστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


    Ο αερομοντελισμος ειναι απολαυση και δημιουργικος  χρονος  οποτε βγαλτε ολη την ενεργεια σας εκει  και οπως λεμε πετατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.




    Χωρις καμια εμπαθεια προς κανενα  αλλωστε με γνωριζεται και με ξερεται ολη στην Λαμια  απλα σαν παρατηρηση  και απο εδω και περα φωτογραφιες και εγω ..



     Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up angel


    Αυτα απο εμενα

    "Χωρις καμια εμπαθεια προς κανενα  αλλωστε με γνωριζεται και με ξερεται ολη στην Λαμια"

    Ποιος ειναι ο κυριος? Εκπληξη Εκπληξη Εκπληξη Εκπληξη

    +1 Thumbs up Thumbs up Thumbs up
    Μπραβο Αντωνη

    ελα μου ντε χεχεχεχεεχεχ τι κανεις εσυ που εισαι στον Βολο θα τα πουμε?
    Καταγράφηκε
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #341 στις: Κυριακή, 18 Απρ 2010, 16:23:14 »

    σημερα παροτι ειχε συννεφια και αερα πεταξαμε ελικοπτερα ανεμοπλανα και αεροπλανα
    απο 1μ εως .........10μ Cheesy Wink



    * aciconco.JPG (26.23 KB, 640x480 - εμφανίστηκε 359 φορές.)

    * DSC_4824.JPG (107.17 KB, 600x399 - εμφανίστηκε 304 φορές.)
    « Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα, 19 Απρ 2010, 09:40:08 από vchris » Καταγράφηκε
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #342 στις: Κυριακή, 18 Απρ 2010, 16:24:24 »

    παυλος-δημητρης


    * eieio.JPG (23.24 KB, 640x480 - εμφανίστηκε 351 φορές.)

    * DSC_4860.JPG (104.07 KB, 600x399 - εμφανίστηκε 284 φορές.)
    « Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα, 19 Απρ 2010, 09:42:19 από vchris » Καταγράφηκε
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #343 στις: Κυριακή, 18 Απρ 2010, 16:29:51 »

      .


    * cessna_eaiea.JPG (20.6 KB, 640x480 - εμφανίστηκε 345 φορές.)
    Καταγράφηκε
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #344 στις: Κυριακή, 18 Απρ 2010, 16:35:10 »

    ---


    * eaiea.JPG (25.53 KB, 480x640 - εμφανίστηκε 357 φορές.)

    * DSC_4885.JPG (74.94 KB, 600x399 - εμφανίστηκε 293 φορές.)
    « Τελευταία τροποποίηση: Δευτέρα, 19 Απρ 2010, 09:43:22 από vchris » Καταγράφηκε
    Σελίδες: 1 ... 20 21 22 [23] 24 25 26 ... 53     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Χώροι πτήσης - Μοντελοδρόμια (Συντονιστές: Serafim, Γιάννης Παξιμαδάκης, _ΤΑΣΟΣ_)  |  Θέμα: ΛΑΜΙΑ
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.049 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.