Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.331 μηνύματα σε 12.381 θέματα από 6.300 Μέλη / Τελευταίο μέλος: CharlesjeF
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 19 Απρ 2024, 06:41:15

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 19 Απρ 2024, 06:41:15

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 01:10]

    από Yiannis_S
    [Χθες στις 00:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από tsiou
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 23:05:11]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]

    από chris 1975
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 11:21:01]

    από tasospap
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 09:47:39]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 20:51:06]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 12:49:07]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 08:22:03]

    από Yiannis_S
    [Τρίτη, 9 Απρ 2024, 00:01:58]

    από jjkor
    [Δευτέρα, 8 Απρ 2024, 00:59:23]

    [Πέμπτη, 4 Απρ 2024, 22:49:28]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6300
    Τελευταίο: CharlesjeF
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304331
    Σύνολο θεμάτων: 12381
    Online σήμερα: 89
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 0
    Επισκέπτες: 87
    Συνολικά: 87
    Στυλ εμφάνισης

    Υπενθύμιση προς τους φίλους αερομοντελιστές που γράφουν σε θέματα για δραστηριότητες σε μοντελοδρόμια. Μην κάνετε προσωπικούς διαλόγους, είναι κουραστικοί για όσους θέλουν να δουν την αερομοντελιστική κίνηση και τις δραστηριότητες που υπάρχουν.
    Σελίδες: 1 ... 30 31 32 [33] 34 35 36 ... 38     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: ΣΕΦ #2  (Αναγνώστηκε 126474 φορές)
    evan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 7.065


    Ευάγγελος Μιχαηλίδης


    WWW
    « Απάντηση #480 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 17:05:27 »



    Παρακαλώ Κυριε Κωστόπουλε σβήστε τα  διοτι δεν εχει νοημα!!!!!!!



    Ο.Κ. Το έσβησα εγώ.

    Ε.
    « Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 17:27:03 από evan » Καταγράφηκε

    Η ύστατη μορφή ελευθερίας είναι η σιωπή. (Γιάννης Ρίτσος)
    misa
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 7



    « Απάντηση #481 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 17:43:02 »

    coolvag elpizw oti den anafer8ikes sto minima mou giati h hgeia kai h oikologia einai sovara 8emata..mia pliroforisi ekana gia to oti prepei na sevomaste to perivalon sto opoio zoume.
    Καταγράφηκε
    mc90606
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 169


    6938430125


    WWW
    « Απάντηση #482 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 18:34:09 »

    Mhn κρυβεστε πισω απο το δακτυλο σας και το παιζεται βασιλικοτεροι του βασιλεως. Αν οι καταγγελίες που κανει ευσταθουν τοτε λυπαμαι αλλα επεσαν πολυ στα ματια μου ως προς το ηθος και την αξιοπρεπεια ολοι οσοι ασχολουνται με την διοικηση του forum.
    και δυστυχως δεν ειναι η πρωτη φορα...
    Απτην αλλη βεβαια και αυτος που τα καταγγελει αν θελει να δωσει αξια και βαρυτητα στις καταγγελιες καλο ειναι να τις κανει επωνυμα. γιατι σιγουρα δεν ειναι νεο μελος. ειναι καποιος παλιος που απλα δεν εχει τα κοτσια να τα πει. Εγω οσες φορες ασκω κριτικη το κανω ευθυτενως και επωνυμως δεχομενος μαλιστα πολλαπλα πυρα απο διαφορους κολαουζους. αλλα ολα τα εκανα επωνυμως. Συνεπως καλυτερα να του κλειδωσουν το account και αν εχει να πει κατι ας το πει επωνυμως.
    Οστοσο ομως η διαχειριση του forum οφειλει για το καλο της ταξης να αποκαταστησει την τιμη της
    Καταγράφηκε

    6938430125
    Γιώργος Κανδυλάκης
    Administrator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.248



    « Απάντηση #483 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 18:43:22 »

    Ποιός να κρυφτεί βρε παιδιά και γιατί ? Τί ηλίθιες κατηγορίες είναι αυτές ? (συνειδητά χρησιμοποιώ τη λέξη)

    υπάρχει λόγος να προσπαθεί κάποιος να αποδείξει ότι έχει εικονικά άτομα επισκέπτες ?

    Πιστεύετε δηλαδή (έστω ορισμένοι), ότι από όλη αυτή την ιστορία υπάρχουν οφέλη, που να αξίζει τον κόπο να πειράζει κανείς νούμερα ? Για ποιό λόγο ? για τη διαφημιστική πίτα ? Για τα ευρώ των μαγαζατόρων ? Για την πρωτιά ? Για ποιόν απίθανο λόγο να μπει κανείς σε αυτή την ιστορία. Εξηγήστε το μου να καταλάβω.

    Μήπως το έχουμε δει λίγο στραβά ? Αν ήθελε να ανεβάσει νούμερα το aeromodelling ή προσωπικά ο agridoc, θα αρκούνταν στα 35 ? Εγώ προσωπικά θα έβαζα 150+. Στα 2.000 γραμμένα μέλη δεν είναι μεγάλο ποσοστό... Και άλλες φορές που είναι μόνο 10 online, τότε τι κάνει το μηχανάκι, κοιμάται ?

    Μάλλον δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε... Εγώ πάντως έχω.


    Sorry από τους Σεφάδες για την παρέμβαση, το βλέπω ολοταχώς για σκουπιδοτενεκέ το θέμα...

    gkan

    Καταγράφηκε

    όσο ελαφρύτερα είναι, τόσο ψηλότερα πάνε

    μέτρα με μικρόμετρο, σημάδεψε με κιμωλία, κόψε με τσεκούρι...
    Spak73
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 182


    Είναι Kill από ώρα !!!


    WWW
    « Απάντηση #484 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 18:50:54 »

    Δειτε τα χαλια μας !

    Δευτερα απογευμα στο ΣΕΦ !

    Ασε που μυριζε απαισια ολη η περιοχη ! Τι στο καλο ρε παιδια !!

    Πηγα να πεταξω (πρωτη φορα σε αυτο το μερος) και μολις ειδα αυτην την κατασταση εγινα Λουις !!!!!


    * DSC00094.JPG (117.17 KB, 623x467 - εμφανίστηκε 556 φορές.)
    Καταγράφηκε

    Futaba 6EX 2.4 GHz / Wilga 2000 / Phoenix 2000 / Fantom EP / Easystar  / Alleycat 17" / BluBaby 33" /  

    http://spak73.blogspot.com/
    mc90606
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 169


    6938430125


    WWW
    « Απάντηση #485 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 19:22:16 »

    εγω δεν ιοθετησα καμμια κατηγορια. Ειπα ΑΝ και μαλιστα θεωρω οτι πρεπει να σβηστουν και να κλειδωθει ο λογαριασμος με τον οποιο εγιναν αυτες οι καταγγελιες γιατι ειναι ανωνυμες αμα εχει καποιος να πει κατι ας το κανει επωνυμως!!!
    δεν υπαρχει θεμα διαφημιστων γιατι απο οτι ξερω οποιος εμπορος θελει μπορει να δηλωσει τη παρουσια του
    Ποιός να κρυφτεί βρε παιδιά και γιατί ? Τί ηλίθιες κατηγορίες είναι αυτές ? (συνειδητά χρησιμοποιώ τη λέξη)

    υπάρχει λόγος να προσπαθεί κάποιος να αποδείξει ότι έχει εικονικά άτομα επισκέπτες ?

    Πιστεύετε δηλαδή (έστω ορισμένοι), ότι από όλη αυτή την ιστορία υπάρχουν οφέλη, που να αξίζει τον κόπο να πειράζει κανείς νούμερα ? Για ποιό λόγο ? για τη διαφημιστική πίτα ? Για τα ευρώ των μαγαζατόρων ? Για την πρωτιά ? Για ποιόν απίθανο λόγο να μπει κανείς σε αυτή την ιστορία. Εξηγήστε το μου να καταλάβω.

    Μήπως το έχουμε δει λίγο στραβά ? Αν ήθελε να ανεβάσει νούμερα το aeromodelling ή προσωπικά ο agridoc, θα αρκούνταν στα 35 ? Εγώ προσωπικά θα έβαζα 150+. Στα 2.000 γραμμένα μέλη δεν είναι μεγάλο ποσοστό... Και άλλες φορές που είναι μόνο 10 online, τότε τι κάνει το μηχανάκι, κοιμάται ?

    Μάλλον δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε... Εγώ πάντως έχω.


    Sorry από τους Σεφάδες για την παρέμβαση, το βλέπω ολοταχώς για σκουπιδοτενεκέ το θέμα...

    gkan


    Καταγράφηκε

    6938430125
    G.Skargiotis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.639



    WWW
    « Απάντηση #486 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 19:40:53 »

    Ποιός να κρυφτεί βρε παιδιά και γιατί ? Τί ηλίθιες κατηγορίες είναι αυτές ? (συνειδητά χρησιμοποιώ τη λέξη)

    υπάρχει λόγος να προσπαθεί κάποιος να αποδείξει ότι έχει εικονικά άτομα επισκέπτες ?

    Πιστεύετε δηλαδή (έστω ορισμένοι), ότι από όλη αυτή την ιστορία υπάρχουν οφέλη, που να αξίζει τον κόπο να πειράζει κανείς νούμερα ? Για ποιό λόγο ? για τη διαφημιστική πίτα ? Για τα ευρώ των μαγαζατόρων ? Για την πρωτιά ? Για ποιόν απίθανο λόγο να μπει κανείς σε αυτή την ιστορία. Εξηγήστε το μου να καταλάβω.

    Μήπως το έχουμε δει λίγο στραβά ? Αν ήθελε να ανεβάσει νούμερα το aeromodelling ή προσωπικά ο agridoc, θα αρκούνταν στα 35 ? Εγώ προσωπικά θα έβαζα 150+. Στα 2.000 γραμμένα μέλη δεν είναι μεγάλο ποσοστό... Και άλλες φορές που είναι μόνο 10 online, τότε τι κάνει το μηχανάκι, κοιμάται ?

    Μάλλον δεν έχετε κάτι καλύτερο να κάνετε... Εγώ πάντως έχω.


    Sorry από τους Σεφάδες για την παρέμβαση, το βλέπω ολοταχώς για σκουπιδοτενεκέ το θέμα...

    gkan




    +10000 Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Γιωργος Σκαργιωτης

     Η αλήθεια πάντα λάμπει,
     Η λάσπη του επιστρέφει!

        (Κυνηγός Τroll )
    coolvag
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 857


    Ευάγγελος Κουλάδης


    « Απάντηση #487 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 20:04:17 »

    Εvan  συνονόματε ευχαριστώ για την αποκριση!!!!!!!

    coolvag elpizw oti den anafer8ikes sto minima mou giati h hgeia kai h oikologia einai sovara 8emata..mia pliroforisi ekana gia to oti prepei na sevomaste to perivalon sto opoio zoume.

    Αγαπητε φίλε misa νομιζω οτι σε καλυψα στο προσωπικο μηνυμα, σβήστηκε το μηνυμα του taxono πριν  και ετσι  χαχαχα φανηκε σαν να το ελεγα για εσένα, και εγω διορθωσα το πόστ μου οτι αναφερομουν στον ταχονο , και οχι σε εσένα!!!!! Thumbs up


    Mhn κρυβεστε πισω απο το δακτυλο σας και το παιζεται βασιλικοτεροι του βασιλεως. Αν οι καταγγελίες που κανει ευσταθουν τοτε λυπαμαι αλλα επεσαν πολυ στα ματια μου ως προς το ηθος και την αξιοπρεπεια ολοι οσοι ασχολουνται με την διοικηση του forum.
    και δυστυχως δεν ειναι η πρωτη φορα...
    Απτην αλλη βεβαια και αυτος που τα καταγγελει αν θελει να δωσει αξια και βαρυτητα στις καταγγελιες καλο ειναι να τις κανει επωνυμα. γιατι σιγουρα δεν ειναι νεο μελος. ειναι καποιος παλιος που απλα δεν εχει τα κοτσια να τα πει. Εγω οσες φορες ασκω κριτικη το κανω ευθυτενως και επωνυμως δεχομενος μαλιστα πολλαπλα πυρα απο διαφορους κολαουζους. αλλα ολα τα εκανα επωνυμως. Συνεπως καλυτερα να του κλειδωσουν το account και αν εχει να πει κατι ας το πει επωνυμως.
    Οστοσο ομως η διαχειριση του forum οφειλει για το καλο της ταξης να αποκαταστησει την τιμη της

    Αγαπητέ μου mc90606  γιατι δεν ανοίγεις νεο θέμα να πείς οτι θέλεις, γιατι το γραφεις στο θεμα ΣΕΦ, δεν μπορω να το καταλαβω, γράψε οτι θες αλλα οχι στο θεμα ΣΕΦ, δεν εχει σχεση το θεμα ΣΕΦ  με αυτο που γράφεις HuhHuh?

    Μπορείτε να μας αφησετε να ηρεμήσουμε HuhHuh

    Καταγράφηκε
    evan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 7.065


    Ευάγγελος Μιχαηλίδης


    WWW
    « Απάντηση #488 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 20:20:45 »

    Αγαπητέ mc90606,

    Όπως λέει και ο συνονόματος είμαστε εκτός θέματος αλλά:
    Πιστεύω ότι λάθη κάνει μόνο όποιος εργάζεται ή δημιουργεί.
    Το aeromodelling.gr είναι ανοικτό σε κάθε καλόπιστη και παραγωγική κριτική. Αν είναι και επώνυμη ακόμη καλύτερα.
    Το μήνυμα του taxono ήταν απλά υβριστικό.

    Φιλικά,

    Ευάγγελος

    Καταγράφηκε

    Η ύστατη μορφή ελευθερίας είναι η σιωπή. (Γιάννης Ρίτσος)
    G.Skargiotis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.639



    WWW
    « Απάντηση #489 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 20:32:55 »

    Αγαπητέ mc90606,

    Όπως λέει και ο συνονόματος είμαστε εκτός θέματος αλλά:
    Πιστεύω ότι λάθη κάνει μόνο όποιος εργάζεται ή δημιουργεί.
    Το aeromodelling.gr είναι ανοικτό σε κάθε καλόπιστη και παραγωγική κριτική. Αν είναι και επώνυμη ακόμη καλύτερα.
    Το μήνυμα του taxono ήταν απλά υβριστικό.

    Φιλικά,

    Ευάγγελος





    +1000000 Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Γιωργος Σκαργιωτης

     Η αλήθεια πάντα λάμπει,
     Η λάσπη του επιστρέφει!

        (Κυνηγός Τroll )
    mc90606
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 169


    6938430125


    WWW
    « Απάντηση #490 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 20:41:31 »

    Αγαπητέ mc90606,

    Όπως λέει και ο συνονόματος είμαστε εκτός θέματος αλλά:
    Πιστεύω ότι λάθη κάνει μόνο όποιος εργάζεται ή δημιουργεί.
    Το aeromodelling.gr είναι ανοικτό σε κάθε καλόπιστη και παραγωγική κριτική. Αν είναι και επώνυμη ακόμη καλύτερα.
    Το μήνυμα του taxono ήταν απλά υβριστικό.

    Φιλικά,

    Ευάγγελος





    +1000000 Thumbs up
    +4.434.530,354343634634634  Thumbs up Thumbs up Thumbs up Thumbs up
    Καταγράφηκε

    6938430125
    spin
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 11


    « Απάντηση #491 στις: Τρίτη, 24 Ιούν 2008, 20:56:58 »

    misa eisai spiti giati se pairno kai milaeiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cheesy
    Καταγράφηκε
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #492 στις: Τετάρτη, 25 Ιούν 2008, 01:12:04 »

    Στο Απ: ΣΕΦ #2 επανέφερα τα μηνύματα του taxono, στον σκουπιδοτενεκέ βέβαια. Δεν τα έβαλα μαζί με του zeteko, δεν μου φαίνεται να είναι του ΣΕΦ, αν και το παίζει εκπρόσωπος. Η μήπως εκφράζει το ΣΕΦ;

    Δυστυχώς κάποιοι "ειδικοί" φροντίζουν να διαδίδουν κάποιες θεωρίες, όπως στο γυμνάσιο πολλοί πίστευαν οτι είχα μυστικά βιβλία και έλυνα τις ασκήσεις.   Ανεση

    Μου θύμισε τα εφηβικά μου χρόνια.  Στριφογύρισμα ματιών

    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    mc90606
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 169


    6938430125


    WWW
    « Απάντηση #493 στις: Τετάρτη, 25 Ιούν 2008, 10:09:52 »

    προτεινω να κλειδωσετε το account. αν καποιος θελει να καταγγειλει να το κανει επωνυμως
    οχι πισω απο μαυρες κουκουλες
    Καταγράφηκε

    6938430125
    coolvag
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 857


    Ευάγγελος Κουλάδης


    « Απάντηση #494 στις: Τετάρτη, 25 Ιούν 2008, 11:48:48 »

    Στο Απ: ΣΕΦ #2 επανέφερα τα μηνύματα του taxono, στον σκουπιδοτενεκέ βέβαια. Δεν τα έβαλα μαζί με του zeteko, δεν μου φαίνεται να είναι του ΣΕΦ, αν και το παίζει εκπρόσωπος. Η μήπως εκφράζει το ΣΕΦ;

     Στριφογύρισμα ματιών


    Καλημέρα σε Ολους.

    Κύριε Κωστόπουλε, η απάντηση σας πάλι ετσι οπως γράφτηκε διπλωματική, για ακομα μια φορα αφήνει και ταυτόχρονα γεννά πολλα ερωτήματα!!!!!

    Ο φίλος taxóno δεν ειναι εγκάθετος του ΣΕΦ, δεν ειναι γνωστός στην παρέα του ΣΕΦ, και ξαναλέω οτι οποιος θέλει να πεί κατι ας  βγεί και να το πεί χρησιμοποιωντας το στήθος του και μόνο, και οχι την πλάτη μας, δεν εννοω κατι ή κάποιον  συγκεκριμένο απλά  οχι μέσα απο την βαβουρα και την φασαρία του ΣΕΦ να περνούν αλλα μυνήματα.

    Ο Ζετέκο εκπροσωπεί το ΣΕΦ καθώς και ολη η παρέα  , ο taxóno μας είναι άγνωστος !!!!!!!!!

    Η αντίδραση η δική μου, ενός  μέλους της παρέας του ΣΕΦ, ηταν ακαριαία, αμέσως ζήτησα να σβηστεί το μυνημα του taxono  διοτι δεν εχει νοημα, το ιδιο εκανα και στο φορουμ  www.Aeromodelismos.gr, και εκεί οπου είμαι και moderator το εσβησα αμέσως!!!!!!!!  οπότε μην προσάπτετε στην παρέα του ΣΕΦ τίποτα διοτι ειμαστε καθαροι σαν το γυαλί!!!!!!

    Επίσης πιστευω οτι και τα μηνυματα του Ζετέκο καποια εκ των οποίων ηταν καυστικά τα εγραψε εν βρασμό ψυχής, και οτι αν εβλεπε μια προσπάθεια κατανόησης απο μέρους σας θα τα εσβηνε μόνος του.

    Δεν γλύφω κανέναν δεν το εχω κανει ποτέ μου, και γυρω μου οι ανθρωποι με αγαπάνε για αυτο που είμαι  Ποοολύ άνεση.

    Ας ηρεμήσουμε λοιπόν  Thumbs up Thumbs up Thumbs up Wink

    Καλημέρα σας!!!!!!!!


    Βαγγέλης Κουλάδης
    Καταγράφηκε
    Σελίδες: 1 ... 30 31 32 [33] 34 35 36 ... 38     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Χώροι πτήσης - Μοντελοδρόμια (Συντονιστές: Serafim, Γιάννης Παξιμαδάκης, _ΤΑΣΟΣ_)  |  Θέμα: ΣΕΦ #2
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.049 δευτερόλεπτα. 27 ερωτήματα.