Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.530 Posts in 12.389 Topics da 6.239 Utenti / Ultimo Utente: Νικ.
Benvenuto, Visitatore. Per favore, effettua il login o registrati.
Hai perso la tua email di attivazione?
Lunedì, 20 Mag 2024, 03:40:40

Login con username, password e lunghezza della sessione
Ricerca:     Ricerca Avanzata
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Benvenuto, Visitatore. Per favore, effettua il login o registrati.
Hai perso la tua email di attivazione?
Lunedì, 20 Mag 2024, 03:40:40

Login con username, password e lunghezza della sessione
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Utenti
    Utenti Totali: 6239
    Ultimo utente: Νικ.
    Statistiche
    Posts Totali: 304530
    Topics Totali: 12389
    Online Oggi: 27
    Presenze Massime Online: 959
    (Domenica, 18 Ott 2020, 16:30:52)
    Utenti Online
    Utenti: 0
    Visitatori: 20
    Totale: 20
    Selezione di tema

    Pagine: 1 2 3 4 [5] 6 7     Vai Giù
    Stampa
    Autore Topic: Το Aeromodelling GR σε παγκόσμιο ranking  (Letto 28737 volte)
    kmandila
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Posts: 171



    WWW
    « Risposta #60 il: Venerdì, 22 Feb 2008, 21:29:59 »

     Ποοολύ άνεση Γιατί το ρίξατε στον σκουπιδοντενεκέ θα σας απαντούσα άν πραγματικά ενδιαφερόσασταν.
    Loggato

    Κ.Μανδηλαράς  www.amach.gr   www.aeromodelismos.gr
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Risposta #61 il: Sabato, 23 Feb 2008, 16:58:02 »

    CheesyΕτοιμαζόμουν να απαντήσω σε απορία του jkon και ξαφνικά εξαφανίστηκε το μήνυμα. Cheesy

    Δίκιο έχεις Κώστα.  Το έσβησα για να μη στενοχωρηθείς.

     
    Loggato

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    kmandila
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Posts: 171



    WWW
    « Risposta #62 il: Sabato, 23 Feb 2008, 18:30:17 »

    Δεν θα ήταν η πρώτη φορά που θα γινόταν αυτό.Αλλά τέλος πάντων σε ευχαριστώ για την ευαισθησία σου αν και πιστεύω ότι αν ήταν αυτός ο λόγος και όχι ότι σε έβαλε ο Κωστόπουλος να το σβήσεις δεν θα το έγραφες καθόλου ΘΕΙΕ Γιάννη.Όπως και να έχει το θέμα σταματώ σεβόμενος τον εαυτό μου εσένα και τον ιδιοκτήτη του φόρουμ.Όλα τα υπόλοιπα απο όλες τις μεριές τα θεωρώ παιδιαρίσματα και επειδή πλέον δεν είμαστε παιδιά καλύτερα να τα σταματήσουμε.
    Loggato

    Κ.Μανδηλαράς  www.amach.gr   www.aeromodelismos.gr
    Billias
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Posts: 115



    WWW
    « Risposta #63 il: Sabato, 23 Feb 2008, 19:23:22 »

    CheesyΕτοιμαζόμουν να απαντήσω σε απορία του jkon και ξαφνικά εξαφανίστηκε το μήνυμα. Cheesy

    Δίκιο έχεις Κώστα.  Το έσβησα για να μη στενοχωρηθείς.

     

    Κύριε Κωνσταντακάτε,

    Η προσωπική μου γνώμη είναι πως περισσότερο στεναχωριέται αυτός που κόπτεται και ενοχλείται από τον εκσυχρονισμό του γείτονα, παρά ο ίδιος ο γείτονας
    που δεν ενδιαφέρεται για τα ανούσια στατιστικά, που αφορούν ποσότητα, και όχι ποιότητα!
    Αυτή είναι η προσωπική άποψή μου. Και θα ήταν καλύτερο να ανεβάζουμε τον πήχη του υγιούς συναγωνισμού, όχι με το αγγλικανικό υποτιθέμενο χιούμορ!
    Στο κάτω κάτω! δεν φταίει κανείς στις 8 το πρωί να τον ξυπνάνε κάποιοι ειδήμωνες και "Χωροφύλακες" των φόρουμ.
    Εδώ σταματώ την αντιπαράθεση! που επιθυμούν μερικοί! και ας αρχίσουμε να κοιτάμε το σπίτι μας πριν πέσει και μας πλακώσει!

    Βασίλης Αρετάκης

    Υ.Γ. Είχα μια θεία (θεός σχωρέστην) που μικρός όταν τη φώναζα "θεία!" ...εκείνη ανταπαντούσε: "Θειάφι ρε"
    Loggato

    Hosting Juice - The juicy way of hosting.
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Risposta #64 il: Sabato, 23 Feb 2008, 19:29:27 »

    Δεν θα ήταν η πρώτη φορά που θα γινόταν αυτό.Αλλά τέλος πάντων σε ευχαριστώ για την ευαισθησία σου αν και πιστεύω ότι αν ήταν αυτός ο λόγος και όχι ότι σε έβαλε ο Κωστόπουλος να το σβήσεις δεν θα το έγραφες καθόλου ΘΕΙΕ Γιάννη.Όπως και να έχει το θέμα σταματώ σεβόμενος τον εαυτό μου εσένα και τον ιδιοκτήτη του φόρουμ.Όλα τα υπόλοιπα απο όλες τις μεριές τα θεωρώ παιδιαρίσματα και επειδή πλέον δεν είμαστε παιδιά καλύτερα να τα σταματήσουμε.

    Ο ιδιοκτήτης του φορουμ, και εγώ, δεν έχουμε λόγο να σταματήσουμε μπροστά σε τίποτα. Αγωνιζόμαστε για την προώθηση του αερομοντελισμού επί δεκαετίες, έμπρακτα και με αποτελέσματα. Εχουμε δώσει τις μάχες μας σε μοντελοδρόμια, σε προεδρεία συλλόγων, σε προεδρεία ομοσπονδίας, σε αγωνιστικές συναντήσεις και έχουμε αποκρούσει δύσκολες και ύπουλες επιθέσεις.
    Αν τώρα εσύ αυτά τα θεωρείς παιδιαρίσματα, γίνεται αντιληπτό γιατί στενοχωριέσαι έτσι εύκολα.
    Loggato

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    kmandila
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Posts: 171



    WWW
    « Risposta #65 il: Sabato, 23 Feb 2008, 21:25:33 »

    Τί σύμπτωση ΘΕΙΕ όλα όσα παραπάνω αναφέρεις και εγώ τα θεωρώ σημαντικά και όχι παιδιαρίσματα.Εγώ είπα να σταματήσουμε τα παιδιαρίσματα και όχι τις προσπάθειες που κάνετε ή κάνουμε για τον Αερομοντελισμό.Απορώ γιατί σε γνωρίζω ως εύστροφο άνθρωπο γιατί απάντησες έτσι δείχνοντας ότι δεν κατάλαβες τι εννοώ.Η απάντησή σου πραγματικά με εξέπληξε.Εκτός αν έχεις εσύ ταυτίσει όλες τις πιο πάνω προσπάθειες με παιδιάστικες κινήσεις πράγμα που το αποκλείω.Λοιπόν τέρμα τα παιδιαρίσματα? Συμφωνείς ή διαφωνείς?
    Loggato

    Κ.Μανδηλαράς  www.amach.gr   www.aeromodelismos.gr
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Risposta #66 il: Sabato, 23 Feb 2008, 23:08:41 »

    Λοιπόν τέρμα τα παιδιαρίσματα? Συμφωνείς ή διαφωνείς?

    Ούτε παιδιαρίζουμε, ούτε παζαρεύουμε στο Aeromodelling GR.

    Πριν μερικές μέρες έβαλα στο φωνοδοχείο (shoutbox) αυτό και μόνο και ήταν κάτι αληθινό χωρίς άλλα σχόλια.

    Citazione
    Στο Aeromodelling GR οι online είναι στα τελευταία 15'  Ποοολύ άνεση, όχι στην τελευταία ΩΡΑ ή παραπάνω  Grin

    Ενοχληθήκατε και προσπαθήσατε να δημιουργήσατε θέμα χωρίς να υπάρχει. Γιατί; Λογικά έπρεπε να περάσει χωρίς απάντηση. Δεν χρησιμοποίησε το Aeromodelling GR φτηνά παιδιάστικα cheats για να δείχνει περισσότερη κίνηση, ούτε απαγόρευσε την προσπέλαση στα προφίλ για να μην φαίνεται. Δεν υπήρξε κανένα ψέμμα.

    Ερχεστε τώρα σε ένα θέμα όπου το Aeromodelling GR καταγράφει το maximum ranking σε ένα site αξιολόγησης, όπου μπήκε χωρίς να το βάλω εγώ. Διαβάστε από την αρχή το θέμα. Δεν είναι τόσο σημαντικό, είναι όμως μια διεθνής αναγνώριση. Λυπάμαι αν κάποιοι ενοχλούνται επειδή ένα ελληνικό site αεροπορικού περιεχομένου έχει πετύχει μια τέτοια κατάταξη.

    Σε απάντηση ενός σχολίου με δόση ειρωνίας γράφτηκε ένα σχόλιο από τον jkon και διαγράφτηκε. Λυπάμαι που θα κάνω πάλι τον δάσκαλο αλλά δύο μηνύματα που αναφέρονται σε μήνυμα που διαγράφτηκε πριν απαντηθεί δείχνουν τουλάχιστον εριστική διάθεση.

    Για την πορεία και προσφορά στον χώρο αερομοντελισμού έχει απαντήσει ο jkon (δεν αλλάζει με πονηρά υπονοούμενα και κουτσομπολιά).

    Το Aeromodelling GR ξεκίνησε το 1997 με συγκεκριμένους στόχους. Εχει δώσει από χρόνια τα όπλα για περιεχόμενο και ποιότητα από χρόνια.  Δεν μας αρέσει η αμετροέπεια και τα μηνύματα χωρίς περιεχόμενο. Είναι αστείο λοιπόν να μιλάει εδώ κάποιος για περιεχόμενα.

    Προσωπικά, ασχολούμενος με το Aeromodelling GR και στηριζόμενος σε παλιότερη ασχολία με τους υπολογιστές, ασχολήθηκα ιδιαίτερα και συνεχίζω ν' ασχολούμαι με τα προγράμματα open source που χρησιμοποιούνται και έχω συμβάλει στην ανάπτυξη τους, ειδικά στον τομέα της ελληνικής υποστήριξης. Μήπως και εκεί κάποιες θέσεις που έχω σε διεθνή sites ενοχλούν;

    Ο "εκσυχρονισμός του γείτονα" λοιπόν περιέχει και αρκετή δουλειά μου, που εγινε εθελοντικά, όπως και η συνεχιζόμενη, στα πλαίσια του δυνατού, υποστήριξη στα ελληνικά και συμμετοχή στην περαιτέρω ανάπτυξη.

    Δεν βλέπω θέμα οποιουδήποτε ανταγωνισμού με ένα site συλλόγου, που μάλιστα κάτι έχω προσφέρει και στο να σταθεί στα πόδια του και στο να στηθεί ένα σταθερό site, άσχετα από την διαφωνία μου για το πως πρέπει να είναι ένα site συλλόγου.

    Εχω στηρίξει και βοθήσει όπου έπρεπε, αντιμετωπίζοντας ακόμα και μηνύσεις και συκοφαντίες. Πιστεύω οτι έκανα το σωστό και δεν μετανοιώνω. Προσφέρω αυτό που μπορώ.

    Αισθάνομαι όμως πικρία βλέποντας μικροπρέπειες και αντιδράσεις που δεν θα έπρεπε να υπάρχουν, τουλάχιστον από κάποιους.

    Καληνύχτα
    Loggato

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    kmandila
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Offline Offline

    Posts: 171



    WWW
    « Risposta #67 il: Sabato, 23 Feb 2008, 23:48:18 »

     Grin Τον jkon τον έχουμε ΘΕΙΟ  .Με εσένα Κωστόπουλε που απαντάς για λογαριασμό του τί συγγένεια έχουμε?  Grin
    Loggato

    Κ.Μανδηλαράς  www.amach.gr   www.aeromodelismos.gr
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Risposta #68 il: Domenica, 24 Feb 2008, 00:21:35 »

    Ο jkon δεν έχει ανάγκη κανένα ν' απαντήσει στην θέση του.

    Θίγετε όμως το Aeromodelling GR και χαλάτε ένα θέμα, θα έπρεπε να το έχετε καταλάβει, ίσως βέβαια αυτός να είναι και ο στόχος σας.  Επίσης ο τρόπος που εκφράζεστε δεν αρμόζει ούτε σε administrator, ούτε σε εκπρόσωπο συλλόγου και τα δύο συνήθως συνεπάγονται αυτοέλεγχο, ο καθένας πάλι κρίνεται από το τι και πως το γράφει.

    Δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί, όπως έγραψα πάλι νοιώθω μόνο πικρία.
    Loggato

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Risposta #69 il: Domenica, 24 Feb 2008, 08:19:00 »

    Grin Τον jkon τον έχουμε ΘΕΙΟ

    Λέει μιά παροιμία: "Τους φίλους τους διαλέγεις, τους συγγενείς τους ανέχεσαι."

    Κύριε Μανδηλαρά, κάνετε ένα μεγάλο λάθος. Δεν έχετε καμμία συγγένεια μαζί μου και γι' αυτό δεν είστε υποχρεωμένος να με ανέχεστε. Κι' απ' ότι φαίνεται κάνετε τα πάντα για μην είστε ούτε φίλος μου.

    Ισως αν είσασταν αερομοντελιστής να υπήρχε κάποια κοινή γραμμή επαφής.

    Αλλά αφού και αυτή η περίπτωση δεν υφίσταται, το θέμα έληξε.

    "Αργία, μήτηρ πάσης κακίας."
     
    Loggato

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Ατζολετάκης Αγαπητός
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Offline Offline

    Posts: 297


    « Risposta #70 il: Domenica, 24 Feb 2008, 15:39:19 »



                Καποτε καταβηκε ενας Αγγελος στη Γη.  Ρωτησε λοιπον ενα Αγγλο τι θα ηθελε να του δωσει .

         Ο Αγγλος λοιπον του λεει οτι το σπιτι του ειναι παλιο και μικρο και θελει ενα σαν του γειτονα  που

         ειναι καινουριο και μεγαλο . Κανει μια με το χερι του ο αγγελος  και του μεταμορφωνει το σπιτι του

         σε παλατι .

         Ρωτησε ενα Γαλλο τι θα ηθελε , του λεει και αυτος τα ιδια για ενα ψιλικατζιδικο που ειχε ενω ο γειτονας ...κ.τ.λ  Κανει μια

         με το χερι του ο αγγελος και του το κανει  SUPER MARKET ( και του πουλιου το γαλα ) .

         Ρωτησε ενα Γερμανο τι θα ηθελε , του λεει και αυτος οτι εχει ενα σαραβαλο σκαραβαιο ενω ο γειτονας εχει  MERCEDES... Κανει ετσι

         ο αγγελος  να μια  MERCEDES 600...

         Βλεπει και ενα Ελληνα που ειχε ενα ψοφο-γαιδαρο ενω ο γειτονας του ειχε ενα ωραιο ψηλο αλογο και τον ρωταει .

         Απο τι καταλαβα μαλλον και εσυ θα θες ενα αλογο σαν αυτο που εχει ο γειτονας σου .

              ΟΧΙ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ , ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΓΑΙΔΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ .

              ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙΣ  ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΟΥ .
    Loggato
    Geοrge
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 1.042



    « Risposta #71 il: Domenica, 24 Feb 2008, 17:25:03 »

                         .... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙΣ  ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΟΥ ......

      Τα λές όλα μέσα απο αυτές τις γραμμές..   Thumbs up
     Μακάρι κάποτε όλοι τους - όλοι μας ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ
    και να βοηθάμε -ΒΟΗΘΑΝΕ καποιον όταν "Αριστεύει" και όχι να τον "βαράνε" όχι ότι έχει και ανάγκη αντέχει το έχει δείξει η πορεία......
    αλλα ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ (ΤΟ ΤΡΑΒΑΩ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ),
     ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΤΟΝ ΦΥΛΑΚΙΣΑΜΕ
    ΙΣΩΣ  Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ  ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ "ΧΑΠΙ" 
    ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ  ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ "ΛΕΝΕ" ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ "ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ"   ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΑΛΛΕΣ "ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ"

    Γιώργος
    « Ultima modifica: Domenica, 24 Feb 2008, 17:48:18 da rcegaleo » Loggato
    Geοrge
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 1.042



    « Risposta #72 il: Domenica, 24 Feb 2008, 17:57:30 »

    Δεν μπορούσα να κάνω τροποποιήση στο παραπάνω θέμα και το βάζω τώρα σαν Υ.Γ:


    Υ.Γ: Ti κάθομαι και τα γράφω αφού και σε 200 χρόνια τα ίδια θα λένε... για το πόσο βρωμόφαρα είμαστε ...  Σαν Έλληνες δέν αλλάζει τίποτα  και στην τελική
    ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟ
    ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ "ΜΕΓΑΛΟΙ" ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΑ ΜΟΝΤΕΛΟΔΡΟΜΙO ΣΕ ΠΛΑΙΣΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΝΑ ΠΕΤΑΜΕ
    ΝΑ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ  ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο "ΔΙΑΟΛΟΣ"  ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ
     ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ 200€αρια  και 300€αρια σε πίστες
    Loggato
    Black hawk
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Offline Offline

    Posts: 90


    « Risposta #73 il: Lunedì, 25 Feb 2008, 18:21:55 »

                         .... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙΣ  ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΟΥ  ......

      Τα λές όλα μέσα απο αυτές τις γραμμές..   Thumbs up
     Μακάρι κάποτε όλοι τους - όλοι μας ΝΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ
    και να βοηθάμε -ΒΟΗΘΑΝΕ καποιον όταν "Αριστεύει" και όχι να τον "βαράνε" όχι ότι έχει και ανάγκη αντέχει το έχει δείξει η πορεία......
    αλλα ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙΟΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ (ΤΟ ΤΡΑΒΑΩ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ),
     ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΤΟΝ ΦΥΛΑΚΙΣΑΜΕ
    ΙΣΩΣ  Η ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ  ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ "ΧΑΠΙ"
    ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ  ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ "ΛΕΝΕ" ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ "ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ"   ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΑΛΛΕΣ "ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ"

    Γιώργος                                                                                                                                                                                               Evge kai bravo kai stous dyo sas.Daedalous,kai,RCegaleo.To parakolou8ousa kaigo kai i8ela na po kati ala me kalipsate pliros.Toxoume sto aima mas fenetai na 8avoume tous iroes pou mporoun kai afinoun piso tous -ISTORIA-Evxomai kapote na ginoume poio anthropoi. Thumbs up Thumbs up Thumbs up
    Loggato
    mastoras
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Offline Offline

    Posts: 926



    WWW
    « Risposta #74 il: Lunedì, 25 Feb 2008, 21:32:20 »

    ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ  ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ "ΛΕΝΕ" ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ "ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ"   ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΜΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΑΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΑΛΛΕΣ "ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ"

    Οταν ακουω - ΔΙΑΒΑΖΩ την λεξη .....σπιτι σου......σπιτι μου ......σπιτι μας ......παντα θα θυμαμαι την υποθεση "ΚΩΣΤΑΛΕΞΗ"

     Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin


    Loggato

    Οταν θέλεις να πας κάπου γρήγορα πήγαινε μόνος σου, όταν θέλεις να πας κάπου μακρυά πήγαινε με άλλους
    Pagine: 1 2 3 4 [5] 6 7     Vai Su
    Stampa
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR, λειτουργία, βοήθεια, προτάσεις  |  Topic: Το Aeromodelling GR σε παγκόσμιο ranking
    Salta a:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines

    Traduzione Italiana a cura di SMItalia

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    XHTML 1.0 Valido! CSS Valido!
    Pagina creata in 0.024 secondi con 25 queries.