Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.501 μηνύματα σε 12.387 θέματα από 6.239 Μέλη / Τελευταίο μέλος: Νικ.
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 16 Μάι 2024, 10:13:06

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 16 Μάι 2024, 10:13:06

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 03:19]

    από tasospap
    [Τρίτη, 14 Μάι 2024, 20:04:09]

    από snoopy
    [Δευτέρα, 13 Μάι 2024, 08:35:43]

    από dominicm
    [Κυριακή, 12 Μάι 2024, 14:53:18]

    [Παρασκευή, 10 Μάι 2024, 23:15:04]

    από SV 1 BTA
    [Παρασκευή, 10 Μάι 2024, 17:13:22]

    από dominicm
    [Πέμπτη, 9 Μάι 2024, 15:30:01]

    από dominicm
    [Δευτέρα, 6 Μάι 2024, 01:30:30]

    από Markhelis
    [Κυριακή, 5 Μάι 2024, 14:26:40]

    από Demetre
    [Παρασκευή, 3 Μάι 2024, 20:02:54]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 1 Μάι 2024, 09:15:28]

    [Παρασκευή, 26 Απρ 2024, 12:30:31]

    [Τετάρτη, 24 Απρ 2024, 19:34:42]

    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 23:33:41]

    από ysmario
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 18:49:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6239
    Τελευταίο: Νικ.
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304501
    Σύνολο θεμάτων: 12387
    Online σήμερα: 50
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 3
    Επισκέπτες: 39
    Συνολικά: 42
    Στυλ εμφάνισης

    Μην ανοίγετε εδώ θέματα που δεν έχουν καμμία σχέση με αερομοντελισμό. Το πιθανότερο είναι οτι θα διαγραφούν γιατί είναι εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR.

    Σελίδες: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 13     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Απ: Κατασκευή κουτιού τηλεκατεύθυνσης!- ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΙΑ  (Αναγνώστηκε 31666 φορές)
    Pritsinias
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 48


    « Απάντηση #90 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 02:31:03 »


    Επειδή δεν καταλαβαίνω για ποιο ακριβώς λόγο υπάρχουν οι παραθέσεις, διακρίνω μία ειρωνία(φυσικά είναι γραπτός λόγος και δεν μπορώ να καταλάβω  "τόνο" και "ύφος", αλλά μόνο λέξεις).
    Θα απαντήσω λοιπόν σαν να είναι "ειρωνικά" τα σχόλια, και ελπίζω να κάνω λάθος..
    Δεν κανεις λαθος.
    2-3) Αν θες να δείξεις με τα παραπάνω ότι αντιφάσκω ή οτιδήποτε άλλο, θα σου έλεγα να δεις τη χρονική στιγμή που γράφτηκαν..
    Αυτο θελω να δειξω.

    Του είπα τη γνώμη μου
    Πολυ καλα εκανες.

    αλλά δεν επέμενα!!
    ΚΑΚΩΣ

    το σεβάστικα.. Στην πορεία άρχισε να μου αρέσει κιόλας το concept!
    α α  εχσ ξιφιγι

    Εδω θα μου επιτρεψεις να παραθεσω ενα σχολιο σου απο την τεταρτη σελιδα οπου πια ειχε προχωρησει ''Η ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ'' και ειχες πιο ολοκληρωμενη αποψη, επ αυτης.
    Και αφου λοιπον καταστλαξες και αρχιζει να σ αρεσει οπως δηλωνεις παραπανω του ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΥΠΟΔΕΙΞΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ ΚΑΘ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΤΟΥ.......

    και τέλος αν δεν σε βολεψει, κάν' τη βαλιτσάκι για κάλτσες και σώβρακα Tongue

    Λοιπον επειδη κουραζομαι με το κοψε ραβε και επειδη ειμαστε χωρισμενοι στα δυο και εγω δεν αλλαζω θεσεις ευκολα,
    μας ζητατε (οι υποστηρικτες του) να αποδεχθουμε ως ''κατασκευη'' ενα πραγμα που οι ιδιοι στα σχολια σας αναφερετε (να μην κανω τωρα αντιγραφη επικοληση)  ΟΤΙ:
    Α _ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ
    Β_ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ
    Γ_ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΦΡΥ
    Δ_ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ
    Ε_ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΣΕ..
    ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΜΠΑΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΑΝ ΣΚΑΦΑΝΔΡΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΩΒΡΑΚΑ ...............

    ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ

    ΠΟΤΕ ΜΗ ΣΩΣΩ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ
    teasing teasing teasing teasing teasing

    ΥΓ. Ολα τα περι ειρωνιας απο μερους μας που λετε για τη κατασκευη, θα ειχαν βαση αν το καναμε σε καθε παρουσιαση εδω μεσα, αυτο ομως δεν συμβαινει, παρακολουθουμε ολες τις κατασκευες και μπορουμε και κρινουμε .

    Εγω για να γευτω τη  μεγαλη χαρα κατασκευης
    θα φτιαξω ενα αεροπλανο με φτερο 2 μετρα
    το φτερο θα εχει αρνητικη διεδρο 36μοιρες
    θα ζυγιζη στο 1/2
    η μηχανη θα ειναι στο αριστερο ακροπτερυγιο
    χωρις σταμπιλαιζερ με ραντερ στις 60 μοιρες γωνια,
    Αντε βρε περιμενω εναγωνιως τα θερμα σας συγχαρητηρια.....για τη χαρα που θα παρω, και τα κεφαλια που θα σπασω..

    Τασουλα αγαπη μου ερχομαι........μη φωναζεις μεσ τη νυχτα... κατι γραφω στα παιδια.....ερχομαι  ερχομαι..

    ΥΓ2 Ε ειδες και πρωτοτυπο κλεισιμο αποψε οχι κλισε εκφρασεις Thumbs up
    Καταγράφηκε

    _-_=_-_¤>₹₪ ₪ ៛₪
    levitron
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 293



    WWW
    « Απάντηση #91 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 07:07:30 »

    φιλε y22

    τα ειπες ολα οπως επρεπε,και εκει που επρεπε
    και το καλητερο τωρα... θελουν να δουν και τους
    μεντεσεδες...... Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
     Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
    « Τελευταία τροποποίηση: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 17:52:58 από levitron » Καταγράφηκε

    raptor 90
    vario airwlf  90
    raptor 50
    t rex 700
    hobby king 600
    χαρικαιιν 550
    hobby king 500

    2 αεροπλάνα και μια αποθηκη που
    δεν ξερω τι εχω
    v_tolias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.358



    « Απάντηση #92 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 09:48:19 »

    1) Συγκρίνεις ανόμοια πράγματα.. Θήκη τηλ/νσης με ανεμόπτερο! Undecided
    2) Σου είπα να ξαναδείς τα emoticons.. Θα καταλάβεις ότι τα σχόλια που κάνω(πέρα του πρώτου που μου έκανε εντύπωση), δεν είναι ειρωνικά αλλά χιουμοριστικά..
    Αυτό το κάνω γιατί προφανώς ξέρω καλύτερα το Mirage και με ξέρει και αυτός (μέσα από το forum), και ξέρει ο ένας πως γράφει ο άλλος.. Είμαστε στο forum πολλά χρόνια και οι δύο!! Κοινώς τα συμπεράσματα που βγάζεις είναι άτοπα και άστοχα...
    3) Ο τρόπος που γράφεις με προσβάλλει, και όχι μόνο εμένα, και θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις να χρησιμοποιείς προσβλητικά emoticons και κεφαλαία γράμματα(καθώς δείχνουν ότι φωνάζεις)..
    Καταγράφηκε

    Κανένα δεν έμεινε εκέι πάνω...
    nik00ss
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 562



    « Απάντηση #93 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 10:43:59 »

    αυτο δεν ειναι κουτι τ/κ ειναι  το κουτι της πανδωρας...
    Συνχαρητηρια παντως στον Mirage και για το κουτι,αλλα και για την υπομονη του
    Μακαρι ολοι εδω μεσα να παρουσιαζαν και απο μια κατασκευη μικρη η μεγαλη,δινοντας ετσι ιδεες για τους υπολοιπους.
    Καταγράφηκε
    Δημήτρης Άρτα
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.268



    « Απάντηση #94 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 10:50:03 »

    Γιατί μου φαίνεται ότι ο y22 έχει δίκιο σε όλα??
    Καταγράφηκε

    Πετάμε ?
    Yankos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.326


    Χρωστάω, άρα υπάρχω. - Yankos -


    « Απάντηση #95 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 14:52:01 »

    Πάντως βλέπουμε για ακόμα μια φορά ένα γνωστό-άγνωστο του φόρουμ να κάνει δεύτερη εγγραφή (ως y22)
    για να πει ανώνυμα αυτά που φοβάται να πει επώνυμα. Ο y22 γράφτηκε στις 8/5/12 και γράφει σχεδόν καθημερινά μόνο σε αυτό το θέμα.

    Φιλαράκι είναι πραγματικά μεγάλη ξεφτίλα από την πλευρά σου να φοβάσαι να πεις δημόσια τη γνώμη σου.
    Ή όπως θα έλεγες κι εσύ με την τοπική προφορά σου... ξιφτίλα  idiot2
    Καταγράφηκε

    wizard
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 820


    ../../..


    WWW
    « Απάντηση #96 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 20:25:37 »

    Πάντως βλέπουμε για ακόμα μια φορά ένα γνωστό-άγνωστο του φόρουμ να κάνει δεύτερη εγγραφή (ως y22)
    για να πει ανώνυμα αυτά που φοβάται να πει επώνυμα. Ο y22 γράφτηκε στις 8/5/12 και γράφει σχεδόν καθημερινά μόνο σε αυτό το θέμα.

    Φιλαράκι είναι πραγματικά μεγάλη ξεφτίλα από την πλευρά σου να φοβάσαι να πεις δημόσια τη γνώμη σου.
    Ή όπως θα έλεγες κι εσύ με την τοπική προφορά σου... ξιφτίλα  idiot2

    ....και κάποιος που το έβαλε το θέμα έως έχει. είναι δύσκολο σήμερα να φοράς παντελόνια.  Azn
    Καταγράφηκε

    Planes Have Soul   .....
    Καντε Like  εαν θελετε
    http://www.facebook.com/pages/Watchers-Fpv/133379920096512?v=wall
    Pritsinias
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 48


    « Απάντηση #97 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 22:33:42 »

      Χαμόγελο Wink Cheesy Grin Θυμός Sad Εκπληξη Ανεση Huh Στριφογύρισμα ματιών Tongue Ντροπή Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Kiss Δάκρυ laugh angel police devil idiot2 buck2 smiley6600 worry Thumbs up Ποοολύ άνεση Azn
    Δεν ηξερα οτι τα εικονιδια αυτα ειναι προσβλητικα?ειχα την εντυπωση οτι ειναι χιουμουριστικα.
    Κυριε Διαχειριστα τα εικονιδια ειναι προσβλητικα? εχουν συμπεριεληφθη στα μυνηματα  ωστε να προσβαλονται μεταξυ τους  τα μελη του φορουμ ?


    Φιλαράκι είναι πραγματικά μεγάλη ξεφτίλα από την πλευρά σου να φοβάσαι να πεις δημόσια τη γνώμη σου.

    Για το ποτε γραφτηκα και ποσα μυνηματα εχω δεν ηταν αναγκη να μας το ανακοινωσεις, οπως ευκολα το καταλαβες εσυ ετσι ευκολα το καταλαβαν και οι αλλοι που διαβαζουν εδω  δεν ειναι και τοσο δυσκολο εκτος αν νομιζεις οτι τρωνε κουτοχορτο και οτι μονο εσεις ξεχωριζετε τα πραγματα.
    Το πως θα πω τη γνωμη μου το αποφασιζω εγω, οχι εσυ.
    μη ξεχνας

      ''Οι Δικτακτορες επιβαλουν τις αποψεις τους Επωνυμα, οι αγωνιστες γραφουν στους τοιχους ανωνυμα.''*


    *Δικο μου αυτο depron, δεν το αντεγραψα και ουτε κλισε το λες.

    Τασουλα ερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιι







    « Τελευταία τροποποίηση: Σάββατο, 12 Μάι 2012, 00:29:27 από y22 » Καταγράφηκε

    _-_=_-_¤>₹₪ ₪ ៛₪
    ilias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4.861



    « Απάντηση #98 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 22:46:15 »

    ρε παιδια αν ηξερε ο κατασκευστης του ''κουτιού τηλεκατεύθυνσης'' οτι θα γινοταν Γ' παγκοσμιος πολεμος σιγα μην το εφτιαχνε

    καλοριζικο το κουτι του μοντελιστη που το εφτιαξε και αν του αρεσει καλα να το ευχαριστηθει

    Υ.Γ. Αν τωρα μοιαζει με μπαουλο ή καθισμα μπραβο του γιατι ετσι θα γλυτωσει το κουβαλημα του επιπλεον καθισματος  Thumbs up Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Velox 26cc
    Last down xxxl
    PrecisionAerobatics Addiction
    Polaris seaplane
    Bard glider
    TopModel CZ Stinger
    Pilot Q.B. 10L
    Tarot 450PRO V2 Flybarless
    ...κατι πτέρυγες και πολύ σαβούρα
    Black hawk
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 90


    « Απάντηση #99 στις: Παρασκευή, 11 Μάι 2012, 22:52:38 »

    Οι σοβαροί που κάνουν σοβαρή κριτική να πάνε καλύτερα σε καμια κηδεία να κλάψουν άμα γουστάρουν γιατί τελικά το γέλιο ομορφαίνει τι ζωή.Αντί να κάθονται και να μας χαλάνε το θέμα εκεί που την είχαμε βρει όμορφα με τον la Mirage ήρθαν και μας την χάλασαν και χώρισαν την όμορφη παρέα με το κουτί.Να δούμε τώρα που θα πάτε να κλάψετε όλοι εσείς οι κριτικοί τις κριτικής. Ποοολύ άνεση Ποοολύ άνεση Ποοολύ άνεση buck2 buck2 buck2
    Καταγράφηκε
    spv(spirosvar)
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 452


    « Απάντηση #100 στις: Σάββατο, 12 Μάι 2012, 00:18:31 »

     Χαμόγελο Wink Cheesy Grin Θυμός Sad Εκπληξη Ανεση Huh Στριφογύρισμα ματιών Tongue Ντροπή Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Kiss Δάκρυ laugh angel police devil idiot2 buck2 smiley6600 worry Thumbs up Ποοολύ άνεση Azn
    Δεν ηξερα οτι τα εικονιδια αυτα ειναι προσβλητικα?ειχα την εντυπωση οτι ειναι χιουμουριστικα.
    Κυριε Διαχειριστα τα εικονιδια ειναι προσβλητικα? εχουν συμπεριεληφθη στα μυνηματα  ωστε να προσβαλονται μεταξυ τους  τα μελη του φορουμ ?


    Φιλαράκι είναι πραγματικά μεγάλη ξεφτίλα από την πλευρά σου να φοβάσαι να πεις δημόσια τη γνώμη σου.

    Για το ποτε γραφτηκα και ποσα μυνηματα εχω δεν ηταν αναγκη να μας το ανακοινωσεις, οπως ευκολα το καταλαβες εσυ ετσι ευκολα το καταλαβαν και οι αλλοι που διαβαζουν εδω  δεν ειναι και τοσο δυσκολο εκτος αν νομιζεις οτι τρωνε κουτοχορτο και οτι μονο εσεις ξεχωριζετε τα πραγματα.
    Το πως θα πω τη γνωμη μου το αποφασιζω εγω, οχι εσυ.
    μη ξεχνας

      ''Οι Δικτατορες επιβαλουν τις αποψεις τους Επωνυμα, οι αγωνιστες γραφουν στους τοιχους ανωνυμα.''*


    *Δικο μου αυτο depron, δεν το αντεγραψα και ουτε κλισε το λες.

    Τασουλα ερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιι



    Ε ρε κατι αδερφές εδώ μέσα....!! μωρή Τασούλα ψυχολογικά έχεις και μας τα έχεις ζαλίσει 3 μέρες τώρα..Huh
    πες του mirage όταν τελειώσει με το κουτί για την τηλεκατεύθυνση... να σου φτιάξει και μια ξύλινη τάπα για τον ποπό σου γιατί από την πολύ π@@@@ ""έχεις ξεφύγει τελείως"" ααα ξέχασα εσύ δεν ξεφεύγεις ξέρεις πόσες ''@@@ τρως'' έχεις aplication ...!!

    ΥΓ.φιλε mirage εγώ προσωπικά δεν θα έμπαινα σε τέτοιο κόπο για να φτιάξω ένα τέτοιο κουτί αλλά αν αυτό που κάνεις σου είναι χρήσιμο και το γουστάρεις τότε μαζί σου...!!

    Φιλικά πάντα  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2 tickedoff tickedoff tickedoff
    ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
    Καταγράφηκε
    wizard
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 820


    ../../..


    WWW
    « Απάντηση #101 στις: Σάββατο, 12 Μάι 2012, 00:23:16 »

    βασικά αυτό θέλει να τσαντίσει κόσμο. το έχω δει αυτό το σκηνικό αρκετές φορες.
    12χρονά τα φωνάζουν και οποιος καταλάβει κατάλαβε
    / face palm Wink
    Καταγράφηκε

    Planes Have Soul   .....
    Καντε Like  εαν θελετε
    http://www.facebook.com/pages/Watchers-Fpv/133379920096512?v=wall
    hobbyist
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 530



    WWW
    « Απάντηση #102 στις: Σάββατο, 12 Μάι 2012, 00:29:17 »

     Χαμόγελο Wink Cheesy Grin Θυμός Sad Εκπληξη Ανεση Huh Στριφογύρισμα ματιών Tongue Ντροπή Σφραγισμένα χείλη Σφραγισμένα χείλη Kiss Δάκρυ laugh angel police devil idiot2 buck2 smiley6600 worry Thumbs up Ποοολύ άνεση Azn
    Δεν ηξερα οτι τα εικονιδια αυτα ειναι προσβλητικα?ειχα την εντυπωση οτι ειναι χιουμουριστικα.
    Κυριε Διαχειριστα τα εικονιδια ειναι προσβλητικα? εχουν συμπεριεληφθη στα μυνηματα  ωστε να προσβαλονται μεταξυ τους  τα μελη του φορουμ ?
    Φιλαράκι είναι πραγματικά μεγάλη ξεφτίλα από την πλευρά σου να φοβάσαι να πεις δημόσια τη γνώμη σου.
    Για το ποτε γραφτηκα και ποσα μυνηματα εχω δεν ηταν αναγκη να μας το ανακοινωσεις, οπως ευκολα το καταλαβες εσυ ετσι ευκολα το καταλαβαν και οι αλλοι που διαβαζουν εδω  δεν ειναι και τοσο δυσκολο εκτος αν νομιζεις οτι τρωνε κουτοχορτο και οτι μονο εσεις ξεχωριζετε τα πραγματα.
    Το πως θα πω τη γνωμη μου το αποφασιζω εγω, οχι εσυ.
    μη ξεχνας  ''Οι Δικτατορες επιβαλουν τις αποψεις τους Επωνυμα, οι αγωνιστες γραφουν στους τοιχους ανωνυμα.''*
    *Δικο μου αυτο depron, δεν το αντεγραψα και ουτε κλισε το λες.
    Τασουλα ερχομαιιιιιιιιιιιιιιιιι
    Ε ρε κατι αδερφές εδώ μέσα....!! μωρή Τασούλα ψυχολογικά έχεις και μας τα έχεις ζαλίσει 3 μέρες τώρα..Huh
    πες του mirage όταν τελειώσει με το κουτί για την τηλεκατεύθυνση... να σου φτιάξει και μια ξύλινη τάπα για τον ποπό σου γιατί από την πολύ π@@@@ ""έχεις ξεφύγει τελείως"" ααα ξέχασα εσύ δεν ξεφεύγεις ξέρεις πόσες ''@@@ τρως'' έχεις aplication ...!!ΥΓ.φιλε mirage εγώ προσωπικά δεν θα έμπαινα σε τέτοιο κόπο για να φτιάξω ένα τέτοιο κουτί αλλά αν αυτό που κάνεις σου είναι χρήσιμο και το γουστάρεις τότε μαζί σου...!!
    Φιλικά πάντα  knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2 knuppel2 tickedoff tickedoff tickedoff
    ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ

    Σπύρο δεν παρακολουθώ το συγκεκριμένο θέμα. Μόνο πικρόχολα και ζηλιάρικα σχόλια μπορείς να διαβάσεις.
    Γι'αυτό αναλώσου στο κανονικό θέμα.

    Φιλικά...
    Καταγράφηκε
    DEPRON MANIAC
    Board moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.062


    Μην αναγκάζεις άλλους να αγαπήσουν αυτό που κάνεις


    « Απάντηση #103 στις: Σάββατο, 12 Μάι 2012, 01:47:19 »

    *Δικο μου αυτο depron, δεν το αντεγραψα και ουτε κλισε το λες.

      Αρ γιου τοκιν του μι;;; laugh Συγνώμη αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ

      Ωραία η φράση που επινόησες αν και έχει περιθώρια ανάλυσης, αλλά θα σταθώ σ'αυτό που θες να περάσεις (να το πω;; ), να επιβάλεις (νατο πώ;;; )

      Δλδ αγωνίζεσαι να σταματήσει ο Mirage  να φτιάχνει ένα κουτί που δεν σου αρέσει;; Σεβαστή η γνώμη σου, προφανώς λήφθηκε υπόψην αλλά λυπάμαι όπως φαίνεται δεν μπορείς να το επιβάλεις

      Εγώ λέω να σταματήσω εδώ με αυτήν την συζήτηση, γιατί πάντα θα υπάρχει έξυπνη ανταπάντηση στην απάντηση και ο λόγος θα γίνεται αντίλογος ώσπου να γίνει παράλογος.
    Καταγράφηκε

    Τα καύσιμα κάποτε θα τελειώσουν. Τα ηλεκτρόνια δεν τελειώνουν ποτέ

    Βρε μανία με το depron

     Ο flight controller είναι θαυμάσιο μηχάνημα αλλά δεν κάνει θαύματα
    και προπαντώς δεν έχει νοημοσύνη, γι'αυτό χρησιμοποίησε την δική σου

     Όσο πιο smart γίνεται η τεχνολογία τόσο πιο χαζός γίνεται ο άνθρωπος
    Pritsinias
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 48


    « Απάντηση #104 στις: Σάββατο, 12 Μάι 2012, 02:49:06 »

    Δεν προσπαθω να επιβαλω σε κανεναν τιποτα, ουτε και να σταματηση καμμια κατασκευη. Απου που βγαινει αυτο? Απλως δεν θεωρω κατασκευη αυτο το πραμα
    Μη με βαζεις να κανω αντ./επικ. ολες τις παρατηρησεις για λειτουργηκοτητα  βαρος ασφαλεια κλπκλπ που αναφερθηκαν, στο θεμα απ ολους, ακομα και ο Σπυρος μετα τα μπινελικια που μου ριχνει το ξεκαθαριζη τετοιο κουτι δεν θα εφτιαχνε
    Εδω καποιοι ειπαν τη γνωμη τους για αυτην και δεχθηκαν επιθεση και τους ζητηθηκαν διαπηστευτηρια κατασκευαστου, φτιαχνεις μιλας δε φτιαχνεις  σιωπας.
    Ο ιδιος ο κατασκευαστης αν δεις προσεκτικα το θεμα, δεν απαντα σε ολους, ως οφειλει αφου παρουσιαζει δημοσια μια κατασκευη, αγνοει επιδεικτικα καποιες ερωτησεις και καποια σχολια.
    Κανω λαθος?
    Καταγράφηκε

    _-_=_-_¤>₹₪ ₪ ៛₪
    Σελίδες: 1 ... 4 5 6 [7] 8 9 10 ... 13     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR - γενικές συζητήσεις (Συντονιστής: ArgyrisGiannetakis)  |  Θέμα: Απ: Κατασκευή κουτιού τηλεκατεύθυνσης!- ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΙΑ
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.044 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.