Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.419 μηνύματα σε 12.383 θέματα από 6.241 Μέλη / Τελευταίο μέλος: Dudleynes
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 2 Μάι 2024, 14:57:52

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 2 Μάι 2024, 14:57:52

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 14:11]

    από Yiannis_S
    [Σήμερα στις 13:05]

    από dominicm
    [Χθες στις 09:15]

    από geoli
    [Δευτέρα, 29 Απρ 2024, 20:29:39]

    από jnkmilos
    [Δευτέρα, 29 Απρ 2024, 00:26:02]

    [Παρασκευή, 26 Απρ 2024, 12:30:31]

    [Τετάρτη, 24 Απρ 2024, 19:34:42]

    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 23:33:41]

    από ysmario
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 18:49:06]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:17:30]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:16:39]

    από Yiannis_S
    [Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 00:29:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6241
    Τελευταίο: Dudleynes
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304419
    Σύνολο θεμάτων: 12383
    Online σήμερα: 109
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 2
    Επισκέπτες: 89
    Συνολικά: 91
    Στυλ εμφάνισης

    Συνδεδεμένες εκδηλώσεις
    • III Modelling Air Show 2008: Σάββατο, 3 Μάι 2008 - Κυριακή, 4 Μάι 2008
    Σελίδες: 1 2 [3] 4     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: III Modelling Air Show 2008 - A.E.MA.  (Αναγνώστηκε 17108 φορές)
    Hobbitakos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810



    « Απάντηση #30 στις: Δευτέρα, 5 Μάι 2008, 23:53:38 »

    Mporei na min eimastan parontes alla simetixame noera stin ekdilosi signomi gia greekenglish alla vriskomai ektos Ellados panta tetia pedia kai tou xronou mazi  Δάκρυ Δάκρυ Δάκρυ
    Καταγράφηκε
    alleo
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 216


    « Απάντηση #31 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 08:48:31 »

    Να  μην  ξεχάσουμε  να  ευχαριστήσουμε  τους  φίλους  από  την  ΄Εδεσσα.
    Τον  νεαρό  Χάρη  Κλημεντίδη   (15  χρόνων )  ο  οποίος  μας  εξέπληξε.
    Τον  φίλο  Θέμη  Πασχαλά  από  την  Καρδίτσα ( ίσως  ο  μοναδικός  αερομοντελιστής  στη  Θεσσαλική  πόλη).
    Πάντως  πολλοί  ήταν  νοερά  μαζί  μας  Χομπιτάκο.  Εσύ  καλά  να  περνάς  στην  Καραϊβική.
    Από  τη  Θεσσαλονίκη,  την  Κοζάνη,  την  Κατερίνη,  τη  Λήμνο,  κ.α.  μέρη  οι  οποίοι  επικοινώνησαν  μαζί  μας  και  δήλωσαν  την  αδυναμία  τους  και  τη  λύπη  τους;  που  δεν  μπόρεσαν  να  παρευρεθούν.  Εγώ  τους  λέω  ας  πρόσεχαν.  ΄Αλλη  φορά  να  κάνουν  το  κουμάντο  τους,  ώστε  να  είναι  μαζί  μας.
    Και  του  χρόνου.
    Καταγράφηκε

    Αλέκος Λεονταρίτης
    tommy
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 23


    « Απάντηση #32 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 11:32:47 »

    Τα  δύο  μοντέλα  του  νεαρού  Χάρη  από  την  Έδεσσα,  ένα  F-14  Tomcat  και  ένα  διπλάνο  full  aerobatic  ιδιοκατασκευή   idiot2του  πατέρα  του  φτιαγμένα  στο  χέρι  από  Depron   ετοιμάζονται  για  πτήση.
      Υπ΄ όψη  ότι  τα  φτερά  μεταβλητής  γεωμετρίας  του  F-14  λειτουργούσαν  κανονικά  μέσω  r/c ,  και  ο  καιρός  ήταν  περίπου  4άρι.
     Πάντως  τα  παιδιά  του  Ηρακλείου  φαίνονταν  καλά  οργανωμένα, T-shirt  κ.λ.π   
    Χαλάλι  τα  500  χ.μ  που  κάναμε  οικογενειακός  για  να  παρακολουθήσουμε  το Air-Show. Thumbs up
    Η  επόμενη  εκδρομή  μας:  Ποοολύ άνεση
    Πανελλήνιοι ελικ. 2008, Κοζάνη: Σάββατο, 17 Μάι 2008 - Κυριακή, 18 Μάι 2008
     


    * 2008_0504CCC1DACFD3-20080018.JPG (92.89 KB, 640x480 - εμφανίστηκε 692 φορές.)
    Καταγράφηκε
    Apostolos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810


    Flyyyyy!!!!


    « Απάντηση #33 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 13:01:09 »

      Η συμμετοχή και η παρουσία κάθε ενός από εμάς τους μοντελιστες σε αυτό το ξεχωριστό και άρτια οργανωμένο airshow είναι τιμή και σταθμός!. Κατά την άφιξη μας το Σάββατο άμεσος εισπράξαμε την αγάπη με την οποία περιβάλλονταν τα πάντα! Για αυτό το λογο θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την απεριόριστη ευγνωμοσύνη μας για αυτό που μας προσφέρατε!
      Είστε τιμή για τον τόπο σας και τον αερομοντελισμό!


    Απόστολος Βροντουλάκης
    Γιάννης Κούτσουλας



    Καταγράφηκε
    MarD
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.246



    WWW
    « Απάντηση #34 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 13:55:59 »

    Τα  δύο  μοντέλα  του  νεαρού  Χάρη  από  την  Έδεσσα,  ένα  F-14  Tomcat  και  ένα  διπλάνο  full  aerobatic  ιδιοκατασκευή   idiot2του  πατέρα  του  φτιαγμένα  στο  χέρι  από  Depron   ετοιμάζονται  για  πτήση.
      Υπ΄ όψη  ότι  τα  φτερά  μεταβλητής  γεωμετρίας  του  F-14  λειτουργούσαν  κανονικά  μέσω  r/c ,  και  ο  καιρός  ήταν  περίπου  4άρι.
    ...

    Καλά ο κ. Γιάννης είναι τρομερός μάστορας. Μεγάλος δάσκαλός μου! Νιώθω τόσο περίφανος που τον τιμάτε με αναφορά σε αυτόν και τα μοντέλα του. Όσο για τα μοντέλα είναι δικά του και όχι του Χάρη, ο Χάρης τα πετάει και... τα σπάει!  laugh Ο κ. Γιάννης είναι πιλότος σε ανεμόπτερα αλλά είναι λίγο διστακτικός στο να μάθει να πετάει με τα στικ των τηλεκατευθυνομένων. Είναι ο σχεδιαστής, κατασκευαστής και επιδιορθωτής μας! Επίσης δεν χορταίνει να μας κάνει θεωρία πτήσεων και να βοηθά με ακόρεστη όρεξη τον κάθε νέο αλλά και παλαιότερο αερομοντελίστη! Αξίζει συγχαρητήρια!  Thumbs up  Thumbs up  Thumbs up

    @Apostolos
    Φοβερή πτήση τόσο από τον κ. Κούτσουλα όσο και η δική σου! Είναι αλήθεια ό,τι έχεις καταγωγή από Αριδαία; Αν ναι όταν ανηφορίσεις στείλε σήμα να δούμε εδώ με τους τοπικούς αερομοντελιστές μια τόσο θεαματική πτήση, που δυστυχώς όπως εγώ έτσι και πολλοί φίλοι δεν είχαμε την τύχη να απολαύσουμε μέχρι στιγμής από κοντά.  Thumbs up
    Καταγράφηκε

    “The helicopter approaches closer than any other [vehicle] to fulfillment of mankind's ancient dreams of the flying horse and the magic carpet.”
    - Igor Sikorsky

    http://www.coolmodels.gr
    Apostolos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810


    Flyyyyy!!!!


    « Απάντηση #35 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 14:13:23 »

    @Apostolos
     Είναι αλήθεια ό,τι έχεις καταγωγή από Αριδαία;

    ...ναι! Η μητέρα μου είναι από εκεί! Θα ανέβω στις 15 και μετά στις 30 του μήνα! Θα εχω μαζι μου και ελικόπτερα! Thumbs up Thumbs up
    Καταγράφηκε
    tommy
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 23


    « Απάντηση #36 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 14:45:47 »

    Μάριε  γιατί  απουσίαζες; Huh
      Στην  Κοζάνη  θα  έρθεις;
      Μόλις  είδες  φωτο  και  σχόλια  αμέσως  τσίμπησες.
     Πρώτον: Δείξε  μας  πως  θα  μετατρέψουμε  τις  mini  DV  της  κάμερας  σε  DVD  για  να  δεις  και  άλλες  σκηνές. Εκπληξη
    Δεύτερον: Όταν  ανέβει   ο  Απόστολος  να  μας  ειδοποιήσεις  και  εμάς  γιατί  και  ο  δικός  μου πατέρας  είναι  -καρατζοβίτης-όπως  η  μητέρα  του  Απόστολου  και  ο  γιος  μου  είναι  τρελαμένος  με  τα  heli . Thumbs up 
    Καταγράφηκε
    3DJunk
    Board moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.191



    « Απάντηση #37 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 14:57:29 »

      Η συμμετοχή και η παρουσία κάθε ενός από εμάς τους μοντελιστες σε αυτό το ξεχωριστό και άρτια οργανωμένο airshow είναι τιμή και σταθμός!. Κατά την άφιξη μας το Σάββατο άμεσος εισπράξαμε την αγάπη με την οποία περιβάλλονταν τα πάντα! Για αυτό το λογο θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την απεριόριστη ευγνωμοσύνη μας για αυτό που μας προσφέρατε!
      Είστε τιμή για τον τόπο σας και τον αερομοντελισμό!


    Απόστολος Βροντουλάκης
    Γιάννης Κούτσουλας





    Συγχαρητηρια στους διοργανωτες και τους συμμετεχοντες! Στις φωτογραφιες μπορω να δω πολυ ωραια και εντυπωσιακα μοντελα καθως και πολλους γνωστους φιλους μοντελιστες. Ευχομαι να επαναληφθει το γεγονος, οπως επισης ευχομαι να μπορεσω να ερθω κι εγω να περασω καποιες ωρες μαζι σας.

    Αποστολε εντυπωσιακο video και πτησεις με το Γιαννη, ελπιζω την επομενη φορα η ομαδα να ειναι πληρης. Χαμόγελο

    Χαιρετισμους,
    Νικος
    Καταγράφηκε
    MarD
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.246



    WWW
    « Απάντηση #38 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 16:18:00 »

    Μάριε  γιατί  απουσίαζες; Huh
      Στην  Κοζάνη  θα  έρθεις;
      Μόλις  είδες  φωτο  και  σχόλια  αμέσως  τσίμπησες.
     Πρώτον: Δείξε  μας  πως  θα  μετατρέψουμε  τις  mini  DV  της  κάμερας  σε  DVD  για  να  δεις  και  άλλες  σκηνές. Εκπληξη
    Δεύτερον: Όταν  ανέβει   ο  Απόστολος  να  μας  ειδοποιήσεις  και  εμάς  γιατί  και  ο  δικός  μου πατέρας  είναι  -καρατζοβίτης-όπως  η  μητέρα  του  Απόστολου  και  ο  γιος  μου  είναι  τρελαμένος  με  τα  heli . Thumbs up 


    Απουσίαζα κατά κύριο λόγο, διότι είμαι κουτσός. Την πρωτομαγιά έφαγα το πόδι μου παίζοντας μπάλα με έναν πιτσιρικά (διάστρεμα) και τώρα είμαι σε νάρθηκα με τις πατερίτσες. Μπάλα - Μάριος: 1 - 0  laugh
    Για την Κοζάνη δεν θα έρθω επίσης παρότι θα το ήθελα πολύ επειδή με καλεί η μαμα πατρίδα να παρουσιαστώ αύριο στην Καλαμάτα. Λόγω της κατάστασής μου όμως ίσως μου δωθεί αναρρωτική άδεια και τότε θα είμαι σίγουρα παρών!
    Καταγράφηκε

    “The helicopter approaches closer than any other [vehicle] to fulfillment of mankind's ancient dreams of the flying horse and the magic carpet.”
    - Igor Sikorsky

    http://www.coolmodels.gr
    Βαγγέλης Ξένος
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 451



    « Απάντηση #39 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 19:08:21 »

      Η συμμετοχή και η παρουσία κάθε ενός από εμάς τους μοντελιστες σε αυτό το ξεχωριστό και άρτια οργανωμένο airshow είναι τιμή και σταθμός!. Κατά την άφιξη μας το Σάββατο άμεσος εισπράξαμε την αγάπη με την οποία περιβάλλονταν τα πάντα! Για αυτό το λογο θα θέλαμε να σας εκφράσουμε την απεριόριστη ευγνωμοσύνη μας για αυτό που μας προσφέρατε!
      Είστε τιμή για τον τόπο σας και τον αερομοντελισμό!


    Απόστολος Βροντουλάκης
    Γιάννης Κούτσουλας


    Μακάρι όλοι να μπορούσαμε να δώσουμε όσα πρέπει και όσα μπορούμε. Τιμή δίκή μας που είσασταν κοντά μας.

    Σας ευχαριστούμε Γιάννη και Απόστολε.
    Καταγράφηκε

    Βαγγέλης Ξένος
    Βαγγέλης Ξένος
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 451



    « Απάντηση #40 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 19:14:54 »

    Να  μην  ξεχάσουμε  να  ευχαριστήσουμε  τους  φίλους  από  την  ΄Εδεσσα.
    Τον  νεαρό  Χάρη  Κλημεντίδη   (15  χρόνων )  ο  οποίος  μας  εξέπληξε.
    Τον  φίλο  Θέμη  Πασχαλά  από  την  Καρδίτσα ( ίσως  ο  μοναδικός  αερομοντελιστής  στη  Θεσσαλική  πόλη).
    Πάντως  πολλοί  ήταν  νοερά  μαζί  μας  Χομπιτάκο.  Εσύ  καλά  να  περνάς  στην  Καραϊβική.
    Από  τη  Θεσσαλονίκη,  την  Κοζάνη,  την  Κατερίνη,  τη  Λήμνο,  κ.α.  μέρη  οι  οποίοι  επικοινώνησαν  μαζί  μας  και  δήλωσαν  την  αδυναμία  τους  και  τη  λύπη  τους;  που  δεν  μπόρεσαν  να  παρευρεθούν.  Εγώ  τους  λέω  ας  πρόσεχαν.  ΄Αλλη  φορά  να  κάνουν  το  κουμάντο  τους,  ώστε  να  είναι  μαζί  μας.
    Και  του  χρόνου.

    Συγγνώμη γιά το ότι ξέχασα τους ξεχωριστούς καλεσμένους μας από την Έδεσσα. Σπουδαίοι άνθρωποι που γράφουν αθόρυβα την σημαντική ιστορία τους στον αεραθλητισμό εκεί. Σας ευχαριστούμε θερμά.
    Ευχαριστούμε και θερμά και τον Θέμη από την Καρδίτσα.
    Όσο γι αυτούς που έλειψαν ... δεν πειράζει.
    Καταγράφηκε

    Βαγγέλης Ξένος
    andreas
    Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4.283



    « Απάντηση #41 στις: Τρίτη, 6 Μάι 2008, 19:41:59 »

     Χαμόγελοεγω περιμενω το Χαρη να ανεβασει καμια φωτογραφια  Winkαντε βρε 70000 εβγαλες αντε αντε.... Ποοολύ άνεση
    Καταγράφηκε

    Fly hard ...land soft!
    Βαγγέλης Ξένος
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 451



    « Απάντηση #42 στις: Τετάρτη, 7 Μάι 2008, 18:51:58 »

    Με αφορμή την παρακάτω φωτογραφία, θα πρέπει να επισημάνουμε όχι μόνο την διαθεσιμότητα των μέσων
    της 111 ΠΜ στην εκδήλωση, αλλά και τα μέτρα ασφαλείας που ίσχυαν σε απόλυτο βαθμό, από διοργανωτή και
    φιλοξενούντα.



    Από τις λίγες στιγμές - που στενοχωρηθήκαμε βέβαια - και που χρειάστηκε να γίνει επέμβαση.
    (Φίλε Ηλία δεν πειράζει. Το κόστος δεν μετριέται. Μετριέται μόνο το ανάστημα του μοντελιστή)


    * DSC_1660a.jpg (73.55 KB, 800x532 - εμφανίστηκε 542 φορές.)
    Καταγράφηκε

    Βαγγέλης Ξένος
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Απάντηση #43 στις: Τρίτη, 13 Μάι 2008, 09:15:39 »

    Τις δικές μου ευχές έχετε επίσης Κύριοι για να μπορέσετε και του χρόνου να το Επαναλάβετε .

    Η μειωμένη προσέλευση σε σχέση με πέρυσι παρ'όλα αυτά με έκανε να σκεφτώ πως χρειάζονται ενέργειες , Φεστιβάλ μοντελισμού για να βγεί ο κόσμος απ'τα σπίτια του και ειδικά να Ξεκολλήσει απ'το Internet ...
    Ας σκεφτούμε όλοι , είτε είμαστε μέλη ή μή μέλη , τί είναι καλύτερο για τον Πραγματικό και όχι τον Εικονικό Μοντελισμό .

    Σε λίγο καιρό θα δούμε και Αγώνες μοντελισμού OnLine (να με θυμηθείτε) , και τότε πλέον Δέν θα έχει τίποτε νόημα απ'το Hobby μας .
    Δέν επιλέγω να ζώ στο Matrix , γι'αυτό και μπαίνω μέσα σε αυτό και Διαδίδω τρόπους για να ξεκολλήσουμε απο αυτό ...  Χαμόγελο

    Η εκδήλωση της ΑΕΜΑ είναι η Μεγαλύτερη στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή . Και Μπράβο τους . Θα έπρεπε όμως να είναι τρείς φορές μεγαλύτερη σε προσέλευση και σ'αυτό φταίμε όλοι εμείς .

    Εγώ και του χρόνου θα είμαι ΕΚΕΙ  .

    Απόστολος

     
    Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    GMeskos
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 336



    « Απάντηση #44 στις: Τρίτη, 13 Μάι 2008, 18:14:19 »

    Άγαπητοί κ.κ.Ξένε καί Λεονταρίτη!
    Ή Α.Ε.ΜΑ εδώ καί 3 χρόνια κάνει τήν καλλίτερη έκδήλωση στήν Έλλάδα,καί σάς συγχαίρω γιά αυτό!
    Τά σχόλια όμως τού τύπου"άς πρόσεχαν" "άς έκαναν τό κουμάντο τους" κ.λ.π τί τά θέλατε?
    Δηλαδή αυτοί πού ήλθαν ήταν τό ότι καλλίτερο,καί οί άλλοι πού δέν μπόρεσαν,ή δέν τούς περίσευαν
    τά χρήματα,ή άλλαξε ξαφνικά τό προγραμμά τους,ή έστω δέν ήθελαν νά έλθουν,τί είναι? ή
    δευτεράντζα καί πρέπει νά έπικρίνονται?
    Πρέπει νά θυμάστε άπό τήν Ίστορία ότι 'οταν άφησαν τούς άετούς γιά νά βρούν τόν "όμφαλό τής γής"
    αύτοί βρέθηκαν στούς Δελφούς καί όχι στόν Βόλο!
    Τό άν ήλθαν φέτος λιγότεροι,δέν είναι λόγος νά βγάζετε τέτοια πίκρα.Μπορεί νά ήταν ένα παροδικό
    φαινόμενο.
    Τήν έπόμενη φορά είναι πολύ καλλίτερα νά άσχοληθείτε μέ αύτό πού ήδη ξέρετε νά κάνετε καλά...
    ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ 4ου ΑΙR SHOW.Καλή έπιτυχία άπό τώρα.

    Φιλικά

    GMeskos
    Καταγράφηκε

    SO MANY PLANES,SO LITTLE TIME!!
    Σελίδες: 1 2 [3] 4     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Ανακοινώσεις (Συντονιστές: Γιώργος Κανδυλάκης, andreas)  |  Θέμα: III Modelling Air Show 2008 - A.E.MA.
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.039 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.