Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.199 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 28 Μάρ 2024, 10:48:08

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Πέμπτη, 28 Μάρ 2024, 10:48:08

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 01:40]

    από afilos
    [Χθες στις 21:49]

    [Χθες στις 21:25]

    από afilos
    [Χθες στις 14:52]

    από hpergm
    [Χθες στις 10:46]

    [Χθες στις 07:32]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304199
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 92
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 2
    Επισκέπτες: 90
    Συνολικά: 92
    Στυλ εμφάνισης

    Σελίδες: [1] 2 3 4 5     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: NEA ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ FORUM  (Αναγνώστηκε 15628 φορές)
    manos_skg
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 307



    « στις: Τρίτη, 22 Μάι 2007, 18:05:51 »

    Αλήθεια admin γιατί δεν δίνεις τη δυνατότητα σε αυτόν που άρχισε ένα post και γενικότερα στους χρήστες του forum να αξιολογεί με up ή down κάποιες από τις θέσεις ή απαντήσεις που συναντάει ή ίσως και να ψηφίζει την καλύτερη απάντηση που δόθηκε.  Έτσι και αυτός που απαντάει θα αποκτάει ένα κίνητρο να τοποθετείται ορθά και με ενδιαφέρον και αυτός που ρωτάει θα μπορεί να «ανταμείψει» τη θέληση των υπολοίπων να απαντήσουν.

    Αν αυτό τώρα γίνει έτσι ώστε το σύστημα να καταλαβαίνει έξυπνα ποιος απάντησε δύο φορές και υπάρχει στατιστική ασφάλεια αποκλείοντας τη δυνατότητα διπλοψήφων τότε ο κόσμος του forum μπορεί έμπρακτα και χωρίς να λέει πολλά πολλά να ψηφίζει/αξιολογεί τις απαντήσεις που δίνονται.  Έτσι θα αποφεύγονται άσκοποι διάλογοι που αλυσιδωτά προκαλούν αντιδράσεις και αλληλοπροσβολές που δεν έχουν καμία σχέση με τον μοντελισμό και η απάντηση του χρήστη που έκανε μία αδόκιμη, αδιάφορη ή προσβλητική τοποθέτηση θα αξιολογείται με χαμηλό ή αρνητικό σκορ χωρίς οι αξιολογητές να κρίνουν τον άνθρωπο αλλά την απάντηση/θέση του!

    Ίσως ακούγεται περίπλοκο αλλά δεν είναι.  Νομίζω ότι θα είναι ενδιαφέρον!  Πώς σας φαίνεται τους υπόλοιπους σαν ιδέα;;; 
    Καταγράφηκε

    ... το πάθαμε κι' αυτό ...
    orck
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.623


    game over :|


    « Απάντηση #1 στις: Τρίτη, 22 Μάι 2007, 19:15:33 »

    αυτη η ιδεα υπαρχει και τρεχει σε πολλα φορουμ
    ουσιαστικα ο καθε ενας που συμετεχει στο φορουμ περνει κατι σαν ποντους* για καθε ποστ του, επειτα μπορει να δωσει σε καποιον αλλο καποιους απο τους ποντους του εαν θεωρει οτι το εχει βοηθησει η τον εκτιμαει γενικοτερα

    δεν ξερω αν μου αρεσει η ιδεα η οχι, μαλλον τεινω προς το να πιστεψω οτι ειναι πολυ κοπος για τιποτα ουσιαστικο

    *πχ στο παραπεντιστικο φορουμ οι ποντοι ειναι το θερμικο, κατι που θεωρειται οτι πιο θετικο στο αλεξιπτωτο πλαγιας, ετσι εαν καποιος με βοηθησει σε κατι που χρειαζομαι μπορω να τον ευχαριστησω δινοντας του οσα θερμικα εχω μαζεψει εδω ισως να μπορουσαμε να δωσουμε
    « Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 22 Μάι 2007, 19:23:37 από orck » Καταγράφηκε

    Παναγιωτης, Π.Φαληρο
    Οι αγγελιες μου
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #2 στις: Τρίτη, 22 Μάι 2007, 22:53:48 »

    Δεν υπάρχει δυνατότητα αξιολόγησης μεμονωμένων μηνυμάτων, νομίζω οτι το έχω δει σε κάποια φόρουμ με VBulletin αλλά και με αυτό το software συνήθως δεν χρησιμοποιείται.

    Υπάρχει η δυνατότητα ενεργοποίησης πόντων για ένα μέλος. Στο SMF, λέγεται karma, βέβαια μπορεί να δοθεί άλλο όνομα.

    Σε λίγα φόρουμ είναι ενεργοποιημένο και πάντα δεν μπορούν να αξιολογήσουν όλα τα μέλη.

    Δεν νομίζω οτι έχει να προσφέρει τίποτα, ο καθένας μας δημιουργεί την εικόνα του από αυτά που γράφει. Από τους περισσότερους της ομάδας του SMF δεν θεωρείται κάτι ουσιαστικό, έχει μπει απλά για να υπάρχει, επειδή το έχουν παρόμοια προγράμματα. Δεν είναι επιλεγμένο στις προεπιλογές.

    Κατά κανένα τρόπο δεν μπορεί να προσδιορίζει την αξία των μηνυμάτων, συνήθως λειτουργεί σαν βαθμός συμπάθειας.

    Θεωρείται μάλλον gadgetάδικη επιλογή και θα μείνει απενεργοποιημένο στο Aeromodelling GR.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    panelpni
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 312

    Γνώμη εχουν όλοι, γνώση έχουν λίγοι.


    « Απάντηση #3 στις: Τετάρτη, 23 Μάι 2007, 08:48:08 »

    Θα προτεινα μια δοκιμαστηκη περιοδο για τα νεα μελη, και στη συνεχεια ψηφοφορια απο το φορουμ οπου θα πρεπει να συγκεντρωση ο ενδιαφερομενος πχ 200 ψηφους  για να γινει μελος. Η και 200 για bounge.
    Τι λετε?  Νομιζω αυτο το μετρο θα εκανε μερικους ποιο προσεκτικους.
    Καταγράφηκε
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #4 στις: Τετάρτη, 23 Μάι 2007, 11:17:57 »

    Το Aeromodelling GR δεν είναι σύλλογος, ούτε site συλλόγου ή επαγγελματία.

    Είναι ένας χώρος που έχει σαν στόχο να ενημερώνει και να φέρνει σε επαφή και να ενώνει  τους έλληνες.αερομοντελλιστές και τους φίλους μας.

    Η διαδικασία εγγραφής είναι αυτόματη, έχει σκόπιμα επιλεγεί για να μην μπερδεύονται όσοι δεν ασχολούνται ιδιαίτερα με υπολογιστές. Σαν μέλος μπορεί κάποιος να παρακολουθεί καλύτερα το φόρουμ.

    Υπάρχουν και πίνακες όπου μπορεί κανείς να δημοσιεύσει και σαν επισκέπτης.

    Οι επιλογές αυτές δημιουργούν και ταλαιπωρίες για την ομάδα συντονισμού γιατί είναι πιο εύκολο για τους spammers να βάλουν μηνύματα. Παρ' όλα αυτά πρώτη προτεραιότητα δίνεται στην ευκολία του έλληνα αερομοντελιστή.

    Μέλη που προσφέρουν στο σύνολο αποκτούν περισσότερα δικαιώματα, ελπίιζοντας και στην σωστή χρησιμοποίηση τους. Ο αριθμός των μηνυμάτων δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο πέρα από την εμφανιζόμενη αλλαγή ομάδας με βάση τον αριθμό.

    Υπάρχουν αρκετοί φίλοι αερομοντελιστές που προσφέρουν πάρα πολλά αλλά είτε η έλλειψη χρόνου, είτε η ιδιότητα τους ως επαγγελματίες δεν επιτρέπει την συμμετοχή τους στην ομάδα συντονισμού. Αυτό όμως κατά κανένα τρόπο δεν μειώνει την προσφορά τους στον έλληνα αερομοντελιστή που παίρνει μια σωστή πληροφορία, ανεξάρτητα από το αν είναι γραμμένος στο Aeromodelling GR.

    Η μέριμνα για την καλή λειτουργία είναι αρμοδιότητα του διαχειριστή και της ομάδας συντονισμού. Αυτή είναι η διεθνώς ακολουθούμενη τακτική.

    Ο στόχος δεν είναι τα μέλη αλλά οι ουσιαστικές και χρήσιμες συζητήσεις σε αερομοντελιστικά θέματα, που παραμένουν σε ελεύθερη πρόσβαση στο διαδίκτυο.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    The machinist
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 299


    Λαμπράκης Πάνος


    « Απάντηση #5 στις: Δευτέρα, 28 Μάι 2007, 23:21:18 »

    Καλησπερα,

    Συμφωνω με τον Κο. Κωστοπουλο.Δεν χρειαζεται να ψηφιζουμε για απαντησεις που παιρνουμε.Ο καθενας απο μας εχει μυαλο να σκεφτει/δοκιμασει αυτα που του προτεινουν.Το καλυτερο στον μοντελισμο ειναι η ερευνα και το ψαξιμο.Οταν εχουμε δοκιμασει τα παντα και πλεον δεν βρισκουμε απαντηση στο προβλημα που μας απασχολει τοτε να ρωτουμε.Μην περιμενουμε ετοιμες απαντησεις επειδη βαριομαστε να ψαξουμε.Οντως δεν γινεται ο καθενας να μπορει να δινει συγκεκριμενες και σωστες απαντησεις σε προβληματα που απασχολουν καποιον μοντελιστη για ενα θεμα,ειτε γιατι δεν εχει τις γνωσεις που χρειαζονται,ειτε γιατι δεν εχει ασχοληθει εκτενως με ενα θεμα.Ο εθελοντισμος ειναι το νουμερο ενα κινητρο στον μοντελισμο.Παντα με καλες προθεσεις και ανιδιοτελη προσφορα που πηγαζει απο το ιδιο παθος το οποιο ειναι ο μοντελισμος.Βεβαια παντα ευγενικα ο καθενας μπορει να διαφωνησει με κατι το οποιο εχει προταθει και να εξηγησει με επιχειρηματα γιατι διαφωνει.Οπως ειναι γνωστο,γνωμη εχουν ολοι,γνωση εχουν λιγοι.Ο μοντελισμος ειναι κατι ανωτερο και δεν μπρουμε να τον περιορισουμε σε ψηφοφοριες και συν και πλην.Ειναι τα ονειρα και οι διακαεις ποθοι καποιων ονειροπολων...

    Φιλικα...
    Καταγράφηκε

    Αίεν Υψικρατείν
    Paulos
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 496



    « Απάντηση #6 στις: Δευτέρα, 28 Μάι 2007, 23:40:54 »

    +1 και απο εμενα

    συμφωνω με τον προλαλησαντα

    δεν χρειαζεται οποιαδηποτε μορφη "ιεραρχειας" εδω μεσα για τους χρηστες του φορουμ - ο καθενας εχει το ελευθερο να πει οτι του κατεβει ειτε αυτο ειναι σωστο ειτε λαθος και απο εκει και περα ο admin θα παρει τα αναλογα μετρα

    μη το κανουμε σαν κατι φορουμ τυπου insomnia - thelab - adslgr ελεος

    εξαλλου ολοι απο καπου πρεπει να ξεκινησουν
    Καταγράφηκε

    If RC flying were drugs, it would be class A +
    manos_skg
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 307



    « Απάντηση #7 στις: Τρίτη, 29 Μάι 2007, 15:02:54 »

    ΟΚ ΟΚ ΟΚ .... μην βαράτε τον οδηγό!!  Ίσως να είναι κακή ιδέα

    Σκέπτομαι άρα υπάρχω => Προτείνω άρα συμμετέχω ...

    ... κάθε κακή ιδέα πάντως δεν παύει να είναι ιδέα ... άλλωστε οι κακές ιδέες οδηγούν την εξέλιξη και γεννούν τις καλές ιδέες

    Thanks 4 the feedback guys  Thumbs up
    Καταγράφηκε

    ... το πάθαμε κι' αυτό ...
    The machinist
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 299


    Λαμπράκης Πάνος


    « Απάντηση #8 στις: Τρίτη, 29 Μάι 2007, 16:48:06 »

    No problem  Wink
    Be cool
    Ποτε δεν βαραμε,να πεταμε θελουμε!!!
     Thumbs up

    Τα λεμε...
    Καταγράφηκε

    Αίεν Υψικρατείν
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #9 στις: Τετάρτη, 30 Μάι 2007, 05:20:51 »

    Σίγουρα δεν ήταν κακή ιδέα και εγώ το είχα σκεφτεί αρκετές φορές, όπως και άλλες επιλογές, από παλιά αν θα ήταν σκόπιμο να μπει.

    Οι επιλογές ενεργοποιούνται ανάλογα με το αντικείμενο και τον επιθυμητό χαρακτήρα ενός site και βέβαια τις δυνατότητες του software, κάτι που μεταβάλλεται με τον χρόνο και τις νέες version. Επίσης η εμπειρία διαχείρισης και η αντιμετώπιση προβλημάτων μπορεί να οδηγήσει σε διαφορετικές επιλογές.

    Η κατάθεση προτάσεων με σωστό τρόπο και ο σωστός διάλογος μας προβληματίζουν, μας μαθαίνουν ή και δημιουργούν.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    Dell Gatto Grande
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 656


    when you see a bird walking, don't fly.


    « Απάντηση #10 στις: Τετάρτη, 30 Μάι 2007, 18:40:32 »

    stis aggelies pou exi gini xalia i anazitisi leo na valoume mia taksi Στριφογύρισμα ματιών

    protino
    katigories:

    aeroplana thermika

    aeroplana ilektrika

    elikoptera thermika

    elikoptera ilektrika

    kinitires

    ilektronika

    .....i pio kenourgia agelia na emfanizete proti kai oxi teleftea.
    kai agelies meta tin parodo ton dio minon na diagrafonte aftomata
    me tin dinatotita tis klonopiisis prin diagrafoun gia ananeosi

    Καταγράφηκε

    Γιώργος Παπαγιάννης
    www.rcjet.gr 
    Proud Official Pilot of www.powerbox-systems.com
    mike@$
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 112


    Κάποτε θα το πάρω αυτό το αεροπλάνο!


    WWW
    « Απάντηση #11 στις: Τετάρτη, 30 Μάι 2007, 18:55:49 »

    +1 εχει γινει ενας χαμος με τις αγγελιες δεν βρισκεις με τιποτα αυτο που θελεις Sad Sad

    Εγω προτεινω να μπουν κατηγοριες και να διαγραφονται μετα απο δυο μηνες αν θελει αυτος που εχει την αγγελια την ξαναβαζει ετσι δεν ξεχνιεται και μπορει να την ξαναβαλει αν θελει χωρις να διμηουργησει προβλημα(μετα τους δυο μηνες)

    Κ.Κωστωπουλε καντε κατι Thumbs up
    Καταγράφηκε

    Never give up!
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #12 στις: Τετάρτη, 30 Μάι 2007, 19:36:04 »

    Οι αγγελίες είναι πονοκέφαλος, ιδιαίτερα για τους moderators.

    Υπάρχουν δύο τρόποι, στο Πωλείται ή Ζητείται και με ανεξάρτητο θέμα, όχι όμως και στα δύο (double post).

    Οι παλιότερες αγγελίες θα παραμείνουν πρώτες, όποιος θέλει να δει τις πιο πρόσφατες πηγαίνει στην τελευταία σελίδα του θέματος, στα μέλη εμφανίζεται το εικονίδιο που θα οδηγήσει στην πρώτη αγγελία που δεν έχουν δει.

    Πολλές φορές μπαίνουν πολλές και μεγάλες φωτογραφίες που καθυστερούν χωρίς να προσφέρουν κάτι. Επίσης έχει παρατηρηθεί να μπαίνει ως απάντηση η ίδια αγγελία σε παράθεση με σκοπό να την φέρει στα πρόσφατα. Αυτά διαγράφονται από τους moderators. Oi moderators διαγράφουν παλιές αγγελίες, συνήθως μετά από ΠΜ.

    Το να σβήνονται και να ξαναμπαίνουν οι αγγελίες μάλλον θα προκαλέσει προσπάθειες να μπαίνουν αγγελίες στα πρόσφατα. Επίσης το πόσο διάστημα έχει παραμείνει η αγγελία χωρίς πώληση είναι στοιχείο για τον υποψήφιο αγοραστή.

    Η κατηγοριοποίηση είναι κάτι που μπορεί να συζητηθεί και να δοκιμαστεί παράλληλα. Βέβαια πολλές φορές κάποιος έχει περισσότερα από ένα αντικείμενα για πώληση.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    giwrgoshp
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 16


    « Απάντηση #13 στις: Δευτέρα, 7 Φεβ 2011, 15:38:34 »

    λοιπον εχω μια ιδεα και δεν βρηκα που να την χωσω κ ετσι την εβαλα εδω....

    θα μπορουσε να ανοιξει ενα θεμα με ευρεση ανταλακτικων(προς τα καταστηματα κυριως) δλδ

    εχω ψαχνω ενα χ ανταλακτικο το γραφω και ισως καποιο καταστημα το εχει και μου πει εχω εγω κ κανει τοσο ¨η μου κανει πμ

    για να μην επιβαρύνεται και το φορουμ  οποτε γλυτωνω τα 10 τηλεφωνα που θα επερνα ,

    κανει και το μαγαζι διαφήμιση .

     
    Καταγράφηκε
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #14 στις: Δευτέρα, 7 Φεβ 2011, 15:53:54 »

    λοιπον εχω μια ιδεα και δεν βρηκα που να την χωσω κ ετσι την εβαλα εδω....
    θα μπορουσε να ανοιξει ενα θεμα με ευρεση ανταλακτικων(προς τα καταστηματα κυριως) δλδ
    εχω ψαχνω ενα χ ανταλακτικο το γραφω και ισως καποιο καταστημα το εχει και μου πει εχω εγω κ κανει τοσο ¨η μου κανει πμ
    για να μην επιβαρύνεται και το φορουμ  οποτε γλυτωνω τα 10 τηλεφωνα που θα επερνα ,
    κανει και το μαγαζι διαφήμιση .

    Υπάρχει η ενότητα "ΖΗΤΕΙΤΑΙ'....  Εκεί μπορεί να αναφέρει ο καθένας το ανταλλακτικό που ζητάει. Το ερώτημα είναι: Θέλουν οι μαγαζάτορες να διαβάζουν αυτά τα posts?
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Σελίδες: [1] 2 3 4 5     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR, λειτουργία, βοήθεια, προτάσεις  |  Θέμα: NEA ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ FORUM
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.036 δευτερόλεπτα. 27 ερωτήματα.