Aeromodelling GR  σε Ελληνικά in English en Français in Deutch in Italiano
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide Ο θαυμαστός κόσμος των μικρών αεροπλάνων Σε φιλοξενία: Το Βιβλίο του jkon E-mail E-mail
Currently there are 0 Users in the Chat!
284.228 μηνύματα σε 11.306 θέματα από 5.929 Μέλη / Τελευταίο μέλος: ΠαύλοςΣαλόνικα
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Κυριακή, 22 Οκτ 2017, 14:46:51

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Κυριακή, 22 Οκτ 2017, 14:46:51

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Τελευταίες 10 φωνές:
Σήμερα στις 00:32
Εννοείται!
Χθες στις 11:14
Καλημέρα.
 evan και το μενού (ψαράκι, λουκανικάκι, κεφτεδάκι, πατατούλες κλπ) θα είαι χωρίς επιβάρυνση;;;
 laugh laugh
Πρόσφατα θέματα
από giles 202
[Σήμερα στις 14:34]

[Σήμερα στις 11:52]

από modeller2
[Χθες στις 21:13]

από pansofos
[Χθες στις 21:05]

από evan
[Χθες στις 20:54]

από snoopy
[Χθες στις 20:14]

από dominicm
[Χθες στις 18:17]

[Χθες στις 17:23]

[Χθες στις 12:10]

από evan
[Χθες στις 10:38]

από dominicm
[Παρασκευή, 20 Οκτ 2017, 21:13:43]

από dominicm
[Παρασκευή, 20 Οκτ 2017, 19:52:59]

από sliver
[Παρασκευή, 20 Οκτ 2017, 18:17:40]

από 3DJunk
[Παρασκευή, 20 Οκτ 2017, 17:21:24]

από Takis42
[Παρασκευή, 20 Οκτ 2017, 11:04:52]
Google search

Aeromodelling GR
Μέλη
Σύνολο μελών: 5929
Τελευταίο: ΠαύλοςΣαλόνικα
Στατιστικά
Σύνολο μηνυμάτων: 284228
Σύνολο θεμάτων: 11306
Online σήμερα: 47
Online έως τώρα: 362
(Κυριακή, 2 Ιαν 2011, 08:42:40)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 29
Συνολικά: 36
Στυλ εμφάνισης

Aeromodelling GR - 20 χρόνια
Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR Καφέ, γενικές συζητήσεις  |  Σκουπιδοτενεκές  |  Θέμα: Απ: Γιατι τοση γκρινια????? « προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: [1]  Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: Απ: Γιατι τοση γκρινια?????  (Αναγνώστηκε 2416 φορές)

Γιάννης Ζ.
Aeromodeller Sr. Member
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« στις: Τρίτη, 15 Μάι 2007, 00:26:20 »

Κύριε Κωστόπουλε,

Εξακολουθείτε να μη σέβεστε τον συνομιλητή σας.
Δεν πειράζει. Προσωπικά θα συνεχίσω την προσπάθεια μου να σέβομαι εγώ εσάς, χωρίς να επηρεαστώ στο παραμικρό από τη δική σας τακτική. Άλλωστε πέρα από γραφική, έχει γίνει και προβλέψιμη.

Δε με ενδιαφέρει για' τι έχετε συκοφαντηθεί στο παρελθόν.

Αν όμως ενδιαφέρει εσάς να μάθετε τόσο τα του παρελθόντος, όσο και τα του παρόντος, θα μπορούσατε να το "μαθαίνατε" από τα pm που μου στέλνουν.  Σας βεβαιώνω ...τα έχετε ή δεν τα έχετε ήδη αναγνώσει, δε θα σας ευχαριστήσουν πολύ.  Wink

Σας ευχαριστώ για την επίπονη προσπάθειά σας να αποσπάσετε κάτι ουσιώδες και σχετικό από τα γραφόμενά μου προκειμένου να το υπερασπιστείτε, όπως αναφέρετε, αλλά ούτε το ζήτησα ούτε βεβαίως ήλπιζα σε κάτι τέτοιο.

Έχετε φθάσει σε σημείο να παρερμηνεύσετε ακόμη και τη φράση του δύστυχου Φρανσουα-Μαρι Αρουε (Βολταιρου).

Τέλος, ώς προς την -ανούσια κατ εμέ- απειλή του διωγμού μου (Εσείς το ονομάζετε "ban" Ελληνιστί), κάντε το επιτέλους ή ...γράψτε κάτι που θα μορέσει να πείσει.

Έτσι και αλλιώς, όπως αναφέρω ήδη σε τρία μηνύματα μου, ήξερα βάσει της όλης ιδεολογίας σας ότι εκεί θα καταλήξετε.
Ξέρω επίσης, ότι αφού το πράξετε, θα κάνετε και σχόλιο που θα αφορά εμένα, προκειμένου να δικαιολογήσετε ...τα αδικαιολόγητα.

Επιβεβαιώστε με.   Wink

Καταγράφηκε

Banks ...Banks, they shot me down!
Γιάννης Ζ.
Aeromodeller Sr. Member
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Τρίτη, 15 Μάι 2007, 00:54:25 »

Γίνεστε θλιβερά αστείος.
Πάψτε τώρα και υπόσχομαι ότι θα πάψω αμέσως ΜΕΤΑ και εγώ!

Παραθέτω ξανά την απάντηση που έδωσα και που εσείς μεταφέρατε στον "σκουπιδοντενεκέ" θέλοντας ΙΣΩΣ να δείξετε ότι τρόμαξα από τις εξακολουθούμενες ανόητες απειλές σας.

Σας απάντησα λοιπόν:

Κύριε Κωστόπουλε,

Εξακολουθείτε να μη σέβεστε τον συνομιλητή σας.
Δεν πειράζει. Προσωπικά θα συνεχίσω την προσπάθεια μου να σέβομαι εγώ εσάς, χωρίς να επηρεαστώ στο παραμικρό από τη δική σας τακτική. Άλλωστε πέρα από γραφική, έχει γίνει και προβλέψιμη.

Δε με ενδιαφέρει για' τι έχετε συκοφαντηθεί στο παρελθόν.

Αν όμως ενδιαφέρει εσάς να μάθετε τόσο τα του παρελθόντος, όσο και τα του παρόντος, θα μπορούσατε να το "μαθαίνατε" από τα pm που μου στέλνουν.  Σας βεβαιώνω ...τα έχετε ή δεν τα έχετε ήδη αναγνώσει, δε θα σας ευχαριστήσουν πολύ. 

Σας ευχαριστώ για την επίπονη προσπάθειά σας να αποσπάσετε κάτι ουσιώδες και σχετικό από τα γραφόμενά μου προκειμένου να το υπερασπιστείτε, όπως αναφέρετε, αλλά ούτε το ζήτησα ούτε βεβαίως ήλπιζα σε κάτι τέτοιο.

Έχετε φθάσει σε σημείο να παρερμηνεύσετε ακόμη και τη φράση του δύστυχου Φρανσουα-Μαρι Αρουε (Βολταιρου).

Τέλος, ώς προς την -ανούσια κατ εμέ- απειλή του διωγμού μου (Εσείς το ονομάζετε "ban" Ελληνιστί), κάντε το επιτέλους ή ...γράψτε κάτι που θα μορέσει να πείσει.

Έτσι και αλλιώς, όπως αναφέρω ήδη σε τρία μηνύματα μου, ήξερα βάσει της όλης ιδεολογίας σας ότι εκεί θα καταλήξετε.
Ξέρω επίσης, ότι αφού το πράξετε, θα κάνετε και σχόλιο που θα αφορά εμένα, προκειμένου να δικαιολογήσετε ...τα αδικαιολόγητα.

Επιβεβαιώστε με.   
Καταγράφηκε

Banks ...Banks, they shot me down!
Σελίδες: [1]  Πάνω Εκτύπωση 
Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR Καφέ, γενικές συζητήσεις  |  Σκουπιδοτενεκές  |  Θέμα: Απ: Γιατι τοση γκρινια????? « προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε: