Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.387 μηνύματα σε 12.382 θέματα από 6.240 Μέλη / Τελευταίο μέλος: Νικ.
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 25 Απρ 2024, 21:07:39

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 25 Απρ 2024, 21:07:39

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 17:57]

    από Yiannis_S
    [Σήμερα στις 10:50]

    [Χθες στις 19:34]

    [Χθες στις 09:16]

    [Τρίτη, 23 Απρ 2024, 11:50:38]

    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 23:33:41]

    από ysmario
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 18:49:06]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:17:30]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:16:39]

    από Yiannis_S
    [Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 00:29:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]

    από tasospap
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 09:47:39]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6240
    Τελευταίο: Νικ.
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304387
    Σύνολο θεμάτων: 12382
    Online σήμερα: 37
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 1
    Επισκέπτες: 45
    Συνολικά: 46
    Στυλ εμφάνισης

    Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Αγωνες F3A 2014  (Αναγνώστηκε 49417 φορές)
    Γιαννης Ζακυνθος
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 135


    « Απάντηση #15 στις: Κυριακή, 23 Φεβ 2014, 22:53:14 »

    Eιπα μονο οτι κανω μια ερευνα ρε Ηλια. Ποοολύ άνεση
    Η ευχαριστη εκπλιξη θα ειναι μεγαλυτερη για εμενα αν συνατιθουμε.
     
     
    Καταγράφηκε
    Γιαννης Ζακυνθος
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 135


    « Απάντηση #16 στις: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 01:01:15 »

    Γειά σας φίλοι .
    Θα ήθελα να ενημερώσω τους φίλους των ακροβατικών ακριβείας και οχι μόνο, οτι το σάββατο 20 και κυριακή 21 σεπτεμβρίου στον ΟΑΜΕΛ ...


    Η Ελληνική Αεραθλητική Ομοσπονδία προσκαλεί όλα τα σωματεία μέλη της με ενασχόληση στο αεράθλημα του αερομοντελισμού, να λάβουν μέρος στους Πανελλήνιους Αγώνες Αερομοντελισμού στις κατηγορίες F3ΑGR-A, F3ΑGR-B και F3Α που θα γίνουν στο μοντελοδρόμιο του ΟΑΜΕΛ στο Μελισοχώρι, το Σάββατο και Κυριακή 20 και 21 Σεπτεμβρίου 2014.

    Οι αγώνες αυτοί προσμετρούνται στην αξιολόγηση των σωματείων.
    Ο αγώνας της κατηγορίας F3Α αποτελεί επίσης κριτήριο για την συμμετοχή στην Εθνική
    Ομάδα για τους Διεθνείς Αγώνες που θα διεξαχθούν το 2015.

    Τα σωματεία που επιθυμούν να λάβουν μέρος με αθλητές τους, στους εν λόγω αγώνες, καλούνται να στείλουν συμπληρωμένο το σχετικό έντυπο που επισυνάπτεται στον οργανωτή το αργότερο έως την Παρασκευή 12 Σεπτεμβρίου 2014 και ώρα 15:00. Συμμετοχές πέραν της ημερομηνίας και ώρας αυτής δεν θα γίνουν δεκτές. Η δήλωση συμμετοχής στον αγώνα συνεπάγεται και την ανεπιφύλακτη αποδοχή όλων των σχετικών κανονισμών.


    σχετικές πληροφορίες για τον αγώνα στο site της ΕΛΑΟ   

    ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ Thumbs up Thumbs up


    * aeromod.jpg (9.42 KB, 275x183 - εμφανίστηκε 545 φορές.)
    « Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 01:23:13 από Γιαννης Ζακυνθος » Καταγράφηκε
    dapan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 814



    « Απάντηση #17 στις: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 12:35:53 »

    Καλημέρα.
    Γιάννη που το βρήκες το απόσπασμα που έβαλες για την πρόσκληση κοίταξα στο site της επιτροπής και 1ο ενημερωτικό δελτίο δεν υπάρχει.
    Προσωπικά, όπως και στο τηλέφωνο σου έχω πει, δε με βολεύει η συγκεκριμένη ημερομηνία και πίστευα πως για να μην έχει βγει ενημερωτικό δελτίο, ο αγώνας θα πάει πιο πίσω. 

    Καταγράφηκε

    Όποιος μαθαίνει από τα λάθη του είναι έξυπνος,
    όποιος μαθαινει από τα λάθη των άλλων είναι σοφός
    ΒΟΝΤΣΑΣ ΚΟΖΑΝΗ
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 59



    « Απάντηση #18 στις: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 13:08:03 »

    Καλημέρα εγώ είδα την προκήρυξη του αγώνα σε φιλικό said δεν βρίσκω το λόγο που δεν ανακοινώθηκε ακόμη εδω παρόλο που οι μέρες έφτασαν    //////http://www.aeromodelistis.com/smfgr/index.php?topic=18551.msg153075;topicseen#msg153075
    Καταγράφηκε
    Γιαννης Ζακυνθος
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 135


    « Απάντηση #19 στις: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 14:13:33 »

    Σωστός ο Βόντσας

    απο εκεί το ειδα και εγώ. πριν αρκετές ημέρες μήλησα με διάφορους φίλους συναθλητές απο Κοζάνη -Λάρισα- Βόλο-Αθήνα-Μουδανιά - Θεσσαλονίκη. και απο οτι κατάλαβα υπαρχουν συμετοχές για να γήνουν και οι τρείς κατηγορίες. Thumbs up
     
    Παντελή ξέρεις οτι είσαι ενας απο τους βασικούς λόγους που θα βρεθώ εκει γιαυτο κανονησε το.  Wink


    * 1234567.jpg (9.49 KB, 259x194 - εμφανίστηκε 480 φορές.)
    Καταγράφηκε
    3DJunk
    Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.191



    « Απάντηση #20 στις: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 14:51:56 »

    Καλησπέρα σας,

    Φαίνεται ότι "δεν είναι υποχρεωτικό" να υπάρχει ανάρτηση στο site της ΕΛΑΟ, ομοίως με τη συμβουλή κάποιων σωματίων προς τα μέλη τους σχετικά με τη συμμετοχή τους. Αυτό που μένει να ακούσω πλέον είναι ότι δεν είναι υποχρεωτικό να φέρνουμε και κύπελα.  Wink

    Φαίνεται πως δεν θα παραβρεθώ φέτος για προσωπικούς λόγους αν και μου αρέσει πολύ να πετάω F3A. Thumbs up

    Σας εύχομαι καλές πτήσεις και επιτυχία.

    Με εκτίμηση,
    Ν


    ΥΓ: Oups τι βλέπω πιο πάνω; Το αεροπλάνο του ΓΖ?? Grin
    « Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 15:26:51 από 3DJunk » Καταγράφηκε
    Elias Sopeoglou
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 324



    « Απάντηση #21 στις: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 16:27:54 »

    Καλησπερα σας
    Νικο η παρουσια σου στο F3A ειναι "υποχρεωτικη" γιατι θελουμε να σε βλεπουμε και απο κοντα τουλαχιστο μια φορα το χρονο και να απολαυσουμε τις πτησεις σου.
    Για μενα αυτοι οι αγωνες ειναι πιο πολυ για την συναντηση και την καλη παρεα παρα οτιδηποτε αλλο.Καπιος που δεν εχει προπονθει (ονοματα δεν λεμε  worry) ειναι η καλυτερη ευκαιρια για να το κανει.Σε μια τετοια συναντηση βλεπεις πως πετας σε σχεση με αλους και μαθαινεις πολυ περισσοτερα.
    Οσο για ανακοινωσεις κτλ το προγραμμα εχει βγει απο τον Φεβρουαριο  ,αυτος που ενδιαφαιρεται το ξερει ,το ενημερωτικο δελτιο δεν εχει καμια σχεση με την ημερομηνια διεξαγωγης και στελνεται στις λεσχες , αυτες ειναι υπευθυνες για την ενημερωση των μελων .Η ιστοσελιδα της ΕΛΑΟ δεν  ενημερωνεται  αυτοματα online με τις εξελιξεις ,χρειαζεται καποιος να κατσει και να ξοδεψει τον χρονο του (ακομα και αν δεν εχει διαθεσιμο) για να το ενημερωσει και ολοι ξερουμε πολυ καλα ποιος το κανει αυτο ! (και επισεις τι αλλο κανει..)
    Γιαυτο προτεινω ,απαντες Ελληνες πατερνατζηδες ,απροπονητους  η προπονημενους ,ταλαιπορημενους ,ανημερωτους και ενημερωμενους , με καλη διαθεση και μονο να δηλωσουν την συμμετοχη τους μεχρι την Παρασκευη 12 και να ερθουν να κανουν αυτο που αγαπανε  Thumbs up
    « Τελευταία τροποποίηση: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 17:26:05 από Elias Sopeoglou » Καταγράφηκε
    Γαβανάς Χάρης
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 214


    « Απάντηση #22 στις: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 17:28:41 »

    Καλησπέρα και απο εμένα.

    Δυστηχώς φέτος λόγω τεράστιων επαγγελματικών απαιτήσεων δεν θα μπορέσω να παρεβρεθώ στον αγώνα. Πραγματικά στεναχωριέμαι αλλά μου είναι αδύνατον το συγκεκριμένο ΣΚ να λείψω απο τη δουλεία μου.
    Να περάσετε όλοι όμορφα και να μαζέψετε όσες εμπειρίες περισσότερες μπορείτε.

    Χάρης
    Καταγράφηκε
    Γιαννης Ζακυνθος
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 135


    « Απάντηση #23 στις: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 21:33:30 »

    Απο περυσι  προσπαθησα να στησω ενα μοντελο που μου κοστησε περιπου 4000ε και το τελιωσα αρχες καλοκαιριου. Εβαλα καποιες ωρες και πραγματικα ειχα αρχισει να το ευχαριστιεμαι και να βγαζω καποιες αρκετα καλες πτησεις . Ώμως απο δικο μου σοβαρο λαθος το μοντελο σχεδον κατασστραφηκε πριν μια εβδομαδα.
     τοτε σκευτηκα οτι δεν υπαρχει περιπτωση να παρω μερος στους αγωνες μια που και τα παλια μου μοντελα ηταν παρατημενα απο περσυ.
    Σκευτηκα μετα οτι κινηγωντας το καλο αποτελεσμα και την καλη θεση χανω την ουσια του πραγματος και στο χωρο αυτο του παττερν τα παραδηγματα των φιλων και συναθλητων μου ηταν διαφορετικα αφου ο καθε αγωνας ειναι ισος με 100 προπονησεις και οι καινουριες γνωσεις που περνει ή ξαναθηματε ο καθενας μας απο μονες τους θα πρεπει να μας κανουν να επιζητουμε τετοιες συναντησεις  να θετουμε και να επιζητουμε  οι ιδιοι τροπους προβολης και βελτιωσης του παττερν στην ελλαδα.

    Νομιζω οτι θα λαβουμε σοβαρα υποψιν τα οσα γραφει ο ηλιας και θα βρεθουμε στο κεντρο της Ελλαδας για να χαραξουμε  ακριβεις ευθειες και ομορφους κυκλους στον ουρανο του ολυμπου και του κισσαβου. angel

    Για να μη με παρεξηγησει κανεις οσα γραφω αφορουν αποκληστικα τον εαυτο μου και δεν υπαινισσομαι τιποτα ,ειναι απλα η αποψη μου Χαμόγελο   
    Καταγράφηκε
    dapan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 814



    « Απάντηση #24 στις: Τετάρτη, 10 Σεπ 2014, 22:03:52 »

    Κάποτε για την καθυστέρηση ανάρτησης του ενημερωτικού δελτίου είχε γίνει Το θέμα. Anyway που λένε και στο χωριό μου.
    Με μοντέλο, ή χωρίς κατά πάσα πιθανότητα, θα μαι για να δω φίλους που θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους!
    Καταγράφηκε

    Όποιος μαθαίνει από τα λάθη του είναι έξυπνος,
    όποιος μαθαινει από τα λάθη των άλλων είναι σοφός
    3DJunk
    Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.191



    « Απάντηση #25 στις: Πέμπτη, 11 Σεπ 2014, 00:04:19 »

    Η "φτώχεια" φέρνει γκρίνια κύριοι... Wink

    Ηλία λαμβάνω υπόψη τη θετική σκέψη και λόγο που έχεις για το hobby, υπάρχουν πλέον αντικειμενικές δυσκολίες και διαφορετικές προτεραιότητες στη ζωή πλέον όσο "μελό" ακούγεται/διαβάζεται αυτό.

    Γιάννη έχουμε δώσει πολλά 4χιλιαρα στο παρελθόν, όχι μόνο σε μοντέλα (κάποτε έπαιρνα ένα το χρόνο) αλλά σε βενζίνες, έξοδα συντήρης αυτοκινήτου, γυρίζοντας την Ελλάδα από τη μια άκρη στην άλλη, ταξίδια στο εξωτερικό κτλ. Προφανώς και άλλο φίλοι έχουν κάνει το ίδιο ωστόσο εμείς στην Αθήνα ανέκαθεν την τελευταία 20ατία είχαμε και το πρόβλημα του μοντελοδρομίου που ήταν σε μακρινή απόσταση, άρα έχουν γίνει πολλά χιλιόμετρα όπως καταλαβαίνεις.  Αυτά τα έξοδα μετακίνησης θα μπορούσαν να είναι ακόμη περισσότερα μοντέλα, πιο σύγχρονα αλλά και περίσσότερα καύσιμα / μπαταρίες κτλ που σημαίνει καλύτερο επίπεδο και επιδόσεις. Δυστυχώς για εμάς που μένουμε στην Αθήνα εκτός από όλα τα παραπάνω , έχουμε και την υποχρέωση να κάνουμε 1000+ τη φορά για να λάβουμε μέρος σε ένα αγώνα. Ποιό ήταν το αποτέλεσμα όλα αυτά τα χρόνια? Προσωπική ικανοποίηση και καλές φιλίες και χαιρομαι πολύ για αυτό. Ένα θετικό λόγο όμως δεν έχω λάβει ούτε από σωματείο ούτε από την ΕΛΑΟ. Το μόνο που μου λένε εμμέσως πλην σαφώς είναι ότι δεν είμαι υποχρεωμένος να λάβω μέρος στον αγώνα...για σκεφτειτε το λίγο. Στριφογύρισμα ματιών

    Απλώς καταλάβετε ολοι οι φίλοι εδώ τις δυσκολίες κάποιων και μην κρίνετε σας παρακαλώ εξ ιδίων τα αλλότρια. Υπάρχουν διαφορετικές συνθήκες εξάσκησης του hobby για τον καθένα μας, ειδικά αν κάποιος θέλει να το εξασκήσει σε υψηλό επίπεδο. Ειδικά την εποχή που ζούμε οι συγκεκριμένες συνθήκες μας επιβαρύνουν περισσότερο εμάς στην Αθήνα. Επομένως ας φροντίσει η ΕΛΑΟ εφόσον μπορεί φυσικά, τους επόμενους αγώνες να τους διοργανώσει κάπου κοντά στην Αθήνα. Δεν είναι άδικο τόσα χρόνια να κάνουμε επαναλαμβάνω 1000+ Κμ για ένα αγώνα;

    Υπόσχέθηκα σε ένα προηγούμενο post πως θα έρθω, δυστυχώς η παρούσα συγκυρια δεν μου επιτρέπει και απολογούμαι για αυτό. Ας ελπίσουμε ότι μελλοντικά θα ληφθούν τα παραπάνω υπόψη.

    Φιλικά,
    Ν





    Καταγράφηκε
    Γιαννης Ζακυνθος
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 135


    « Απάντηση #26 στις: Πέμπτη, 11 Σεπ 2014, 02:49:07 »

    Φιλε νικολα η αξια του καθενος απο εμας ειναι γνωστη αλο τοσο και η δικη σου.Φυσικα καταλαβες οτι δεν ενοησα εσενα ουτε κανενα σε οτι εγραψα. Εγραψα για εμενα.
    Και ισως μια που μαλον ειμαι και ο πιο καινουριος στην παρεα δεν θα επρεπε  να μηλαω η να γραφω τοσο. Αλλα ωπως και σε σενα απο οτι ξερω αλλα και σε πολους φιλους και σε εμενα τιποτα δεν χαριζεται.
    Η αποψη σου ειναι απολυτα σεβαστη και ισως δικαιη ωπως και του παντελη.
    Αν διαβασουμε διαχρονικα την αποψη του καθενος απο εμας {οσους συμετεχουν στους αγωνες} θα βρουμε ελαχιστες διαφορες και πολυ καλες ιδεες. Μιπως ειναι μια ευκαιρια φετος να βρεθουμε και να συζητησουμε?. πχ οι συμετεχοντες να καθοριζουν που και ποτε θα γηνονται οι αγωνες και οχι πανω απο δυο φορες στο ιδιο μερος.  ή ισως μπορουμε να βρουμε καπιον σπονσορα και με λιγα χρηματα να βοηθησουμε στη διαμονη καπιου που ηρθε απομακρια. {οχι εμενα εγω δεν θελω τιποτα] ή αν θα γηνουν μια η δυο ημερες ,ή καπιο συλλογο που να προσφερει καποια απο τα παραπανω κλπ.
    Όλα αυτα φιλοι μου χρειαζονται συμετοχη πρωτοβουλια και συνενοηση με ολους τους αθλητες και την ΕΛΑΟ. Μη τα φορτωνουμε ολα  σε αλους που μπορει να μη θελουν ή να μη μπορουν ή κατι αλο. Και ξανα γραφω εδω οτι δεν υπαινισσομαι τιποτα για κανενα.

    Ειναι η προσωπικη μου αποψη και τη γραφω καλοπροαιρετα.



    Εγω παντος πιστευω οτι οι αγωνες θα γηνουν κανονικα και θα περασουμε υπεροχα   Thumbs up
        
    « Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη, 11 Σεπ 2014, 03:02:14 από Γιαννης Ζακυνθος » Καταγράφηκε
    ichiban
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 86



    « Απάντηση #27 στις: Πέμπτη, 11 Σεπ 2014, 09:00:10 »

    Καλημέρα, θα προσπαθήσουμε να είμαστε όλοι εκεί, έστω και γιά τήν συμμετοχή και τήν αίσθηση του στησίματος για αγωνιστική πτήση μπροστά από κριτές και θεατές. Καλό θα ήταν να αναρτήσει κάποιος από την Λέσχη που έχει αναλλάβει την διοργάνωση το πρόγραμμα των πτήσεων Σαββάτου - Κυριακής και ίσως κάποια προσφορά από ένα - δυό ξενοδοχεία.
    Γιάννης Ζήβας
    Καταγράφηκε
    andreas
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4.283



    « Απάντηση #28 στις: Πέμπτη, 11 Σεπ 2014, 10:27:52 »

    Καλημέρα σε ολους ..είναι αληθεια ότι η συμμετοχη σε ένα αγωνα ωφελει τους αθλητες οσο τιποτα.
    Όμως οσα χρονια είμαι σε αυτό το παραμελημενο από την Ομοσπονδια χομπι ΟΛΑ εκτος ελαχιστων γινονται με προσωπικα εξοδα και θυσιες των αθλητων.Επισης παντα
    μια ημερομηνια δεν θα βολευει καποιον η ένα μοντελοδρομιο θα είναι μακρια ,φυσιολογικο είναι ολοι εχουμε υποχρεώσεις και δεν ειμαστε παντα διαθεσημοι.
    Όμως αναρωτιέμαι στις ετήσιες συνελευσεις των σωματιων  και στην ομοσπονδια(ΕΛΑΟ) ολη αυτή την "κατρακυλα" και την καταντια των αγωνων με 3-4 συμετοχες ανα κατηγορια δεν την εχει δει κανεις ?
    Μαλλον είναι γνωστη αλλα δεν υπαρχει ενδιαφερον,τουλαχιστον αυτό περνα σε μενα και ισως σε αλλους .
    Αποψη μου είναι ότι 1 αγωνας το χρονο δεν λεει τιποτα, μπορει ευκολα καποιος να τον χασει και να απογοητευθεί.
    Να γινουν περιφεριακοι αγωνες αναμεσα στις λεσχες ανα περιοχη ώστε να μην υπαρχει θεμα απόστασης και μετα  1 τελικος οπου να βγαινουν και οι εθνικες ομαδες ,ετσι θα υπαρχει μαγαλυτερο ενδιαφερον αλλα και κινητρο μετακινησης.
    Να προσαρμοστουν οι αγωνες και να αλαξουν ώστε περισσοτεροι να μπορουν με λιγοτερο "ειδικα" μοντελα να παρουν μερος .
    Αυτά τα ολιγα ...καλη ανταμωση στον αγωνα Thumbs up

     
    Καταγράφηκε

    Fly hard ...land soft!
    Γιαννης Ζακυνθος
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 135


    « Απάντηση #29 στις: Πέμπτη, 11 Σεπ 2014, 22:14:58 »

    Μεταφερω καποιες χρισημες  πληροφορειες  Στριφογύρισμα ματιών


    Για διαμονή προτείνονται τα παρακάτω ξενοδοχεία:

    LARISSA IMPERIAL (κορυφαίο ξενοδοχείο, στην νότια είσοδο της Λάρισας, δωρεάν πάρκινγκ)
    Λεωφόρος Φαρσάλων 182, Λάρισα, 41335
    Τηλ: 2410 687600
    Fax: 2410 687687
    e‐mail: li@classicalhotels.com

    Dionissos Hotel (Πολύ καλό ξενοδοχείο με εύκολη πρόσβαση, στο κέντρο, δωρεάν πάρκινγκ)
    Δ: Λ. Κατσώνη & 23ης Οκτωβρίου, Λάρισα
    T: 2410 230101‐4, 2410 550560, 2410 552355‐7
    F: 2410 282930

    E: info@dionissoshotel.gr
    Metropol Hotel (στο κέντρο, δωρεάν πάρκινγκ)
    Ρούσβελτ 14, Λάρισα 
    Τηλ: +30 2410 537161 ‐ 5, Fax: +30 2410 255242     
    mail: info@hotelmetropol.gr

    Divani Palace Larissa (στο κέντρο, πάρκινγκ με χρέωση)
    Παπαναστασίου 19, 412 22, Λάρισα 
    Τηλ.+30 2410 252791‐5| Φαξ +30 2410 250251‐3 
    Email:  info@divanilarissa.gr 

    Park Hotel (στο κέντρο, χωρίς πάρκινγκ)
    31ης Αυγούστου 1, Λάρισα, 41221
    Τηλέφωνο: 2410257071
    Fax: 2410257074

    Ξενοδοχείο Αχίλλειον (δίπλα στο πάρκο Αλκαζάρ, δωρεάν πάρκινγκ)
    Κενταύρων 10 Λάρισα
    Τηλ:. 2410‐537401‐3
    Fax: 2410‐536328
    e‐mail: info@achilliohotel.gr

    Αστέρας Hotel (στο κέντρο, δωρεάν πάρκινγκ)
    Κούμα και Ασκληπιού γωνία, 41222, Λάρισα
    Τηλ: 2410‐534772
    Φαξ: 2410‐536414
    e‐mail: info@asterashotel.gr

    Περισσότερες πληροφορίες για την διαμονή θα λάβετε περισσότερες πληροφορίες από τον ΟΑΜΕΛ

    13. Επικοινωνία:
    Θα σταλεί 2ο ενημερωτικό δελτίο την Τετάρτη 17 Σεπτεμβρίου 2014 με όλες τις τελευταίες πληροφορίες για τον
    αγώνα.

    Για οποιαδήποτε διευκρίνηση είναι δυνατόν να επικοινωνείτε με fax 210 9649 547 ή email elaoinfo@elao.gr. Υπεύθυνοι  επικοινωνίας από  πλευράς ΟΑΜΕΛ είναι οι κ.Σπυρόπουλος  Ηλίας 6947 003 062  και Παναγιώτης Πυργίδης panospyrgidis@yahoo.gr τηλ: 6947 604 035
    Καταγράφηκε
    Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αεροπλάνα R/C - Καύσιμο  |  Μοντέλα για αγώνες  |  Ακροβατικά ακριβείας - F3A - F3A GR (Συντονιστές: 3DJunk, stavros)  |  Θέμα: Αγωνες F3A 2014
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.054 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.