Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.516 Beiträge in 12.388 Themen von 6.239 Mitglieder / Neuestes Mitglied: Νικ.
Willkommen Gast. Bitte einloggen oder registrieren.
Haben Sie Ihre Aktivierungs E-Mail übersehen?
Samstag, 18 Mai 2024, 22:12:29

Einloggen mit Benutzername, Passwort und Sitzungslänge
Suche:     Erweiterte Suche
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Willkommen Gast. Bitte einloggen oder registrieren.
Haben Sie Ihre Aktivierungs E-Mail übersehen?
Samstag, 18 Mai 2024, 22:12:29

Einloggen mit Benutzername, Passwort und Sitzungslänge
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Mitglieder
    Mitglieder insgesamt: 6239
    Neuester: Νικ.
    Statistiken
    Beiträge insgesamt: 304516
    Themen insgesamt: 12388
    Heute online: 116
    Maximal online: 959
    (Sonntag, 18 Okt 2020, 16:30:52)
    Benutzer Online
    Benutzer: 3
    Gäste: 36
    Gesamt: 39
    Themavorwähler

    Μην ανοίγετε εδώ θέματα που δεν έχουν καμμία σχέση με αερομοντελισμό. Το πιθανότερο είναι οτι θα διαγραφούν γιατί είναι εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR.

    Seiten: [1] 2 3  Alle     Nach unten
    Drucken
    Autor Thema: Συλληψη του προεδρου Αερολεσχης Μεσολογγιου  (Gelesen 7991 mal)
    datamedic
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Beiträge: 112

    Knowledge is power and information is strength


    « am: Mittwoch, 16 Mδr 2016, 21:38:58 »

    Το ακουσε κανεις?  Το επαιξε στον σκαι οτι συνελυφθη ο προεδρος αερολεσχης μεσολογγιου για αποπειρα αερομεταφορας παρανομων μεταναστων
    Gespeichert

    Velocity Outrage Nitro 50
    T-Rex 600 Scaled to Jet Ranger Bell 206
    T-Rex 550
    Dji Phantom Vision
    Gnauper A6 Texan 91 4 stroke
    Hobbyking Breeze FPV
    dapan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 814



    « Antwort #1 am: Mittwoch, 16 Mδr 2016, 21:42:40 »

    http://www.enikos.gr/society/377328,Aerolesxh-sto-Mesologgi-empleketai-se-kyklwma-diakinhshs-metanastwn-.html

    Gespeichert

    Όποιος μαθαίνει από τα λάθη του είναι έξυπνος,
    όποιος μαθαινει από τα λάθη των άλλων είναι σοφός
    hlsat
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 1.042


    ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ


    « Antwort #2 am: Mittwoch, 16 Mδr 2016, 21:43:38 »

    Εδω οι πληροφοριες για το θεμα αυτο

    http://www.agriniopress.gr/%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B7%CF%87%CE%B7%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%BB%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF/


    Gespeichert

    Χαρας το μαστορα που εχει μεγαλα κεφια
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Antwort #3 am: Donnerstag, 17 Mδr 2016, 18:06:52 »

    Τί λέτε ρε παιδιά ?!

    Είναι δυνατόν? Αν εμπλέκεται και ο Κος Πρόεδρος που είχα γνωρίσει πέρσι εκεί, θα βγώ απ'τα ρούχα μου... !!
    Gespeichert

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    ahilleas
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Beiträge: 228



    « Antwort #4 am: Donnerstag, 17 Mδr 2016, 18:08:47 »

    απίστευτο...
    « Letzte Änderung: Donnerstag, 17 Mδr 2016, 18:47:41 von ahilleas » Gespeichert

    helis
    Μιχαλης
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Beiträge: 109


    TURBINE JET LOVER.......


    « Antwort #5 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 12:25:27 »

     white flag
    « Letzte Änderung: Samstag, 19 Mδr 2016, 11:02:37 von Μιχαλης » Gespeichert
    Γιάννης Παξιμαδάκης
    Global Moderator
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 2.095



    WWW
    « Antwort #6 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 13:58:37 »

    και μοντελιστές είμαστε και ξέρουμε από αλεξίπτωτα , αλλά και ΔΕΝ πέφτουμε απ τα σύννεφα.  Wink
    Gespeichert

    Γιάννης Παξιμαδάκης
    http://woodenkayakgreece.blogspot.gr/
    v_tolias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 1.358



    « Antwort #7 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 14:07:26 »

    Μαγκας πολυ ο προεδρος!!!!!!Και εγω το ιδιο θα εκανα αμα μπορουσα!!!!Δηλαδη οι τουρκοι που τα περνουν απο τα λαθροπιθηκια και τους αμολανε στο αιγαιο ειναι ποιο μαγκες???ΜΠΡΑΒΟ ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ!!!!!

    Ελπίζω να μην τα γράφεις σοβαρά Undecided

    και μοντελιστές είμαστε και ξέρουμε από αλεξίπτωτα , αλλά και ΔΕΝ πέφτουμε απ τα σύννεφα.  Wink
    Thumbs up
    Εδώ και 29 χρόνια δεν προλαβαίνω να ανεβαίνω στα σύννεφα για να πέφτω! laugh
    Gespeichert

    Κανένα δεν έμεινε εκέι πάνω...
    Μιχαλης
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Beiträge: 109


    TURBINE JET LOVER.......


    « Antwort #8 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 15:29:46 »

     white flag
    « Letzte Änderung: Samstag, 19 Mδr 2016, 11:04:40 von Μιχαλης » Gespeichert
    v_tolias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 1.358



    « Antwort #9 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 16:23:19 »

     Θυμός Και γιατί δεν το κάνεις? Τί σε εμποδίζει? Να ξεκινήσεις και εμπόριο ναρκωτικών.. Και μαστροπεία! Οι άλλοι μάγκες είναι που τα κάνουν?

    Όσο για το χαρακτηρισμό "πιθήκια" προς άλλους ανθρώπους που είχαν την ατυχία να γεννηθούν φτωχοί ή να ζήσουν τον πόλεμο(είναι φτωχοί και έχουν πόλεμο εξ αιτίας μας, ζήτω ο "πολιτισμός"), μάλλον πρέπει να τον αφήσω ασχολίαστο, γιατί ο σχολιασμός μου θα είναι τόσο βαρύς που μάλλον θα φάω οριστικό ban μετά από πολλά χρόνια σε αυτό το forum!

    Αυτό βέβαια που μου αρέσει και είναι ωραία τροφή για "σκεψη" για όλους εσάς με τις τρομερές ιδέες, είναι ότι αρχηγός του κυκλώματος είναι κάποιος συμπατριώτης ή συντοπίτης των "λαθροπιθήκων", άρα και αυτός "πίθηκος", οπότε οποιοσδήποτε δούλευε για αυτόν είναι χειρότερος από "πίθηκο" (βλ. ο μάγκας πρόεδρος, που όπως κατάλαβα είναι καλό πρότυπο για σένα)!

    Η χώρα πάντως πάει καλά... Ήρθαν οι ξένες επενδύσεις!! Κούρδοι επενδυτές προσλαμβάνουν Έλληνες πιλότους... Εκπληξη

    ΥΓ. Επειδή μου αρέσει να λέω τα πράγματα όπως είναι, εγώ δεν θέλω να καταδικάζω κανένα και δεν το κάνω! Η δικαιοσύνη θα το κάνει... Για μένα είναι όλοι αθώοι μέχρι να καταδικαστούν για ότι βαραίνει τον καθένα! Αλλά η αλήθεια είναι ότι τέτοια πράγματα γίνονταν, γίνονται και θα γίνονται, οπότε δεν με εκπλήσσουν.. Αν δεν είναι αυτοί, είναι κάποιοι άλλοι! Όλοι εμείς οι μή "πίθηκοι" για αιώνες τώρα εκμεταλλευόμαστε άλλους ανθρώπους γιατί είτε είναι πιο αδύνατοι από εμάς, είτε γιατί έχουν βρεθεί σε δύσκολες στιγμές και έχουν την ανάγκη μας!!
    Gespeichert

    Κανένα δεν έμεινε εκέι πάνω...
    Μιχαλης
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Beiträge: 109


    TURBINE JET LOVER.......


    « Antwort #10 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 17:39:11 »

    Βλέπω σε πείραξε το σχόλιο μου!!!!Να σου θυμησω λοιπόν ότι το θέμα είναι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ και σίγουρα δεν θα κάνουμε τη κουβέντα εδώ!!!!Κρατά τις ιδέες σου για εσένα (όπως και εγώ) και σύντομα θα μάθεις ποιοί είναι άνθρωποι και ποιοί πιθηκια!!!!!Εύχομαι με ανώδυνο τρόπο μίας και τα σύνορά θα παραμείνουν κλειστά και σιγά σιγά θα κατεβαίνουν να σου δείξουν τον πολιτισμό τους!!!!!!!!!Υπομονή φιλέ.......... Wink
    Gespeichert
    levitron
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Offline Offline

    Beiträge: 293



    WWW
    « Antwort #11 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 17:57:41 »

    Απάντηση με παράθεση  


     Θυμός Και γιατί δεν το κάνεις? Τί σε εμποδίζει? Να ξεκινήσεις και εμπόριο ναρκωτικών.. Και μαστροπεία! Οι άλλοι μάγκες είναι που τα κάνουν?


    μιχαλη καταλαβα τι θελεις να πεις αλλα στο μαγκια..........τι μαγκια  είναι αυτή κάθε παράνομος και μαγκας ?   buck2
    Gespeichert

    raptor 90
    vario airwlf  90
    raptor 50
    t rex 700
    hobby king 600
    χαρικαιιν 550
    hobby king 500

    2 αεροπλάνα και μια αποθηκη που
    δεν ξερω τι εχω
    Stratigio
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 745



    « Antwort #12 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 18:02:23 »

    Θυμός Και γιατί δεν το κάνεις? Τί σε εμποδίζει? Να ξεκινήσεις και εμπόριο ναρκωτικών.. Και μαστροπεία! Οι άλλοι μάγκες είναι που τα κάνουν?

    Όσο για το χαρακτηρισμό "πιθήκια" προς άλλους ανθρώπους που είχαν την ατυχία να γεννηθούν φτωχοί ή να ζήσουν τον πόλεμο(είναι φτωχοί και έχουν πόλεμο εξ αιτίας μας, ζήτω ο "πολιτισμός"), μάλλον πρέπει να τον αφήσω ασχολίαστο, γιατί ο σχολιασμός μου θα είναι τόσο βαρύς που μάλλον θα φάω οριστικό ban μετά από πολλά χρόνια σε αυτό το forum!

    Αυτό βέβαια που μου αρέσει και είναι ωραία τροφή για "σκεψη" για όλους εσάς με τις τρομερές ιδέες, είναι ότι αρχηγός του κυκλώματος είναι κάποιος συμπατριώτης ή συντοπίτης των "λαθροπιθήκων", άρα και αυτός "πίθηκος", οπότε οποιοσδήποτε δούλευε για αυτόν είναι χειρότερος από "πίθηκο" (βλ. ο μάγκας πρόεδρος, που όπως κατάλαβα είναι καλό πρότυπο για σένα)!

    Η χώρα πάντως πάει καλά... Ήρθαν οι ξένες επενδύσεις!! Κούρδοι επενδυτές προσλαμβάνουν Έλληνες πιλότους... Εκπληξη

    ΥΓ. Επειδή μου αρέσει να λέω τα πράγματα όπως είναι, εγώ δεν θέλω να καταδικάζω κανένα και δεν το κάνω! Η δικαιοσύνη θα το κάνει... Για μένα είναι όλοι αθώοι μέχρι να καταδικαστούν για ότι βαραίνει τον καθένα! Αλλά η αλήθεια είναι ότι τέτοια πράγματα γίνονταν, γίνονται και θα γίνονται, οπότε δεν με εκπλήσσουν.. Αν δεν είναι αυτοί, είναι κάποιοι άλλοι! Όλοι εμείς οι μή "πίθηκοι" για αιώνες τώρα εκμεταλλευόμαστε άλλους ανθρώπους γιατί είτε είναι πιο αδύνατοι από εμάς, είτε γιατί έχουν βρεθεί σε δύσκολες στιγμές και έχουν την ανάγκη μας!!

    +1

    Με καλύπτεις απόλυτα, φίλε v_tolias.



     Χαμόγελο
    Gespeichert

    Γιώργος Στρατάκης
    Γιάννης Παξιμαδάκης
    Global Moderator
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 2.095



    WWW
    « Antwort #13 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 18:58:30 »

    Θυμός Και γιατί δεν το κάνεις? Τί σε εμποδίζει? Να ξεκινήσεις και εμπόριο ναρκωτικών.. Και μαστροπεία! Οι άλλοι μάγκες είναι που τα κάνουν?

    Όσο για το χαρακτηρισμό "πιθήκια" προς άλλους ανθρώπους που είχαν την ατυχία να γεννηθούν φτωχοί ή να ζήσουν τον πόλεμο(είναι φτωχοί και έχουν πόλεμο εξ αιτίας μας, ζήτω ο "πολιτισμός"), μάλλον πρέπει να τον αφήσω ασχολίαστο, γιατί ο σχολιασμός μου θα είναι τόσο βαρύς που μάλλον θα φάω οριστικό ban μετά από πολλά χρόνια σε αυτό το forum!



    Ευτυχώς που οι περισσότεροι έχουμε παρόμοιες ιδέες και  αποτελούμε μια νησίδα ελπίδας  σε μια  ιμπεριαλιστική και φασίζουσα  Ευρώπη .
    Gespeichert

    Γιάννης Παξιμαδάκης
    http://woodenkayakgreece.blogspot.gr/
    pansofos
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Beiträge: 215



    « Antwort #14 am: Freitag, 18 Mδr 2016, 19:17:06 »

    Μεχρι να τελειωσει η ανακριση ,και να γινει και το δικαστηριο ,τα σχολια και τα συμπερασματα
    περιττευουν.

    Προσωπικα πιστευω οτι ο προεδρος δεν ειναι αμεσα  εμπλεγμενος στην υποθεση αυτη.
    Πρεπει  σαν πρωην δημαρχος, να επεσε θυμα πολιτικων αντιπαραθέσεων.

    Φανταζεστε καποιον αερομοντελιστη απο ενα σωματειο , με ενα drone ,να κανει  μια πραξη
    παρανομη , και οι αστυνομια να συλλαμβανει τον προεδρο του σωματειου??



    « Letzte Änderung: Freitag, 18 Mδr 2016, 20:13:20 von pansofos » Gespeichert
    Seiten: [1] 2 3  Alle     Nach oben
    Drucken
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR - γενικές συζητήσεις (Moderator: ArgyrisGiannetakis)  |  Thema: Συλληψη του προεδρου Αερολεσχης Μεσολογγιου
    Gehe zu:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Prüfe XHTML 1.0 Prüfe CSS
    Seite erstellt in 0.022 Sekunden mit 24 Zugriffen.