Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.525 μηνύματα σε 12.389 θέματα από 6.239 Μέλη / Τελευταίο μέλος: Νικ.
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Κυριακή, 19 Μάι 2024, 19:07:07

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Κυριακή, 19 Μάι 2024, 19:07:07

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από ptsetsonis
    [Σήμερα στις 16:26]

    από Markhelis
    [Σήμερα στις 15:43]

    από ptsetsonis
    [Σήμερα στις 12:41]

    [Χθες στις 22:09]

    από chris 1975
    [Χθες στις 20:47]

    από dominicm
    [Παρασκευή, 17 Μάι 2024, 16:04:34]

    από geoli
    [Παρασκευή, 17 Μάι 2024, 15:43:43]

    από SV 1 BTA
    [Παρασκευή, 17 Μάι 2024, 14:48:30]

    από sakis art
    [Πέμπτη, 16 Μάι 2024, 11:35:02]

    από dominicm
    [Κυριακή, 12 Μάι 2024, 14:53:18]

    από Aris M.
    [Σάββατο, 11 Μάι 2024, 20:08:18]

    [Παρασκευή, 10 Μάι 2024, 23:15:04]

    από SV 1 BTA
    [Παρασκευή, 10 Μάι 2024, 17:13:22]

    από dominicm
    [Πέμπτη, 9 Μάι 2024, 15:30:01]

    από dominicm
    [Δευτέρα, 6 Μάι 2024, 01:30:30]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6239
    Τελευταίο: Νικ.
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304525
    Σύνολο θεμάτων: 12389
    Online σήμερα: 45
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 2
    Επισκέπτες: 21
    Συνολικά: 23
    Στυλ εμφάνισης

    Μην ανοίγετε εδώ θέματα που δεν έχουν καμμία σχέση με αερομοντελισμό. Το πιθανότερο είναι οτι θα διαγραφούν γιατί είναι εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR.

    Σελίδες: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Εκδήλωση Αερολέσχης Λάρισας  (Αναγνώστηκε 17739 φορές)
    Γιώργος Κανδυλάκης
    Administrator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.248



    « Απάντηση #165 στις: Δευτέρα, 5 Ιούλ 2021, 22:06:00 »

    Έχω να γραψω τουλαχιστον δύο χρόνια μέσα εδώ, ξέρεται γιατί επειδή σας βαρέθηκα.


    Σταματήστε να τσακώνεσται ..........απο εκεί που το φορουμ αυτό έμπαινες και το χαιρόσουν τώρα απλα δεν μπαίνεις γιατι σε χαλα.

    Σιγά μην περάσει απο τον αντμιν αλλά εάν περάσει να ξέρεται ότι οι μισοί είναι καμένοι με αυτά που λέτε ,αερομοντελιστές είστε παιδιά όχι ποδοσφαιριστές,

    Πράγματι, έχεις χαθεί...

    Μακάρι να μπορούσα να πω ότι σου δίνω άδικο για αυτά που γράφεις...
    Καταγράφηκε

    όσο ελαφρύτερα είναι, τόσο ψηλότερα πάνε

    μέτρα με μικρόμετρο, σημάδεψε με κιμωλία, κόψε με τσεκούρι...
    mastoras
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 926



    WWW
    « Απάντηση #166 στις: Δευτέρα, 5 Ιούλ 2021, 22:16:15 »


    Σε χωράφι μας έβαλαν και πετάξαμε!!!! Πως αυτοί δεν έχουν τέτοια ''προβλήματα'' με αδειοδοτήσεις κλπ που αναφέρονται εδώ??

    Μακάρι η ευχή σας  ''όλα πάνε κατ΄ευχήν'' να πιάσει τόπο.


    Στα χωράφια πετάς με μια εύκολη προσωρινή άδεια αθλητικού σκοπού απο την περιφέρεια.

    Στους οργανωμένους αθλητικούς χώρους που είναι τα μοντελοδρόμια μας και τα αεροδρόμια......σύμφωνα με της οδηγίες της ΓΓΑ και στο νέο νομοθετικό πλαίσιο "Ολα τακτοποιημένα και νοικοκυρεμένα" .......δεν πετάς σε αθλητικού τύπου διοργανώσεις. Αυτό ισχύει γενικά για όλα τα αθλήματα.

    Αυτό το νοικοκύρεμα είναι σωστό και κάποια στιγμή έπρεπε να γίνει.
     
    Υπήρχαν μερικοί καλικάντζαροι ακόμα και στον χώρο μας [Αεροπορία] που έστηναν ένα "αθλητικό" χώρο, έφτιαχναν και ένα μαϊμού σύλλογο με ιδρυτικά μέλη όλο το σοι, γράφονταν σαν αθλητικός σύλλογος σε μια Ομοσπονδία......και όλο το πράγμα το έκαναν επάγγελμα.

    Αλλοι πάλι σύλλογοι έστηναν αυθαίρετα όπου να είναι αθλητικούς χώρους, χωρίς καμία μελέτη, χωρίς προδιαγραφές χωρίς κανόνες για την ασφάλεια αθλητών, επισκεπτών. Με μια τυπική άδεια του δήμου, η ακόμα και ιδιοκτησία του συλλόγου.

    Ολα αυτά έχουν τώρα τελειώσει. Οπως τελείωσαν και οι εκλογικές διαδικασίες σε Ομοσπονδίες και συλλόγους, που γίνονταν στο σκότος χωρίς κανείς να μπορούσε να τους ελέγξει.

    Στην περίπτωσή μας ήρθε η ώρα [υπάρχει όμως σχετική περίοδο χάριτος] όπως έχει προαναφερθεί, που μας δίνει την δυνατότητα να οργανωθούμε. Με λίγα λόγια "τρεχάτε ποδαράκια μου να μην σα φτάσει ο κώλος"

    Η Ομοσπονδία καλείται τώρα να δώσει στους συλλόγους ένα έγγραφο που να πιστοποιεί ότι τα μοντελοδρόμια και γενικά τους χώρους πτήσεων, είναι ασφαλή για τις αθλητικές δραστηριότητες.
     Πως να το κάνει όμως αυτό αφού δεν φρόντισε να έχει στην κατοχή της έναν απλό Κανονισμό για τα Μοντελοδρόμια.

    Κανονισμό πτήσεων Αερομοντέλων έχουμε, αλλά εγκεκριμένο κανονισμό για των χώρων πτήσεων των Αερομοντέλων.....δεν έχουμε.

    Για αυτό και το "μακάρι να πάνε όλα κατ΄ευχήν"

    Αλλά με τα ευχολόγια δουλειά δεν γίνεται.
    Καταγράφηκε

    Οταν θέλεις να πας κάπου γρήγορα πήγαινε μόνος σου, όταν θέλεις να πας κάπου μακρυά πήγαινε με άλλους
    Γιώργος Κανδυλάκης
    Administrator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.248



    « Απάντηση #167 στις: Δευτέρα, 5 Ιούλ 2021, 22:26:24 »


    Επιπλήττεται τον κύριο Κανδυλάκη?? Γιατί (αυτός) ο κ. Κανδυλάκής στις 3 Ιουνίου με την απάντηση 105 επανέφερε πάλι το θέμα του ακυρωμένου αγώνα...φαίνεται όντως να υπάρχουν ''ζόρια'' στην  ''ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ'' Grin      
    Βέβαια είναι φως φανάρι για εμάς που γνωρίζουμε ότι το ''πακέτο'' των ερωτήσεων ταχυδρομήθηκε από την Αθήνα.

    @Bocian, κ. Μπαγλατζή,

    Πάλι το καταφέρατε. Πάλι πήρατε το μήνυμα μου και το παρουσιάζετε ως ξεκάρφωτο, αγνοώντας όλα τα προηγούμενα που αναφέρονταν στο πως ξεκίνησε αυτή η κόντρα και πως πήγαμε στα δικαστήρια... Δεν ήταν ξεκάρφωτο, ήταν η απάντηση γιατί αντέδρασε η Ομοσπονδία. Και όπως φάνηκε και από την εξιστόρηση και από το αποτέλεσμα, όχι επειδή έτσι της κατέβηκε.
    Καταγράφηκε

    όσο ελαφρύτερα είναι, τόσο ψηλότερα πάνε

    μέτρα με μικρόμετρο, σημάδεψε με κιμωλία, κόψε με τσεκούρι...
    Γιώργος Κανδυλάκης
    Administrator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.248



    « Απάντηση #168 στις: Δευτέρα, 5 Ιούλ 2021, 22:29:43 »

    Βέβαια είναι φως φανάρι για εμάς που γνωρίζουμε ότι το ''πακέτο'' των ερωτήσεων ταχυδρομήθηκε από την Αθήνα.

    Θα το γράψω όσο πιο ήπια μπορώ, αν και δεν μου είναι εύκολο.

    Το έχετε ξανακάνει στο παρελθόν, είναι η τελευταία φορά που το αφήνω έτσι.

    Έχετε κάθε δικαίωμα να διαφωνείτε με αυτά που γράφω. Μπορείτε να αντιπαραθέσετε επιχειρήματα, ή και όχι αν δεν θέλετε. Προφανώς έχουμε διαφορετική άποψη και αντίληψη...

    Αυτό που δεν έχετε κανένα δικαίωμα όμως είναι να με αμφισβητήσετε ως άτομο.

    Στο παρελθόν έχετε αμφισβητήσει τα κίνητρα μου, με έχετε κατηγορήσει ακόμα και για συνδιαλλαγή με την Ομοσπονδία για να υποστηρίζω τις θέσεις της, το επαναλαμβάνετε και τώρα.

    Σας είναι αδύνατο να κατανοήσετε ότι υπάρχουν άτομα με δική τους άποψη? Από ποιόν χρειάζομαι ερωτήσεις? Καθοδήγηση? Βοήθεια? Είμαι βαλτός? Αν ήμουν βαλτός πιστέψτε με, θα είχατε δει πολύ διαφορετική αντιμετώπιση.

    Δηλαδή όσοι δεν συμφωνούν μαζί σας είναι εγκάθετοι και όργανα? Αυτό λέτε όταν στριμώχνεστε στην ουσία? Γιατί επίσης δεν είναι η πρώτη φορά και για αυτό.

    Είδατε εμένα να αμφισβητώ τα δικά σας κίνητρα ή να σχολιάζω με ποιους μιλάτε, από ποιους παίρνετε οδηγίες ή κατευθύνσεις?

    Έχω γνώμη, έχω κάθε δικαίωμα και εγώ να την εκφράσω.

    Λοιπόν, απλά πράγματα για να τελειώνει αυτή η ιστορία.

    Αν τυχόν ξαναγράψετε ή έστω υπονοήσετε το παραμικρό σχετικά με το άτομό μου (όχι για το τι γράφω, αλλά το "γιατί"...) θα είναι και η τελευταία συνεισφορά σας στο forum. Απλά, δεν σας το επιτρέπω.

    Ναι, υπάρχει η ιδιαιτερότητα ότι είμαι administrator του forum, το οποίο δεν σας φοβίζει (και καλά κάνει), αλλά όχι και να μην σέβεστε το άτομό μου, άσχετα από την ιδιότητα. Το ίδιο θέμα το αντιμετωπίσατε και παλαιότερα, με ειρωνεία τότε. Νόμιζα ότι κάτι θα είχατε καταλάβει, αλλά μάλλον όχι.

    Σε αντίθεση με το προηγούμενο μήνυμα που σας απεύθυνα ερώτηση, εδώ δεν πρόκειται για ερώτηση, ούτε θέλω κάποια απάντηση.

    Απλά θέλω να το προσέξετε πάρα πολύ στη συνέχεια.

    gkan
    Καταγράφηκε

    όσο ελαφρύτερα είναι, τόσο ψηλότερα πάνε

    μέτρα με μικρόμετρο, σημάδεψε με κιμωλία, κόψε με τσεκούρι...
    @Nikos@
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 290



    « Απάντηση #169 στις: Δευτέρα, 5 Ιούλ 2021, 22:32:24 »

    Τον έχετε ζαλίσει τον πρόεδρο και εμάς μαζί 24 ώρες την μέρα είναι στο φόρουμ. ποτέ να προλάβει να βγάλει τους αγώνες.
     Grin Grin Grin
    Καταγράφηκε

    funtana x100, bossanova, spirit 3d, easy glider,prelude 2.50 m.
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #170 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 05:54:43 »

    καλημέρα σας,

    διαβάζω με ενδιαφέρον όλες τις απόψεις, και βγάζω τα συμπεράσματά μου.

    Τύφλα ν'άχει η συμφωνία των Πρεσπών, μπροστά στην διαφήμηση που κάνουν εδώ μερικοί φαφλατάδες, για την γειτονική χώρα
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #171 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 06:11:15 »


    Ολα αυτά έχουν τώρα τελειώσει. Οπως τελείωσαν και οι εκλογικές διαδικασίες σε Ομοσπονδίες και συλλόγους, που γίνονταν στο σκότος χωρίς κανείς να μπορούσε να τους ελέγξει.

    Καλημέρα Δημήτρη, κάτι πήγες να πεις, αλλά διάβασε και αυτά που γράφω εδώ.

    α) σίγουρα με την παρουσία δικηγόρου οι αρχαιρεσίες γίνονται με ξεκάθαρη διαδικασία.

    β} Ομως αυτό που είπες στο τέλος, ότι "κανείς δεν μπορεί να τους ελέγξει", είναι και η μεγάλη αλήθεια.
    Μπορούν να δηλώσουν ένα νέο συμβούλιο χωρίς να κάνουν εκλογές, χωρίς να κάνουν γενική συνέλευση, χωρίς την παρουσία δικηγόρου, και κανείς δεν μπορεί να κάνει τίποτα, εκτός από ένα μέλος (μέλη) του σωματείου που μόνο αυτό έχει έννομο συμφέρον για να προσφύγει προς ακύρωση του αποτελέσματος. Το αποτέλεσμα είναι ακυρώσιμο, αλλά μόνον αν υπάρξει προσφυγή (εντός 6 μηνών) και δικαστική απόφαση μπορεί να ακυρωθεί. Αν όλοι μέσα στο σωματείο συμφωνούν, μετά απο 6 μήνες όλα νομιμοποιούνται.

    Οχι ότι είναι σωστό να εκλέγεται Δ.Σ. παράτυπα. Αλλά μέχρι να βρεθεί ένας άλλος διορθωτικός μηχανισμός, θα το βλέπουμε και αυτό και θα το καταπίνουμε.

    Το βιώσαμε πρόσφατα.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #172 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 06:24:29 »

    Πως να το κάνει όμως αυτό αφού δεν φρόντισε να έχει στην κατοχή της έναν απλό Κανονισμό για τα Μοντελοδρόμια.

    Κανονισμό πτήσεων Αερομοντέλων έχουμε, αλλά εγκεκριμένο κανονισμό για των χώρων πτήσεων των Αερομοντέλων.....δεν έχουμε.

    Ναι, δεν έχουμε επίσημο, θα σου πρότεινα να διαβάσεις τον κανονισμό μοντελοδρόμιου που έχω ως παράδειγμα στο βιβλίο μου, από το 2004, να τον επεξεργαστείς και εσύ και οσοι άλλοι θέλουν με τροποποιήσεις και προσθαφαιρέσεις, και να τον προτείνει το σωματείο σου στην Ομοσπονδία.

    Ο κανονισμός δεν θα εμφανιστεί με ευχολόγια.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    mastoras
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 926



    WWW
    « Απάντηση #173 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 10:13:28 »

    κ Γιάννη τον κανονισμό που γράψατε τον γνωρίζουμε όλοι αφού τον ήδη τον χρησιμοποιούμε . Σε κάποια μοντελοδρόμια βλέπουμε το σκαρίφημα σε ταμπέλα.

    Έχουμε χρόνο για τον φέρουμε στα μέτρα μας και να βολεύει τους υπάρχοντες χώρους πτήσεων....εάν θεωρήσουμε ότι η περίοδος χάριτος που έχετε αναφέρει ισχύει.

    Αυτό που μας καίει τούτη την στιγμή όμως είναι οι εξαγγελίες του Προέδρου της επιτροπής αερομοντελισμού, που έχει αναφέρει ότι ο νέος νόμος ισχύει από τώρα.
    Και αδειοδοτημένο πεδίο  πτήσεων έχουν μόνο οι Σέρρες.

    Και σας ρωτώ γιατί απάντηση δεν πρόκειται να πάρουμε μέχρι να βγει το πρόγραμμα των αγώνων.

    Υπάρχει όντως από την Ομοσπονδία η περίοδος χάριτος, η αποφάσισαν από φέτος να φέρουν σε ισχύ τον νόμο.....δηλαδή ότι αγώνες και λοιπές εκδηλώσεις θα γίνονται μόνο σε αδειοδοτημένους χώρους πτήσεων ?
    Καταγράφηκε

    Οταν θέλεις να πας κάπου γρήγορα πήγαινε μόνος σου, όταν θέλεις να πας κάπου μακρυά πήγαινε με άλλους
    mastoras
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 926



    WWW
    « Απάντηση #174 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 12:34:35 »

    Για του φίλους Αερομοντελιστές που διαμαρτύρονται για το θέμα που έχει αναπτυχθεί εδώ στο aeromodelling.gr, με καταγραφή γεγονότων, συζητήσεις, και αντιπαραθέσεις, θα πρέπει να γνωρίζουν ότι σε αυτό το φόρουμ υπάρχει απο την ίδρυση του ακόμα ενότητες που αφορούν τον Αθλητικό Αερομοντελισμό, τους  συλλόγους, αγώνες, και αθλητικές δραστηριότητες.

    Έχουμε κάθε δικαίωμα, όπως και οι ίδιοι να χρησιμοποιούμε την κάθε ενότητα του φόρουμ για να εκφέρουμε τις απόψεις μας για θέματα που μας απασχολούν.

    Και αυτή την στιγμή μας απασχολεί το μέλλον του αθλητικού αερομοντελισμού που δυστυχώς δεν βρίσκεται σε καλή κατάσταση.

    Και όπως πολύ σωστά έχει αναφέρει ο γενικός συντονιστής του aeromodelling.gr "υπάρχει πρόβλημα και δεν μπορούμε να αφήσουμε μια κατάσταση να σέρνεται"

    Για όποιον θέλει να ενημερωθεί περισσότερο και δεν μπορεί να βγάλει άκρη με τις ανταλλαγές μηνυμάτων εδώ στο φόρουμ μπορεί κάλλιστα να επισκεφθεί την ιστοσελίδα της ΕΛΑΟ όπου εκεί θα βρει μέρος του ιστορικού που μας έχει οδηγήσει σε αυτήν την περιπέτεια.
    Ξεκινήστε την ανάγνωση με το πρώτο έγγραφο.

    https://elao.gr/web/apopseis_somateion_2021.htm
    Καταγράφηκε

    Οταν θέλεις να πας κάπου γρήγορα πήγαινε μόνος σου, όταν θέλεις να πας κάπου μακρυά πήγαινε με άλλους
    @Nikos@
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 290



    « Απάντηση #175 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 14:24:37 »

    Μην μας μαλώνετε που διαμαρτυρόμαστε ξέρουμε πολύ καλά τι επιτρέπετε και τι όχι στο φόρουμ εσείς δεν ξέρετε και το χρησιμοποιείται όπου σας βολέυει......
    ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΑΙ συζητήσεις, ανταλλαγή απόψεων, κτλ. μόνο αυτό δεν κάνετε απλά παίζεται με τις λέξεις και κατηγορείται.
    Δεν ξέρω αν σας απασχολεί το μέλλον του αθλητικού αερομοντελισμού η θέλετε να ικανοποιήσετε το ΕΓΩ σας, εσείς τα κάνετε όλα σωστά και όλοι οι άλλοι λάθος.
    Έχετε δικαιώματα όπως είπατε εσείς στο φόρουμ αλλά ξεχνάτε τις υποχρεώσεις που έχετε...........
    Καταγράφηκε

    funtana x100, bossanova, spirit 3d, easy glider,prelude 2.50 m.
    Hobbitakos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810



    « Απάντηση #176 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 14:44:42 »

    Για του φίλους Αερομοντελιστές που διαμαρτύρονται για το θέμα που έχει αναπτυχθεί εδώ στο aeromodelling.gr, με καταγραφή γεγονότων, συζητήσεις, και αντιπαραθέσεις, θα πρέπει να γνωρίζουν ότι σε αυτό το φόρουμ υπάρχει απο την ίδρυση του ακόμα ενότητες που αφορούν τον Αθλητικό Αερομοντελισμό, τους  συλλόγους, αγώνες, και αθλητικές δραστηριότητες.

    Έχουμε κάθε δικαίωμα, όπως και οι ίδιοι να χρησιμοποιούμε την κάθε ενότητα του φόρουμ για να εκφέρουμε τις απόψεις μας για θέματα που μας απασχολούν.

    Και αυτή την στιγμή μας απασχολεί το μέλλον του αθλητικού αερομοντελισμού που δυστυχώς δεν βρίσκεται σε καλή κατάσταση.

    Και όπως πολύ σωστά έχει αναφέρει ο γενικός συντονιστής του aeromodelling.gr "υπάρχει πρόβλημα και δεν μπορούμε να αφήσουμε μια κατάσταση να σέρνεται"

    Για όποιον θέλει να ενημερωθεί περισσότερο και δεν μπορεί να βγάλει άκρη με τις ανταλλαγές μηνυμάτων εδώ στο φόρουμ μπορεί κάλλιστα να επισκεφθεί την ιστοσελίδα της ΕΛΑΟ όπου εκεί θα βρει μέρος του ιστορικού που μας έχει οδηγήσει σε αυτήν την περιπέτεια.
    Ξεκινήστε την ανάγνωση με το πρώτο έγγραφο.

    https://elao.gr/web/apopseis_somateion_2021.htm

    Μαλλον δεν εχετε καταλαβει οχι εσεις αλλα οι υπολοιποι οτι εχουμε κουραστει να σας βλεπουμε να τσακωνεσται και δεν αναφερομαι επι προσωπικου μονο.
    Καταγράφηκε
    MOGOLOS
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 640



    « Απάντηση #177 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 16:10:20 »

    Γιατί ρε, πλάκα δεν έχει? Έχω πάρει και πατατάκια
    Καταγράφηκε

    Γιατί εαν δεν εχει πολυβόλα δεν πετάει
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #178 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 18:25:15 »

    Γιατί ρε, πλάκα δεν έχει? Έχω πάρει και πατατάκια


    Ποιά μπύρα σου αρέσει περιμένουμε να ακούσουμε
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    cosmic
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 243



    WWW
    « Απάντηση #179 στις: Τρίτη, 6 Ιούλ 2021, 21:21:40 »

    Γιατί ρε, πλάκα δεν έχει? Έχω πάρει και πατατάκια


    Ποιά μπύρα σου αρέσει περιμένουμε να ακούσουμε

    παντού υπάρχει ενας μύθος  Grin
    Καταγράφηκε

    Dinosaurs went extinct...Better stay in your extinction!
    Σελίδες: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR - γενικές συζητήσεις (Συντονιστής: ArgyrisGiannetakis)  |  Θέμα: Εκδήλωση Αερολέσχης Λάρισας
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.036 δευτερόλεπτα. 27 ερωτήματα.