Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.202 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 16:25:58

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 16:25:58

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 14:18]

    [Χθες στις 22:30]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 21:25:44]

    από afilos
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 14:52:26]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 10:46:22]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 07:32:40]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304202
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 194
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 1
    Επισκέπτες: 26
    Συνολικά: 27
    Στυλ εμφάνισης

    Σελίδες: 1 2 3 [4] 5     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Περιττα Σχόλια  (Αναγνώστηκε 11253 φορές)
    gvertical
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 318


    HI ALL


    « Απάντηση #45 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 14:34:58 »

    τη ασχετο post ειναι αυτο ρε παδια?

    ρε σεις mod τη κανετε?



    εσενα θελουμε για μοντ! idiot2
    Καταγράφηκε

    live simply, so other people can simply live!
    Bladedancer
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 336


    Θέλω να πετάξω τώρα!!!!


    « Απάντηση #46 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 14:54:35 »

    Το ότι ζήτησα συγνώμη αν πρόσβαλα κάπου τον φίλο μας δεν σημαίνει ότι δεν θα υποστηρίζω και την δική μου άποψη.
    Αυτή είναι η άποψη μου και πάλη συγνώμη αν ενοχλεί κάποιους.
    Και στο κάτω κάτω αναφορά στα γεγονότα έκανα και ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
    Δέχομαι ότι περνάει κάτι το αρνητικό το σχόλιό μου αλλά ίσως είναι γιατί υπάρχει αρνητικότητα στα γεγονότα.
    Γενικά είμαι της άποψης ότι αν σε ενοχλεί να ακούς αρνητικά σχόλια μην τα προκαλείς.
    Και εμένα δεν μου αρέσει που μου την είπες για την βιαστική μου απάντηση αλλά δέχομαι την άποψή σου και συμφωνώ μαζί σου ότι είναι λίγο ειρωνικό το πρώτο σχόλιο και δεν θα έπρεπε γιατί προκαλεί πάτημα για διαμάχη.
    Αυτό που με ενοχλεί όμως αφάνταστα δεν είναι αν κάποιος λέει πως πετάει και πως όχι.
    Είναι ότι κάποιοι προσπαθούν να αποφασίσουν τι θα αγοράσουν και επηρεάζονται από όλους όσους θα γράψουν την γνώμη τους για κάποιο προϊόν.
    Αν ο καθένας γράφει ότι θέλει χωρίς να αληθεύει τότε την κάτσαμε την βάρκα φίλε μου.
    Καταγράφηκε

    Trex 100 ~ Trex 450 pro v2 BeastX ~ Futaba T7C
    hellitop
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 781


    achten!!!!!!!!!!!!!!!


    « Απάντηση #47 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 15:32:19 »

    Για μενα δεν επρεπε να ζητησεις καν συγνωμη, δεν φταις εσυ αν καποιοι εδω μεσα νομιζουν οτι ειναι αλλοι idiot2 αντε γιατι θα τρελαθουμε εδω μεσα  SadΤο θεμα ειναι καποιοι απαντανε με στοχο να την πουνε στον αλλο και χανουν την ουσια πχ γραφει ο hellitop α καλα αυτος ειναι μα....ς λεει ο αλλος κατσε να του γραψω εγω αυτο να γινει χαμος!!! Η λεει ο αλλος εγω ειμαι καλος στον λογο και δεν μπορει να μου την βγει κανενας ολοι ειναι αγραμματοι!! αυτα τα εχω ακουσει γιαυτο τα γραφω, για πειτε μου ρε μαγκες ειναι λογικη αυτη δλδ εγω που εχω εκπαιδευτει να παιζω μπουνιες τι πρεπει να κανω? λοιπον για να μπουμε στο θεμα, Ο φιλος ο χρηστος μου επιτεθηκε αδικα worry δευτερον απανταει σε τεχνικο θεμα χωρις να ξερει δειτε το ποστ παπαμπιλ και λογικο ειναι να τεθουν ερωτιματικα. Τωρα αυτη που που δεν συμφωνουν κατα την λογικη ορισμενων υπαρχει και το ρινκ Grin
    Καταγράφηκε
    itf68
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 514



    « Απάντηση #48 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 15:54:01 »

    Για μενα δεν επρεπε να ζητησεις καν συγνωμη, δεν φταις εσυ αν καποιοι εδω μεσα νομιζουν οτι ειναι αλλοι idiot2 αντε γιατι θα τρελαθουμε εδω μεσα  SadΤο θεμα ειναι καποιοι απαντανε με στοχο να την πουνε στον αλλο και χανουν την ουσια πχ γραφει ο hellitop α καλα αυτος ειναι μα....ς λεει ο αλλος κατσε να του γραψω εγω αυτο να γινει χαμος!!! Η λεει ο αλλος εγω ειμαι καλος στον λογο και δεν μπορει να μου την βγει κανενας ολοι ειναι αγραμματοι!! αυτα τα εχω ακουσει γιαυτο τα γραφω, για πειτε μου ρε μαγκες ειναι λογικη αυτη δλδ εγω που εχω εκπαιδευτει να παιζω μπουνιες τι πρεπει να κανω? λοιπον για να μπουμε στο θεμα, Ο φιλος ο χρηστος μου επιτεθηκε αδικα worry δευτερον απανταει σε τεχνικο θεμα χωρις να ξερει δειτε το ποστ παπαμπιλ και λογικο ειναι να τεθουν ερωτιματικα. Τωρα αυτη που που δεν συμφωνουν κατα την λογικη ορισμενων υπαρχει και το ρινκ Grin

    Μπορώ εγώ να κλείνω τα στοιχήματα;  Cheesy Cheesy Ποοολύ άνεση

    Καλά τελικά από περιττά σχόλια έπρεπε να ονομαστεί το θέμα ρινκ!
    Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί εμπλέκονται τόσοι σε μια αντιπαράθεση μεταξύ δύο εκτός και αν δεν κατάλαβα κάτι και σχεδόν όλοι θέλουν να βγάλουν εδώ το άχτι τους! idiot2 Ειναι και αυτό μια ιδέα!
    Καταγράφηκε

    Τάσος  希腊
    T-Rex 250SE
    T-rex 450 pro
    Genius 500
    Vibe 500E FBL
    T-Rex 550E DFC V3
    T-Rex 600EFL PRO
    Vibe 50NEX FBL
    Logo 550SX
    2 Χ Logo 600SE
    Kasama Dune 600
    2 Χ Kasama Srimok 90
    Kasama Srimok 90E FAIFA
    Logo 800 xtreme
    και κανα δυό ανεμοπλάνα...!
    hellitop
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 781


    achten!!!!!!!!!!!!!!!


    « Απάντηση #49 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 15:59:10 »

    Γεια σου ρε τασε!! πως ειναι ο καιρος εκει?Εδω ειναι δραμαααα χαχαα
    Καταγράφηκε
    gvertical
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 318


    HI ALL


    « Απάντηση #50 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 16:01:31 »

    Το ότι ζήτησα συγνώμη αν πρόσβαλα κάπου τον φίλο μας δεν σημαίνει ότι δεν θα υποστηρίζω και την δική μου άποψη.
    Αυτή είναι η άποψη μου και πάλη συγνώμη αν ενοχλεί κάποιους.
    Και στο κάτω κάτω αναφορά στα γεγονότα έκανα και ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
    Δέχομαι ότι περνάει κάτι το αρνητικό το σχόλιό μου αλλά ίσως είναι γιατί υπάρχει αρνητικότητα στα γεγονότα.
    Γενικά είμαι της άποψης ότι αν σε ενοχλεί να ακούς αρνητικά σχόλια μην τα προκαλείς.
    Και εμένα δεν μου αρέσει που μου την είπες για την βιαστική μου απάντηση αλλά δέχομαι την άποψή σου και συμφωνώ μαζί σου ότι είναι λίγο ειρωνικό το πρώτο σχόλιο και δεν θα έπρεπε γιατί προκαλεί πάτημα για διαμάχη.
    Αυτό που με ενοχλεί όμως αφάνταστα δεν είναι αν κάποιος λέει πως πετάει και πως όχι.
    Είναι ότι κάποιοι προσπαθούν να αποφασίσουν τι θα αγοράσουν και επηρεάζονται από όλους όσους θα γράψουν την γνώμη τους για κάποιο προϊόν.
    Αν ο καθένας γράφει ότι θέλει χωρίς να αληθεύει τότε την κάτσαμε την βάρκα φίλε μου.


    καλε μου φιλε, κανεις δεν εχει προβλημα να πεις τη γνωμη σου! το προβλημα ειναι οτι κατηγορεις εναν φιλο για ψεφτη με ψεφτικες αποδηξεις!
    φαντασου τωρα πως θα εσθανωσουν εσυ αν το εκαναν σε σενα!!! το να ζητησεις συγνωμη πραγματικη ειναι μια ακρος αντρικη πραξη, που σπανζει στις μερες μας! Sad
    Καταγράφηκε

    live simply, so other people can simply live!
    itf68
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 514



    « Απάντηση #51 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 16:16:09 »

    Γεια σου ρε τασε!! πως ειναι ο καιρος εκει?Εδω ειναι δραμαααα χαχαα

     laugh laugh laugh Και να φανταστείς εμείς έχουμε το όνομα...!Η Κυριακή που πέρασε ήταν καλή. Μας έβρεξε λίγο αλλα από σήμερα είναι καλύτερα να δούμε την ερχόμενη πώς θα είναι...! Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Τάσος  希腊
    T-Rex 250SE
    T-rex 450 pro
    Genius 500
    Vibe 500E FBL
    T-Rex 550E DFC V3
    T-Rex 600EFL PRO
    Vibe 50NEX FBL
    Logo 550SX
    2 Χ Logo 600SE
    Kasama Dune 600
    2 Χ Kasama Srimok 90
    Kasama Srimok 90E FAIFA
    Logo 800 xtreme
    και κανα δυό ανεμοπλάνα...!
    spv(spirosvar)
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 452


    « Απάντηση #52 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 18:12:04 »

    Παντος εγω παιδια το πιστευω το παλικαρι... εγω στην τριτη μου μπαταρια ξεκινησα το 3d  στην τεταρτη ξεκινησα το 4d στην πεμπτη μπαταρια πετουσα μαζι με το team τις mikado στο helimasters και ξαφνικα εκει που κοιμομουν ερχεται ο ταρεκ με ξυπναει και τι μου λέει...!!!!

    Σπυρο ξυπνα مسي تعلمني اطير وانا
    Καταγράφηκε
    hellitop
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 781


    achten!!!!!!!!!!!!!!!


    « Απάντηση #53 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 18:15:31 »

    xaxaxaxaxaxaxa Ποοολύ αστείο Ποοολύ αστείο
    Καταγράφηκε
    spv(spirosvar)
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 452


    « Απάντηση #54 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 18:17:02 »

    xaxaxaxaxaxaxa Ποοολύ αστείο Ποοολύ αστείο

    αν δεν καταλαβες τα αραβικα καντα translate
    Καταγράφηκε
    Bladedancer
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 336


    Θέλω να πετάξω τώρα!!!!


    « Απάντηση #55 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 20:31:58 »

    Το ότι ζήτησα συγνώμη αν πρόσβαλα κάπου τον φίλο μας δεν σημαίνει ότι δεν θα υποστηρίζω και την δική μου άποψη.
    Αυτή είναι η άποψη μου και πάλη συγνώμη αν ενοχλεί κάποιους.
    Και στο κάτω κάτω αναφορά στα γεγονότα έκανα και ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
    Δέχομαι ότι περνάει κάτι το αρνητικό το σχόλιό μου αλλά ίσως είναι γιατί υπάρχει αρνητικότητα στα γεγονότα.
    Γενικά είμαι της άποψης ότι αν σε ενοχλεί να ακούς αρνητικά σχόλια μην τα προκαλείς.
    Και εμένα δεν μου αρέσει που μου την είπες για την βιαστική μου απάντηση αλλά δέχομαι την άποψή σου και συμφωνώ μαζί σου ότι είναι λίγο ειρωνικό το πρώτο σχόλιο και δεν θα έπρεπε γιατί προκαλεί πάτημα για διαμάχη.
    Αυτό που με ενοχλεί όμως αφάνταστα δεν είναι αν κάποιος λέει πως πετάει και πως όχι.
    Είναι ότι κάποιοι προσπαθούν να αποφασίσουν τι θα αγοράσουν και επηρεάζονται από όλους όσους θα γράψουν την γνώμη τους για κάποιο προϊόν.
    Αν ο καθένας γράφει ότι θέλει χωρίς να αληθεύει τότε την κάτσαμε την βάρκα φίλε μου.


    καλε μου φιλε, κανεις δεν εχει προβλημα να πεις τη γνωμη σου! το προβλημα ειναι οτι κατηγορεις εναν φιλο για ψεφτη με ψεφτικες αποδηξεις!
    φαντασου τωρα πως θα εσθανωσουν εσυ αν το εκαναν σε σενα!!! το να ζητησεις συγνωμη πραγματικη ειναι μια ακρος αντρικη πραξη, που σπανζει στις μερες μας! Sad


    Α- πουθενά δεν τον κατηγορώ ως ψεύτη.
    Β- παράθεση τα δικά του σχόλια έκανα.
    Αν τα δικά του σχόλια που αναφέρετε ότι δεν ήξερε για τις στροφές 2100 είναι ψεύτικες αποδείξεις τότε όντως ψεύδεται αφού:
    αν υποθέσουμε ότι όντως είναι ψεύτικες αποδείξεις άρα ήξερε για τις στροφές που συνεπάγεται ότι το παιδί λέει αλήθεια στο αρχικό άρθρο ότι πέταγε ένα χρόνο,  άρα λέει ψέματα ότι πέταξε μόνο 5 μπαταρίες  άρα παρόλο που εγώ τον κατηγορώ άδικα με ψεύτικες αποδείξεις, αποδεικνύεται ότι ψεύδεται στο άλλο άρθρο που συνεπάγεται ότι εν τέλη δεν τον κατηγορώ άδικα και ότι δεν είναι ψεύτικες οι αποδείξεις μου.
    Αφού λοιπόν δεν είναι ψεύτικες οι αποδείξεις μου τότε δεν ήξερε για τις στροφές που συνεπάγεται ότι όπως παραδέχτηκε, ψεύδεται στο αρχικό άρθρο και κατά συνέπειαν να μην τον κατηγορώ άδικα, αν υποθέσουμε ότι τον κατηγόρησα κάπου που δεν το έκανα.
    Αφού δεν τον κατηγορώ λοιπόν με ψεύτικες αποδείξεις το πρόβλημα δεν είναι ότι εγώ τον κατηγορώ με ψεύτικες αποδείξεις αλλά ότι εσύ με κατηγορείς με ψεύτικες αποδείξεις ότι κατηγορώ τον φίλο μας με ψεύτικες αποδείξεις.
     Huh Huh Undecided Undecided
     
    Καταγράφηκε

    Trex 100 ~ Trex 450 pro v2 BeastX ~ Futaba T7C
    pagani
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 336


    Kostas Laliotis


    « Απάντηση #56 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 20:40:53 »

    φιλε hi fly εκανες καλα που κοιταξες τα προηγουμενα μνμτα του και εβγαλες τα συμπερασματα σου οπως βγαλαμε και εμεις.  οντως ειναι παραξενο αυτο που ειπε, αλλα δεν εχει νοημα να ασχολουμαστε και να το αναλυουμε τοσο πολυ,
    Εγω θα χαρω να ξαναδω video του φιλου με το 700 και να πεταει πολυ καλυτερα ετσι ωστε να αποδειξει και την ικανοτητα του να αντιλαμβανετε το ελικοπτερο πραγμα που δεν αμφισβητω... επειδη ειμαστε οντως λιγοι καλο ειναι να μην καταναλωνομαστε σε τετοια θεματα
    Καταγράφηκε
    hellitop
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 781


    achten!!!!!!!!!!!!!!!


    « Απάντηση #57 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 20:41:32 »

    παιδια  white flag white flag οκ ειναι ολα!!! αφηστε το αυτο το θεμα να πιασουμε αλλο Grin
    Καταγράφηκε
    Bladedancer
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 336


    Θέλω να πετάξω τώρα!!!!


    « Απάντηση #58 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 20:52:41 »

    φιλε hi fly εκανες καλα που κοιταξες τα προηγουμενα μνμτα του και εβγαλες τα συμπερασματα σου οπως βγαλαμε και εμεις.  οντως ειναι παραξενο αυτο που ειπε, αλλα δεν εχει νοημα να ασχολουμαστε και να το αναλυουμε τοσο πολυ,
    Εγω θα χαρω να ξαναδω video του φιλου με το 700 και να πεταει πολυ καλυτερα ετσι ωστε να αποδειξει και την ικανοτητα του να αντιλαμβανετε το ελικοπτερο πραγμα που δεν αμφισβητω... επειδη ειμαστε οντως λιγοι καλο ειναι να μην καταναλωνομαστε σε τετοια θεματα

    Συμφωνώ απόλυτα.
    Θα πάω εγώ λοιπόν πάσο για να τελειώνουμε.
    Όσο για την πτήση του, μιας και δεν σχολίασα, είτε μετά από ένα χρόνο προπόνησης να είναι πάλη καλή είναι. Άλλοι δεν πετάνε έτσι Έστω και μετά από ένα χρόνο.
    Καλοπέταχτο το 700 και αγρατζούνιστο να είναι.
    Καταγράφηκε

    Trex 100 ~ Trex 450 pro v2 BeastX ~ Futaba T7C
    papabill
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.178



    WWW
    « Απάντηση #59 στις: Τετάρτη, 21 Νοέ 2012, 20:53:35 »

    Τη δοση θα μας τη δωσει η Τροικα?
    Τι λετε?  Sad Sad
    Καταγράφηκε

    Το ελικόπτερο ή το ραφι θα στολίσει ή στο χωράφι θα σκορπίσει...
    Σελίδες: 1 2 3 [4] 5     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Ελικόπτερα R/C  |  Ελικόπτερα με καύσιμο (Συντονιστής: Γκούσκος Διονύσιος)  |  Θέμα: Περιττα Σχόλια
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.035 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.