Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.330 μηνύματα σε 12.381 θέματα από 6.300 Μέλη / Τελευταίο μέλος: CharlesjeF
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 19:21:37

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 19:21:37

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 14:50]

    από Yiannis_S
    [Σήμερα στις 00:29]

    από dominicm
    [Χθες στις 13:52]

    από tsiou
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 23:05:11]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]

    από chris 1975
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 11:21:01]

    από tasospap
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 09:47:39]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 20:51:06]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 12:49:07]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 08:22:03]

    από Yiannis_S
    [Τρίτη, 9 Απρ 2024, 00:01:58]

    από jjkor
    [Δευτέρα, 8 Απρ 2024, 00:59:23]

    [Πέμπτη, 4 Απρ 2024, 22:49:28]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6300
    Τελευταίο: CharlesjeF
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304330
    Σύνολο θεμάτων: 12381
    Online σήμερα: 78
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 3
    Επισκέπτες: 55
    Συνολικά: 58
    Στυλ εμφάνισης

    Σελίδες: [1] 2  Όλοι     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Λογότυπος, υπογραφή και προσωπικό κείμενο  (Αναγνώστηκε 5425 φορές)
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « στις: Κυριακή, 25 Νοέ 2012, 06:51:19 »

    Ξεκινάω αυτό το θέμα με αφορμή μια αναφορά μηνύματος στον συντονιστή.

    Παράθεση 1η: Το μήνυμα που αναφέρθηκε (σε παράθεση) και η απάντηση του θιγόμενου.
    Συγνώμη που θα γράψω κάτι άσχετο με το θέμα αλλα kostas var βγάλε αυτο το ηλίθιο λογότυπο που έχει το προφίλ με το ελικόπτερο να κόβει το κεφάλι του χειριστεί... Τι μλκ πας και βάζεις..;; Σου αρέσει και το έβαλες η είσαι τόσο  idiot2 ...;;

    1ον: Ο καθένας βάζει ότι λογότυπο γουστάρει
    2ον: Ναι μου αρέσει
    3ον: Εγώ δεν έβρισα κανέναν, δε σε είπα ηλίθιο (με το εικονίδιο) έλα να μου το πεις από κοντά αν φοράς παντελόνια και θα κόψω το δικό σου το κεφάλι και θα βάλω λογότυπο.  knuppel2
    4ον: Αν δε σου αρέσει μη το κοιτάζεις

    Παράθεση 2η: Εύστοχος σχολιασμός (σε παράθεση) και η απάντηση του θιγόμενου σ' αυτόν.
    Που ξερεις spv(spirosvar) μπορει και να εχει βαλει το λογοτυπο για να θυμουνται κατι μ@λ@κες φιγουρατζηδες πως το ε/π μπορει να τραυματισει σοβαρα οταν πετας πολυ κοντα η πανω απ'τα κεφαλια των ανθρωπων κλπ. Wink

    Μπράβο ρε Αποστόλη έδωσες τιην καλύτερη απάντηση. (χωρίς να βγάζω τον εαυτό μου απ'έξω γι'αυτό που είπες)

    Παράθεση 3η: Από Wikipedia σχετικά με το κείμενο του λογότυπου D'oh!
    Παράθεση
    "D'oh!"  is a catchphrase used by the fictional character Homer Simpson, from the long-running American animated sitcom The Simpsons (1989–present). It is typically used when Homer injures himself, realizes that he has done something stupid, or when something bad has happened or is about to happen to him. All his prominent blood relations—son Bart, daughters Lisa and Maggie, his father, his mother and half-brother—have also been heard to use it themselves in similar circumstances. On a few occasions Homer's wife Marge and even non-related characters such as Mr. Burns and Krusty the Clown have also used this phrase.

    Προσωπικά, μετά την αναφορά και τα σχόλια, με προβλημάτισε, ξεκαθάρισε ψάχνοντας και διαβάζοντας στην Wikipedia για το συνοδευτικό κείμενο. Ισως για έναν που έχει ασχοληθεί με τους Simpsons να έχει μια δόση χιούμορ, ο λογότυπος (avatar) είναι μεν αποδεκτός., λογικός όμως και ένας προβληματισμός αλλά και να μην αρέσει σε κάποιον.

    Χρησιμοποιώντας τα 1,2,3,4 της απάντησης του θιγόμενου θα διευκρινίσω κάποια πράγματα για


    Λογότυπς (avatar), υπογραφή και προσωπικό κείμενο


    1. Υπάρχει ελευθερία, όμως σίγουρα δεν ισχύει το "Ο καθένας βάζει ότι λογότυπο γουστάρει". Εάν ο λογότυπος (avatar), η υπογραφή ή το προσωπικό κείμενο περιέχουν προσβλητικό, προκλητικό ή ενοχλητικό περιεχόμενο θα αφαιρεθεί με ή χωρίς προειδοποίηση. Σχετική αναφορά μπορεί να γίνει από άλλο μέλος προς τους συντονιστές, όχι όμως δημόσια, δημιουργούνται άσκοπες αντιπαραθέσεις.

    2. Το "μου αρέσει" είναι κατανοητό, θα πρέπει όμως και το περιεχόμενο να είναι γενικά αποδεκτό ή τουλάχιστον ανεκτό.

    3. "Εγώ δεν έβρισα κανέναν, δε σε είπα ηλίθιο (με το εικονίδιο) έλα να μου το πεις από κοντά αν φοράς παντελόνια και θα κόψω το δικό σου το κεφάλι και θα βάλω λογότυπο." Τυπικό παράδειγμα, που δείχνει πως και  οι δύο πλευρές μπορεί να έχουν ταυτόχρονα δίκιο και άδικο.

    4. Το "Αν δε σου αρέσει μη το κοιτάζεις" έχει και όρια που πρέπει να γίνονται σεβαστά.

    Προς τιμή των εμπλεκομένων δεν δόθηκε συνέχεια, παράδειγμα του ότι σε μια δημόσια συζήτηση πάντα θα υπάρξουν προβλήματα, που ξεπερνιούνται εύκολα αν υπάρχει αυτοσυγκράτηση και αλληλοκατανήσηThumbs up
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    Markhelis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 6.207


    Προσέχουμε για να έχουμε!!!


    « Απάντηση #1 στις: Κυριακή, 25 Νοέ 2012, 11:12:24 »

    Προς τιμή των εμπλεκομένων δεν δόθηκε συνέχεια, παράδειγμα του ότι σε μια δημόσια συζήτηση πάντα θα υπάρξουν προβλήματα, που ξεπερνιούνται εύκολα αν υπάρχει αυτοσυγκράτηση και αλληλοκατανήσηThumbs up

    Πολύ σωστά κ. Κωστόπουλε και πάντα υπάρχουν ήπιοι χαρακτηρισμοί για κάτι που δεν μας αρέσει, χωρίς να
    υπάρχει πρόκληση για αντιπαραθέσεις!!  Thumbs up
    Καταγράφηκε
    kostas_var
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 88



    « Απάντηση #2 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 17:39:33 »

    Συμφωνώ με όσα είπατε παραπάνω κύριε Κωστόπουλε, απλώς δεν δέχομαι από κάποιον που δεν με γνωρίζει προσωπικά μία τόσο έντονη κριτική λέγοντάς μου "τι μ@λ@κίες πας και βάζεις" και εικονίδια του τύπου  idiot2
    Θα μπορούσε να μιλήσει πολύ πιο νορμάλ και φυσικά θα ήταν αποδεκτό και από εμένα χωρίς καμία παρεξήγηση.
    Φυσικά δεν βγάζω και γω την ουρά μου απ'έξω γιατί εξοργίστηκα και είπα τα όσα είπα.
    Καταγράφηκε

    T-REX 550
    T-45 Goshawk
    P-51 Mustang
    Formoza I
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #3 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 17:55:27 »

    Συμφωνώ με όσα είπατε παραπάνω κύριε Κωστόπουλε, απλώς δεν δέχομαι από κάποιον που δεν με γνωρίζει προσωπικά μία τόσο έντονη κριτική λέγοντάς μου "τι μ@λ@κίες πας και βάζεις" και εικονίδια του τύπου  idiot2
    Θα μπορούσε να μιλήσει πολύ πιο νορμάλ και φυσικά θα ήταν αποδεκτό και από εμένα χωρίς καμία παρεξήγηση.
    Φυσικά δεν βγάζω και γω την ουρά μου απ'έξω γιατί εξοργίστηκα και είπα τα όσα είπα.

    Ενταξει και οι δυο δν εισασταν τοσο σωστοι αλλα οκ κατεμε πρεπει το λογοτυπο αυτο να βγει... Δλδ τα μικρα που διαβαζουν το φορουν τι θα άποκομισουν οταν δουν αυτο το λογοτυπο;;

    Επισης το να σου βαλει ενα εικονιδιο και να σε πει μακακα δν μπορει η αντιδραση να ειναι θα σε σκοτωσω..Πρέπει να ειμαστε λιγο πιο προσεκτικοι ολοι μας..
    Καταγράφηκε
    kostas_var
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 88



    « Απάντηση #4 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 18:11:18 »


    Δλδ τα μικρα που διαβαζουν το φορουν τι θα άποκομισουν οταν δουν αυτο το λογοτυπο;;


    Ο μοντελισμός δεν είναι παιχνίδι και σε αυτό συμφωνούμε όλοι οπότε τα παιδάκια πρέπει να μάθουν ότι αυτό το χόμπυ μπορεί αν δεν προσέξεις να αποβεί μοιραίο. Να σας δώσω ένα παράδειγμα βλέποντας το παρακάτω βίντεο το οποίο ταιριάζει απόλυτα στο λογότυπό μου.

    http://www.youtube.com/watch?v=VdeyQaQNckA
    Καταγράφηκε

    T-REX 550
    T-45 Goshawk
    P-51 Mustang
    Formoza I
    kostas_var
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 88



    « Απάντηση #5 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 18:16:22 »

    Ακόμα ένα

    http://www.youtube.com/watch?v=fgJYD0OCf2c&feature=related
    Καταγράφηκε

    T-REX 550
    T-45 Goshawk
    P-51 Mustang
    Formoza I
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #6 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 18:28:24 »

    Τα ξερουμε και τα εχουμε ποσταρει.. Το θεμα ειναι πτι σε οτιδηποτε κανουμε αν δν προσεχουμε μπορει να παθουμε πολλα...

    Καλη ειναι η πληροφορια αλλα ειναι τραγικο να βαζουμε ενα τετοιο λογοτυπο ... Βαζουμε τα χερια μας και βγαζουμε τα ματια μας... Αν δν καταλαβαινεις δν μπορω να κανω κατι αλλο μαλλον πρεπει να σου εξηγησω απο τηλ η άπο κοντα...!!


    Με τα βιντεο το παιδακι φοβαται και τραβιεται με το λογπτυπο γουσταρει και θα θελει να το τυπωσει σε μια μπλουζα..!!
    Καταγράφηκε
    kostas_var
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 88



    « Απάντηση #7 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 18:38:41 »


    Με τα βιντεο το παιδακι φοβαται και τραβιεται με το λογπτυπο γουσταρει και θα θελει να το τυπωσει σε μια μπλουζα..!!

    Εντάξει και που είναι το κακό; Μήπως υπερβάλετε λίγο; Ας μην κάνουμε τα παιδιά μας βουτυρόπαιδα και μη μου άπτου με το παραμικρό. Δεν ξέρω αλλά εγώ μεγάλωσα σε χωριό και με έχουν μάθει να βλέπω τα πράγματα όπως είναι και όχι όπως θα θέλαμε να είναι σε αντίθεση με τα παιδιά των πόλεων που τα έχουν κάνει υπερ-ευαίσθητα στο παραμικρό.
    Καταγράφηκε

    T-REX 550
    T-45 Goshawk
    P-51 Mustang
    Formoza I
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #8 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 18:41:50 »


    Με τα βιντεο το παιδακι φοβαται και τραβιεται με το λογπτυπο γουσταρει και θα θελει να το τυπωσει σε μια μπλουζα..!!

    Εντάξει και που είναι το κακό; Μήπως υπερβάλετε λίγο; Ας μην κάνουμε τα παιδιά μας βουτυρόπαιδα και μη μου άπτου με το παραμικρό. Δεν ξέρω αλλά εγώ μεγάλωσα σε χωριό και με έχουν μάθει να βλέπω τα πράγματα όπως είναι και όχι όπως θα θέλαμε να είναι σε αντίθεση με τα παιδιά της πρωτεύουσας που τα έχουν κάνει υπερ-ευαίσθητα στο παραμικρό.

    Δν καταλαβαινες εσυ οτι δημιουργεις μεγαλο προβλημα;;; Δν καταλαβαινεις πτι δινεις πατηματα και καταστρεφεις αυτο που αγαπας;; Μηπως δν εχεις ιδεα τι γινεται στο χομπι σου;; Αν θες στειλε μου το κιν σου να στα εξηγξηαω..


    Φιλικα!!
    Καταγράφηκε
    kostas_var
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 88



    « Απάντηση #9 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 18:54:20 »

    Έχεις π.μ.
    Καταγράφηκε

    T-REX 550
    T-45 Goshawk
    P-51 Mustang
    Formoza I
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #10 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 20:31:28 »

    Προσωπικά, μετά την αναφορά και τα σχόλια, με προβλημάτισε, ξεκαθάρισε ψάχνοντας και διαβάζοντας στην Wikipedia για το συνοδευτικό κείμενο. Ισως για έναν που έχει ασχοληθεί με τους Simpsons να έχει μια δόση χιούμορ, ο λογότυπος (avatar) είναι μεν αποδεκτός., λογικός όμως και ένας προβληματισμός αλλά και να μην αρέσει σε κάποιον.
    .....
    Προς τιμή των εμπλεκομένων δεν δόθηκε συνέχεια, παράδειγμα του ότι σε μια δημόσια συζήτηση πάντα θα υπάρξουν προβλήματα, που ξεπερνιούνται εύκολα αν υπάρχει αυτοσυγκράτηση και αλληλοκατανόηση,  Thumbs up

    Στην πρώτη πρόταση από το αρχικό μήνυμα πρόσθεσα έντονα γράμματα. Σαν administrator το έχω αποδεχτεί, αυτό δεν σημαίνει οτι μου αρέσει ή δεν καταλαβαίνω τον προβληματισμό αρκετών. Κάποιος άλλος administrator θα μπορούσε να επιβάλει την αλλαγή του, υπερβολικό κατά την γνώμη μου, κατανοητό όμως. Εχω αρκετή εμπειρία από  αρκετές (κλειστές) συζητήσεις συντονιστών σε μεγάλα ξένα φόρουμ για σχετικά θέματα.

    Θα παρακαλέσω να μην συνεχίσει η αντιπαράθεση για τον συγκεκριμένο λογότυπο. Ετσι αναιρούμε την 2η πρόταση που έχω βάλει σε παράθεση.

    Σας γενική αρχή πάντως μπορεί να διατυπωθεί οτι, αν κάποιος βλέπει οτι αρκετοί ενοχλούνται από το περιεχόμενο στον λογότυπο, την υπογραφή ή το προσωπικό κείμενο του, καλό είναι να σκεφθεί μήπως πρέπει ν' αλλάξει κάτι.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    _ΤΑΣΟΣ_
    Board moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.936


    Xplooer or Explorer, here’s the question !


    « Απάντηση #11 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 21:51:51 »

    Παρατήρησα την όλη συζήτηση και δεν έλαβα μέρος γιατι ήδη ασχολούνταν δύο άνθρωποι για αυτό το θέμα.

    Μου έκανε τρομερή εντύπωση ό ψυχωτικός τρόπος αντίδρασης σου με το έτερο μέλος του φορουμ μας αλλά και την δική του άσχημη συμπεριφορά.

    Αλήθεια πόσο ετών είσαι ?

    Φίλε μου θα σε παρακαλούσα να το αλλάξεις το avatar ... είναι αν μη τι άλλο αποκρουστικό !
    Μου θυμίζει λαιμητόμο και δήμιο ...... δυστυχώς !

    Συγνώμη για την παρέμβαση κ. Κωστόπουλε
    Καταγράφηκε

    Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
    GRE-F-0611
    orck
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.623


    game over :|


    « Απάντηση #12 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 22:13:54 »

    Παντως οσοι εχουν δει Southpark, Simpsons και Family Guy θα το θεωρησουν σαν εξαιρετικο χιουμορ και υπενθυμιση ταυτοχρονα. Θεωρω αξιοπρεπεστατη την αντιμετωπιση απο τον Κωστα.

    Παρακαλω να αφησουμε αυτο το επειχηρημα "τα μικρα παιδια που μπαινουν στο φορουμ", τα μικρα παιδια εχουν γονεις που οφειλουν να τα προσεχουν. Δεν ζουμε στην γυαλα μεσα στο "Μικρο σπιτι στο λιβαδι".

    ΥΓ Ψαχνω ενα σχεδιακι που δειχνει ενα χειριστη να τρεχει πανικοβλητος ενω τον κυνηγαει το αεροπλανο του, το θελω για να το φτιαξω αυτοκολλητο για το αυτοκινητο. Ελπιζω να μην σοκαριστει κανεις.
    Καταγράφηκε

    Παναγιωτης, Π.Φαληρο
    Οι αγγελιες μου
    kostas_var
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 88



    « Απάντηση #13 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 22:16:29 »


    Αλήθεια πόσο ετών είσαι ?

    Φίλε μου θα σε παρακαλούσα να το αλλάξεις το avatar ... είναι αν μη τι άλλο αποκρουστικό !


    Δεν ειμαι κανένα παιδάκι. Είμαι 30 χρονών και δεν θελω να ασχοληθω άλλο γιατί κουράστηκα με αυτή τη συζήτηση. Έστειλα κάποια π.μ. στο συμφουρίτη πιο πανω και του εξήγησα ήρεμα και πολιτισμένα τους λόγους και κάποια πράγματα περι ευαισθησίας και πραγματικότητας για τα παιδιά μας, δεν θέλω να τα επαναλάβω πάλι. Καλό σας βράδυ
    Καταγράφηκε

    T-REX 550
    T-45 Goshawk
    P-51 Mustang
    Formoza I
    _ΤΑΣΟΣ_
    Board moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.936


    Xplooer or Explorer, here’s the question !


    « Απάντηση #14 στις: Τετάρτη, 28 Νοέ 2012, 22:17:03 »

    Παντως οσοι εχουν δει Southpark, Simpsons και Family Guy θα το θεωρησουν σαν εξαιρετικο χιουμορ. Θεωρω αξιοπρεπεστατη την αντιμετωπιση απο τον Κωστα.

    Παρακαλω να αφησουμε αυτο το επειχηρημα "τα μικρα παιδια που μπαινουν στο φορουμ", τα μικρα παιδια εχουν γονεις που οφειλουν να τα προσεχουν. Δεν ζουμε στην γυαλα μεσα στο "Μικρο σπιτι στο λιβαδι".

    ΥΓ Ψαχνω ενα σχεδιακι που δειχνει ενα χειριστη να τρεχει πανικοβλητος ενω τον κυνηγαει το αεροπλανο του, το θελω για να το φτιαξω αυτοκολλητο για το αυτοκινητο. Ελπιζω να μην σοκαριστει κανεις.

    Και γιατί βρε Παναγιώτη θα πρέπει να έχουμε δει όλα αυτά Huh

    Να σου στείλω καμμιά 20αριά στο Skype, είχα τέτοιο στο avatar μου αλλά κανείς δεν ενοχλήθηκε !

    Εχει πολλή μεγάλη απόσταση ο αποκεφαλισμός με την καταδίωξη.
    Νομίζω ..... Χαμόγελο
    Καταγράφηκε

    Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
    GRE-F-0611
    Σελίδες: [1] 2  Όλοι     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR, λειτουργία, βοήθεια, προτάσεις  |  Θέμα: Λογότυπος, υπογραφή και προσωπικό κείμενο
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.036 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.