Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.438 Posts in 12.383 Topics da 6.240 Utenti / Ultimo Utente: Νικ.
Benvenuto, Visitatore. Per favore, effettua il login o registrati.
Hai perso la tua email di attivazione?
Domenica, 5 Mag 2024, 20:12:11

Login con username, password e lunghezza della sessione
Ricerca:     Ricerca Avanzata
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Benvenuto, Visitatore. Per favore, effettua il login o registrati.
Hai perso la tua email di attivazione?
Domenica, 5 Mag 2024, 20:12:11

Login con username, password e lunghezza della sessione
    Soggetti recenti
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Utenti
    Utenti Totali: 6240
    Ultimo utente: Νικ.
    Statistiche
    Posts Totali: 304438
    Topics Totali: 12383
    Online Oggi: 208
    Presenze Massime Online: 959
    (Domenica, 18 Ott 2020, 16:30:52)
    Utenti Online
    Utenti: 4
    Visitatori: 171
    Totale: 175
    Selezione di tema

    Μην ανοίγετε εδώ θέματα που δεν έχουν καμμία σχέση με αερομοντελισμό. Το πιθανότερο είναι οτι θα διαγραφούν γιατί είναι εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR.

    Pagine: 1 2 3 [4]     Vai Giù
    Stampa
    Autore Topic: παμε καλα??(κριτικη για τον PaNt)  (Letto 12385 volte)
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Risposta #45 il: Venerdì, 25 Giu 2010, 01:28:35 »

    ποπο σε ευχαριστω πραγματικα για τα καλα σου λογια ... ! ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο Oσο για τα χρονια, ενεργος δεν ειμαι ουτε 1.5 χρονο...!

    Ορίστε και μετά λες ότι δεν πέφτεις σε αντιφάσεις. Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
    Δύο χρόνια και..... έχεις από την ημερομηνία εγγραφής σου.   Ποοολύ άνεση   Grin  Grin
    Φταίω λοιπόν εγώ που στα λέω??   Grin  Grin  Grin


    Ημερομηνία εγγραφής:   Τετάρτη, 26 Μάρ 2008, 02:41:45   Azn  Azn


    ΜΜΜμμμ αλλο εννοω...
    Μην μπερδευεσαι αλλο ενεργος και αλλα εγγεγραμενος..

    Ξερω καλα απο ποτε ειμαι εγγεγραμενος αλλα και καλα απο ποτε ειμαι ενεργος...
    Ενεργος ειμαι περιπου στον 1 χρονο....

    Και για να το εξηγησω καλυτερα τι εννοω... Εγγεγραμενα μελοι εχουμε 3678 ενεργα ειναι 300-500max...!


    https://www.aeromodelling.gr/ForumS/index.php?topic=4484.165

    Στο θέμα Λαμία στην σελίδα 12 γράφεις μηνύματα στις 11 Οκτ 2008, 16:47:47  Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
    ο ένας χρόνος που λες δεν βγαίνει με τίποτα.   Azn    Grin  Grin
    Πάνω από ένα χρόνο έχω εγώ και σε βρήκα στο φόρουμ.  Ποοολύ άνεση

    Εκει θες να βρεις κατι...Εννοειται οτι εγγραφθηκα για να γραψω κατι... Αλλα οταν λεμε ειμαι ενεργο μελος ειτε σε φορουμ ειτε σε ομαδα ειτε οτιδηποτε λεμε ενεργος... δλδ αυτος ο δεικτης που υπαρχει σε ολων το προφιλ  Μηνύματα:     613 (1,259 ανά ημέρα)
    Aυτα ειανι τα δικα σου στατιστικα.. Εσυ εισαι ενεργος... ο φιλος μας ο Su 29 πχ εχει 0.02 ε εκεινος δεν ειναι ενεργος..!

    Να ειναι πανω απο 1 η εστω πανω απο 0.5... Αν εγραψα 5 ποστ και μετα ξανα εγραψα μετα απο 3 μηνες ε δεν ειαμι ενεργος..!
    Loggato
    Markhelis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 6.250


    Προσέχουμε για να έχουμε!!!


    « Risposta #46 il: Venerdì, 25 Giu 2010, 02:04:09 »

    Εκει θες να βρεις κατι...Εννοειται οτι εγγραφθηκα για να γραψω κατι... Αλλα οταν λεμε ειμαι ενεργο μελος ειτε σε φορουμ ειτε σε ομαδα ειτε οτιδηποτε λεμε ενεργος... δλδ αυτος ο δεικτης που υπαρχει σε ολων το προφιλ  Μηνύματα:     613 (1,259 ανά ημέρα)
    Aυτα ειανι τα δικα σου στατιστικα.. Εσυ εισαι ενεργος... ο φιλος μας ο Su 29 πχ εχει 0.02 ε εκεινος δεν ειναι ενεργος..!

    Να ειναι πανω απο 1 η εστω πανω απο 0.5... Αν εγραψα 5 ποστ και μετα ξανα εγραψα μετα απο 3 μηνες ε δεν ειαμι ενεργος..!

    Για να το τελειώνουμε, εγώ πάντως θυμάμαι όταν άρχιζα να γράφω, εσύ είχες ξεπεράσει κατά πολύ τα
    1000 μηνύματα. για αυτό μου φαίνεται παράξενο που λες ότι είσαι ενεργός 1 χρόνο.
    Τέρμα για να μην το κουράσουμε άλλο.  Χαμόγελο

    Loggato
    "PAPPY"
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 698



    « Risposta #47 il: Venerdì, 25 Giu 2010, 08:33:45 »

    ΜΟυ πήρε βέβαια καμμιά 45 λεπ΄τα για να διαβάσω το θέμα γι ανα δω τελικά αν παμε καλά!!
    Τελικά καλά πάμε!!!
    Στον φίλο που μετέφερε γνώση και βοήθησε άλλους φίλους μοντελιστές έχω να πω ένα μεγάλο μπράβο από μέρους μου.
    Η πεμπτουσία του μοντελισμού εκτός από την χαρά που σου προσφέρει το να κατασκευάζεις μία ιπτάμενη μηχανή και να την θέτεις με
    επιτυχία σε λειτουργία και να εκπληρώνει το σκοπό για τον οποίο δημιουργήθηκε είναι και να μπορείς μέσα από αυτό να γίνεις καλύτερος.
    Χόμπυ δεν είναι μόνο να περνάς χρόνο ευχάριστα για να μην βαριέσαι.
    Τα παιδιά μας για παράδειγμα θέλουμε να κάνουν κάτι έτσι ώστε να πάρουν κάτι από αυτό.
    Στο συγκεκριμένο χόμπυ για το οποίο ούτε σεμινάρια ούτε σχολεία υπάρχουν ούτε δάσκαλοι ο μόνος τρόπος μεταφοράς γνώσης
    είναι δια του στόματος.
    Παρθενογένεση στην γνώση του μοντελισμού στην Ελλάδα δεν υπάρχει (τόσο πολύ ) και φυσικά η βιομηχανία που ασχολείται με το χόμπυ μας βρίσκεται
    δραστηριοποιείται και εξελίσσεται στο εξωτερικό. Το ότι υπάρχουν άνθρωποι οι οποίοι δίνουν μασημένη τροφή σε μας τους υπόλοιπους και αυτό
    εξακολουθεί να γίνεται δείχνει ότι εμείς σε σχέση με τους ξένους έχουμε κάτι πολύ βασικό. Συναδελφικότητα και Αλληλουποστήριξη. Επειδή διαβάζω και τα δύο κύρια
    fora του εξωτερικού σας πληροφορώ ότι "κουβέρτες" υπάρχουν και κατα πολύ στο εξωτερικό!!! Κόσμος που βγαίνει και καμαρώνει για τα μοντέλα του αλλά
    όταν ρωτήσεις κάποια πληροφορία ή συμβουλή τότε κάνουν την πάπια και συνήθως παραπληροφορούν.
    Να σας δώσω παραδείγματα έχω αρκετά. Εδώ σε αυτό το σημείο λοιπόν εμείς διαφέρουμε!!!
    Μεταφέρουμε την γνώση!!! Ακόμα και να χρειαστεί να την μεταφράσουμε.
    Σε αυτές τις προσπάθειες μόνο ΜΠΡΑΒΟ αξίζουν και τίποτα άλλο!!!!!
    Loggato

    feel_free
    Aeromodeller
    *
    Offline Offline

    Posts: 15


    « Risposta #48 il: Venerdì, 25 Giu 2010, 10:22:48 »

    OXI
    den pame kala
    afoy se oloystoys xwroyw yparxoyn kapoioi poy theloyn  na ekmetaleytoyn toys neoys sto xwro
    eidika sta elikoptera eytyxvs einai ligoi alla yparxoyn arketoi kai bgazoyn merokamato apo ayto
    kato sto sef einai enas giannhs me ena mikro amaji olh mera einai ekei kai psareyei pelates
    Tetoioi typoi aparadextoi yparxoyn pantoy
    kai oi alloi toys anexontai toys blepoyn dipla toys
    oxi den pame kala loipon
    ena hobby einai hobby
    bebaia ypoarxoyn kai alles morfes ekmetaleyshs
    allh fora .........................
    Loggato
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Risposta #49 il: Venerdì, 25 Giu 2010, 10:56:02 »

    OXI
    den pame kala
    afoy se oloystoys xwroyw yparxoyn kapoioi poy theloyn  na ekmetaleytoyn toys neoys sto xwro
    eidika sta elikoptera eytyxvs einai ligoi alla yparxoyn arketoi kai bgazoyn merokamato apo ayto
    kato sto sef einai enas giannhs me ena mikro amaji olh mera einai ekei kai psareyei pelates
    Tetoioi typoi aparadextoi yparxoyn pantoy
    kai oi alloi toys anexontai toys blepoyn dipla toys
    oxi den pame kala loipon
    ena hobby einai hobby
    bebaia ypoarxoyn kai alles morfes ekmetaleyshs
    allh fora .........................

    Σε παρακαλω γραφε λιγο στα Ελληνικα...
    Επισης να σου υπενθημισω οτι ολα τα video και οτι εχω κανει το εχω κανει χωρις κανενα κερδος απο οπουδηποτε...


    Και επειδη τα λογια ειναι περιττα και μονο οι πραξεις παιζουν ρολο οριστε και η νεα μου δουλεια.. Να κραζουν ξερουν ολοι να πραττουν λιγοι.... Για αυτο αφηστε το κραξιμο και δουλεψτε να βοηθησουμε τον αερομοντελισμο στην Ελλαδα να παει μπροστα...

    http://www.youtube.com/watch?v=LyHByR8uysg
    http://www.youtube.com/watch?v=alfwKrAMGTM
    « Ultima modifica: Venerdì, 25 Giu 2010, 14:00:33 da PaNt » Loggato
    mastoras
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 926



    WWW
    « Risposta #50 il: Venerdì, 25 Giu 2010, 19:06:11 »

    Και επειδη τα λογια ειναι περιττα και μονο οι πραξεις παιζουν ρολο οριστε και η νεα μου δουλεια.. Να κραζουν ξερουν ολοι να πραττουν λιγοι.... Για αυτο αφηστε το κραξιμο και δουλεψτε να βοηθησουμε τον αερομοντελισμο στην Ελλαδα να παει μπροστα...

    Λοιπόν φίλοι μου από έναν μάστορα τέτοια θα ακούτε  Grin

    Μην μασάς τίποτα Παύλε  Wink  Μακάρι όλοι οι νέοι να είχαν το αστείρευτο σου κουράγιο, τα όνειρα, και τις φιλοδοξίες σου.

    Δεν εχω να πω τίποτα παραπάνω με κάλυψε απόλυτα και ο Θάνος [pappy]  Wink
    Loggato

    Οταν θέλεις να πας κάπου γρήγορα πήγαινε μόνος σου, όταν θέλεις να πας κάπου μακρυά πήγαινε με άλλους
    vtr
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 4.568


    α........ ρε και να ειχα τα 3 ΧΧΧ...


    « Risposta #51 il: Venerdì, 25 Giu 2010, 23:29:55 »

    Πάντως ρε παιδιά, είστε πάρα πολύ κακοί. 
    Με τα σχόλιά σας, αναγκάσατε τον πρώην "giant u can do" και νυν "su 29", να παραιτηθεί των δημοκρατικών του αντιλήψεων.

    Τώρα θα πρέπει να περιμένουμε άλλα δύο χρόνια..............         
    Loggato

    Sponsored by: nemhobby.com 

    Dimhack
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 1.431



    « Risposta #52 il: Sabato, 26 Giu 2010, 03:28:48 »

    είχα σκοπό να μην αναρτήσω απάντηση σε αυτό το post μιας και μονο κακολογίες εμπεριείχε μέχρι την προηγουμενη σελίδα.

    ξέρω πόλους που πετούν ελικόπτερα μα πολύ λίγους να δουλεύουν στον πάγκο τα μοντέλα και να τα πετάνε χωρίς να χρειαστεί να "τριμαρουν" παραπάνω από δυο δευτερα.

    η γνώση του μοντελισμού βρίσκετε στην κατασκευή στο setup στο installing  και όχι στην θεωρία.


    συνέχισε pant έτσι αφού έχεις το κουράγιο και δώσε τα φώτα σε όσους τα χρειάζονται μιας και εγώ στην θέση σου μετά από τέτοια αντιμετώπιση δεν θα το έκανα για να είμαι ειλικρινής όπως και το έχω κάνει αφού σταμάτησα να αναρτώ απαντήσεις στο θέμα τον ελικοπτερων για να μην βρεθώ προ εκπλήξεως.

    παντα φιλικα
    Δημητρης
    Loggato
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Risposta #53 il: Sabato, 26 Giu 2010, 03:57:56 »

    είχα σκοπό να μην αναρτήσω απάντηση σε αυτό το post μιας και μονο κακολογίες εμπεριείχε μέχρι την προηγουμενη σελίδα.

    ξέρω πόλους που πετούν ελικόπτερα μα πολύ λίγους να δουλεύουν στον πάγκο τα μοντέλα και να τα πετάνε χωρίς να χρειαστεί να "τριμαρουν" παραπάνω από δυο δευτερα.

    η γνώση του μοντελισμού βρίσκετε στην κατασκευή στο setup στο installing  και όχι στην θεωρία.


    συνέχισε pant έτσι αφού έχεις το κουράγιο και δώσε τα φώτα σε όσους τα χρειάζονται μιας και εγώ στην θέση σου μετά από τέτοια αντιμετώπιση δεν θα το έκανα για να είμαι ειλικρινής όπως και το έχω κάνει αφού σταμάτησα να αναρτώ απαντήσεις στο θέμα τον ελικοπτερων για να μην βρεθώ προ εκπλήξεως.

    παντα φιλικα
    Δημητρης


    ΑΠο την μια τα λες καλα...

    ΑΛλα πλεον την αχαριστια την θεωρω δεδομενη...Οποτε προτιμω να το κανω χωρις να σκεφτω τους αχαριστους αλλα εχωντας στο μυαλο μου τους νεους , οι οποιοι ψαχνουν εναν μπουσουλα αλλα δεν τον βρισκουν ευκολα παρα μονο αν πληρωσουν...

    Ειναι κριμα φιλε μου για 10-100 αναγκεφαλους να μην κανουμε το "καθηκον" μας δλδ να δωσουμε την βοηθεια μας οσο μπορει ο καθενας ξεχωριστα αναλογα με την εμπειρια του την γνωση του αλλα και βεβαια τον ελευθερο χρονο του...

    Απο ολη αυτη τη προσπαθεια να ειστε σιγουροι οτι ολοι θα βγουμε κερδισμενοι και κανενας χαμενος... Μονο και μονο που θα μεγαλωσει η παρεα μας αυτο φτανει και με το παραπάνω...

    Loggato
    su 29
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Offline Offline

    Posts: 55



    « Risposta #54 il: Sabato, 26 Giu 2010, 10:55:06 »

    Το ποιο σιγουρο ειναι να κανω και δεκα χρονια να γραψω.
    μια τελευταια κουβεντα η διδαγμα θα πω.
    "η βλακεια ειναι ανικητη"...
    Loggato

    Sebart Sukhoi 29S 2.2m
    Pitts Model 12 15e e-flite
    Fun jet Multiplex
    TREX 550E
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 1.333



    « Risposta #55 il: Sabato, 26 Giu 2010, 11:10:12 »

     μιας και αλλαξε το θεμα στη πορεια να του πω και γω τη γνωμη μου
    ποιος σου ειπε Παυλε οτι πρεπει να μαθουν ολοι να σεταρουν ε/π? ε?
    ποιος σε ρωτησε τι κανουν οι ξενοι και τι προβληματα και τι καλο βρισκουν αυτοι?
    με ποιο δικαιωμα εχεις γραψει (μεχρι στιγμης) εδω μεσα 4430 φορες και απο αυτες να εισαι λαθος στις 30-40?
    απαραδεχτος
    και επειδη μας εχεις στισει μερικα ε/π μας εχεις βαλει και στη αγγαρεια να κραταμε και τη καμερα να δειχνεις πως σεταρουν ε/π
    να το κανει μονος οπως τις αλλες φορες αμα θες να κρατας και να τραβας
    αμα πια
    κατσε στ'αβγα σου (που λενε στο χωριο μου) κρατατα για τον εαυτο σου οπως κανουν πολλοι
    σχολιασε ειρωνικα τι κανουν οι αλλοι για να εισαι μεσα στο κλιμα και μη ποσταρεις για να εισαι παντα σωστος
    και επειδη ο μπαμπα σου ηταν λιγο ποιο εξυπνος και εκανε πεντε ευρω παραπανω πρεπει εσυ να παρεις 3 ε/π?
    δε το καταλαβα αυτο να μεινεις στο 1
    αντε μπραβο
    και οταν μιλας εδω μεσα θα μιλας συγκεκριμενα οχι αοριστα
    τι θα πει εχω 1μιση χρονο ενεργος?
    θελουμε ακριβη ημερομηνια ενεργοποιησης και λειτουργιας
    σταχωσα και ξαλαφρωσα

    α ξεχασα κατι προσωπικο
    καλα δε ντρεπεσε λιγο? την αλλη φορα με κρατησες ξυπνιο μεχρι τις 12 το βραδυ να σε περιμενω να λυσεις το ε/π σου να μου δωσεις τη καμπανα να πεταξω την αλλη μερα?
     αλλη φορα να εισαι ποιο γρηγορος

    τα υπολοιπα μολις σε βρω  knuppel2 knuppel2
    Loggato
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Risposta #56 il: Sabato, 26 Giu 2010, 11:25:54 »

    μιας και αλλαξε το θεμα στη πορεια να του πω και γω τη γνωμη μου
    ποιος σου ειπε Παυλε οτι πρεπει να μαθουν ολοι να σεταρουν ε/π? ε?
    ποιος σε ρωτησε τι κανουν οι ξενοι και τι προβληματα και τι καλο βρισκουν αυτοι?
    με ποιο δικαιωμα εχεις γραψει (μεχρι στιγμης) εδω μεσα 4430 φορες και απο αυτες να εισαι λαθος στις 30-40?
    απαραδεχτος
    και επειδη μας εχεις στισει μερικα ε/π μας εχεις βαλει και στη αγγαρεια να κραταμε και τη καμερα να δειχνεις πως σεταρουν ε/π
    να το κανει μονος οπως τις αλλες φορες αμα θες να κρατας και να τραβας
    αμα πια
    κατσε στ'αβγα σου (που λενε στο χωριο μου) κρατατα για τον εαυτο σου οπως κανουν πολλοι
    σχολιασε ειρωνικα τι κανουν οι αλλοι για να εισαι μεσα στο κλιμα και μη ποσταρεις για να εισαι παντα σωστος
    και επειδη ο μπαμπα σου ηταν λιγο ποιο εξυπνος και εκανε πεντε ευρω παραπανω πρεπει εσυ να παρεις 3 ε/π?
    δε το καταλαβα αυτο να μεινεις στο 1
    αντε μπραβο
    και οταν μιλας εδω μεσα θα μιλας συγκεκριμενα οχι αοριστα
    τι θα πει εχω 1μιση χρονο ενεργος?
    θελουμε ακριβη ημερομηνια ενεργοποιησης και λειτουργιας
    σταχωσα και ξαλαφρωσα

    α ξεχασα κατι προσωπικο
    καλα δε ντρεπεσε λιγο? την αλλη φορα με κρατησες ξυπνιο μεχρι τις 12 το βραδυ να σε περιμενω να λυσεις το ε/π σου να μου δωσεις τη καμπανα να πεταξω την αλλη μερα?
     αλλη φορα να εισαι ποιο γρηγορος

    τα υπολοιπα μολις σε βρω  knuppel2 knuppel2

    χαχαχα απαιχτος...ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

    Το ποιο σιγουρο ειναι να κανω και δεκα χρονια να γραψω.
    μια τελευταια κουβεντα η διδαγμα θα πω.
    "η βλακεια ειναι ανικητη"...

    Tωρα κανεις αυτοκριτικη?Huh
    Loggato
    vtr
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 4.568


    α........ ρε και να ειχα τα 3 ΧΧΧ...


    « Risposta #57 il: Sabato, 26 Giu 2010, 13:25:27 »

    "η βλακεια ειναι ανικητη"...

    Μεγαλώνοντας θα καταλάβεις,  ότι η "βλακεία νικιέται"...  Μήν σε παίρνει από κάτω.
    Είσαι πάντα καλοδεχούμενος στην παρέα του Aeromodelling.  Εστω και μετά απο 10 χρόνια....
    Loggato

    Sponsored by: nemhobby.com 

    itf68
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 514



    « Risposta #58 il: Sabato, 26 Giu 2010, 18:05:49 »

    Πιστεύω οτι κακώς δίνετε συνέχεια στην κακοήθεια μερικών να σχολιάζουν τις προσπάθειες κάποιων άλλων! Ο καθένας προσφέρει εδω μέσα όταν και όπως μπορεί, η προσφορά αυτή μπορεί από μερικούς να είναι αποδεκτή και απο κάποιους άλλους οχι γιατί έχουν την δική τους άποψη αλλά καλό θα ήταν να μην κρίνουμε αν δεν μπορούμε να τεκμηριώσουμε αυτό που λέμε και αν πάλι κρίνουμε να το κρατάμε για τον εαυτό μας!
    Εντάξει ο Παύλος έχει γράψει πολλά δεν σημαίνει οτι το κάνει με κακό σκοπό και η προσπάθειά του αυτή η τελευταία είναι πολύ καλή, γιατί δηλαδή να ψάχνουμε σε ξένα φόρουμ για σεταρίσματα αφού κάποιος από εμάς τα προσφέρει και στα ελληνικά (εκτός Παύλε αν τα λες στα αγγλικά..! Grin) Από μενα πάντως μπράβο και μην μασάς...!
    Loggato

    Τάσος  希腊
    T-Rex 250SE
    T-rex 450 pro
    Genius 500
    Vibe 500E FBL
    T-Rex 550E DFC V3
    T-Rex 600EFL PRO
    Vibe 50NEX FBL
    Logo 550SX
    2 Χ Logo 600SE
    Kasama Dune 600
    2 Χ Kasama Srimok 90
    Kasama Srimok 90E FAIFA
    Logo 800 xtreme
    και κανα δυό ανεμοπλάνα...!
    N/JOI
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Posts: 182



    « Risposta #59 il: Sabato, 26 Giu 2010, 21:31:24 »

    Καλά καλοκαιριάτικα με βάλατε να διαβάζω ενα εικοσάλεπτο, laugh laugh και πραγματικά ηταν χαρούμενος χρόνος

    Ρε παιδιά ο καιρός είναι για μπάνιο, μπαλα και κρυα μπυρα για κουλάρετε και  beer Thumbs up
    Loggato

    N/JOI WORKS
    Pagine: 1 2 3 [4]     Vai Su
    Stampa
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR - γενικές συζητήσεις (Moderatore: ArgyrisGiannetakis)  |  Topic: παμε καλα??(κριτικη για τον PaNt)
    Salta a:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines

    Traduzione Italiana a cura di SMItalia

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    XHTML 1.0 Valido! CSS Valido!
    Pagina creata in 0.038 secondi con 26 queries.