Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.516 Beiträge in 12.388 Themen von 6.239 Mitglieder / Neuestes Mitglied: Νικ.
Willkommen Gast. Bitte einloggen oder registrieren.
Haben Sie Ihre Aktivierungs E-Mail übersehen?
Sonntag, 19 Mai 2024, 02:28:00

Einloggen mit Benutzername, Passwort und Sitzungslänge
Suche:     Erweiterte Suche
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Willkommen Gast. Bitte einloggen oder registrieren.
Haben Sie Ihre Aktivierungs E-Mail übersehen?
Sonntag, 19 Mai 2024, 02:28:00

Einloggen mit Benutzername, Passwort und Sitzungslänge
    Neue Themen
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Mitglieder
    Mitglieder insgesamt: 6239
    Neuester: Νικ.
    Statistiken
    Beiträge insgesamt: 304516
    Themen insgesamt: 12388
    Heute online: 45
    Maximal online: 959
    (Sonntag, 18 Okt 2020, 16:30:52)
    Benutzer Online
    Benutzer: 0
    Gäste: 25
    Gesamt: 25
    Themavorwähler

    Seiten: [1]     Nach unten
    Drucken
    Autor Thema: Training kit της Vario :( :worry:  (Gelesen 1985 mal)
    mrkaza
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 1.113


    « am: Freitag, 12 Jan 2007, 15:32:33 »

    Το στρωσιμο στο εδαφος τελιωσε ηρθε η ωρα για το πραγματικο πραγμα οποτε η αγορα ενως training kit κριθικε απαρετιτη .

    Ετσι πηγα και αγόρασα ενα επέλεξα αυτο της vario σαν καλλίτερο μπορούσα με τα μισά λεφτά να παρω ενα της HT αλλα δεν το εκανα Sad .

    Ξεκινάω και εγω κανω τρύπες οπου λέει στα μπαλάκια βάζω τα μπαλάκια άψογα όλα και χαίρομε  για την επιλογη μου , παω να βαλω στο σταυρο τα σωληνακια και τι να δω τα 2 σωλινακια άψογα τα αλα δυο μικρα μπενοβγενει ελευθερα Sad λεω θα φτεει το πλαστικο βγαζω ενα απο τα δυο που καθίσαν άψογα βαζω το προβληματικό τα ιδια Sad μετα περνώ το παχυμετρο και  πραγματι τα σωληνάκια εχουν διαφορά 0,5 mm περίπου γιατι δεν ειναι ψηφιακό το παχυμετρο . αλλα εχουν διαφορα Sad .

    Σκέφτομαι να τα πάω πισω αλλα δεν βρισκω την αποδιξη Sad και το απογευμα δουλευω οποτε θα παω αυριο Sad αντε να δω τι θα μου πει .

    Παντος δεν εμηνα ικανοποιιμενος απο την ποιοτιτα της vario αν ειναι σε 45 ευρω μπαλακια να ειναι τοσο λαθος τα κινεζικα που κανουν 25 πως θα ειναι ?  worry

    Αν δεν μου τα αλαξη που δεν το νομιζω να βαλω μονοτικη ? να το τιγκαρο στην epoxy ή αλα μπαλακια ?

    Ευχαριστω
    Gespeichert

    mrkaza
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 1.113


    « Antwort #1 am: Samstag, 13 Jan 2007, 01:04:17 »

    Κανεις δεν εχει αποψη ?
    Gespeichert

    sfyris
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 2.031


    WWW
    « Antwort #2 am: Samstag, 13 Jan 2007, 01:36:20 »

    Kaza η μονωτική και η τεφλόν των υδραυλικών ξέρεις σε πόσα πράματα μας λύσαν τα χέρια; εξάλλου για λίγο καιρό θα τα έχεις, μετά δε θα τα ξαναχρειαστείς. Ποοολύ άνεση
    Gespeichert

    Έχεις σκεφτεί ποτέ οτι δεν προσέλαβα τον γιο, τον αδερφό, τον ξάδερφο, το φίλο σου στην επιχείρησή μου επειδή εσύ κάνεις πλούσιο το κάθε κινεζάκι;
    mrkaza
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 1.113


    « Antwort #3 am: Samstag, 13 Jan 2007, 12:12:40 »

    Μπα εγω λεω να κανω το πτοτω inverted me ayta  idiot2 οστε μετα την λουπα αφου θα εχω κανει τι χοντρή* να μην τουμπάρει Tongue

    * προσγειοση με γωνια  devil .

    σοβαρα παντος δεν με βλεπω κατω απο 3 μηνες να τα βγαζω 3-5 ντεποζιτα την ευδομαδα με βλεπω να πεζω δυστυχώς δεν υπαρχη παραπάνω χρονος Sad .
    Gespeichert

    mrkaza
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Beiträge: 1.113


    « Antwort #4 am: Samstag, 13 Jan 2007, 14:24:43 »

    πήγα και παραξενεύτηκε οταν ειδε το πρόβλημα ετριβε τα ματια του  smiley6600  αλλα ειχε μονο 2 μεταλακια απο ενα ανοιχτο του ειχαν τελιωση Sad τα 3 πλεων ειναιο αψωγα το ενα καλλιτερο απο πριν σχεδον οκ .

    Το τι θα κανω epoxy 5 λεπτων στο σωλήνα  και δεν θα βγει ποτε  devil police angel


    Συμφωνείτε για τι χρηση epoxy ?
    Gespeichert

    Seiten: [1]     Nach oben
    Drucken
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Ελικόπτερα R/C  |  Ελικόπτερα με καύσιμο (Moderator: Γκούσκος Διονύσιος)  |  Thema: Training kit της Vario :( :worry:
    Gehe zu:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Prüfe XHTML 1.0 Prüfe CSS
    Seite erstellt in 0.027 Sekunden mit 25 Zugriffen.