Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.201 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 07:21:59

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 07:21:59

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:09]

    [Χθες στις 22:30]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 21:25:44]

    από afilos
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 14:52:26]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 10:46:22]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 07:32:40]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304201
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 169
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 2
    Επισκέπτες: 141
    Συνολικά: 143
    Στυλ εμφάνισης

    Συνδεδεμένες εκδηλώσεις
    • F5J German open 2015 Weilheim 12-13/9: Σάββατο, 12 Σεπ 2015 - Κυριακή, 13 Σεπ 2015
    Σελίδες: 1 2 3 [4]     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: F5J German open 2015 Weilheim 12-13/9  (Αναγνώστηκε 10917 φορές)
    Aννα
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 228



    WWW
    « Απάντηση #45 στις: Τρίτη, 15 Σεπ 2015, 17:41:27 »

     Thumbs up





    Καταγράφηκε

    Μη λες πάντα όσα γνωρίζεις αλλά γνώριζε πάντα όσα λες.
    http://www.aeromodelistis.com/smfgr/index.php?PHPSESSID=dd0tnpna2lk9cglr7nnu3vjbk6&
    Aννα
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 228



    WWW
    « Απάντηση #46 στις: Τρίτη, 15 Σεπ 2015, 17:45:12 »

    Γιωργο νομιζω πως η φωτο τα λεει ολα Thumbs up Thumbs up


    Καταγράφηκε

    Μη λες πάντα όσα γνωρίζεις αλλά γνώριζε πάντα όσα λες.
    http://www.aeromodelistis.com/smfgr/index.php?PHPSESSID=dd0tnpna2lk9cglr7nnu3vjbk6&
    STRATOS77
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 775


    Λυμπερης Ευστρατιος.


    « Απάντηση #47 στις: Τρίτη, 15 Σεπ 2015, 18:19:26 »

    Συγχαρητήρια για την αξιοπρεπή εμφάνιση
    Πραγματικά  χαίρομαι για εσάς θα ήθελα πολύ να ήμουν εκεί


    Μην ξεχνάμε το μηλεσι ειναι παντού !!!!!


    Αγαπητε φιλε  συναθλητη  και πανω απ ολα Coach...Γιωργο...
    Ολα αυτα που ειδες στα αποτελεσματα δεν ειναι τιποτε αλλο παρα οι ρητες οδηγιες σου οι πραγματικες συμβουλες σου και η τρομερη υπομονη σου σε εμας...

    Χωρις εσενα αυτος ο αγωνας δεν θα ειχε παρει σαρκα και οστα...Δεν λεω μεγαλα λογια,απλα την αληθεια καταθετω εδω με τα γραφομενα μου ...

    Ολα αλλαξαν απο την ημερα που εσυ και ο νικος βαλατε τα θεμελια για να μας διδαξετε και αυτον τον αγωνα (F5j FAI),με τις συνεχεις προπονησεις συμβουλες τροπο σκεψης,στησιμο μοντελου,νοοτροποια και γενικα μας μεταφερατε το κλιμα που επικρατει στο εξωτερικο,και εσυ με τις προσωπικες σου εμπειριες..τοσο απλα ωστε οσοι θελαμε το καναμε δικο μας και το προχωρουμε βημα βημα,αλλα σταθερα και χωρις γυρισμο πλεον...

    Ξεκινησα τον αγωνα χωρις το ανχος του πρωταρη...προσπαθησα να κρατηθω ορθιος απεναντι στα θηρια που ειχα διπλα μου,πιστευω οτι οι επιδοσεις μου ηταν καλες,αν και θα ελεγα οτι 2 λαθη μου στερησαν οπως θα δεις την 29 θεση οπου και ημουν μεχρι τον 3 γυρο...

    Φυσικα αυτο λιγο με ενδιαφερει,το βασικο ολων ειναι η εμπειρια και το (βαπτισμα) οπως το ανεφερες,που πραγματικα δεν μπορεις να το δωσεις στο μεγεθος που του αναλογει εδω με γραπτο λογο...

    Ολα ηταν τοσο αρτια και ηρεμα φτιαγμενα,ο κοσμος ηρεμος σε ολη την διαρκεια του αγωνα,χωρις παρατραγουδα γενικοτερα,ολα δηλαδη ηταν οπως μας τα ειχες μεταφερει σε συζητησεις μας....τιποτε παραπανω τιποτε λιγοτερο...

    Φυσικα και μου ελειψε ολο το παρεακι του μηλεσι,αλλα πιστευω οτι του χρονου θα κανουμε ενα μεγαλο come back ολοι μαζι και φυσικα ακομα ποιο δυνατοι....

    Ευχαριστω ολη την παρεα..(ολους σας)που εδω και 8 μηνες αν και μακρυα νομιζω οτι ειστε εδω διπλα μου με τα συνεχομενα meeting(να ειναι καλα το skype  Cheesy)

    Να μην ξεχασω την γυναικα μου Αννα που και αυτη την φορα ηταν διπλα μου,οχι απλα σαν παρεα αλλα με τον ρολο του koler με στηριξε και με στηριζει σε καθε προσπαθεια μου...να πω επεισης οτι η προβλεψη  της για το που θα πεταξω  στο 3 και 6 γυρο βγηκε σωστη με αποτελεσμα στο σημειο οπου και ημουν μετα το 3λεπτο να μαζευτουν οι περισσοτεροι συναθλητες μου..

    Πραγματικα αξιζε τον κοπο....Κουρμπανη ειχες δικιο...respect...TEΛΙΚΑ ΤΟ ΜΗΛΕΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ...
    Σας ευχαριστω ολους θερμα... Thumbs up
    Καταγράφηκε

    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΝΑΛΥΣΕΩΝ MATRIX ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΩΝ
    G.Skargiotis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.639



    WWW
    « Απάντηση #48 στις: Τρίτη, 15 Σεπ 2015, 18:55:45 »

    Συγχαρητήρια για την αξιοπρεπή εμφάνιση
    Πραγματικά  χαίρομαι για εσάς θα ήθελα πολύ να ήμουν εκεί


    Μην ξεχνάμε το μηλεσι ειναι παντού !!!!!


    Αγαπητε φιλε  συναθλητη  και πανω απ ολα Coach...Γιωργο...
    Ολα αυτα που ειδες στα αποτελεσματα δεν ειναι τιποτε αλλο παρα οι ρητες οδηγιες σου οι πραγματικες συμβουλες σου και η τρομερη υπομονη σου σε εμας...

    Χωρις εσενα αυτος ο αγωνας δεν θα ειχε παρει σαρκα και οστα...Δεν λεω μεγαλα λογια,απλα την αληθεια καταθετω εδω με τα γραφομενα μου ...

    Ολα αλλαξαν απο την ημερα που εσυ και ο νικος βαλατε τα θεμελια για να μας διδαξετε και αυτον τον αγωνα (F5j FAI),με τις συνεχεις προπονησεις συμβουλες τροπο σκεψης,στησιμο μοντελου,νοοτροποια και γενικα μας μεταφερατε το κλιμα που επικρατει στο εξωτερικο,και εσυ με τις προσωπικες σου εμπειριες..τοσο απλα ωστε οσοι θελαμε το καναμε δικο μας και το προχωρουμε βημα βημα,αλλα σταθερα και χωρις γυρισμο πλεον...

    Ξεκινησα τον αγωνα χωρις το ανχος του πρωταρη...προσπαθησα να κρατηθω ορθιος απεναντι στα θηρια που ειχα διπλα μου,πιστευω οτι οι επιδοσεις μου ηταν καλες,αν και θα ελεγα οτι 2 λαθη μου στερησαν οπως θα δεις την 29 θεση οπου και ημουν μεχρι τον 3 γυρο...

    Φυσικα αυτο λιγο με ενδιαφερει,το βασικο ολων ειναι η εμπειρια και το (βαπτισμα) οπως το ανεφερες,που πραγματικα δεν μπορεις να το δωσεις στο μεγεθος που του αναλογει εδω με γραπτο λογο...

    Ολα ηταν τοσο αρτια και ηρεμα φτιαγμενα,ο κοσμος ηρεμος σε ολη την διαρκεια του αγωνα,χωρις παρατραγουδα γενικοτερα,ολα δηλαδη ηταν οπως μας τα ειχες μεταφερει σε συζητησεις μας....τιποτε παραπανω τιποτε λιγοτερο...

    Φυσικα και μου ελειψε ολο το παρεακι του μηλεσι,αλλα πιστευω οτι του χρονου θα κανουμε ενα μεγαλο come back ολοι μαζι και φυσικα ακομα ποιο δυνατοι....

    Ευχαριστω ολη την παρεα..(ολους σας)που εδω και 8 μηνες αν και μακρυα νομιζω οτι ειστε εδω διπλα μου με τα συνεχομενα meeting(να ειναι καλα το skype  Cheesy)

    Να μην ξεχασω την γυναικα μου Αννα που και αυτη την φορα ηταν διπλα μου,οχι απλα σαν παρεα αλλα με τον ρολο του koler με στηριξε και με στηριζει σε καθε προσπαθεια μου...να πω επεισης οτι η προβλεψη  της για το που θα πεταξω  στο 3 και 6 γυρο βγηκε σωστη με αποτελεσμα στο σημειο οπου και ημουν μετα το 3λεπτο να μαζευτουν οι περισσοτεροι συναθλητες μου..

    Πραγματικα αξιζε τον κοπο....Κουρμπανη ειχες δικιο...respect...TEΛΙΚΑ ΤΟ ΜΗΛΕΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ...
    Σας ευχαριστω ολους θερμα... Thumbs up

    Στράτο εγώ το μόνο που κάνω είναι να σας δήξω  τα πράγματα από μια άλλη μεριά

    Και να σας βοηθώ με ότι ξέρω στο όνειρο του κάθε ενός να πραγματοποιείτε!


    Δεν κάνω μαγικά δεν χρησιμοποιώ φίλτρα όπως είπε κάποιος «Σκαργιωτοζουμο»

    Μόνο έτσι πιστεύω ότι τα πράγματα πάνε μπροστά (ο χρόνος θα δήξει)
    Καταγράφηκε

    Γιωργος Σκαργιωτης

     Η αλήθεια πάντα λάμπει,
     Η λάσπη του επιστρέφει!

        (Κυνηγός Τroll )
    Aννα
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 228



    WWW
    « Απάντηση #49 στις: Τρίτη, 15 Σεπ 2015, 19:48:26 »

     Thumbs up











    Καταγράφηκε

    Μη λες πάντα όσα γνωρίζεις αλλά γνώριζε πάντα όσα λες.
    http://www.aeromodelistis.com/smfgr/index.php?PHPSESSID=dd0tnpna2lk9cglr7nnu3vjbk6&
    Aννα
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 228



    WWW
    « Απάντηση #50 στις: Τετάρτη, 16 Σεπ 2015, 20:31:19 »

    Ergebnisse / Results Αποτελέσματα

    * DM-f5j-2015-flight_Scores-overall.pdf (121.27 KB - έγινε λήψη 84 φορές.)
    * DM-f5j-2015-Flyoff_Results.pdf (44.58 KB - έγινε λήψη 56 φορές.)
    Καταγράφηκε

    Μη λες πάντα όσα γνωρίζεις αλλά γνώριζε πάντα όσα λες.
    http://www.aeromodelistis.com/smfgr/index.php?PHPSESSID=dd0tnpna2lk9cglr7nnu3vjbk6&
    Aννα
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 228



    WWW
    « Απάντηση #51 στις: Τετάρτη, 16 Σεπ 2015, 20:32:48 »

    Ergebnisse / Results Αποτελέσματα

    * DM-f5j-2015-overall_results.pdf (66.37 KB - έγινε λήψη 63 φορές.)
    * DM-f5j-2015-round6-overall.pdf (66.31 KB - έγινε λήψη 59 φορές.)
    Καταγράφηκε

    Μη λες πάντα όσα γνωρίζεις αλλά γνώριζε πάντα όσα λες.
    http://www.aeromodelistis.com/smfgr/index.php?PHPSESSID=dd0tnpna2lk9cglr7nnu3vjbk6&
    Σελίδες: 1 2 3 [4]     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Ανακοινώσεις (Συντονιστές: Γιώργος Κανδυλάκης, andreas)  |  Θέμα: F5J German open 2015 Weilheim 12-13/9
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.038 δευτερόλεπτα. 27 ερωτήματα.