Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.416 μηνύματα σε 12.383 θέματα από 6.240 Μέλη / Τελευταίο μέλος: Νικ.
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 2 Μάι 2024, 01:12:45

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 2 Μάι 2024, 01:12:45

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:30]

    από dominicm
    [Χθες στις 09:15]

    από Demetre
    [Χθες στις 06:22]

    από geoli
    [Δευτέρα, 29 Απρ 2024, 20:29:39]

    από jnkmilos
    [Δευτέρα, 29 Απρ 2024, 00:26:02]

    [Παρασκευή, 26 Απρ 2024, 12:30:31]

    [Τετάρτη, 24 Απρ 2024, 19:34:42]

    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 23:33:41]

    από ysmario
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 18:49:06]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:17:30]

    από micknaf
    [Δευτέρα, 22 Απρ 2024, 14:16:39]

    από Yiannis_S
    [Πέμπτη, 18 Απρ 2024, 00:29:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6240
    Τελευταίο: Νικ.
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304416
    Σύνολο θεμάτων: 12383
    Online σήμερα: 57
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 2
    Επισκέπτες: 70
    Συνολικά: 72
    Στυλ εμφάνισης

    Υπενθύμιση προς τους φίλους αερομοντελιστές που γράφουν σε θέματα για δραστηριότητες σε μοντελοδρόμια. Μην κάνετε προσωπικούς διαλόγους, είναι κουραστικοί για όσους θέλουν να δουν την αερομοντελιστική κίνηση και τις δραστηριότητες που υπάρχουν.
    Σελίδες: 1 2 [3] 4     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Απ: Αεροδρόμιο Αράχθου "Σμηναγός (Ι) Αν.Μπαλατσούκας" (εκτός θέματος)  (Αναγνώστηκε 5431 φορές)
    Sokratis
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 198


    « Απάντηση #30 στις: Τετάρτη, 17 Ιούν 2015, 21:36:14 »

    καλως τους δικηγορους........ Grin
    κατ`αρχην δεν εσπασα εγω το αεροπλανο.....ουτε ποτε ευχηθηκα κατι τετοιο....Οι αποριες μου για τη λεσχη αυτη ηταν πολλες απο την αρχη. Ανακοινωσανε λειτουργεια σχολης υπερελαφρων, 1ης εκπαιδευτικης σειρας απο το 2013!!!!!!ενω το αεροδρομιο αδειοδοτηθηκε πριν ενα μηνα!!!!!Σχολη δεν υπηρξε ποτε παρ`ολο που στην επισημη ιστοσελιδα αναγραφεται και το κοστος με σκοπο την προσελκυση...κοροιδων!!!!!Τωρα το πως, κι απο που βρεθηκαν μερικες εκατονταδες χιλιαδες ευρω κι εγινε ενα καταπληκτικο αεροδρομιο στη μεση του πουθενα, αποκτηθηκε ενα καταπληκτικο αεροπλανο(που δυστυχως καταστραφηκε ολοσχερως) εγιναν φανταστικες εγκαταστασεις(για ποιους αραγε?)ειχε ή δεν ειχε συμμ,ετοχη το κρατος μεσω της περιφερειας και της πολιτικης προστασιας ειναι ερωτηματα που βασανιζουν πολλους φορολογουμενους Ελληνες, κι ειναι θεμα αλλων να το εξακριβωσουν....Η ουσια ειναι οτι σαν κινηση ειναι πολυ καλη....αλλα και ολιγον υποπτη. Το μελλον θα δειξει ποιος ειχε δικιο....Οσο  για τις κριτικες σας απεναντι μου, τις εχω γραμμενες εκει που πρεπει...Ξυδακι σε οποιον δεν αρεσουν......Στο κατω κατω, ας βγει ενας απο αυτους που διαφημιζαν τις δραστηριοτητες της Λεσχης κι ελεγαν μεγαλες κουβεντες κι ας πει την αληθεια...(εστω και για πρωτη φορα...) Thumbs up
    Καταγράφηκε

    " Στην αρχή σε αγνοούν, μετά σε γελοιοποιούν, μετά σε πολεμούν και μετά σε ασπάζονται " (Mahatma Gadhi)
    panioul
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.158



    « Απάντηση #31 στις: Τετάρτη, 17 Ιούν 2015, 22:13:39 »

    καλως τους δικηγορους........ Grin
    κατ`αρχην δεν εσπασα εγω το αεροπλανο.....ουτε ποτε ευχηθηκα κατι τετοιο....Οι αποριες μου για τη λεσχη αυτη ηταν πολλες απο την αρχη. Ανακοινωσανε λειτουργεια σχολης υπερελαφρων, 1ης εκπαιδευτικης σειρας απο το 2013!!!!!!ενω το αεροδρομιο αδειοδοτηθηκε πριν ενα μηνα!!!!!Σχολη δεν υπηρξε ποτε παρ`ολο που στην επισημη ιστοσελιδα αναγραφεται και το κοστος με σκοπο την προσελκυση...κοροιδων!!!!!Τωρα το πως, κι απο που βρεθηκαν μερικες εκατονταδες χιλιαδες ευρω κι εγινε ενα καταπληκτικο αεροδρομιο στη μεση του πουθενα, αποκτηθηκε ενα καταπληκτικο αεροπλανο(που δυστυχως καταστραφηκε ολοσχερως) εγιναν φανταστικες εγκαταστασεις(για ποιους αραγε?)ειχε ή δεν ειχε συμμ,ετοχη το κρατος μεσω της περιφερειας και της πολιτικης προστασιας ειναι ερωτηματα που βασανιζουν πολλους φορολογουμενους Ελληνες, κι ειναι θεμα αλλων να το εξακριβωσουν....Η ουσια ειναι οτι σαν κινηση ειναι πολυ καλη....αλλα και ολιγον υποπτη. Το μελλον θα δειξει ποιος ειχε δικιο....Οσο  για τις κριτικες σας απεναντι μου, τις εχω γραμμενες εκει που πρεπει...Ξυδακι σε οποιον δεν αρεσουν......Στο κατω κατω, ας βγει ενας απο αυτους που διαφημιζαν τις δραστηριοτητες της Λεσχης κι ελεγαν μεγαλες κουβεντες κι ας πει την αληθεια...(εστω και για πρωτη φορα...) Thumbs up

    Κάποιοι σαν εσένα όποτε γινόταν κάτι καλό στην Ελλάδα, επειδή δεν είχαν προσωπικό όφελος και κυρίως οικονομικό έκραζαν τους πάντες και τα πάντα! Συγχαρητήρια για το χαρακτήρα σου και για τις εκφράσεις σου στα υπόλοιπα μέλη του Forum. Ελπίζω την ίδια ευθυξία να δείχνεις και σε ό,τι έχει να κάνει με την υπόλοιπη ζωή σου και να ζητάς το λογαριασμό από οποιονδήποτε μπορεί να στα έχει αρπάξει άμεσα ή έμμεσα! Αν δεν μπορείς να βοηθήσεις κάτι να εξελιχθεί συνέχισε να προσπαθείς να το θάβεις...προφανώς εκεί τα καταφέρνεις καλύτερα.
    Καταγράφηκε

    Ιωαννίδης Παναγιώτης
    Ένωση Αερομοντελιστών Θεσσαλονίκης
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #32 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 08:16:53 »

    Αγαπητοί αεροπόροι, το φόρουμ εδώ είναι μόνο για τον αερομοντελισμό. Πιστεύω ότι έχετε τον νού να το καταλάβετε και να σταματήσετε να κάνετε κατάχρηση της ανοχής μας.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Sokratis
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 198


    « Απάντηση #33 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 14:34:22 »

    κατ` αρχην δεν ανοιξα εγω αυτο το θεμα!!!!Αν δεν εχει σχεση με το μοντελισμο,τοτε κακως οι διαχειριστες το επετρεψαν εξ αρχης.
    Οσον αφορα τη λασπολογια μερικων εδω μεσα εναντιον μου,οποιος εχει κατι εναντιον μου ας το πει κι ας φροντισει να μπορεσει να το τεκμηριωσει στο καταλληλο μερος και την καταλληλη ωρα..... idiot2
    για οτι εχω πει υπαρχουν αποδειξεις, και πολλα ακομη που δε εχουν ειπωθει και χαρακτηριζουν το σαπιο κατεστημενο του αεραθλητισμου σε αυτη τη χωρα......
    Καταγράφηκε

    " Στην αρχή σε αγνοούν, μετά σε γελοιοποιούν, μετά σε πολεμούν και μετά σε ασπάζονται " (Mahatma Gadhi)
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #34 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 16:37:52 »

    Κύριε Σωκράτη, γιατί συνεχίζετε;
     Σας παρακαλώ να βρείτε άλλο χώρο να ανακοινώνετε τα δρώμενα της αεροπορίας.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Sokratis
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 198


    « Απάντηση #35 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 16:43:58 »

    Κυριε Γιαννη γιατι επιμενετε? Αλλοι βγαζουν ανακοινωσεις...Εγω απλως τις σχολιαζω....Αν μου το απαγορευετε μην τους αφηνετε να ανακοινωνουν ή απαγορεψτε μου να εχω αποψη και να κυριαρχει η παραπληροφορηση.....
    ΥΓ. Επαναλαμβανω....εγω ξεκινησα αυτη τη συζητηση?  idiot2
    Καταγράφηκε

    " Στην αρχή σε αγνοούν, μετά σε γελοιοποιούν, μετά σε πολεμούν και μετά σε ασπάζονται " (Mahatma Gadhi)
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #36 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 17:15:27 »

    Δύο Γάϊδαροι μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Sokratis
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 198


    « Απάντηση #37 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 18:56:47 »

    κι ο τριτος τους εκοιταγε,κατω απο μια κολωνα...... Grin
    Καταγράφηκε

    " Στην αρχή σε αγνοούν, μετά σε γελοιοποιούν, μετά σε πολεμούν και μετά σε ασπάζονται " (Mahatma Gadhi)
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #38 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 19:26:48 »

    Ωραία ατάκα κύριε Σωκράτη, απ΄ότι μας λέτε υπάρχουν και άλλοι γάϊδαροι στην αεροπορία.

    Σίγουρα οι αερομοντελιστές ούτε γάϊδαροι είναι, ούτε σας κοιτάνε όταν μαλώνετε. Για ποιόν λόγο άλλωστε;

    Αυτό προσπαθούμε να σου πούμε και δεν το καταλαβαίνεις.

    Σε παρακαλούμε για τελευταία φορά να μην καταχράσαι του φόρουμ των αερομοντελιστών και της υπομονής μας.

    Κάπου θα βρεις φόρουμ για γαϊδάρους.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    ΦΩΤΗΣ ΚΑΛΕΥΡΑΣ
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 600


    Embraer 145


    « Απάντηση #39 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 19:54:28 »

    Καλορίζικο το νέο σας αεροπλάνο! Καλές πτήσεις, να το χαρείτε!
    Καταγράφηκε

    Build it your self!
    giamous
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 215


    « Απάντηση #40 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 20:02:24 »

    Εκείνη την μπουλντοζούλα που λέγαμε..... είναι τελικά διαθέσιμη γιατί έχουμε στο ΚΟΣΜΟΔΡΟΜΙΟ έργα σε εξέλιξη?Huh idiot2
    Καταγράφηκε
    evan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 7.065


    Ευάγγελος Μιχαηλίδης


    WWW
    « Απάντηση #41 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 21:12:17 »

    Παράκληση προς όλους τους συμμετέχοντες στο θέμα:

    - Να παραμείνουν στο θέμα, που είναι η αερομοντελιστική δραστηριότητα στο αεροδρόμιο "Σμηναγός (Ι) Αν. Μπαλατσούκας"
    - Να αποφεύγουν τις προσωπικές αντιπαραθέσεις και χαρακτηρισμούς
    Καταγράφηκε

    Η ύστατη μορφή ελευθερίας είναι η σιωπή. (Γιάννης Ρίτσος)
    Sokratis
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 198


    « Απάντηση #42 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 22:02:30 »

    Ωραία ατάκα κύριε Σωκράτη, απ΄ότι μας λέτε υπάρχουν και άλλοι γάϊδαροι στην αεροπορία.

    Σίγουρα οι αερομοντελιστές ούτε γάϊδαροι είναι, ούτε σας κοιτάνε όταν μαλώνετε. Για ποιόν λόγο άλλωστε;

    Αυτό προσπαθούμε να σου πούμε και δεν το καταλαβαίνεις.

    Σε παρακαλούμε για τελευταία φορά να μην καταχράσαι του φόρουμ των αερομοντελιστών και της υπομονής μας.

    Κάπου θα βρεις φόρουμ για γαϊδάρους.
    Κυρ Γιαννη ,προεδρε ΕΑΑ.....παρ`το χαλαρα γιατι εχεις και μια ηλικια....Αν δεν ξεκινουσες να απαντας και να γραφεις ανοησιες,δε θα ασχολουνταν κανενας μαζι σου....ειδικα σε ενα θεμα που λες οτι δηθεν δεν σε ενδιαφερει...... Wink
    Καταγράφηκε

    " Στην αρχή σε αγνοούν, μετά σε γελοιοποιούν, μετά σε πολεμούν και μετά σε ασπάζονται " (Mahatma Gadhi)
    lampros
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 305



    « Απάντηση #43 στις: Πέμπτη, 18 Ιούν 2015, 23:55:05 »

    Καλορίζικο το νέο σας αεροπλάνο! Καλές πτήσεις, να το χαρείτε!

    +1 ειναι τελειο! ζηλευωωωωωω  smitten beer
    Καταγράφηκε

    eavawoy
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1


    « Απάντηση #44 στις: Παρασκευή, 19 Ιούν 2015, 05:16:28 »

    Κυριοι panioul, matrix9293, Γιάννης Κωνσταντακάτος, για να σταματήσετε τις κουτσαβακικες μαγκιες
    σας πληρώνω μια βόλτα  με το καινούργιο αεροπλάνο της λέσχης δυτικής ελλάδος με τον έμπειρο πιλότο της.
    Δέχεστε?
     Grin Grin Grin Grin Grin
    Καταγράφηκε
    Σελίδες: 1 2 [3] 4     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Χώροι πτήσης - Μοντελοδρόμια (Συντονιστές: Serafim, Γιάννης Παξιμαδάκης, _ΤΑΣΟΣ_)  |  Θέμα: Απ: Αεροδρόμιο Αράχθου "Σμηναγός (Ι) Αν.Μπαλατσούκας" (εκτός θέματος)
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.045 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.