Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.542 μηνύματα σε 12.389 θέματα από 6.239 Μέλη / Τελευταίο μέλος: Νικ.
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τετάρτη, 22 Μάι 2024, 20:51:15

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τετάρτη, 22 Μάι 2024, 20:51:15

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 13:59]

    [Χθες στις 22:25]

    [Χθες στις 11:27]

    από ilias
    [Χθες στις 01:39]

    από SV 1 BTA
    [Δευτέρα, 20 Μάι 2024, 15:56:36]

    από ptsetsonis
    [Κυριακή, 19 Μάι 2024, 20:24:59]

    από CMarkop
    [Κυριακή, 19 Μάι 2024, 20:15:51]

    από ptsetsonis
    [Κυριακή, 19 Μάι 2024, 12:41:05]

    από chris 1975
    [Σάββατο, 18 Μάι 2024, 20:47:48]

    από dominicm
    [Παρασκευή, 17 Μάι 2024, 16:04:34]

    από geoli
    [Παρασκευή, 17 Μάι 2024, 15:43:43]

    από sakis art
    [Πέμπτη, 16 Μάι 2024, 11:35:02]

    από dominicm
    [Κυριακή, 12 Μάι 2024, 14:53:18]

    από Aris M.
    [Σάββατο, 11 Μάι 2024, 20:08:18]

    [Παρασκευή, 10 Μάι 2024, 23:15:04]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6239
    Τελευταίο: Νικ.
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304542
    Σύνολο θεμάτων: 12389
    Online σήμερα: 170
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 2
    Επισκέπτες: 130
    Συνολικά: 132
    Στυλ εμφάνισης

    Μην ανοίγετε εδώ θέματα που δεν έχουν καμμία σχέση με αερομοντελισμό. Το πιθανότερο είναι οτι θα διαγραφούν γιατί είναι εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR.

    Σελίδες: 1 2 [3] 4 5     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Πρόταση για νέα ψηφοφορία ..  (Αναγνώστηκε 14635 φορές)
    kolotoympas
    Board moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.353



    WWW
    « Απάντηση #30 στις: Κυριακή, 3 Απρ 2011, 22:08:59 »

    Εγώ και αν είμαι τυχερός! Δεν έχω παντρευτεί ακόμα!  Έχω υπόγειο για την πάρτη μου! Η δικιά μου μένει 30km  μακριά! Τα σ/κ ξυπνάει 11:00 – 1200 !  εγώ πετάω σ/κ 8:00 – 10:00! Δεν ξέρει πότε, και τι παραγγέλνω!  Μου λέει μπράβο  όταν τις λέω ότι είμαι στην υπόγα και  μαστορεύω (και δεν είμαι έξω)! Με αγαπάει.. Και ας της έχω σπάσει το παρμπρίζ στο αυτοκίνητο  της όταν μια μέρα ήθελα να δοκιμάζω αν χτυπάει ο συναγερμός της. Είμαι τυχερος μου φαίνεται θα την παντρευτώ! Grin
    Καταγράφηκε

    Ή Αστοχία Υλικού Ή Μ…κια Τεχνικού!
    kolotoympas Youtube
    kolotoympas Vimeo
    Markhelis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 6.295


    Προσέχουμε για να έχουμε!!!


    « Απάντηση #31 στις: Κυριακή, 3 Απρ 2011, 22:11:56 »

    Αντε με το καλό και γρήγορα διότι τέτοια γυναίκα πολύ δύσκολα ξαναβρήσκεται!!!  Thumbs up  Thumbs up
    Καταγράφηκε
    ILIASDJ
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.363


    Η πρωτη μου αγαπη , και παντοτινη


    « Απάντηση #32 στις: Κυριακή, 3 Απρ 2011, 22:12:16 »

    χαχαχαχ Grin Grin Grin

    Ωραιος και τυχερος . Thumbs up
    Μονο που αμα παντρευτεις ...........θα αλλαξει λιγο το πραγμα ......... Θυμός
    Αλλα μην μασας ... προχωρα .......... Thumbs up
    Καταγράφηκε

    ΝΕΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ  What's up    6977808242

    MINI TITAN E325 SE  - T REX 500 ESP
    OUTRAGE VELOCITY 50 - HIROBO SDX 50 NITRO
    T REX 700 NITRO  - AURORA AVANT Nitro - LOGO 600 3D
    stamatis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 742



    « Απάντηση #33 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 01:07:11 »

    Εγώ και αν είμαι τυχερός! Δεν έχω παντρευτεί ακόμα!  Έχω υπόγειο για την πάρτη μου! Η δικιά μου μένει 30km  μακριά! Τα σ/κ ξυπνάει 11:00 – 1200 !  εγώ πετάω σ/κ 8:00 – 10:00! Δεν ξέρει πότε, και τι παραγγέλνω!  Μου λέει μπράβο  όταν τις λέω ότι είμαι στην υπόγα και  μαστορεύω (και δεν είμαι έξω)! Με αγαπάει.. Και ας της έχω σπάσει το παρμπρίζ στο αυτοκίνητο  της όταν μια μέρα ήθελα να δοκιμάζω αν χτυπάει ο συναγερμός της. Είμαι τυχερος μου φαίνεται θα την παντρευτώ! Grin
    με τον πονο μας παιζεις? Tongue
    Καταγράφηκε

    <<Οποιος νομιζει οτι κρεμομαστε απο τα αρ**δια του, ας τα κοψει για να πεσουμε!!!>>
    orck
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.623


    game over :|


    « Απάντηση #34 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 12:40:24 »

    Μετα τον γαμο θα καταλαβεις ποιος ειναι το αφεντικο!
    Πιο πριν ολες γατουλες ειναι.
    Αντε με το καλο.  Cheesy (εδω ηθελα να βαλω μια κρεμαλα)
    Καταγράφηκε

    Παναγιωτης, Π.Φαληρο
    Οι αγγελιες μου
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #35 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 13:14:52 »

    Παραθέτω εδώ ένα φανταστικό αστείο περιστατικό με πιλότο ανεμοπτέρων και την γυναίκα του...... (Συγνώμη αλλά βαριέμαι να το μεταφράσω.)

    The glider pilot left home about 8:30 a.m. to do some work in his hanger at the airport with his friends.
     On the way out the door, his wife asked, "What time will you be home?" "Probably about 1:30, I'll have lunch at the airport."
     
    1:30 came & went, 3:00 passed, 6:15, still not home, finally at about 7:00 pm he rolls in the driveway, presents his wife with a pizza, and begins his apologetic story.
     
     "I finished cleaning the glider about 11:30, had lunch, and started home. Then alongside the road I saw this attractive girl with a flat tire on her car. I stopped to help, got the tire changed, and looked around for a place to wash my hands.

    She offered money, but I refused, so she suggested that I at least allow her to buy me a beer. She said there's a tavern just up the road, and they have a restroom, I could clean up a bit. I agreed to stop, we had a beer, then another beer, then a couple more. I realized that this girl was not only pretty, she was very friendly, and a good companion to spend time with.

    Before I knew it, we were in the motel next door having sex. And that is why I am so late getting home."
    His wife looked him right in the eye and said "Don't BS me; YOU WENT FLYING, DIDN'T YOU?"
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #36 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 14:09:01 »

    Βρήκα και ένα παλαιότερο ποστ μου που είναι επίκαιρο

    Ενας αερομοντελιστής αγόρασε ένα επτακύλινδρο κινητήρα από την έκθεση του Dortmund.

    Κάποια στιγμή στην Αθήνα, σε συζήτηση που κάναμε για αυτό τον κινητήρα, έτυχε να βρίσκεται μπροστά και η γυναίκα του, που εντελώς λογικά ρώτησε.

    -Πόσο κόστησε αυτό το πράγμα;

    Ο σύζυγος της απάντησε : 500 μάρκα (δεν είχαμε ακόμα μπει στα ευρώ)

    Και ένας φίλος μας, συμπλήρωσε : ο κάθε κύλινδρος ...

    Από τότε ο ιδιοκτήτης του κινητήρα τον μίσησε σφόδρα.

    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Spartan
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 423


    Τα όρια της γνώσης είναι τα όρια του κόσμου


    « Απάντηση #37 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 14:15:58 »

    Παραθέτω το μήνυμα του φίλου kolotoympas με κάποιες εντελώς καλοπροαίρετες επισυμάνσεις...

    Εγώ και αν είμαι τυχερός! = Αυτό είναι σχετικό...
    Δεν έχω παντρευτεί ακόμα! =  Γι' αυτό μάλλον είσαι τυχερός...
    Έχω υπόγειο για την πάρτη μου! = όταν παντρευτείς θα βάλεις συνέταιρο. Που θα πάνε τα χαλιά, τα χειμωνιάτικα κ.τ.λ.
    Η δικιά μου μένει 30km  μακριά! = μετά τον γάμο θα μένει 30cm μακριά...
    Τα σ/κ ξυπνάει 11:00 – 1200!. εγώ πετάω σ/κ 8:00 – 10:00! = μετά τον γάμο θα ξυπνάτε μαζί και ίσως αυτή πιο νωρίς για να σου φτιάχνει καφέ, τον οποίο πρέπει να πιείτε μαζί. Άρα ξέχνα την πρωινή πτήση...
    Δεν ξέρει πότε, και τι παραγγέλνω! = Όλα έχουν μια αρχή. Όταν πέσει μια φορά πάνω στον ταχυδρόμο ή σε κανενα δέμα ή ακόμα οταν δει αν λείπουν λεφτά από το παγκάρι τότε το ξανασυζητάμε...  
    Μου λέει μπράβο  όταν τις λέω ότι είμαι στην υπόγα και  μαστορεύω (και δεν είμαι έξω)! = Να δεις αν εξακολουθήσει να σου λέει μπράβο όταν την αφήνεις μόνη στο σπίτι και εσύ κατεβαίνεις στην υπόγα...
    Με αγαπάει... = Αυτό είναι ίσως το μοναδικό πράγμα για το οποίο μπορείς να αισθάνεσαι τυχερός και αξίζει να προχωρήσεις...
    Είμαι τυχερος μου φαίνεται θα την παντρευτώ! = Ξανασκέψου το αν θέλεις να εξακολουθείς να πετάς ως ελεύθερο πουλί  laugh  laugh  laugh
    Καταγράφηκε

    Αυτοί που ξεχνούν την ιστορία τους είναι καταδικασμένοι να την ξαναζήσουν - George Santayana (Life of Reason, 1905)
    ILIASDJ
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.363


    Η πρωτη μου αγαπη , και παντοτινη


    « Απάντηση #38 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 15:49:59 »

    Παραθέτω το μήνυμα του φίλου kolotoympas με κάποιες εντελώς καλοπροαίρετες επισυμάνσεις...

    Εγώ και αν είμαι τυχερός! = Αυτό είναι σχετικό...
    Δεν έχω παντρευτεί ακόμα! =  Γι' αυτό μάλλον είσαι τυχερός...
    Έχω υπόγειο για την πάρτη μου! = όταν παντρευτείς θα βάλεις συνέταιρο. Που θα πάνε τα χαλιά, τα χειμωνιάτικα κ.τ.λ.
    Η δικιά μου μένει 30km  μακριά! = μετά τον γάμο θα μένει 30cm μακριά...
    Τα σ/κ ξυπνάει 11:00 – 1200!. εγώ πετάω σ/κ 8:00 – 10:00! = μετά τον γάμο θα ξυπνάτε μαζί και ίσως αυτή πιο νωρίς για να σου φτιάχνει καφέ, τον οποίο πρέπει να πιείτε μαζί. Άρα ξέχνα την πρωινή πτήση...
    Δεν ξέρει πότε, και τι παραγγέλνω! = Όλα έχουν μια αρχή. Όταν πέσει μια φορά πάνω στον ταχυδρόμο ή σε κανενα δέμα ή ακόμα οταν δει αν λείπουν λεφτά από το παγκάρι τότε το ξανασυζητάμε...  
    Μου λέει μπράβο  όταν τις λέω ότι είμαι στην υπόγα και  μαστορεύω (και δεν είμαι έξω)! = Να δεις αν εξακολουθήσει να σου λέει μπράβο όταν την αφήνεις μόνη στο σπίτι και εσύ κατεβαίνεις στην υπόγα...
    Με αγαπάει... = Αυτό είναι ίσως το μοναδικό πράγμα για το οποίο μπορείς να αισθάνεσαι τυχερός και αξίζει να προχωρήσεις...
    Είμαι τυχερος μου φαίνεται θα την παντρευτώ! = Ξανασκέψου το αν θέλεις να εξακολουθείς να πετάς ως ελεύθερο πουλί  laugh  laugh  laugh



    Ενα μεγαλο  Μ Π Ρ Α Β Ο  στον Spartan . Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up
    Οπως ακριβως τα λεει , ετσι ακριβως ειναι . Thumbs up Thumbs up
    Χωρις καμμια αμφιβολια δινω 10 με τονο σε οσα γραφονται πιο πανω .  Thumbs up
    Αυτα προς το παρον , μην μας παρουν και χαμπαρι..........χαχαχα Grin Grin
    Καταγράφηκε

    ΝΕΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ  What's up    6977808242

    MINI TITAN E325 SE  - T REX 500 ESP
    OUTRAGE VELOCITY 50 - HIROBO SDX 50 NITRO
    T REX 700 NITRO  - AURORA AVANT Nitro - LOGO 600 3D
    kolotoympas
    Board moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.353



    WWW
    « Απάντηση #39 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 18:10:52 »

    Σωστός!, Σωστός! Thumbs up Thumbs up  Thumbs up Ωωε ρε τι με περιμένει…..  Grin Grin Grin
    Καταγράφηκε

    Ή Αστοχία Υλικού Ή Μ…κια Τεχνικού!
    kolotoympas Youtube
    kolotoympas Vimeo
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #40 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 19:13:28 »

    Σκεφθείτε τι θα γίνει αν οργανωθούν και ιδρύσουν "Πανελλήνια Ενωση Συζύγων Αερομοντελιστών".
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Geοrge
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.042



    « Απάντηση #41 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 20:37:31 »

    Και πόσες άλλες ακόμα θα ήθελαν να κάνουν σύλλογο ως "Διαζευγμένες Μοντελιστών"  
    Καταγράφηκε
    kolotoympas
    Board moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.353



    WWW
    « Απάντηση #42 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 20:49:42 »

    Σκεφθείτε τι θα γίνει αν οργανωθούν και ιδρύσουν "Πανελλήνια Ενωση Συζύγων Αερομοντελιστών".

    Θα σου πω εγώ λοιπόν
    1ον θα μας βάλουν τζιπάκι στον κωλο το οποίο θα είναι συνδεμένο με gps για να ξέρουν ανα πάσα στιγμή που είμαστε
    2ον η τηλ/ση θα είναι συνδεμένη (remote) με μια συσκευή την οποία θα έχουν αυτές στη κουζίνα τους. Όταν περάσει ο χρόνος κατά 10 λεπτά από αυτόν που είχαμε πει ότι θα γυρίζαμε σπίτι θα πατάνε ένα  πορτοκαλί κουμπί και θα μας κάνει μια απλή παρεμβολή . Αν εμείς δεν υπακούσουμε στο προειδοποιητικό χάσιμο και συνεχίζουμε να πετάμε αμέριμνοι σαν να μην καταλάβαμε τίποτα και καλά θα  μας κάνει άλλη μια πιο βαρβάτη! . Την τρίτη φορά θειε θα πατάει το κόκκινο κουμπί!  Η τηλ/ση θα κάνει ακαριαία  shut down! τέλος λέμε! Και εμείς θα γυρίζουμε σπίτι με τα σπληνάντερα.
    3ον θα εγκατασταθεί πρόγραμμα στο pc μας το οποίο θα καταγράφει τα πάντα!  Σε τι site μπαίνουμε, τι γράφουμε, πιστωτικές, χρεωστικές κάρτες σε απόλυτη διαφάνεια (τον πουλο!)
    4ον όταν μαστορεύουμε θα μας φέρνει την πεθερά για παρέα και θα  καθαρίσει και  λίγο…!
    5ον ……

    Πω πω εφιάλτης……
    Καταγράφηκε

    Ή Αστοχία Υλικού Ή Μ…κια Τεχνικού!
    kolotoympas Youtube
    kolotoympas Vimeo
    LampoLiS
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 557


    Το Σήμερα Είναι Το Αύριο Για το Οποίο Ανησυχούσα Χ


    « Απάντηση #43 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 21:37:57 »

    Σκεφθείτε τι θα γίνει αν οργανωθούν και ιδρύσουν "Πανελλήνια Ενωση Συζύγων Αερομοντελιστών".

    Θα σου πω εγώ λοιπόν
    1ον θα μας βάλουν τζιπάκι στον κωλο το οποίο θα είναι συνδεμένο με gps για να ξέρουν ανα πάσα στιγμή που είμαστε
    2ον η τηλ/ση θα είναι συνδεμένη (remote) με μια συσκευή την οποία θα έχουν αυτές στη κουζίνα τους. Όταν περάσει ο χρόνος κατά 10 λεπτά από αυτόν που είχαμε πει ότι θα γυρίζαμε σπίτι θα πατάνε ένα  πορτοκαλί κουμπί και θα μας κάνει μια απλή παρεμβολή . Αν εμείς δεν υπακούσουμε στο προειδοποιητικό χάσιμο και συνεχίζουμε να πετάμε αμέριμνοι σαν να μην καταλάβαμε τίποτα και καλά θα  μας κάνει άλλη μια πιο βαρβάτη! . Την τρίτη φορά θειε θα πατάει το κόκκινο κουμπί!  Η τηλ/ση θα κάνει ακαριαία  shut down! τέλος λέμε! Και εμείς θα γυρίζουμε σπίτι με τα σπληνάντερα.
    3ον θα εγκατασταθεί πρόγραμμα στο pc μας το οποίο θα καταγράφει τα πάντα!  Σε τι site μπαίνουμε, τι γράφουμε, πιστωτικές, χρεωστικές κάρτες σε απόλυτη διαφάνεια (τον πουλο!)
    4ον όταν μαστορεύουμε θα μας φέρνει την πεθερά για παρέα και θα  καθαρίσει και  λίγο…!
    5ον ……

    Πω πω εφιάλτης……

    από όλα όσα αναφέρεις αυτό που με τρόμαξε περισσότερο είναι το...TZIΠΑΚΙ  στον k@@o.... Undecided police
    μάλλον θα εννοείς τσιπάκι.. Grin
    « Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 5 Απρ 2011, 15:52:42 από LampoLiS » Καταγράφηκε

    Τrex 450 sport fbl,copter cx450 se v2,copterx 450 scale body ce-135,e-sport phoenix glider,blade mcpx                              Karistos Fly Team[/size
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #44 στις: Δευτέρα, 4 Απρ 2011, 22:23:03 »

    εχω βρει μια λυση για να μη της κακο-φαινετε  Στριφογύρισμα ματιών
    (αν και ποναει λιγο......στη τσεπη) Undecided
    οτι αγοραζω οσο κανει της δινω το αντιστοιχο ποσο για να παρει και αυτη οτι θελει
     τωρα τελευταια κοιταζε κατι 2,5 - 3μ α/π και απορουσα πως και ετσι
    πριν μια βδομαδα εσκασε το μυστικο
    θελει να αλλαξουμε σαλονι  Σφραγισμένα χείλη Undecided 
     (εχω και μια εκπτωση ομως στη τιμη του σαλονιου δε λαμβανεται υπ'οψην η τιμη κινητηρα-σερβο-κτλ  Στριφογύρισμα ματιών )
     
    Καταγράφηκε
    Σελίδες: 1 2 [3] 4 5     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR - γενικές συζητήσεις (Συντονιστής: ArgyrisGiannetakis)  |  Θέμα: Πρόταση για νέα ψηφοφορία ..
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.052 δευτερόλεπτα. 27 ερωτήματα.