Aeromodelling GR  σε Ελληνικά in English en Français in Deutch in Italiano
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide Ο θαυμαστός κόσμος των μικρών αεροπλάνων Σε φιλοξενία: Το Βιβλίο του jkon E-mail E-mail
Currently there are 0 Users in the Chat!
284.261 μηνύματα σε 11.307 θέματα από 5.929 Μέλη / Τελευταίο μέλος: ΠαύλοςΣαλόνικα
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Δευτέρα, 23 Οκτ 2017, 23:50:32

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Δευτέρα, 23 Οκτ 2017, 23:50:32

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Τελευταίες 10 φωνές:
Χθες στις 00:32
Εννοείται!
Σάββατο, 21 Οκτ 2017, 11:14:13
Καλημέρα.
 evan και το μενού (ψαράκι, λουκανικάκι, κεφτεδάκι, πατατούλες κλπ) θα είαι χωρίς επιβάρυνση;;;
 laugh laugh
Πρόσφατα θέματα
[Σήμερα στις 22:17]

[Σήμερα στις 21:04]

από StZ
[Σήμερα στις 20:57]

[Σήμερα στις 20:51]

από kostask
[Σήμερα στις 20:50]

από modeller2
[Σήμερα στις 20:33]

[Σήμερα στις 20:03]

από w1ndsurfer
[Σήμερα στις 19:20]

από vilisdev
[Σήμερα στις 09:17]

από DeltaMan
[Χθες στις 21:39]

[Χθες στις 18:18]

από pansofos
[Σάββατο, 21 Οκτ 2017, 21:05:10]

από evan
[Σάββατο, 21 Οκτ 2017, 20:54:19]

από dominicm
[Σάββατο, 21 Οκτ 2017, 18:17:48]

[Σάββατο, 21 Οκτ 2017, 12:10:21]
Google search

Aeromodelling GR
Μέλη
Σύνολο μελών: 5929
Τελευταίο: ΠαύλοςΣαλόνικα
Στατιστικά
Σύνολο μηνυμάτων: 284261
Σύνολο θεμάτων: 11307
Online σήμερα: 62
Online έως τώρα: 362
(Κυριακή, 2 Ιαν 2011, 08:42:40)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 25
Συνολικά: 35
Στυλ εμφάνισης

Aeromodelling GR - 20 χρόνια
Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR Καφέ, γενικές συζητήσεις  |  Σκουπιδοτενεκές  |  Θέμα: Απ: ΣΕΦ #2 « προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: [1]  Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: Απ: ΣΕΦ #2  (Αναγνώστηκε 2636 φορές)

Giannis Zeteko.
Aeromodeller Sr. Member
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

FLY-ROBIN-FLY!!!

Προφίλ
« στις: Δευτέρα, 16 Ιούν 2008, 23:42:51 »

Λυπηρό το φαινόμενο από πλευράς πολιτισμού, καθαριότητας και τάξης. Δυστυχώς το έχω (και πιστεύω και πολλοί από σας) δει και από μη τσιγγάνους.<ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΘΜΟ;;;;ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΠΟΛΟΥΣ ΛΑ'Ι'ΚΟΥΣ ΝΑ ΠΕΤΑΝΕ ΤΟΣΑ ΜΠΑΖΑ ΚΥΡΙΕ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΕ;>Το θέμα καταστροφής του περιβάλλοντος ας το αφήσουμε καλύτερα, τα τσαντήρια είναι πιο οικολογικά από τα δικά μας διαμερίσματα από μπετόν.<ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΚΑΤΟΙΚΙΣΕΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΛΥ Η ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΤΟΙΚΙΤΕ ΚΙΟΛΑΣ  Grin Grin>

JEK έχω βαρεθεί, μετά από παρατηρήσεις από moderators ή administrator, να βλέπω δακρύβρεχτα μελό μηνύματα  <ΤΣ ΤΣ ΤΣ ΣΚΛΗΡΟΟΟ ΑΓΟΟΟΟΡΙ> και κηρύγματα που διαστρεβλώνουν το ότι έχει γίνει, με περιεχόμενο για σκουπιδοτενεκέ.<ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΚΥΡΙΕ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΕ ΤΩΡΑ;;;ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙΣ ΑΝΟΙΧΤΑ;;;; ><Η ΕΠΙΔΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΟΧΙ;  ΟΥΣΤ ΛΑΜΟΓΙΑ (οι αλοι σας αποκαλεσαν ετσι,εγω απλα τα αναπαραγω ...οχι οτι εχω και προβλημα δηλαδη)> Ξαναδείτε λίγο τα μηνύματα που έχετε γράψει και τις παρατηρήσεις.

Η απάντηση μου έχει δοθεί παραπάνω.

Εχεις γράψει παραπάνω και το αγνόησα
Φιλε Ζετεκο θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου όπως και με τα υπόλοιπα παιδία του σεφ, ξεχάσατε να αναφέρετε όμως ότι όταν πετάμε ένας από εμάς κάθετε σκοπός να μην ανοίξουν τα αυτοκίνητα μας, να μην κλοτσανε τα μοντέλα μας, και όταν τους κάνουμε παρατήρηση να μας πετούν πέτρες.   <ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΔΩ ΚΥΡΙΕ <ΚΛΕΙΔΟΥΧΕ>; ΤΙ ΣΑΣ ΕΘΙΞΕ;ΕΠΙΔΕΙ ΛΕΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣ ΕΧΟΥΝ;
ΓΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΣΕΦ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΑΕΡΟΜΟΝΤΕΛΙΣΤΙΚΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ-ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ ΙΣΩΣ ΟΧΙ ΕΠΙΔΕΙ ΕΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΜΑΛΟΝ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΤΟΤΕ ΚΑΝΤΕ <ΤΟΥΜΠΕΚΙ> ΨΙΛΟΚΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΓΙΑ ΜΑΣ ΟΧΙ ΕΣΕΙΣ...ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΣΚΑΣΜΟΣ knuppel2 knuppel2 teasing teasing>

Δεν χρειάζεται να διαγραφείς, επειδή μου έχουν σβήσει και εμένα μηνύματα ( κάτω ο Παπαδόπουλος) <ΣΩΣΤΟΣ Ο JEK> απλός μην ξαναποστάρεις, όπως κάνω καιρό τώρα, με εξαίρεση αυτό το μήνυμα 
<ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΦΙΛΕ JEK>

[/quΜήπως υπάρχει, κάποτε και σε κάποιο βαθμό, ανάλογη συμπεριφορά μερικών μέσα στο Aeromodelling GR; <ΠΟΙΟΥ;;;ΕΜΕΝΑ;;;ΓΙΑΤΙ;;;ΕΠΙΔΕΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΜΕ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΣ;;;ΣΙΓΑ ΜΗ ΤΟΥΣ ΕΘΙΞΑ....ΑΠΟ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΛΕΓΟΝΤΕ>

Επειδή υπήρχε ένα μήνυμα σου σε θέμα που διαγράφηκε σαν εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR, ισχυρίζεσαι οτι υπήρχε πρόθεση να φιμωθεί η άποψη σου; Εχεις δικαίωμα να συκοφαντείς και να χαρακτηρίζεις έτσι κάποιον;  Καταλαβαίνεις τι γράφεις;  <ΜΠΑΑΑΑΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ;;;;;ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ;;;;>

Τα μηνύματα του καθενός χαρακτηρίζουν τον ίδιο. <ΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ ΕΣΕΝΑ .....ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΔΩ> Αλλοτε είναι απλά κακόβουλα. Πολλές φορές όμως κάποιος, με τον τρόπο του, χάνει το δίκιο του και είναι κρίμα. <ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ...(ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΙΚΙΟ)>

Στο Aeromodelling GR προσπαθούμε, όσο μπορούμε, να έχουμε ελευθερία λόγου για αερομοντελιστικά θέματα αλλά και παραδεκτό λόγο και ποιότητα. Αυτό ίσως ενοχλεί κάποιους. <ΠΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΟ ;;ΠΟΥ ΒΓΗΚΕΣ ΜΕ ΤΟΥΠΕ 10 ΚΑΡΔΙΝΑΛΙΩΝ ΝΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΦΙΜΩΤΡΟ;;;;;;ΟΥΣΤΤΤΤ (οι αλοι σας αποκαλεσαν ετσι,εγω απλα τα αναπαραγω ...οχι οτι εχω και προβλημα δηλαδη)>[/color=red]

Είναι όμως συνηθισμένο να πετάνε πέτρες όταν γίινονται παρατηρήσεις, τσιγγάνοι, , Ελληνες, ξένοι, άλλοτε περισσότερες άλλοτε λιγότερες, ανάλογα.   <ΕΧΕΤΕ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΤΑΝΕ ΠΕΤΡΕΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΗΣΥΧΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟ ΧΟΜΠΥ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΕ;;;;;;;;;;;;;;; idiot2  ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΤΟΥ ΙΗΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΠΕΤΡΕΣ ...ΜΗΠΩΣ ΖΗΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ;;;;;;>ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΜΟΥΛΙΚΑ ΤΟΥΣ, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ; Η ΓΥΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΑΓΟΥΛΟ ΣΑΝ ΚΑΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ;ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ; idiot2>
<ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΗΖΕΣΤΕ ΕΤΣΙ ΚΥΡΙΕ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΕ;;;;;><ΠΑΡΑΞΕΝΟ........ ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΑΘΥΓΓΑΝΟΣ;;;;idiot2>

« Τελευταία τροποποίηση: Σήμερα στις 19:55:47 από Κώστας Κωστόπουλος »  Αναφορά στον συντονιστή    Καταγράφηκε 

--------------------------------------------------------------------------------
Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
ote]  

Κυριε Κωστοπουλε και λοιποι <κλειδουχοι> του Aeromodelling GR ........ειστε το λιγοτερο που θα μπορουσα να πω ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.... ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΥΦΤΟΙ ΤΕΛΙΚΑ buck2 buck2 buck2 και για πολλυ knuppel2.....
αντι να να ανακαλεσετε για οτι μας προσαψατε,ζητατε και τα ρεστα;;;;;;   ΡΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΥΣΤ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΞΙΑ..., teasing teasing teasing teasing Crazy2 Crazy2 Crazy2

ΝΑ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΑΛΛΩΝ ΣΥΝΑΔΕΛΦΩΝ ΠΟΥ ΣΗΖΗΤΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ:
 AN KAI ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ ΕΤΣΙ ΚΙΑΛΙΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΛΟΓΟ ΤΩΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ....

--------------------------------------------------------------------------------
Είχα περάσει απο κεί πριν μερικές μέρες και είχα δεί εκτός των αερομοντελιστών που πέταγαν και αρκετούς τσιγγάνους. Ε δεν καταλαβαίνεις τι γίνεται; Όπου υπάρχουν τσιγγάνοι δημιουργείται και πρόβλημα.
Μακριά να είναι και όλα καλά
Όσο πιο κοντά τόσο το χειρότερο!
Διάβασα δε και σε αντίστοιχο φόρουμ (αερομόντελιγκ) οτι υπήρξε και διαμάχη μεταξύ των μοντελιστών και των τσιγγάνων, ήταν τόσο αναμένα τα πνεύματα που χρειάστηκε να βγεί ο Administrator και ένας moderator για να μαζευτεί το θέμα.

Γιώργος

Καταγράφηκε 

..............

Αποσυνδεδεμένος

Φύλο:

« Απάντηση #38 στις: Ιούνιος 04, 2008, 21:13:14 » 

Παράθεση από: ................. στις Ιούνιος 04, 2008, 19:57:31
Διάβασα δε και σε αντίστοιχο φόρουμ (αερομόντελιγκ) οτι υπήρξε και διαμάχη μεταξύ των μοντελιστών και των τσιγγάνων, ήταν τόσο αναμένα τα πνεύματα που χρειάστηκε να βγεί ο Administrator και ένας moderator για να μαζευτεί το θέμα.

Αγαπητέ Γιώργο,

Παρακολούθησα και εγώ το συγκεκριμένο θέμα "στο αδερφό φόρουμ"! Και είναι η πρώτη φορά που θα εκφέρω την γνώμη μου μιας και είμαι .................σε αυτό το φόρουμ, που αδιάλειπτα και πλεόν ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ δέχεται συνεχείς "πλάγιες" επιθέσεις, απο Administrators αμφιβόλου κύρους (ΑΜΦΙΒΑΛΩ ΑΝ ΠΕΤΑΝΕ ΚΙΟΛΑΣ)......
Θα ήθελα να σε ενημερώσω όμως πως δυστυχώς για μια ακόμα φορά αυτό που είδα είναι την διεύθυνση του "αδελφού" φόρουμ (ο θεός να το κάνει "αδερφό"...) να προσπαθεί να "βάλει χέρι" στις εύλογες ανησυχίες των Σεφάδων για το μέλλον του χώρου τους και καλά με την μορφή της επίπληξης και της "ποιότητας" που έχει το εκεί φόρουμ.....
ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΜΙΛΑΝΕ;;;; Χαϊδεύουνε απο την μια τους ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ και αφήνουν στο θέμα τους ΑΙΣΧΡΟΚΕΡΔΕΙΑ να χαρακτηρίζονται οι ΕΜΠΟΡΟΙ του ελληνικού αερομοντελισμού ΛΑΜΟΓΙΑ;;;;;;

Αρνούνται λέει ΣΥΧΝΑ καλοπροαίρετες προσφορές καταστημάτων για τα μέλη τους ......(λες και υπάρχει αυτή την στιγμή ελληνικό κατάστημα που να τους κάνει προσφορά μετά απο τόσο πόλεμο που δέχονται και έχουν δεχθεί...... )

Καπου το είχαν "παραξηλώσει" και συνεχίζουν να το "ξηλώνουν" .....
προβάλωντας συνέχεια το γλειφιτζούρι "περί ελευθερίας του λόγου" θίγουν μόνο ότι τους συμφέρει και όταν τους συμφέρει.....Πάντα με 2 μέτρα και 2 σταθμά....

Αν δεν πάψουν να λειτουργούν έτσι απο μόνοι τους κατα πως δείχνουν τα πράγματα θα τους "πάψουν" οι ίδιοι οι μοντελιστές!!!

Η ποιότητα δεν έχει να κάνει ούτε με την ποσότητα ούτε με "ΥΠΕΡΦΙΑΛΟ" εγωϊσμό. Έχει να κάνει με τον πραγματικό ΣΕΒΑΣΜΟ στο χώρο του Αερομοντελισμού και των πτυχών του.

Εμείς στο .........σεβόμενοι τα μέλη μας πρωτοτυπώντας στην Ελλάδα δίνουμε την ίδια ευκαιρία σε όλα τα μέλη να κερδίσουν (όχι λόγια αλλά αντικείμενα αερομοντελιστικού ενδιαφέροντος).
Δίνουμε επίσης λύσεις σε καθημερινά προβλήματα που απασχολούν τους φίλους αερομοντελιστές μέσω των αμέτρητων παρουσιάσεων αερομοντελιστικού και αεραθλητικού ενδιαφέροντος.
Επιτρέπουμε "τα μπανεράκια" και τις διαφημίσεις γιατί αυτή είναι και η έννοια της πραγματικής ελευθερίας του λόγου στο ίντερνετ.

ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΚΥΡΙΕ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΕ; Η ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ <ΚΑΚΑ> ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Η ΓΝΩΣΤΗ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ;;;;;;;

ΑΝΑΚΑΛΕΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΗΗΗΗΗΗΗ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ..........
(ΕΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ <ΠΑΨΟΥΜΕ> ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΑΝΩ Ο ΦΙΛΟΣ )
ΚΑΙ ΑΝ ΕΝΟΧΛΗΘΙΚΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ....ΔΙΑΓΡΑΨΤΕΤΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΡΙΝ ΓΙΝΕΤΕ <ΡΟΜΠΑ>
ΕΠΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΕΦ ΠΕΤΑΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ...ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΑ ΑΙΣΧΟΙ ΤΟΥΣ Η......ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΙΤΕ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ.....  Grin Grin Grin ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΧΑΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ 

ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΑΔΙΑΨΕΥΤΟΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ:

* 08-06-15_11-04.jpg (47.15 KB, 235x314 - εμφανίστηκε 607 φορές.)

* 08-06-15_11-03.jpg (63.11 KB, 235x314 - εμφανίστηκε 592 φορές.)
« Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 17 Ιούν 2008, 01:24:41 από ΓΙΑΝΝΗΣ zeteko » Καταγράφηκε
Giannis Zeteko.
Aeromodeller Sr. Member

FLY-ROBIN-FLY!!!

Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Τρίτη, 17 Ιούν 2008, 01:26:56 »

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΕΡΙΚΕΣ........
ΑΑΑΑ!!!ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΑΛΛΑ......ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ...... beer beer
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΧΗΜΑ <ΜΗ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ> ΟΠΩΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΗΚΑ ΕΙΠΑΤΕ ΚΥΡΙΕ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΕ;;;;;;;;;;; idiot2
Λυπηρό το φαινόμενο από πλευράς πολιτισμού, καθαριότητας και τάξης. Δυστυχώς το έχω (και πιστεύω και πολλοί από σας) δει και από μη τσιγγάνους.

* 08-06-15_11-15.jpg (118.44 KB, 480x640 - εμφανίστηκε 588 φορές.)
« Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 17 Ιούν 2008, 01:38:36 από ΓΙΑΝΝΗΣ zeteko » Καταγράφηκε
Giannis Zeteko.
Aeromodeller Sr. Member

FLY-ROBIN-FLY!!!

Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Τρίτη, 17 Ιούν 2008, 01:33:29 »

ΔΩΣΕ ΔΩΣΕ.....

* 08-06-_OAO.jpg (43.69 KB, 235x314 - εμφανίστηκε 603 φορές.)
Καταγράφηκε
Giannis Zeteko.
Aeromodeller Sr. Member

FLY-ROBIN-FLY!!!

Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Τρίτη, 17 Ιούν 2008, 01:41:32 »

ΩΩΩΩΩΠ!!!!!!!ΣΤΑ 32 <ΚΑΙΓΕΣΑΙ>     ...........
ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΣΕΛΙΔΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΑΡΕ ΠΑΡΕ...

* 08-06-15_11-00.jpg (47.9 KB, 235x314 - εμφανίστηκε 585 φορές.)
Καταγράφηκε
Giannis Zeteko.
Aeromodeller Sr. Member

FLY-ROBIN-FLY!!!

Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Τρίτη, 17 Ιούν 2008, 01:51:25 »

ΕΧΕΙ ΚΙΑΛΛΟ.......

ΓΛΑΡΟΙ......ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΘΑΜΩΝΕΣ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΟΤΟΠΩΝ.....
(ΒΛΕΠΕ ΧΩΜΑΤΕΡΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΛΠ)...
ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΣΤΟ ΣΕΦ!!!!!!!!
ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΕΤΟΥΝ ΩΣ ΤΑ ΛΙΟΣΙΑ....... Thumbs up

* 08-06-15_11-16.jpg (117.8 KB, 480x640 - εμφανίστηκε 575 φορές.)
Καταγράφηκε
Giannis Zeteko.
Aeromodeller Sr. Member

FLY-ROBIN-FLY!!!

Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Τρίτη, 17 Ιούν 2008, 02:02:40 »

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ.......
ΓΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ .....ΜΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΩ ΜΗΛΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ.
ΜΑΛΟΝ ΘΑ ΕΧΩ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΑΑΑΑΑΝ ΦΙΛΟΤΙΜΗΘΟΥΝ ΟΙ <ΑΡΧΟΝΤΕΣ> ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΔΕΧΤΟΥΝ ΤΗΝ <ΟΡΓΗ> Grin Grin ΜΑΣ (ΕΝΟΗΤΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΕΦΑΔΕΣ ΑΥΤΟ)
ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΕΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΑ ΜΑΣ ΦΩΡΤΟΣΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 11 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ.....ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ..........

Κώστας Κωστόπουλος
Administrator

Αποσυνδεδεμένος

AKA "agridoc"

Απ: ΣΕΦ #2
« Απάντηση #457 στις: Ιούνιος 03, 2008, 23:55:31 »   

Στα Γιάννενα μια χαρά χιούμορ έχουν ειδικά ο Γιάννης Παξιμαδάκης.

Στο Aeromodelling GR δεν συμπαθούμε τις ταμπέλες, τα διαφημιστικά banners, τα μηνύματα χωρίς λόγο. Οταν χρειάζεται θα παρέμβει moderator ή και administrator. Εδώ σαφέστατα είχε ξεφύγει.

Αρκετός χρόνος αναλώθηκε για απλά πράγματα. Συνεχίστε χωρίς άλλα σχόλια.

Αναφορά στον συντονιστή    Καταγράφηκε 

Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.

ΑΜ ΠΩΣ ΤΟ ΘΕΣ; <ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΚΟΡΑΚΟΥ ΜΑΤΙ > ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ....ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΤΟΝ ΚΑΛΥΨΕ ΓΙΑ ΤΗΝ 

Υ.Γ. ΣΙΓΑ ΜΗ ΣΚΑΣΟΥΜΕ ............ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ....... Azn
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]  Πάνω Εκτύπωση 
Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR Καφέ, γενικές συζητήσεις  |  Σκουπιδοτενεκές  |  Θέμα: Απ: ΣΕΦ #2 « προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε: