Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.353 μηνύματα σε 12.381 θέματα από 6.239 Μέλη / Τελευταίο μέλος: micknaf
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τρίτη, 23 Απρ 2024, 09:36:29

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τρίτη, 23 Απρ 2024, 09:36:29

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    [Χθες στις 23:33]

    [Χθες στις 22:12]

    από ysmario
    [Χθες στις 18:49]

    από micknaf
    [Χθες στις 14:17]

    από micknaf
    [Χθες στις 14:16]

    [Κυριακή, 21 Απρ 2024, 18:16:28]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 19 Απρ 2024, 19:04:53]

    από Yiannis_S
    [Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 00:29:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]

    από tasospap
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 09:47:39]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 20:51:06]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 08:22:03]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6239
    Τελευταίο: micknaf
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304353
    Σύνολο θεμάτων: 12381
    Online σήμερα: 36
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 3
    Επισκέπτες: 26
    Συνολικά: 29
    Στυλ εμφάνισης

    Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Διαγραφη μελους  (Αναγνώστηκε 18706 φορές)
    contravago
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 578


    « Απάντηση #15 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 10:05:19 »

    Που είναι αυτή η κατασκευή να την δούμε και οι υπόλοιποι;;;;
    Καταγράφηκε
    Γιάννης Παξιμαδάκης
    Global Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.095



    WWW
    « Απάντηση #16 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 10:16:39 »

    Το να γράψω για ηρεμία , είναι άσκοπο.
    Τα πράγματα, πάντα ηρεμούν  , αργά, γρήγορα  πάντα στο τέλος ηρεμούν .

    Να ξέρουμε όλοι μας ότι  και σε παλαιότερες "διαμάχες "  τα μόνα  που διαγράφονται  είναι μηνύματα με υβριστικό περιεχόμενο , ή με προσωπικά δεδομένα , που δημοσιεύονται , χωρίς συγκατάθεση.

    Μέλη δεν έχουν διαγράφει ποτέ , γιατί εκτός απο δεοντολογικους λόγους , υπάρχουν και αυτοί της ορθής λειτουργίας του foroum

    Όλοι μας αποδεχτήκαμε τους όρους αυτούς , όταν εγγραφήκαμε στο aeromodelling.

    Δεν μπορώ να κατηγορήσω κανένας , γιατί κι εγώ μερικές φορές εχω παρεκτραπεί , σωστά λάθος , μικρή σημασία έχει
    .Σε γενικές γραμμές  πάντως να ξέρετε  οτι  Verba volant, scripta manent , οπότε δεν θέλουμε να γράφουμε κάτι , που θα μας κάνει να ντρεπόμαστε ,αν το διαβάσουμε , μετά από μερικά χρόνια ..

    Καταγράφηκε

    Γιάννης Παξιμαδάκης
    http://woodenkayakgreece.blogspot.gr/
    mitsos55
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 278



    « Απάντηση #17 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 11:00:19 »

    εχεις απολυτο δικαιο αλλα......  η βρισια ειναι κατωτερη της ειρωνειας και της κοροιδιας.....πολυ κατωτερη....η ειρωνεια και η κοροιδια εχουν φαει τον αερομοντελισμο στην ελλαδα.....και μαλιστα επιβραβεβεται απο τους συντονηστες?  κατασκευαζω μια κατασκευη απο τις μοναδικες στην ελλαδα....με μηχανικες λειτουργιες πρωτογνωρες για αερομοντελο....και που οταν με το καλο τελειωσει θα ειναι ενα κοσμιμα πραγματικα.......και μοναδικο στην Ελλαδα...και σαν μοντελο και σαν κατασκευη,τα καταστηματα μπορουν να βοηθησουν σε καποιες περιπτωσεις οπως και εμεις τα βοηθαμε τοσα χρονια,   κανω την παρουσιαση σε ενα φορουμ που ακομα και οι συντονηστες του...με κρινουν για της επιδοσεις μου στην Ελληνικη γραφη.......με ειρωνεια και κοροιδια.....επειδη εκτιμω τον μοντελισμο παρα πολυ και τον σεβομαι...νομιζω οτι δεν εχω καμια απολυτως θεση εδω.......

    1. Ξεκαβάλα το καλάμι. Εάν ψάξεις μέσα σε αυτό και σε άλλα φόρουμ θα βρεις κατασκευές που είναι για παγκόσμιο πρωτάθλημα. Δεν ανακάλυψες εσύ την Αμερική.
    2. Αντί να ζητάς βοήθεια σε κατασκευαστικά θέματα, που παρατηρώντας την κατασκευή σου είδα ότι έχεις παντελή άγνοια, ζητάς ηλεκτρονικά, λες και έχει τελειώσει η κατασκευή και αυτά είναι που σου λείπουν για να πετάξει το σκάφος!!
    3. Δεν καταλαβαίνεις την διαφορά χιούμορ και ειρωνείας.
    4. Βρίζεις σε ΠΜ και απειλείς.

    Θα συμφωνήσω μαζί σου σε αυτό που λες στο τέλος...
    ΠΡΑΓΜΑΤΙ, ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΕΣΗ ΕΔΩ
    Τράβα σε καμιά αλάνα να τσακωθείς  
    αυτο ειναι το δυσκολο μογγολε να κατασκευασεις κατι τετοιο για να πεταξει    χωρις γνωσεις και χωρις μηχανηματα και σχεδια,ενα κοπτακι και ενα χαρακα
    « Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 11:10:44 από mitsos55 » Καταγράφηκε

    Ο χρονος και η υπομονη σου θα δικαιωσουν τις προσπαθειες
    σου
    contravago
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 578


    « Απάντηση #18 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 11:02:05 »

    mitsos55 δωσε ενα λινκ απο την κατασκευη σου.
    Καταγράφηκε
    dukepapas
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 264



    « Απάντηση #19 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 11:06:39 »

    mitsos55 δωσε ενα λινκ απο την κατασκευη σου.

    https://www.aeromodelling.gr/ForumS/index.php?topic=31519.0   beer
    Καταγράφηκε
    kdrak
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 234


    « Απάντηση #20 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 11:55:32 »

    Επειδή διατηρώ και εγώ forum διαφορετικού περιεχομένου από αυτό εδώ θέλω να επισημάνω πως η διαγραφή χρήστη μπορεί να γίνει αλλά τα posts πρέπει να διατηρηθούν επειδή εάν σβηστούν χαλάνε την ροή ενός thread με αποτέλεσμα ένας χρήστης να μην μπορεί να βγάλει άκρη.

    Ακόμα και σε μεγάλες εφαρμογές όπως το FaceBook επιτρέπετε η διαγραφή χρηστών κάλλιστα θα μπορούσε να γίνει σε ένα forum όμως με την διατήρηση των posts. Πως γίνεται αυτό?  Απλά όταν διαγράφεται ένα username στην θέση του μπαίνει ένα άλλο αυτόματα παραγόμενο από το σύστημα . Έτσι προστατεύεται κατά κάποιο τρόπο ο χρήστης που ήθελε την διαγραφή και τα posts του παραμένουν ανώνυμα.
    Καταγράφηκε
    mitsos55
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 278



    « Απάντηση #21 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 12:06:44 »

    δεν παρουσιασα την δουλει μου για να γινω γνωστος καλητεχνης........την παρουσιασα για να δειξω οτι ο μοντελισμος δεν πεθανε στις μερες μας οπως πολλοι υποστηρηζουν....και οτι μπορει να γινει χωρις να εχεις διαβασει πολλα βιβλια.....και οτι μπορεις να φτιαξεις κατι αξιολογο χωρις να εχεις χιλιαδες ευρω....αλλα εκανα λαθος....τελικα ειναι χομπυ πλουσιων και μονο για αυτους που εχουν διαβασει πολλα βιβλια(και εμειναν και στα βιβλια) ολα αυτα τα χρονια που γραφω σε αυτο το φορουμ...οσες φορες θελησα να προσφερω παντα καποιος με σταματουσε.....αυτο εχει συμβει σε πολλους απο οτι ακουω.....
    « Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 12:32:10 από mitsos55 » Καταγράφηκε

    Ο χρονος και η υπομονη σου θα δικαιωσουν τις προσπαθειες
    σου
    orck
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.623


    game over :|


    « Απάντηση #22 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 12:59:32 »

    Μπορεις να τεκμηριωσεις με παραδειγματα αυτο που λες; (οτι σε σταματουσαν)
    Καταγράφηκε

    Παναγιωτης, Π.Φαληρο
    Οι αγγελιες μου
    Γιάννης Παξιμαδάκης
    Global Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.095



    WWW
    « Απάντηση #23 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 14:08:56 »

    Επειδή διατηρώ και εγώ forum διαφορετικού περιεχομένου από αυτό εδώ θέλω να επισημάνω πως η διαγραφή χρήστη μπορεί να γίνει αλλά τα posts πρέπει να διατηρηθούν επειδή εάν σβηστούν χαλάνε την ροή ενός thread με αποτέλεσμα ένας χρήστης να μην μπορεί να βγάλει άκρη.

    Ακόμα και σε μεγάλες εφαρμογές όπως το FaceBook επιτρέπετε η διαγραφή χρηστών κάλλιστα θα μπορούσε να γίνει σε ένα forum όμως με την διατήρηση των posts. Πως γίνεται αυτό?  Απλά όταν διαγράφεται ένα username στην θέση του μπαίνει ένα άλλο αυτόματα παραγόμενο από το σύστημα . Έτσι προστατεύεται κατά κάποιο τρόπο ο χρήστης που ήθελε την διαγραφή και τα posts του παραμένουν ανώνυμα.


    Δεν είναι τεχνικό  το θέμα , αλλά θέση του forum.

    Περισσότερα και ακριβέστερα απο τον admin
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Παξιμαδάκης
    http://woodenkayakgreece.blogspot.gr/
    kdrak
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 234


    « Απάντηση #24 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 14:19:36 »

    Επειδή διατηρώ και εγώ forum διαφορετικού περιεχομένου από αυτό εδώ θέλω να επισημάνω πως η διαγραφή χρήστη μπορεί να γίνει αλλά τα posts πρέπει να διατηρηθούν επειδή εάν σβηστούν χαλάνε την ροή ενός thread με αποτέλεσμα ένας χρήστης να μην μπορεί να βγάλει άκρη.

    Ακόμα και σε μεγάλες εφαρμογές όπως το FaceBook επιτρέπετε η διαγραφή χρηστών κάλλιστα θα μπορούσε να γίνει σε ένα forum όμως με την διατήρηση των posts. Πως γίνεται αυτό?  Απλά όταν διαγράφεται ένα username στην θέση του μπαίνει ένα άλλο αυτόματα παραγόμενο από το σύστημα . Έτσι προστατεύεται κατά κάποιο τρόπο ο χρήστης που ήθελε την διαγραφή και τα posts του παραμένουν ανώνυμα.


    Δεν είναι τεχνικό  το θέμα , αλλά θέση του forum.

    Περισσότερα και ακριβέστερα απο τον admin




     Γενικά επειδή εμπλέκομαι χρόνια στον τομέα της πληροφορικής πέρα από οποιαδήποτε θέση ή πολιτική οργανισμού, συλλόγου, forum, παρέας κτλ σε ένα πληροφοριακό σύστημα θα πρέπει να επιτρέπεται στον χρήστη να μπορεί να αποσύρει οτιδήποτε έχει να κάνει με τα προσωπικά του δεδομένα.  Ένα nickname/username δεν αποτελεί πάντοτε προσωπικά δεδομένα αλλά θα μπορούσε να κατοχυρωθεί από τον χρήστη πως πρόκειται για ιδιοκτησία του.

    Για παράδειγμα εφόσον έχω κατοχυρώσει συγκεκριμένο περιεχόμενο που μέρους του οποίου είναι και ένα username διατηρώ το δικαίωμα της απαγόρευσης οποιουδήποτε είδους δημοσίευσης του περιεχομένου σε οποιοδήποτε μέσο (internet, εφημερίδες κτλ).

    Ανατρέξτε και στα προβλήματα που δημιουργήθηκαν στο FB όταν δεν επέτρεπε την διαγραφή χρηστών.

    Σεβαστή η θέση σας  στο να μην διαγράφετε χρήστες . Απλά η παραπάνω αναφορά γίνεται ενημερωτικά (όχι απαραίτητα πως δεν γνωρίζετε αυτά που έγραψα) και μόνο.
    Καταγράφηκε
    v_tolias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.358



    « Απάντηση #25 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 15:35:34 »

    Εγώ πάλι αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω(μιλάω γενικά και όχι προσωπικά).. Μπαίνεις σε μία διαδικασία, γράφεσαι ,ποστάρεις, κάνεις, ράνεις και ξαφνικά στραβώνεις, βαριέσαι, ή ότι άλλο νομίζεις, και λές "Α.. Δεν γουστάρω πλέον! Διαγράψτε με...".
    Δεν γουστάρεις... Μην ξαναμπαίνεις!! Εσύ έχεις το κλειδί, εσύ αποφασίζεις! Γιατί ζητάς να σου χτίσουν την πόρτα? Φοβάσαι ότι μπορεί να "ξανακυλήσεις'? Άλλαξε email(βάλε ένα ότι να'ναι), βάλε και ένα random password, και δεν θα μπορέσεις ποτέ να ξαναμπεις!

    Ή μήπως έχει να κάνει με την ικανοποίηση και την ανάγκη να δείξουμε προς τους ανθρώπους(ιδιοκτήτες, admins, users) ότι μας είναι παντελώς αδιάφοροι(απαξίωση??) του στυλ "Σας γράφω κανονικά, και αντε να κουρευεστε"? Που σε αυτή την περίπτωση δεν είμαι σίγουρος αν θέλουμε να πείσουμε τους άλλους ή τους εαυτούς μας περισσότερο...

    Με απλά λόγια, εγώ ξέρω ότι αν δεν σου αρέσει ένα μαγαζί, δεν ξαναπάς. Δεν ζητάς τα λεφτά σου πίσω!
    Καταγράφηκε

    Κανένα δεν έμεινε εκέι πάνω...
    dukepapas
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 264



    « Απάντηση #26 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 19:24:50 »

    Εγώ πάλι αυτό δεν μπορώ να το καταλάβω(μιλάω γενικά και όχι προσωπικά).. Μπαίνεις σε μία διαδικασία, γράφεσαι ,ποστάρεις, κάνεις, ράνεις και ξαφνικά στραβώνεις, βαριέσαι, ή ότι άλλο νομίζεις, και λές "Α.. Δεν γουστάρω πλέον! Διαγράψτε με...".
    Δεν γουστάρεις... Μην ξαναμπαίνεις!! Εσύ έχεις το κλειδί, εσύ αποφασίζεις! Γιατί ζητάς να σου χτίσουν την πόρτα? Φοβάσαι ότι μπορεί να "ξανακυλήσεις'? Άλλαξε email(βάλε ένα ότι να'ναι), βάλε και ένα random password, και δεν θα μπορέσεις ποτέ να ξαναμπεις!

    Ή μήπως έχει να κάνει με την ικανοποίηση και την ανάγκη να δείξουμε προς τους ανθρώπους(ιδιοκτήτες, admins, users) ότι μας είναι παντελώς αδιάφοροι(απαξίωση??) του στυλ "Σας γράφω κανονικά, και αντε να κουρευεστε"? Που σε αυτή την περίπτωση δεν είμαι σίγουρος αν θέλουμε να πείσουμε τους άλλους ή τους εαυτούς μας περισσότερο...

    Με απλά λόγια, εγώ ξέρω ότι αν δεν σου αρέσει ένα μαγαζί, δεν ξαναπάς. Δεν ζητάς τα λεφτά σου πίσω!

    οχι δεν ειναι ετσι γιατι οταν κανεις μια παρουσιαση ειτε ποσταρεις κατι ακομα και να ζητησεις κατι και μπενει ο καθενας και σου αλιωνει το θεμα με οτι του ερθει στο κεφαλι γραφωντας κατι απλα ετσι για να γινετε ντορος εν μερη δεν εχει αδικο που διαμαρτιρετε..... γιατι πιο κατω ενας στην αρχη εγραψε υποτιθετε οτι θελει και εκεινος κατι παρομιο και μετα τον ειρωνευεται και γραφει  ο τσαμπας ζει... ε συγνωμη δεν μπορεις να λες απο την μια πρεσβεβω κατι παρομιο και για εμενα και μετα να τον κοροιδευεις... Huh μολις βλεπεις οτι το θεμα οδευει για πανηγύρι..... καλυτερα μην γραψεις τιποτα.
    Καταγράφηκε
    v_tolias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.358



    « Απάντηση #27 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 20:18:04 »

    Δεν καταλαβαίνω σε αυτό που γράφεις, τί ρόλο παίζει η διαγραφή του μέλους(σαν user)..
    Προφανώς τα posts δεν θα σβηστούν γιατί δεν θα έχει συνοχή το forum.. Απλά θα γράφουν ένα "Αγνωστος" στον αποστολέα..

    Φυσικά και κάποιος μπορεί να νιώσει προσβολή, ή και βαρεμάρα(δεν με απασχολεί να σου πω την αλήθεια), και να θέλει να μην ξανασυμμετάσχει. Την ανάγκη για διαγραφή δεν καταλαβαίνω...
    Δηλαδή, αν παραμείνει ο user και δεν ξαναμπεί ποτέ, θα έχει κάποια ουσιαστική διαφορά??
    Μάλλον όχι..
    Άρα για άλλους λόγους μπορεί να ζητήσει κάποιος να διαγραφή(ίσως πιο "εγωιστικούς")

    Καταγράφηκε

    Κανένα δεν έμεινε εκέι πάνω...
    mitsos55
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 278



    « Απάντηση #28 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 20:52:06 »

    Δεν καταλαβαίνω σε αυτό που γράφεις, τί ρόλο παίζει η διαγραφή του μέλους(σαν user)..
    Προφανώς τα posts δεν θα σβηστούν γιατί δεν θα έχει συνοχή το forum.. Απλά θα γράφουν ένα "Αγνωστος" στον αποστολέα..

    Φυσικά και κάποιος μπορεί να νιώσει προσβολή, ή και βαρεμάρα(δεν με απασχολεί να σου πω την αλήθεια), και να θέλει να μην ξανασυμμετάσχει. Την ανάγκη για διαγραφή δεν καταλαβαίνω...
    Δηλαδή, αν παραμείνει ο user και δεν ξαναμπεί ποτέ, θα έχει κάποια ουσιαστική υδιαφορά??
    Μάλλον όχι..
    Άρα για άλλους λόγους μπορεί να ζητήσει κάποιος να διαγραφή(ίσως πιο "εγωιστικούς")


    v-tolias.....σε ρωταω και θελω την απαντηση σου.....εαν εγω τωρα παω σε καθεναν που παρουσιαζει μια κατασκευη,και γραφω εγω ειρωνικα σχολια και κοροιδευω για το γραφικο του χαρακτηρα η οτηδιποτε αλλο....δεν θα του χαλαω το θεμα του?   δεν θα πρεπει να αποσυρθει το μυνημα μου η και ακομα να διαγραφω αν το κανω συνεχεια? να το κανω? θα ειταν ωραιο?  η αν αρχησω να το κανω τι θα γινει στο τελος?  θα χαλαω τα θεματα ολωνων....ετσι γιατι μου καπνισε και δεν μου αρεσουν καποιοι? ειναι πολυ ευκολο να κανω καποιους να αντιδρασουν χειρωτερα απο οτι αντεδρασα εγω....αν τους ειρωνευωμαι και τους κοροιδευω θα το κανουν
    « Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 21:29:22 από mitsos55 » Καταγράφηκε

    Ο χρονος και η υπομονη σου θα δικαιωσουν τις προσπαθειες
    σου
    dapan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 814



    « Απάντηση #29 στις: Τετάρτη, 26 Φεβ 2014, 21:36:13 »

    mitsos55 Στα "εργαλεία" των διαχειριστών του φόρουμ, υπάρχει και η καBANα. Άρα αν προσπαθήσεις να κάνεις κάτι τέτοιο, το μόνο που θα καταφέρεις είναι να χαλάσεις ακόμη περισσότερο την ήδη κακή λόγο των προσωπικών μηνυμάτων σου, εικόνα.
    Καταγράφηκε

    Όποιος μαθαίνει από τα λάθη του είναι έξυπνος,
    όποιος μαθαινει από τα λάθη των άλλων είναι σοφός
    Σελίδες: 1 [2] 3 4 5 6     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR, λειτουργία, βοήθεια, προτάσεις  |  Θέμα: Διαγραφη μελους
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.048 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.