Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.201 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 07:05:45

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 07:05:45

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:09]

    [Χθες στις 22:30]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 21:25:44]

    από afilos
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 14:52:26]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 10:46:22]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 07:32:40]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304201
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 169
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 0
    Επισκέπτες: 151
    Συνολικά: 151
    Στυλ εμφάνισης

    Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Σχετικα με προσωπικα μηνυματα  (Αναγνώστηκε 10278 φορές)
    frizstyler
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 36



    « Απάντηση #15 στις: Πέμπτη, 14 Ιούν 2012, 19:40:38 »

    ε τοτε σβηστε και το υποφορουμ,μη κουραζεστε τσαμπα
    Καταγράφηκε
    _ΤΑΣΟΣ_
    Board moderator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.911


    Xplooer or Explorer, here’s the question !


    « Απάντηση #16 στις: Πέμπτη, 14 Ιούν 2012, 19:51:42 »

    Ετσι ακριβώς όπως τα λές !!!

     Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
    GRE-F-0611
    PaNt
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 8.613


    Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ


    WWW
    « Απάντηση #17 στις: Πέμπτη, 14 Ιούν 2012, 20:52:47 »

    ε τοτε σβηστε και το υποφορουμ,μη κουραζεστε τσαμπα

    Φίλε μου, μην τα παίρνεις όλα στα σοβαρά..! Καλά έκανες και το έθιξες..!
    Καταγράφηκε
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #18 στις: Πέμπτη, 14 Ιούν 2012, 21:37:13 »

    Νομίζω οτι το θέμα έχει τραβήξει χωρίς λόγο.

    frizstyler πολύ καλά έκανες και έθεσες το ερώτημα. Ζητάω συγνώμη αν θίχτηκες από κάποια σχόλια, δεν είναι η τακτική του Aeromodelling GR. Η απάντηση μου ως διαχειριστής είναι οτι γνωρίζω οτι υπάρχει αυτή η δυνατότητα, δεν είναι όμως προεπιλογή, ούτε πρόκειται να γίνει στο Aeromodelling GR. Οδηγίες υπάρχουν από πολύ παλιά.

    Δεν βλέπω τον λόγο να υπάρχει αντιπαράθεση, η επιλογή είναι καθαρά δική μου σαν διαχειριστή. Πέρα απ' αυτό η προεπιλογή διεθνώς είναι να μην αποθηκεύονται, αν δεν το επιλέξει το μέλος. Πρόκειται για προσωπικά δεδομένα και θέμα εμπιστοσύνης προς το site.

    Δεν νομίζω οτι είναι σκόπιμο να επεκταθώ περισσότερο εδώ. Αν πραγματικά ενδιαφέρεται κάποιος για περισσότερα, μπορεί να θέσει ερώτημα στον πίνακα υποστήριξης του SMF στα ελληνικά, όπου θ' απαντήσω σαν συντονιστής.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    frizstyler
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 36



    « Απάντηση #19 στις: Πέμπτη, 14 Ιούν 2012, 21:48:38 »

    ενταξει,ειχατε την προεπιλογη εκει κατι χρονια τωρα. κι αυτο ειναι αντεπιχειρημα? εγω ισχυριζομαι πως ειναι πιο πρακτικο και αντιπροσωπευτικο για το μεσο χρηστη η προεπιλογη να ειναι η αλλη. εσεις ειστε που επιμενετε 2 μερες τωρα χωρις λογο,οχι εγω. μην ειστε φανατικοι του συντηρητισμου
    Καταγράφηκε
    v_tolias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.358



    « Απάντηση #20 στις: Πέμπτη, 14 Ιούν 2012, 22:56:27 »

    ενταξει,ειχατε την προεπιλογη εκει κατι χρονια τωρα. κι αυτο ειναι αντεπιχειρημα? εγω ισχυριζομαι πως ειναι πιο πρακτικο και αντιπροσωπευτικο για το μεσο χρηστη η προεπιλογη να ειναι η αλλη. εσεις ειστε που επιμενετε 2 μερες τωρα χωρις λογο,οχι εγω. μην ειστε φανατικοι του συντηρητισμου
    Ένας ακόμα user που θεωρεί ότι τα πάντα γίνονται costless??
    1) Με το που βάζεις τη λέξη "εγώ" χάνεις το δίκιο σου.. Ένα site δεν στήνεται γύρω από έναν άνθρωπο!
    2) Επειδή λοιπόν πέρα από τα θεωρητικά που λέει ο καθένας υπάρχουν και τα πρακτικά ζητήματα που πρέπει να λυθούν, να τονίσω πως έστω και ένα byte επιπλέον πληροφορίας στο internet είναι κακό... Οπότε, αν επειδή κάποιος βαριέται να κάνει ένα κλικ, γεμίζουμε με τις "άχρηστες" πληροφορίες των υπολοίπων 100 που δεν τις χρειάζονται, τότε αυτό είναι ΛΑΘΟΣ..
    3) Το aeromodelling από ότι ξέρω δεν έχει καθόλου σπονσορες.. Αυτό σημαίνει ότι κάποιος πληρώνει από την τσέπη του servers,domain names,κτλ, αφιερώνει ανθρωπο-ώρες!! Αν λοιπόν απαιτούμε περισσότερα από το site, αυτό θα στοιχίζει περισσότερο! Μήπως λοιπόν στα site που βλέπουμε κάποιες παραπάνω επιλογές, βλέπουμε και πολλές διαφημίσεις??

    Στην πληροφορική γίνονται παραδοχές που βοηθούν στην σωστή, απρόσκοπη, και αποδεκτή λειτουργία των πραγμάτων!

    ΥΓ.. Αραγε έχει ζητήσει ποτέ κάποιος από την yahoo ή την google να αυξήσουν το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος ενός mail? Tί απάντηση να πήραν?? Εγώ υποστηρίζω ότι τα 10MB της yahoo είναι λίγα!! Cheesy
    « Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη, 14 Ιούν 2012, 23:23:21 από v_tolias » Καταγράφηκε

    Κανένα δεν έμεινε εκέι πάνω...
    Markhelis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 6.165


    Προσέχουμε για να έχουμε!!!


    « Απάντηση #21 στις: Πέμπτη, 14 Ιούν 2012, 23:16:34 »

    +1000  Thumbs up  Thumbs up

    Και ποιός μας λέει ότι αν ήταν προεπιλεγμένο δεν θα έβγαινε ένας άλλος να κάνει  το ίδιο
    παράπονο (σχόλιο) για το αντίστροφο αποτέλεσμα!!!  Ποοολύ άνεση

    Αρα φτάνουμε στον ίδιο παρονομαστή και δεν θα βγαίνει άκρη!!  Στριφογύρισμα ματιών 

    Μια χαρά είναι όπως είναι κ. Κωστόπουλε και δεν χρειάζεται περαιτέρω πληκτρολόγηση,
    αν ήταν για δύο κλικ το συζητάγαμε!!   Thumbs up   Grin
    Καταγράφηκε
    Le_Roi
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 192



    « Απάντηση #22 στις: Παρασκευή, 15 Ιούν 2012, 01:42:45 »

    ενταξει,ειχατε την προεπιλογη εκει κατι χρονια τωρα. κι αυτο ειναι αντεπιχειρημα? εγω ισχυριζομαι πως ειναι πιο πρακτικο και αντιπροσωπευτικο για το μεσο χρηστη η προεπιλογη να ειναι η αλλη. εσεις ειστε που επιμενετε 2 μερες τωρα χωρις λογο,οχι εγω. μην ειστε φανατικοι του συντηρητισμου
    Ένας ακόμα user που θεωρεί ότι τα πάντα γίνονται costless??
    1) Με το που βάζεις τη λέξη "εγώ" χάνεις το δίκιο σου.. Ένα site δεν στήνεται γύρω από έναν άνθρωπο!
    2) Επειδή λοιπόν πέρα από τα θεωρητικά που λέει ο καθένας υπάρχουν και τα πρακτικά ζητήματα που πρέπει να λυθούν, να τονίσω πως έστω και ένα byte επιπλέον πληροφορίας στο internet είναι κακό... Οπότε, αν επειδή κάποιος βαριέται να κάνει ένα κλικ, γεμίζουμε με τις "άχρηστες" πληροφορίες των υπολοίπων 100 που δεν τις χρειάζονται, τότε αυτό είναι ΛΑΘΟΣ..
    3) Το aeromodelling από ότι ξέρω δεν έχει καθόλου σπονσορες.. Αυτό σημαίνει ότι κάποιος πληρώνει από την τσέπη του servers,domain names,κτλ, αφιερώνει ανθρωπο-ώρες!! Αν λοιπόν απαιτούμε περισσότερα από το site, αυτό θα στοιχίζει περισσότερο! Μήπως λοιπόν στα site που βλέπουμε κάποιες παραπάνω επιλογές, βλέπουμε και πολλές διαφημίσεις??

    Στην πληροφορική γίνονται παραδοχές που βοηθούν στην σωστή, απρόσκοπη, και αποδεκτή λειτουργία των πραγμάτων!


    ΥΓ.. Αραγε έχει ζητήσει ποτέ κάποιος από την yahoo ή την google να αυξήσουν το μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος ενός mail? Tί απάντηση να πήραν?? Εγώ υποστηρίζω ότι τα 10MB της yahoo είναι λίγα!! Cheesy

    Έχεις απόλυτο δίκιο και μόλις με πρόλαβες!
    Νομίζω ότι το θέμα υπερκαλύφτηκε
    Καταγράφηκε

    Σημασία έχει να πετάς με καλή παρέα, όχι το τί πετάς και το πού πετάς.....
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #23 στις: Παρασκευή, 15 Ιούν 2012, 07:29:00 »

    frizstyler η άποψη σου τέθηκε και απαντήθηκε. Το να προσάπτεις κατηγορείς για στείρο συντηρητισμό (που συνεπάγεται έλλειψη γνώσης και αντίδραση σε νέα γνώση) είναι τουλάχιστον αστείο.

    - Η δυνατότητα προεπιλογής από τον διαχειριστή υπάρχει από το 2005, όταν ανακοινώθηκε το Aeromodelling Gr με την παρούσα μορφή. Δεν είναι λοιπόν κάτι νέο.

    - Το SMF είναι software που εξελίσσεται συνεχώς, με την λογική σου θα έπρεπε να έχει αυτό που προτείνεις σαν αρχική προεπιλογή. Ομως αυτό δεν συμβαίνει, ούτε στο SMF, ούτε σε συναφή software.

    - Σαν agridoc έχω ενεργή συμμετοχή στο SMF και από το  2006 είμαι συντονιστής του πίνακα υποστήριξης του SMF στα ελληνικά και μέλος της ομάδας ανάπτυξης του Tiny Portal. Δεν είμαι παντογνώστης αλλά μάλλον η γνώση και η εμπειρία μου σαν διαχειριστής είναι πάνω από τον μέσο όρο. Πραγματικά νέες ιδέες είναι ευπρόσδεκτες, όπως παρέχεται βοήθεια και επεξηγήσεις.

    - Εχω βοηθήσει πάρα πολλούς/ές  στο στήσιμο του φόρουμ τους και έχω δει ποικίλα περιεχόμενα. Πολλές φορές οι διαχειριστές δεν έχουν τα απαιτούμενα προσόντα, όχι μόνο γνώσης αλλά και ήθους, συμπεριφοράς, υπευθυνότητας, δεοντολογίας κ.α.. Πολλοί δεν θέλουν να μάθουν, ούτε να σεβαστούν κάποια πράγματα. Δυστυχώς έχουμε δει καταχρήσεις με τα προσωπικά μηνύματα, το έχουμε συζητήσει αρκετές φορές στο SMF.

    - Με βάση τα παραπάνω πιστεύω οτι η αρχική προεπιλογή είναι και η σωστή. Με την επιλογή από το προφίλ, οι εγγεγραμμένοι συναινούν στην αποθήκευση των προσωπικών μηνυμάτων τους στην βάση δεδομένων, διαφορετικά είναι αυθαίρετη ή πρέπει να υπάρχει προειδοποίηση.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    frizstyler
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 36



    « Απάντηση #24 στις: Παρασκευή, 15 Ιούν 2012, 13:08:35 »

    συγχαρητηρια στο v tolias που μολις ειπα "εγω ισχυριζομαι" με κατηγορησε για εγωϊσμο. ειστε πολυ δεκτικοι.σε ολα τα αλλα site τα μηνυματα αποθηκευονται ,για πρακτικους λογους .εγω ηρθα εδω να κανω μια εποικοδομητικη παρατηρηση.εσεις καντε οτι νομιζετε. δεν ασχολουμαι αλλο
    Καταγράφηκε
    v_tolias
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.358



    « Απάντηση #25 στις: Παρασκευή, 15 Ιούν 2012, 14:17:02 »

    συγχαρητηρια στο v tolias που μολις ειπα "εγω ισχυριζομαι" με κατηγορησε για εγωϊσμο. ειστε πολυ δεκτικοι.σε ολα τα αλλα site τα μηνυματα αποθηκευονται ,για πρακτικους λογους .εγω ηρθα εδω να κανω μια εποικοδομητικη παρατηρηση.εσεις καντε οτι νομιζετε. δεν ασχολουμαι αλλο
    Είμαι επαγελματιας software developer και προπάθησα να σου εξηγήσω με τον πιο απλό τρόπο μερικούς από τους λόγους για τους οποίους δεν γίνεται αυτό που ζητάς.. Αν ψάξεις εδώ μέσα θα δείς ότι αρκετά από τα αιτήματα που έχουν ζητηθεί, έχουν πραγματοποιθεί!
    Δεν σε κατηγόρησα για εγωισμό αλλά για "αγνοια".. Εσύ κρίνεις με τις προσωπικές σου εμπειρίες.. Εγώ κρίνω με τις εμπειρίες μου σαν επαγελματίας που έχει μιλήσει με εκατοντάδες administrator, end-users, κτλ και έχω αντιμετωπίσει πολλά προβλήματα που δημιουργήθηκαν γιατί κάποιος "απλώς ήθελε" κάτι χωρίς να συνυπολογίζει το "κόστος"!

    Δεν ήρθες να κάνεις μια εποικοδομητικη παρατήρηση.. Ηρθες να απαιτήσεις!
    Εποικοδομητική συζύτηση με άγνοια δεν συμβαδίζουν! Ανα πάσα στιγμή μπορώ να σου εξηγήσω από κοντά, γιατί έχεις άδικο!

    Στο κάτω-κάτω ζήτησες κάτι.. Σου εξήγησαν ο administrator, moderator, προγραμματιστές, ότι αυτό που ζητάς δεν είναι καλό με τις υπάρχουσες συνθήκες!!
    Τί είναι αυτό που σε χαλάει? Γιατί δεν το δέχεσαι όπως είναι?

    Αυτά όλα στα λέω φιλικά και χωρίς καμία παρεξήγηση...

    Βασίλης
    Καταγράφηκε

    Κανένα δεν έμεινε εκέι πάνω...
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #26 στις: Παρασκευή, 15 Ιούν 2012, 19:03:05 »

    Μην κάνουμε τραγικό το θέμα, είναι απλά μια διαχειριστική επιλογή. Συχνά απαντώ ερωτήσεις "πως μπορεί να γίνει αυτό" στον πίνακα υποστήριξης του SMF στα ελληνικά. Μπορεί να προσθέσω οτι συνιστώ να μην γίνει κάτι, δίνοντας τους λόγους. Από την στιγμή που είναι εφικτό η επιλογή και η ευθύνη είναι του διαχειριστή.

    Αυτό που πραγματικά με στενοχωρεί είναι οι περιορισμοί που έχω αναγκαστεί να βάλω για έλεγχο των spammers.  Πάντως δεν υπάρχουν διαφημίσεις ούτε περιορισμοί στην πρόσβαση πληροφοριών, ούτε στους επισκέπτες.

    frizstyler στο Aeromodelling GR υπάρχει ελευθερία λόγου. Μπορείς ελεύθερα να εκφράσεις την γνώμη ή τις παρατηρήσεις σου, το ίδιο και οι άλλοι. Κάποιοι μπορεί να είναι πιο απότομοι, δεν είμαστε όλοι ίδιοι.

    Μερικά αιτήματα δεν είναι εφικτά στον χρόνο που υποβάλλονται, λόγω περιορισμού του software, άλλα είναι απλά θέμα τελικής επιλογής της διαχείρισης. Στο Aeromodelling GR υπάρχει και αρκετό manual customization.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    orck
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.623


    game over :|


    « Απάντηση #27 στις: Παρασκευή, 15 Ιούν 2012, 19:35:44 »

    frizstyler στο Aeromodelling GR υπάρχει ελευθερία λόγου. Μπορείς ελεύθερα να εκφράσεις την γνώμη ή τις παρατηρήσεις σου, το ίδιο και οι άλλοι. Κάποιοι μπορεί να είναι πιο απότομοι, δεν είμαστε όλοι ίδιοι.

    Frizstyler συνιστω να δωσεις ιδιαιτερη βαση στο παραπανω. Ο Κωστας ειναι o ιδρυτης του φορουμ, προσεξε τον τροπο που απανταει, παντα μετρημενος και ευγενικος. Μην κανεις το λαθος να συγχεεις τις απαντησεις των μελων που μπορει να ειναι αποτομες η και ασχετες (οπως την δικια μου) δεν εκφραζουμε το aeromodelling, μονο ο Κωστας το εκφραζει
    Καταγράφηκε

    Παναγιωτης, Π.Φαληρο
    Οι αγγελιες μου
    extenge
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 449


    Nikos


    « Απάντηση #28 στις: Παρασκευή, 15 Ιούν 2012, 21:16:32 »

    συγχαρητηρια στο v tolias που μολις ειπα "εγω ισχυριζομαι" με κατηγορησε για εγωϊσμο. ειστε πολυ δεκτικοι.σε ολα τα αλλα site τα μηνυματα αποθηκευονται ,για πρακτικους λογους .εγω ηρθα εδω να κανω μια εποικοδομητικη παρατηρηση.εσεις καντε οτι νομιζετε. δεν ασχολουμαι αλλο
    Φιλε με ολο το σεβασμο απ τα 19 μηνυματα που εχεις σε αυτο το φορουμ τα 9 αφορουν το θεμα με τα προσωπικα μηνυματα........σεβομαι την αποψη σου αλλα ρε αδερφε μια ρυθμιση ειναι ......σου ειπαν τα παιδια πως να την κανεις και ολα καλα.......ηδη σου εχουν απαντησει οι administrators και νομιζω οτι πρεπει να μιλαμε εδω μεσα για αερομοντελισμο ........
    Αυτο που ισως ενοχλησε καποιους ειναι ο τροπος που εξεφρασες την αποψη σου .......
    Εν παση περιπτωση εκανες το θεμα των απεσταλμενων Λαμψη δηλαδη το ψιλοκουρασες........
    Καταλαβαμε ολοι οτι στο ενα φορουμ το κανουν ετσι, στο αλλο το κανουν αλλιως εδω ειναι το aeromodelling και το κανουν ετσι.......
    Να εισαι σιγουρος οτι ολοι αυτοι που σου απαντησαν μεχρι τωρα ειναι εμπειροι στον χωρο τους και αν υπαρχουν περιθωρια βελτιωσης τα κανουν......και ακουνε......
    Συμβιβασου λιγο και εσυ.....και οπως λες μην ασχολεισαι αλλο

    Φιλικα Νικος
    Καταγράφηκε
    frizstyler
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 36



    « Απάντηση #29 στις: Κυριακή, 17 Ιούν 2012, 15:27:12 »

    μα δε γινεται καθε φορα που στελνω μνμ να πρεπει να παταω αυτο το κουμπι! το ξεχναω!
    τουλαχιστον βαλτε το να κραταει την προηγουμενη επιλογη καθε φορα που στελνεις ενα καινουργιο μνμ
    Καταγράφηκε
    Σελίδες: 1 [2] 3  Όλοι     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR, λειτουργία, βοήθεια, προτάσεις  |  Θέμα: Σχετικα με προσωπικα μηνυματα
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.05 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.