Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.425 μηνύματα σε 12.383 θέματα από 6.241 Μέλη / Τελευταίο μέλος: Dudleynes
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 3 Μάι 2024, 09:35:25

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 3 Μάι 2024, 09:35:25

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 02:51]

    από Yiannis_S
    [Χθες στις 13:05]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 1 Μάι 2024, 09:15:28]

    από geoli
    [Δευτέρα, 29 Απρ 2024, 20:29:39]

    από jnkmilos
    [Δευτέρα, 29 Απρ 2024, 00:26:02]

    [Παρασκευή, 26 Απρ 2024, 12:30:31]

    [Τετάρτη, 24 Απρ 2024, 19:34:42]

    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 23:33:41]

    από ysmario
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 18:49:06]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:17:30]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:16:39]

    από Yiannis_S
    [Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 00:29:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6241
    Τελευταίο: Dudleynes
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304425
    Σύνολο θεμάτων: 12383
    Online σήμερα: 109
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 3
    Επισκέπτες: 76
    Συνολικά: 79
    Στυλ εμφάνισης

    Υπενθύμιση προς τους φίλους αερομοντελιστές που γράφουν σε θέματα για δραστηριότητες σε μοντελοδρόμια. Μην κάνετε προσωπικούς διαλόγους, είναι κουραστικοί για όσους θέλουν να δουν την αερομοντελιστική κίνηση και τις δραστηριότητες που υπάρχουν.
    Σελίδες: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 24     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: ΑΛΑΝΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  (Αναγνώστηκε 84721 φορές)
    ilias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4.861



    « Απάντηση #165 στις: Σάββατο, 19 Δεκ 2009, 22:06:28 »

    υπηρχε καποιο νεοτερο σημερα??
    Καταγράφηκε

    Velox 26cc
    Last down xxxl
    PrecisionAerobatics Addiction
    Polaris seaplane
    Bard glider
    TopModel CZ Stinger
    Pilot Q.B. 10L
    Tarot 450PRO V2 Flybarless
    ...κατι πτέρυγες και πολύ σαβούρα
    manosm1
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 640



    « Απάντηση #166 στις: Τρίτη, 22 Δεκ 2009, 17:50:08 »

    Παιδιά καλησπέρα για αρχή, και καλή ανάρρωση στο παιδί που "τσακίστηκε" με την μηχανή.
    Αν και κάπως αρχάριος με τον αερομοντελισμό, επιτρέψτε μου τις δικές μου παρατηρήσεις:
    Ότι συνέβει στο παιδί που κτύπησε με την μοτοσυκλέτα θα μπορούσε να συμβεί και σε μας.
    Και εμείς κινδυνεύουμε ακόμη περισσότερο. Έχω παρατηρήσει ότι όταν πετάμε δεν τηρούμε καμμία προφύλαξη. Πετά ένας αεροπλάνο, σηκώνει και άλλος άλλο και άλλος τρίτο κ.ο.κ. Έχω μετρήσει στον αέρα να πετάνε ένα πρωί και δέκα αεροπλάνα ταυτόχρονα, χωριστά και τα ελικόπτερα (π.χ. Σ.Ε.Φ.).
    Μία παρατήρηση λοιπόν: Μας έχουν που μας έχουν στην μπούκα και γυρεύουν αφορμή, και οι χώροι εδώ στην Αθήνα είναι πολύ λίγοι, ας μην δίνουμε εμείς δικαιώματα. Θα συμβεί κανένα χοντρό ατύχημα (που έχουν ήδη συμβεί πολλά αλλά όχι θανατηφόρα, έξω από μας... ) και τότε πλέον θα πετάμε με άδεια πιλότου ή στις ταράτσες μας, ή θα φεύγουμε ταξίδι στην επαρχία. Δεν θα ήταν φρόνιμο όταν πετάει κάποιος οι άλλοι να περιμένουν να κατεβεί και μετά ο επόμενος; Και όμως δεν το έχω δει πουθενά να γίνεται αυτό. Πετά ένας, βουρ και όλοι μαζί. Αλλά αυτό δεν είναι πτήση, είναι ψυχοβγάλσιμο με το κεφάλι στην φωτιά. Ας αναλογιστούμε λοιπόν αυτά τα ολίγα και μετά να βρίζουμε τον νεαρό που "τσακίστηκε".

    Με τιμή, καλές πτήσεις και καλές γιορτές.  Wink
     
    Καταγράφηκε

    «Οι σοφοί άνθρωποι μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν.
    Οι ανόητοι άνθρωποι μιλούν επειδή πρέπει να πουν κάτι» .

    Πλάτωνας
    asteras
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 127


    « Απάντηση #167 στις: Τρίτη, 22 Δεκ 2009, 18:02:21 »

    Mπορείτε να πετάτε εξω απο την πύλη την αυτοσχέδια που εφτιαξαν και 50μ πριν φτάσουμε σε αυτήν στρίβουμε δεξιά και περνάμε πάνω απο τις γραμμές του τραίνου και δεξιά περνούμε μπροστά απο το φυλάκιο και 50 μέτρα παρακάτω παρκάρουμε αριστερά του δρόμου που εχει μήκος περίπου 180 μέτρα και τον χρησιμοποιούμε για διάδρομο.Ο χώρος είναι εκτός του πορτοκαλί κτηρίου και τον δοκίμασα την Κυριακή με την βροχή.Δέν υπήρξε πρόβλημα παρόλο που είχε γύρω στα 6 μποφόρ ανεμο.Πάντα με προσοχή να μην απομακρυνόμαστε προς τον δρόμο,και αυτό μέχρι να βρούμε κάποια λύση.Αυτή την προσωρινή λύση την έδωσε ο υπεύθυνος του έργου στον Νίκο Βραχιολίδη.
    Καταγράφηκε
    asteras
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 127


    « Απάντηση #168 στις: Τρίτη, 22 Δεκ 2009, 18:20:36 »

    Σε επικοινωνία που ειχα με τον Νίκο Βραχιολίδη μου ανακοίνωσε τα εξής και μου είπε να γράψω για το ζήτημα που προέκειψε στον Ασπρόπυργο.
    Απο προχθές εχει μπεί μπάρα στην είσοδο απο το πορτοκαλί κτήριο και απαγορεύεται η είσοδος στον χώρο εξαιτίας ενός ζήτησε να του στείλει με φαξ το αίτημά του και τις λύσεις πάνω στο θέμα αυτό ετσι ώστε να το συζητήσει και αυτός με το νομικό τμήμα της εταιρίας του για να μας επιτρέπεται η είσοδος στον χώρο.Είπαν και πολλά αλλα και όποιος εχει απορίες ας τηλεφωνήσει στον Νίκο Βραχιολίδη στο 6932215706 να του τις λύσει.Αυτό το Σαββατοκύριακο καλό είναι να μην παμε εκει για πτήση για να μην δημιουργήσουμε και αλλα προβλήματα.Πάμε Ανάβυσσο.
     Υ.ΓΕιπαν και για εξάμηνες συμβάσεις κλπ κλπ.
    Θα σας παρακαλούσα πολύ να ενημερώσουμε και όσους δεν έχουν iinternet.Ευχαριστώ.

    ε τωρα συγνωμη αλλα αν σου σβησουν αυτο το μηνυμα θα εχουν και δικιο οι ανθρωποι..
    Πως εκφραζεσαι για καποιον που ουτε καν ξερει αν θα ιεναι στην ζωη για πολυ ακομα μετα απο ενα τετοιο ατυχημα...
    Οσο ανουσια και ηλιθιο σου φενεται εσενα αυτο που εκανε εκεινος αλλο τοσο του φενεται οταν καθονται 10 βλακες και πετανε 10 ελικοπτερα η αεροπλανα σε μια αλανα...Ετσι μπορει και ενα ελικοπτερο ειτε αεροπλανο να τραυματισει θανασιμα εναν μοντελιστη ειτε θεατη... Πιστευω δεν ειναι οτι καλυτερο να γυρισει ο μηχανοβιος και να βριζει τον μοντελιστη που εινια στην εντατικη επειδη ο χωρος κλειδωσε και δν θα μπορεσει να τρεξει...

    Αντε μερες που ειναι....
    Ευχομαι ολοψυχα το παιδι να γινει καλα το συντομοτερο......
    <<ηλιθίου>>ανδρός ο οποίος ετρεξε με την μοτοσυκλέτα του στην ευθεία και γρεμοτσακίστηκε ο βλάκας,εσπασε ολα τα κόκκαλα του και το κοντέρ σταμάτησε στα 192 χλμ.Ο ΒΛΑΚΑΣ!!!Εκεί βρήκε να πέσει και να δημιουργήσει και σε εμας πρόβλημα.Σε επικοινωνία που είχε ο Νίκος με τον υπεύθυνο του έργου του ανέφερε το γεγονός και τα μπλεξίματα που είχαν οι υπεύθυνοι με την αστυνομία που τους καθιστούσε υπευθυνους που δεν φύλαγαν τον χώρο και ετσι κλείδωσε η <<αλάνα>>για τις γιορτές οπως του είπε χαρακτηριστικά ο υπεύθυνος.Ο Νίκος του πρότεινε να του βγάλουν αντικλείδι να υπογράψουν υπεύθυνες δηλώσεις ολοι όσοι θέλουν να είναι κάτοχοι του κλειδιού και πολλά αλλα οπως και να ασφαλιστούμε σε ασφαλιστική εταιρία΄που θα καλύπτει τις ζημιές και τα ατυχήματα που μπορούν να προκαλέσουν τα αερομοντέλα.Ο υπεύθυνος αμέσως αλλαξε και
    Τα προηγούμενα ειναι του mastora.
    Οι ενέργειες  του καθενός τον χαρακτηρίζουν .Πώς θα χαρακτήριζες αυτή την ενέργεια εάν σε ρώταγε το παιδι σου.Τι θα του έλεγες ωστε να το αποτρέψεις απο τα ίδια.Κρίμα το καημένο το παιδί ευτυχώς που έπεσε γιατί μπορεί να τον χτύπαγε κανένα αερομοντέλο στο κεφάλι και να τον σκότωνε.Αλλά στην Ελλάδα ζούμε καιι αν έγραφα υπέρ του μηχανόβιου οι ίδιοι εσείς θα γράφατε πάλι εναντίον μου μόνο και μόνο για να πάτε κόντρα στο ρεύμα που θέλει τον χώρο και προφανώς εσείς που γράφετε αυτά δεν ενδιαφέρεστε γι'αυτόν ή δεν ξέρω τι άλλο θέλετε να πετύχετε.
    Καταγράφηκε
    ilias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4.861



    « Απάντηση #169 στις: Τρίτη, 22 Δεκ 2009, 19:28:54 »

    Παιδιά καλησπέρα για αρχή, και καλή ανάρρωση στο παιδί που "τσακίστηκε" με την μηχανή.
    Αν και κάπως αρχάριος με τον αερομοντελισμό, επιτρέψτε μου τις δικές μου παρατηρήσεις:
    Ότι συνέβει στο παιδί που κτύπησε με την μοτοσυκλέτα θα μπορούσε να συμβεί και σε μας.
    Και εμείς κινδυνεύουμε ακόμη περισσότερο. Έχω παρατηρήσει ότι όταν πετάμε δεν τηρούμε καμμία προφύλαξη. Πετά ένας αεροπλάνο, σηκώνει και άλλος άλλο και άλλος τρίτο κ.ο.κ. Έχω μετρήσει στον αέρα να πετάνε ένα πρωί και δέκα αεροπλάνα ταυτόχρονα, χωριστά και τα ελικόπτερα (π.χ. Σ.Ε.Φ.).
    Μία παρατήρηση λοιπόν: Μας έχουν που μας έχουν στην μπούκα και γυρεύουν αφορμή, και οι χώροι εδώ στην Αθήνα είναι πολύ λίγοι, ας μην δίνουμε εμείς δικαιώματα. Θα συμβεί κανένα χοντρό ατύχημα (που έχουν ήδη συμβεί πολλά αλλά όχι θανατηφόρα, έξω από μας... ) και τότε πλέον θα πετάμε με άδεια πιλότου ή στις ταράτσες μας, ή θα φεύγουμε ταξίδι στην επαρχία. Δεν θα ήταν φρόνιμο όταν πετάει κάποιος οι άλλοι να περιμένουν να κατεβεί και μετά ο επόμενος; Και όμως δεν το έχω δει πουθενά να γίνεται αυτό. Πετά ένας, βουρ και όλοι μαζί. Αλλά αυτό δεν είναι πτήση, είναι ψυχοβγάλσιμο με το κεφάλι στην φωτιά. Ας αναλογιστούμε λοιπόν αυτά τα ολίγα και μετά να βρίζουμε τον νεαρό που "τσακίστηκε".

    Με τιμή, καλές πτήσεις και καλές γιορτές.  Wink
     


    +++++++10000 Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Velox 26cc
    Last down xxxl
    PrecisionAerobatics Addiction
    Polaris seaplane
    Bard glider
    TopModel CZ Stinger
    Pilot Q.B. 10L
    Tarot 450PRO V2 Flybarless
    ...κατι πτέρυγες και πολύ σαβούρα
    ilias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 4.861



    « Απάντηση #170 στις: Τρίτη, 22 Δεκ 2009, 19:32:02 »

    asteras δεν καταλαβα το τελευταιο μηνυμα σου αφου προκειται για πολλα μηνυματα σε ενα
    Καταγράφηκε

    Velox 26cc
    Last down xxxl
    PrecisionAerobatics Addiction
    Polaris seaplane
    Bard glider
    TopModel CZ Stinger
    Pilot Q.B. 10L
    Tarot 450PRO V2 Flybarless
    ...κατι πτέρυγες και πολύ σαβούρα
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #171 στις: Τρίτη, 22 Δεκ 2009, 21:24:11 »

    Σε επικοινωνία που ειχα με τον Νίκο Βραχιολίδη μου ανακοίνωσε τα εξής και μου είπε να γράψω για το ζήτημα που προέκειψε στον Ασπρόπυργο.
    Απο προχθές εχει μπεί μπάρα στην είσοδο απο το πορτοκαλί κτήριο και απαγορεύεται η είσοδος στον χώρο εξαιτίας ενός ζήτησε να του στείλει με φαξ το αίτημά του και τις λύσεις πάνω στο θέμα αυτό ετσι ώστε να το συζητήσει και αυτός με το νομικό τμήμα της εταιρίας του για να μας επιτρέπεται η είσοδος στον χώρο.Είπαν και πολλά αλλα και όποιος εχει απορίες ας τηλεφωνήσει στον Νίκο Βραχιολίδη στο 6932215706 να του τις λύσει.Αυτό το Σαββατοκύριακο καλό είναι να μην παμε εκει για πτήση για να μην δημιουργήσουμε και αλλα προβλήματα.Πάμε Ανάβυσσο.
     Υ.ΓΕιπαν και για εξάμηνες συμβάσεις κλπ κλπ.
    Θα σας παρακαλούσα πολύ να ενημερώσουμε και όσους δεν έχουν iinternet.Ευχαριστώ.

    ε τωρα συγνωμη αλλα αν σου σβησουν αυτο το μηνυμα θα εχουν και δικιο οι ανθρωποι..
    Πως εκφραζεσαι για καποιον που ουτε καν ξερει αν θα ιεναι στην ζωη για πολυ ακομα μετα απο ενα τετοιο ατυχημα...
    Οσο ανουσια και ηλιθιο σου φενεται εσενα αυτο που εκανε εκεινος αλλο τοσο του φενεται οταν καθονται 10 βλακες και πετανε 10 ελικοπτερα η αεροπλανα σε μια αλανα...Ετσι μπορει και ενα ελικοπτερο ειτε αεροπλανο να τραυματισει θανασιμα εναν μοντελιστη ειτε θεατη... Πιστευω δεν ειναι οτι καλυτερο να γυρισει ο μηχανοβιος και να βριζει τον μοντελιστη που εινια στην εντατικη επειδη ο χωρος κλειδωσε και δν θα μπορεσει να τρεξει...

    Αντε μερες που ειναι....
    Ευχομαι ολοψυχα το παιδι να γινει καλα το συντομοτερο......
    <<ηλιθίου>>ανδρός ο οποίος ετρεξε με την μοτοσυκλέτα του στην ευθεία και γρεμοτσακίστηκε ο βλάκας,εσπασε ολα τα κόκκαλα του και το κοντέρ σταμάτησε στα 192 χλμ.Ο ΒΛΑΚΑΣ!!!Εκεί βρήκε να πέσει και να δημιουργήσει και σε εμας πρόβλημα.Σε επικοινωνία που είχε ο Νίκος με τον υπεύθυνο του έργου του ανέφερε το γεγονός και τα μπλεξίματα που είχαν οι υπεύθυνοι με την αστυνομία που τους καθιστούσε υπευθυνους που δεν φύλαγαν τον χώρο και ετσι κλείδωσε η <<αλάνα>>για τις γιορτές οπως του είπε χαρακτηριστικά ο υπεύθυνος.Ο Νίκος του πρότεινε να του βγάλουν αντικλείδι να υπογράψουν υπεύθυνες δηλώσεις ολοι όσοι θέλουν να είναι κάτοχοι του κλειδιού και πολλά αλλα οπως και να ασφαλιστούμε σε ασφαλιστική εταιρία΄που θα καλύπτει τις ζημιές και τα ατυχήματα που μπορούν να προκαλέσουν τα αερομοντέλα.Ο υπεύθυνος αμέσως αλλαξε και
    Τα προηγούμενα ειναι του mastora.
    Οι ενέργειες  του καθενός τον χαρακτηρίζουν .Πώς θα χαρακτήριζες αυτή την ενέργεια εάν σε ρώταγε το παιδι σου.Τι θα του έλεγες ωστε να το αποτρέψεις απο τα ίδια.Κρίμα το καημένο το παιδί ευτυχώς που έπεσε γιατί μπορεί να τον χτύπαγε κανένα αερομοντέλο στο κεφάλι και να τον σκότωνε.Αλλά στην Ελλάδα ζούμε καιι αν έγραφα υπέρ του μηχανόβιου οι ίδιοι εσείς θα γράφατε πάλι εναντίον μου μόνο και μόνο για να πάτε κόντρα στο ρεύμα που θέλει τον χώρο και προφανώς εσείς που γράφετε αυτά δεν ενδιαφέρεστε γι'αυτόν ή δεν ξέρω τι άλλο θέλετε να πετύχετε.

    Οχι αυτα που ειπες οτι ειναι ηλιθιος κτλ κτλ και να του εδινες να καταλαβει οτι ολα αυτα τα λες επειδη εσυ εγς και οι υπολοιποι ισως μας αποκλισουν επειδη αυτος εκανε ενα λαθος...
    Απλα μπορεις πολυ απλα να εξηγησεις...
    Τωρα μην κανουμε τετοιες υπεκφυγες μπορεις να καταλαβεις το λαθος σου και να το κοψεις εδω...
    Μιλησες σκληρα για καποιον ο οποιος παλευει στην εντατικη...!

    Ξανα και παλι περαστικα του...!

    Υ.Γ αν θες να κανεις αναφορα σε μηνυματα προηγουμενα να κανεις ΠΑΡΑΘΕΣΗ..
    Καταγράφηκε
    asteras
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 127


    « Απάντηση #172 στις: Τετάρτη, 23 Δεκ 2009, 18:34:21 »

    Καθόλου δεν υπεκφεύγω.Το ότι ειναι στην εντατική δεν σημαίνει οτι έπαψε να είναι ηλίθιος.Η ηλιθιότητα του τον εστειλε εκεί.
    Καταγράφηκε
    Ταρτης
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 285



    « Απάντηση #173 στις: Τετάρτη, 23 Δεκ 2009, 19:14:16 »

    Φιλε asteras,αν το παιδι ηταν συγγενης σου,θα μιλαγες με αυτον τον τροπο;
    Καταγράφηκε

    Ολοι για εναν και ενας για ολους!
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #174 στις: Τετάρτη, 23 Δεκ 2009, 20:30:38 »

    Καθόλου δεν υπεκφεύγω.Το ότι ειναι στην εντατική δεν σημαίνει οτι έπαψε να είναι ηλίθιος.Η ηλιθιότητα του τον εστειλε εκεί.
    ολοι κανουμε αναλογα λαθη... ο αλλος πχ υπερκτιμησε τις δυνατοτητες στο 3d και εριξε το heli πανω του... πρεπει να του μιλας ετσι?
    ΟΧΙ γιατι απλαδεν το εκανε επιτηδες... απλα εκανε μια υπερεκτιμηση των δυνατοτητων του..!
    Καταγράφηκε
    Οrestis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 783


    Ορέστης Γιαννούκος


    « Απάντηση #175 στις: Τετάρτη, 23 Δεκ 2009, 21:36:01 »

    Δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα,δεν έχω πετάξει ποτέ στον Ασπρόπυργο και δεν γνωρίζω την κατάσταση εκεί ούτε το καθεστώς που επικρατεί.
    Δε θα σχολιάσω ούτε το γεγονός με την μηχανή.

    Θέλω μόνο να θέσω δημόσια την απορία μου για το αν ο asteras και ο κ Βραχιολίδης είναι δύο διαφορετικά πρόσωπα.Προσωπικά βλέπω πολλά κοινά άσχετα αν παρουσιάζονται δύο διαφορετικοί αριθμοί κινητών τηλεφώνων.

    Αν και ''κααααποτε'' είχα προσθέσει κ εγώ ένα από εκείνα τα περιβόητα 50ευρα για το Ελληνικό στην συλλογή του,δεν έχω ούτε εμπλακεί σε κάποια κουβέντα για εκείνον ούτε μπορώ να πω πως ξέρω τα πάντα γύρω από την υπόθεση και το πρόσωπο του.
    Αν έχετε δει τον ''asteras'' στην αλάνα, και κάνω τόσο λάθος ζητάω εκ των προτέρων συγνώμη δημόσια, και επώνυμα ,όπως ανέφερα και τα παραπάνω.

    Συν τις άλλοις εντύπωση μου κάνει ο τρόπος που κάποιος μπορεί να πουλήσει κανονικά σαν επαγγελματίας μέσα από τις αγγελίες και με το ίδιο θράσος που μιλάει κρυμμένος πίσω από ''λαμπρά'' ,nicknames.
    Προς τιμήν των διαχειριστών του φορουμ δεν έμειναν για πολύ οι αγγελίες ,για αυτό και πολλοί από εσάς δε θα ξέρουν για τι μιλάω.(Αφορά καύσιμα)

    Είναι καιρός που με τρώει αυτό το θέμα,και επειδή αισθάνομαι ότι υποβιβάζομαι διανοητικά με λόγια του στυλ ''εκ μέρους του Νίκου'', είπα να ρωτήσω τους φίλους εδώ αν κάνω λάθος ή όχι.

    Όποιος έχει το θάρρος ας με διαφωτίσει παρακαλώ.

    Συγχωρέστε με και πάλι.
    Καταγράφηκε

    Φτιάξ΄το μόνος σου! Wink
    Geοrge
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.042



    « Απάντηση #176 στις: Τετάρτη, 23 Δεκ 2009, 22:13:28 »

    Είναι καιρός που με τρώει αυτό το θέμα,και επειδή αισθάνομαι ότι υποβιβάζομαι διανοητικά με λόγια του στυλ ''εκ μέρους του Νίκου'', είπα να ρωτήσω τους φίλους εδώ αν κάνω λάθος ή όχι.
    Φίλε Ορέστη δεν είσαι ο μόνος με την απορία.
    Οφείλω όμως να ομολογήσω οτι η εξυπνάδα σου είναι δυσανάλογη με το νεαρό σε ηλικία σου.  Wink (όχι ότι πάνε πάντα μαζί.....)
    Όσο για να σε διαφωτίσει 100%  Undecided λίγα πράγματα ίσως...  μόνο μέσα από τους διαχειριστές ... Undecided και εκεί πάλι ρευστό....το θέμα...
    Καταγράφηκε
    Οrestis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 783


    Ορέστης Γιαννούκος


    « Απάντηση #177 στις: Τετάρτη, 23 Δεκ 2009, 22:30:51 »


    Πες το καλύτερα εγωισμό Γιώργο.

    Δεν μπορώ να ανεχθώ την κοροϊδία σε εμένα και στο σύνολο που ανήκω.

    Θα χαρώ πολύ να διαψευστώ σήμερα,γιατί αν τελικά αποδειχθεί ότι πρόκειται για το ίδιο άτομο, θα ντραπώ για τον εαυτό μου που μέσα απο την αμφιβολία που έχω,άφησα τόσο καιρό μηνύματα του μέλους αυτού ασχολίαστα.
    Καταγράφηκε

    Φτιάξ΄το μόνος σου! Wink
    TAKISC
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 26



    « Απάντηση #178 στις: Πέμπτη, 24 Δεκ 2009, 00:12:19 »

    ειναι και περιεργο (μηπως) οτι ο Νικος ενω βαζει τοσες αγγελιες δε τα εγραψε ο ιδιος και εβαλε <<αλλον>>?
    φιλε Ορεστη σκεψου και κατι αλλο δε συμφερει πολλους να μιλησουν για καποιο-α ατομο-α ... lalala  $$ Cheesy$$ Εκπληξη Cheesy$$ idiot2
    Καταγράφηκε
    manosm1
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 640



    « Απάντηση #179 στις: Κυριακή, 27 Δεκ 2009, 02:18:12 »

    Δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα,δεν έχω πετάξει ποτέ στον Ασπρόπυργο και δεν γνωρίζω την κατάσταση εκεί ούτε το καθεστώς που επικρατεί.
    Δε θα σχολιάσω ούτε το γεγονός με την μηχανή.

    Θέλω μόνο να θέσω δημόσια την απορία μου για το αν ο asteras και ο κ Βραχιολίδης είναι δύο διαφορετικά πρόσωπα.Προσωπικά βλέπω πολλά κοινά άσχετα αν παρουσιάζονται δύο διαφορετικοί αριθμοί κινητών τηλεφώνων.

    Αν και ''κααααποτε'' είχα προσθέσει κ εγώ ένα από εκείνα τα περιβόητα 50ευρα για το Ελληνικό στην συλλογή του,δεν έχω ούτε εμπλακεί σε κάποια κουβέντα για εκείνον ούτε μπορώ να πω πως ξέρω τα πάντα γύρω από την υπόθεση και το πρόσωπο του.
    Αν έχετε δει τον ''asteras'' στην αλάνα, και κάνω τόσο λάθος ζητάω εκ των προτέρων συγνώμη δημόσια, και επώνυμα ,όπως ανέφερα και τα παραπάνω.

    Συν τις άλλοις εντύπωση μου κάνει ο τρόπος που κάποιος μπορεί να πουλήσει κανονικά σαν επαγγελματίας μέσα από τις αγγελίες και με το ίδιο θράσος που μιλάει κρυμμένος πίσω από ''λαμπρά'' ,nicknames.
    Προς τιμήν των διαχειριστών του φορουμ δεν έμειναν για πολύ οι αγγελίες ,για αυτό και πολλοί από εσάς δε θα ξέρουν για τι μιλάω.(Αφορά καύσιμα)

    Είναι καιρός που με τρώει αυτό το θέμα,και επειδή αισθάνομαι ότι υποβιβάζομαι διανοητικά με λόγια του στυλ ''εκ μέρους του Νίκου'', είπα να ρωτήσω τους φίλους εδώ αν κάνω λάθος ή όχι.

    Όποιος έχει το θάρρος ας με διαφωτίσει παρακαλώ.

    Συγχωρέστε με και πάλι.

    TΕΛΙΚΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ 50 EURO ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κ.Λ.Π. , ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΔΩ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΠΑΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΗΣ, ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,  (ΚΑΤΙ ΒΡΩΜΑΕΙ ...) ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΕΓΑΛΗ! Θυμός
    Καταγράφηκε

    «Οι σοφοί άνθρωποι μιλούν επειδή έχουν κάτι να πουν.
    Οι ανόητοι άνθρωποι μιλούν επειδή πρέπει να πουν κάτι» .

    Πλάτωνας
    Σελίδες: 1 ... 9 10 11 [12] 13 14 15 ... 24     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Χώροι πτήσης - Μοντελοδρόμια (Συντονιστές: Serafim, Γιάννης Παξιμαδάκης, _ΤΑΣΟΣ_)  |  Θέμα: ΑΛΑΝΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.047 δευτερόλεπτα. 27 ερωτήματα.