Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.201 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 09:04:03

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 09:04:03

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:09]

    [Χθες στις 22:30]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 21:25:44]

    από afilos
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 14:52:26]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 10:46:22]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 07:32:40]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304201
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 194
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 0
    Επισκέπτες: 79
    Συνολικά: 79
    Στυλ εμφάνισης

    Μην ανοίγετε εδώ θέματα που δεν έχουν καμμία σχέση με αερομοντελισμό. Το πιθανότερο είναι οτι θα διαγραφούν γιατί είναι εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR.

    Σελίδες: [1] 2 3  Όλοι     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Συλληψη του προεδρου Αερολεσχης Μεσολογγιου  (Αναγνώστηκε 7887 φορές)
    datamedic
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 112

    Knowledge is power and information is strength


    « στις: Τετάρτη, 16 Μάρ 2016, 21:38:58 »

    Το ακουσε κανεις?  Το επαιξε στον σκαι οτι συνελυφθη ο προεδρος αερολεσχης μεσολογγιου για αποπειρα αερομεταφορας παρανομων μεταναστων
    Καταγράφηκε

    Velocity Outrage Nitro 50
    T-Rex 600 Scaled to Jet Ranger Bell 206
    T-Rex 550
    Dji Phantom Vision
    Gnauper A6 Texan 91 4 stroke
    Hobbyking Breeze FPV
    dapan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 814



    « Απάντηση #1 στις: Τετάρτη, 16 Μάρ 2016, 21:42:40 »

    http://www.enikos.gr/society/377328,Aerolesxh-sto-Mesologgi-empleketai-se-kyklwma-diakinhshs-metanastwn-.html

    Καταγράφηκε

    Όποιος μαθαίνει από τα λάθη του είναι έξυπνος,
    όποιος μαθαινει από τα λάθη των άλλων είναι σοφός
    hlsat
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.042


    ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ


    « Απάντηση #2 στις: Τετάρτη, 16 Μάρ 2016, 21:43:38 »

    Εδω οι πληροφοριες για το θεμα αυτο

    http://www.agriniopress.gr/%CF%80%CE%BB%CE%B7%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B7%CF%87%CE%B7%CF%81%CE%AD%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%BB%CE%BB%CE%AE%CF%88%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%83%CF%84%CE%BF/


    Καταγράφηκε

    Χαρας το μαστορα που εχει μεγαλα κεφια
    DeltaMan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3.410


    Φέρε ΕΣΥ την αλλαγή που θά 'θελες να Δείς


    « Απάντηση #3 στις: Πέμπτη, 17 Μάρ 2016, 18:06:52 »

    Τί λέτε ρε παιδιά ?!

    Είναι δυνατόν? Αν εμπλέκεται και ο Κος Πρόεδρος που είχα γνωρίσει πέρσι εκεί, θα βγώ απ'τα ρούχα μου... !!
    Καταγράφηκε

    Επιτυχία στη Ζωή= Πέφτω "ν" φορές, Ξανασηκώνομαι "ν+1" φορές. Βοήθα τους Έλληνες επαγγελματίες.
    ahilleas
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 228



    « Απάντηση #4 στις: Πέμπτη, 17 Μάρ 2016, 18:08:47 »

    απίστευτο...
    « Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη, 17 Μάρ 2016, 18:47:41 από ahilleas » Καταγράφηκε

    helis
    Μιχαλης
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 109


    TURBINE JET LOVER.......


    « Απάντηση #5 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 12:25:27 »

     white flag
    « Τελευταία τροποποίηση: Σάββατο, 19 Μάρ 2016, 11:02:37 από Μιχαλης » Καταγράφηκε
    Γιάννης Παξιμαδάκης
    Global Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.095



    WWW
    « Απάντηση #6 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 13:58:37 »

    και μοντελιστές είμαστε και ξέρουμε από αλεξίπτωτα , αλλά και ΔΕΝ πέφτουμε απ τα σύννεφα.  Wink
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Παξιμαδάκης
    http://woodenkayakgreece.blogspot.gr/
    v_tolias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.358



    « Απάντηση #7 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 14:07:26 »

    Μαγκας πολυ ο προεδρος!!!!!!Και εγω το ιδιο θα εκανα αμα μπορουσα!!!!Δηλαδη οι τουρκοι που τα περνουν απο τα λαθροπιθηκια και τους αμολανε στο αιγαιο ειναι ποιο μαγκες???ΜΠΡΑΒΟ ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕΣ!!!!!

    Ελπίζω να μην τα γράφεις σοβαρά Undecided

    και μοντελιστές είμαστε και ξέρουμε από αλεξίπτωτα , αλλά και ΔΕΝ πέφτουμε απ τα σύννεφα.  Wink
    Thumbs up
    Εδώ και 29 χρόνια δεν προλαβαίνω να ανεβαίνω στα σύννεφα για να πέφτω! laugh
    Καταγράφηκε

    Κανένα δεν έμεινε εκέι πάνω...
    Μιχαλης
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 109


    TURBINE JET LOVER.......


    « Απάντηση #8 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 15:29:46 »

     white flag
    « Τελευταία τροποποίηση: Σάββατο, 19 Μάρ 2016, 11:04:40 από Μιχαλης » Καταγράφηκε
    v_tolias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.358



    « Απάντηση #9 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 16:23:19 »

     Θυμός Και γιατί δεν το κάνεις? Τί σε εμποδίζει? Να ξεκινήσεις και εμπόριο ναρκωτικών.. Και μαστροπεία! Οι άλλοι μάγκες είναι που τα κάνουν?

    Όσο για το χαρακτηρισμό "πιθήκια" προς άλλους ανθρώπους που είχαν την ατυχία να γεννηθούν φτωχοί ή να ζήσουν τον πόλεμο(είναι φτωχοί και έχουν πόλεμο εξ αιτίας μας, ζήτω ο "πολιτισμός"), μάλλον πρέπει να τον αφήσω ασχολίαστο, γιατί ο σχολιασμός μου θα είναι τόσο βαρύς που μάλλον θα φάω οριστικό ban μετά από πολλά χρόνια σε αυτό το forum!

    Αυτό βέβαια που μου αρέσει και είναι ωραία τροφή για "σκεψη" για όλους εσάς με τις τρομερές ιδέες, είναι ότι αρχηγός του κυκλώματος είναι κάποιος συμπατριώτης ή συντοπίτης των "λαθροπιθήκων", άρα και αυτός "πίθηκος", οπότε οποιοσδήποτε δούλευε για αυτόν είναι χειρότερος από "πίθηκο" (βλ. ο μάγκας πρόεδρος, που όπως κατάλαβα είναι καλό πρότυπο για σένα)!

    Η χώρα πάντως πάει καλά... Ήρθαν οι ξένες επενδύσεις!! Κούρδοι επενδυτές προσλαμβάνουν Έλληνες πιλότους... Εκπληξη

    ΥΓ. Επειδή μου αρέσει να λέω τα πράγματα όπως είναι, εγώ δεν θέλω να καταδικάζω κανένα και δεν το κάνω! Η δικαιοσύνη θα το κάνει... Για μένα είναι όλοι αθώοι μέχρι να καταδικαστούν για ότι βαραίνει τον καθένα! Αλλά η αλήθεια είναι ότι τέτοια πράγματα γίνονταν, γίνονται και θα γίνονται, οπότε δεν με εκπλήσσουν.. Αν δεν είναι αυτοί, είναι κάποιοι άλλοι! Όλοι εμείς οι μή "πίθηκοι" για αιώνες τώρα εκμεταλλευόμαστε άλλους ανθρώπους γιατί είτε είναι πιο αδύνατοι από εμάς, είτε γιατί έχουν βρεθεί σε δύσκολες στιγμές και έχουν την ανάγκη μας!!
    Καταγράφηκε

    Κανένα δεν έμεινε εκέι πάνω...
    Μιχαλης
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 109


    TURBINE JET LOVER.......


    « Απάντηση #10 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 17:39:11 »

    Βλέπω σε πείραξε το σχόλιο μου!!!!Να σου θυμησω λοιπόν ότι το θέμα είναι ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ και σίγουρα δεν θα κάνουμε τη κουβέντα εδώ!!!!Κρατά τις ιδέες σου για εσένα (όπως και εγώ) και σύντομα θα μάθεις ποιοί είναι άνθρωποι και ποιοί πιθηκια!!!!!Εύχομαι με ανώδυνο τρόπο μίας και τα σύνορά θα παραμείνουν κλειστά και σιγά σιγά θα κατεβαίνουν να σου δείξουν τον πολιτισμό τους!!!!!!!!!Υπομονή φιλέ.......... Wink
    Καταγράφηκε
    levitron
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 293



    WWW
    « Απάντηση #11 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 17:57:41 »

    Απάντηση με παράθεση  


     Θυμός Και γιατί δεν το κάνεις? Τί σε εμποδίζει? Να ξεκινήσεις και εμπόριο ναρκωτικών.. Και μαστροπεία! Οι άλλοι μάγκες είναι που τα κάνουν?


    μιχαλη καταλαβα τι θελεις να πεις αλλα στο μαγκια..........τι μαγκια  είναι αυτή κάθε παράνομος και μαγκας ?   buck2
    Καταγράφηκε

    raptor 90
    vario airwlf  90
    raptor 50
    t rex 700
    hobby king 600
    χαρικαιιν 550
    hobby king 500

    2 αεροπλάνα και μια αποθηκη που
    δεν ξερω τι εχω
    Stratigio
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 745



    « Απάντηση #12 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 18:02:23 »

    Θυμός Και γιατί δεν το κάνεις? Τί σε εμποδίζει? Να ξεκινήσεις και εμπόριο ναρκωτικών.. Και μαστροπεία! Οι άλλοι μάγκες είναι που τα κάνουν?

    Όσο για το χαρακτηρισμό "πιθήκια" προς άλλους ανθρώπους που είχαν την ατυχία να γεννηθούν φτωχοί ή να ζήσουν τον πόλεμο(είναι φτωχοί και έχουν πόλεμο εξ αιτίας μας, ζήτω ο "πολιτισμός"), μάλλον πρέπει να τον αφήσω ασχολίαστο, γιατί ο σχολιασμός μου θα είναι τόσο βαρύς που μάλλον θα φάω οριστικό ban μετά από πολλά χρόνια σε αυτό το forum!

    Αυτό βέβαια που μου αρέσει και είναι ωραία τροφή για "σκεψη" για όλους εσάς με τις τρομερές ιδέες, είναι ότι αρχηγός του κυκλώματος είναι κάποιος συμπατριώτης ή συντοπίτης των "λαθροπιθήκων", άρα και αυτός "πίθηκος", οπότε οποιοσδήποτε δούλευε για αυτόν είναι χειρότερος από "πίθηκο" (βλ. ο μάγκας πρόεδρος, που όπως κατάλαβα είναι καλό πρότυπο για σένα)!

    Η χώρα πάντως πάει καλά... Ήρθαν οι ξένες επενδύσεις!! Κούρδοι επενδυτές προσλαμβάνουν Έλληνες πιλότους... Εκπληξη

    ΥΓ. Επειδή μου αρέσει να λέω τα πράγματα όπως είναι, εγώ δεν θέλω να καταδικάζω κανένα και δεν το κάνω! Η δικαιοσύνη θα το κάνει... Για μένα είναι όλοι αθώοι μέχρι να καταδικαστούν για ότι βαραίνει τον καθένα! Αλλά η αλήθεια είναι ότι τέτοια πράγματα γίνονταν, γίνονται και θα γίνονται, οπότε δεν με εκπλήσσουν.. Αν δεν είναι αυτοί, είναι κάποιοι άλλοι! Όλοι εμείς οι μή "πίθηκοι" για αιώνες τώρα εκμεταλλευόμαστε άλλους ανθρώπους γιατί είτε είναι πιο αδύνατοι από εμάς, είτε γιατί έχουν βρεθεί σε δύσκολες στιγμές και έχουν την ανάγκη μας!!

    +1

    Με καλύπτεις απόλυτα, φίλε v_tolias.



     Χαμόγελο
    Καταγράφηκε

    Γιώργος Στρατάκης
    Γιάννης Παξιμαδάκης
    Global Moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.095



    WWW
    « Απάντηση #13 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 18:58:30 »

    Θυμός Και γιατί δεν το κάνεις? Τί σε εμποδίζει? Να ξεκινήσεις και εμπόριο ναρκωτικών.. Και μαστροπεία! Οι άλλοι μάγκες είναι που τα κάνουν?

    Όσο για το χαρακτηρισμό "πιθήκια" προς άλλους ανθρώπους που είχαν την ατυχία να γεννηθούν φτωχοί ή να ζήσουν τον πόλεμο(είναι φτωχοί και έχουν πόλεμο εξ αιτίας μας, ζήτω ο "πολιτισμός"), μάλλον πρέπει να τον αφήσω ασχολίαστο, γιατί ο σχολιασμός μου θα είναι τόσο βαρύς που μάλλον θα φάω οριστικό ban μετά από πολλά χρόνια σε αυτό το forum!



    Ευτυχώς που οι περισσότεροι έχουμε παρόμοιες ιδέες και  αποτελούμε μια νησίδα ελπίδας  σε μια  ιμπεριαλιστική και φασίζουσα  Ευρώπη .
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Παξιμαδάκης
    http://woodenkayakgreece.blogspot.gr/
    pansofos
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 215



    « Απάντηση #14 στις: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 19:17:06 »

    Μεχρι να τελειωσει η ανακριση ,και να γινει και το δικαστηριο ,τα σχολια και τα συμπερασματα
    περιττευουν.

    Προσωπικα πιστευω οτι ο προεδρος δεν ειναι αμεσα  εμπλεγμενος στην υποθεση αυτη.
    Πρεπει  σαν πρωην δημαρχος, να επεσε θυμα πολιτικων αντιπαραθέσεων.

    Φανταζεστε καποιον αερομοντελιστη απο ενα σωματειο , με ενα drone ,να κανει  μια πραξη
    παρανομη , και οι αστυνομια να συλλαμβανει τον προεδρο του σωματειου??



    « Τελευταία τροποποίηση: Παρασκευή, 18 Μάρ 2016, 20:13:20 από pansofos » Καταγράφηκε
    Σελίδες: [1] 2 3  Όλοι     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR - γενικές συζητήσεις (Συντονιστής: ArgyrisGiannetakis)  |  Θέμα: Συλληψη του προεδρου Αερολεσχης Μεσολογγιου
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.036 δευτερόλεπτα. 27 ερωτήματα.