Aeromodelling GR  σε Ελληνικά in English en Français in Deutch in Italiano
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide Ο θαυμαστός κόσμος των μικρών αεροπλάνων Σε φιλοξενία: Το Βιβλίο του jkon E-mail E-mail
Currently there are 0 Users in the Chat!
284.122 μηνύματα σε 11.301 θέματα από 5.927 Μέλη / Τελευταίο μέλος: vangelis.evang
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τρίτη, 17 Οκτ 2017, 09:12:55

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Τρίτη, 17 Οκτ 2017, 09:12:55

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Πρόσφατα θέματα
[Σήμερα στις 00:14]

[Χθες στις 22:05]

από kios100
[Χθες στις 20:44]

[Χθες στις 20:43]

από snoopy
[Χθες στις 20:02]

από Bocian
[Χθες στις 17:18]

[Χθες στις 12:00]

από gekil888
[Κυριακή, 15 Οκτ 2017, 10:51:15]

από nasosxatz
[Σάββατο, 14 Οκτ 2017, 22:18:37]

από kondorgr
[Σάββατο, 14 Οκτ 2017, 15:04:40]

από evan
[Σάββατο, 14 Οκτ 2017, 06:47:47]

από dominicm
[Παρασκευή, 13 Οκτ 2017, 19:06:18]

[Παρασκευή, 13 Οκτ 2017, 18:34:14]

από dominicm
[Πέμπτη, 12 Οκτ 2017, 20:45:38]

από Lemon!
[Πέμπτη, 12 Οκτ 2017, 20:32:55]
Google search

Aeromodelling GR
Μέλη
Σύνολο μελών: 5927
Τελευταίο: vangelis.evang
Στατιστικά
Σύνολο μηνυμάτων: 284122
Σύνολο θεμάτων: 11301
Online σήμερα: 45
Online έως τώρα: 362
(Κυριακή, 2 Ιαν 2011, 08:42:40)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 28
Συνολικά: 38
Στυλ εμφάνισης

Aeromodelling GR - 20 χρόνια
Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR Καφέ, γενικές συζητήσεις  |  Σκουπιδοτενεκές  |  Θέμα: οι πολυξεροπουλοι του aeromodeling.gr!!! « προηγούμενο επόμενο »
Σελίδες: 1 2 [3] 4  Κάτω Εκτύπωση
Αποστολέας Θέμα: οι πολυξεροπουλοι του aeromodeling.gr!!!  (Αναγνώστηκε 12877 φορές)

extreme aerox
Aeromodeller Jr. member
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 16:11:17 »

ασπροπυργο που δεν εχω ιδεα HuhHuhHuh ειπα ελειπα πολυ καιρο!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
extreme aerox
Aeromodeller Jr. member
**

Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 16:16:06 »

δεν μιλησα για το φορουμ προς θεου δεν μου εκανε κατι !!!!!! απλα με εκνευριζουν καποια ατομα και ειναι πολλα εδω μεσα με την συμπεριφορα τους και την υπεροψια τους απεναντι στους νεους γιατι και εγω υπηρξα νεος και δεν μου αρεσε οταν αντιμετωπιζα τετοιες συμπεριφορες!
Καταγράφηκε
Dimhack
Aeromodeller Hero Member

Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 16:22:28 »

ασπροπυργο που δεν εχω ιδεα HuhHuhHuh ειπα ελειπα πολυ καιρο!!!!!!!!!!!!!

http://www.aeromodelling.gr/ForumS/index.php?topic=5544.180

η διαδρομή είναι εύκολη 
Καταγράφηκε
Χρήστος Καΐτσας
Aeromodeller Hero Member

I LoVe <3 <3 FreeStyLe & AeRomuSicaL....

Προφίλ WWW
« Απάντηση #33 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 16:23:22 »

φιλε Chris GR {3D} Limbo-Dancer εισαι πολυ μικρος ακομα δεν μαλιασες !!! οποτε δεν σου απαντω εξαλου εισαι απο τους πρωτους στην λιστα που με κανανε να γραψω αυτα που εγραψα αφου εχω δει πολλες συζητησεις και σχολια σου!
εχεις πολυ ψωμι ακομα μικρε για να μιλησεις!
Πρωτα απ΄ολα ειπα την γνωμη μου και δν το επαιξα πολυξερος οπως λες.Και δν το εχω παιξει ποτε πολυξερος , παντα λεω την δικια μ γνωμη αυτο π πιστευω .Εχω 2 χρονια στον κοσμο του αερομοντελισμου και ξερω καποια βασικα πραγματα γυρω απο αυτο.Βαση με αυτα προσπαθω να βοηθησω κι αλλους.Σιγουρα υπαρχουν απειρα που πρεπει ν μαθω ακομα.
Και πιστευω πως ειμαι σε μια ηλικια που μπορω να αντιλαμβανομαι πολυ καλα τα πραγματα,που συμβαινουν γυρω μου.Και επισης πιστευω πως εχω το δικαιωμα να λεω κι εγω αυτο που πιστευω.Φιλικα ,Χρηστος!!

Και Καλωσηρθες στο forum μας!! Thumbs up
Καταγράφηκε

Fly it like a Bitch... Land it like a Lady !! Wink
PaNt
Aeromodeller Hero Member

Προσωπικη μου γνωμη,δεν επιβαλλω σε κανενα και τπτ

Προφίλ WWW
« Απάντηση #34 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 16:28:26 »

κατι ατομα σαν και εσενα φιλε μου αν τα γνωριζα οταν ξεκινησα δεν θα ειχα ξεκινησει ποτε ευχαριστω που επαληθευετε τα λεγομενα μου!!!!!!!!
δεν θα ειχα ασχοληθει με το φορουμ και δεν τα εχω με το φορουμ ,αλλα με τους πολυξερους του! που ενας ενας αποκαλυπτετε με τις απαντησεις του!
οτι κανω το κανω για τους νεους του ειδους που αποθαρυνονται απο τις πονηραδες σας  και τις ψευτοσοφιες σας αφου αυτοι δεν ειχαν το χαρισμα να γεννηθουν εμπειροι πιλοτοι σαν κι εσας!
Οσο για το με τι ασχολουμε εγω μαλλον θα το γυρησω σε αυτοκινητα και σκαφη που εχουν 2 καναλια και αρμοζουν περισσοτερο στην νοημοσυνη μου!αφηνω τα ακατορθωτα δυσκολα αεροπλανα και ελικοπτερα σε σας τους εμπειρους και πολυξερους!!!!

Τοτε μπορεις να αφησεις αυτο το thread και να αρχισεις να κανεις καμια δουλεια οπως παρουσιασεις συμβουλες video και να βοηθησεις τους νεους...
Καθε προσπαθεια ευπροσδεκτη την περιμενουμε πως και πως....

Ειναι κριμα να ομαδοποιεις και να κρινεις χωρις να ξερεις ουτε το 1/20 των ανθρωπων την ιντερνετικης μας παρεας...
Το καλυτερο που μπορουσες να κανεις ηταν ενα τοπικ να μας συστηθεις και απο εκει και περα να εκρινες μεμονωμενα σε σγυκεκριμενα τοπικ με επιχειρηματα..
Το να μπαινεις μεσα ανωνυμος και να κατακρινεις μια ολοκληρη ομαδα δεν ειναι σωστο...
Οποτε μπορεις τωρα να αρχισεις την δουλεια να βοηθησεις τους νεους οπως αλλωστε προσπαθουμε και αλλοι απο εδω μεσα...!
Καταγράφηκε
extreme aerox
Aeromodeller Jr. member
**

Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 16:29:00 »

δεν με βοηθας καθολου!!!!!!!! που ακριβως? εχει μεγαλο διαδρομο εχει σπιτια κοντα δεν μπορω να πεταξω κατω απο αυτεσ τις συνθηκες![σπιτια]
Καταγράφηκε
Dimhack
Aeromodeller Hero Member

Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 16:32:26 »

δεν έχει τίποτα τριγύρω πετάς airbus αν θέλεις που λέει ο λόγος.

σου αφίσα pm αν θελήσεις μπορείς να έρθεις
Καταγράφηκε
Thanos Mouchos
Aeromodeller Full Member

KEEP CALM AND FLY HIGH

Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 17:00:30 »

καλησπερα σε ολους τους φιλους μου αερομοντελιστες οπου και να ειναι.....

διαβαζω ωρα αυτο το θεμα και ελεγα να μην γραψω...αλλα δεν εντεξα αλλο.....νευριασα με οσα λεγονται..

αγαπητε extreme....ειμαι και εγω στην ηλικια του Chris 3D και μαλιστα ειμαστε και φιλοι.... μας εχουν βοηθησει παρα πολυ ολοι εδω μεσα να μαθουμε πραγματα..... μπορει να ειμαστε μικροι (15 χρονων με εμπειρια 4αρων χρονων εγω προσωπικα) αλλα εμεις οπως και πολλοι αλλοι αγαπαμε τον αερομοντελισμο και θελουμε το καλυτερο.....και προσπαθουμε να φερουμε νεους και οχι να τους τρομαξουμε και να τους απομακρυνουμε.
ο καθενας εχει τη γνωμη του και μπορει να την λεει ξεκαθαρα αλλωστε δεν εχουμε χουντα στο forum γι'αυτο αλλωστε δεν σε καταδικασαμε και γι'αυτα που λες. Ολα οσα ειπες μπορει να ειναι και αληθεια, προσωπικα οταν πεταω ενα 3D foam εμπιστευομαι και ανωνυμα servo και μπαταριες και δεκτες και τα παντα....οταν ομως πεταω ενα scale, ενα ακροβατικο F3A η ενα μεγαλο 3D η οτιδιποτε αλλο δεν θα χρησιμοποιησω τπτ αλλο εκτος απο γνωστες μαρκες....αναγνωρισμενες για την αποδοση τους και την εμπιστοσυνη τους. επομενως αν οντως πετας το jet σου με μια τ/κ που δεν ειναι τεσταρισμενη απο πολλους και εγγυημενη.... η οποια πωλειται απο ανωνυμη εταιρια 100$ τοτε συγγνωμη που θα στο πω αλλα αστο.....παιξε golf καλυτερα.... γτ εισαι δημοσιος κινδυνος.

επισης μιλας για πολυξερους που φοβιζουν τους νεους και προσπαθουν να επιβαλουν οτι τα ξερουν ολα..... μπορει και αθελα σου,,....αλλα αυτο για το οποιο μας κατηγορεις ολους.....το κανεις εσυ.... προσπαθεις να μας τη πεις και να επιβαλεις τη δικη σου γνωμη ΞΕΡΟΛΛΑ (και ας αυτοαποκαλεισαι ΑΡΧΑΡΙΟΣ)

Τελος για να μην κουραζω τους φιλους μου αερομοντελιστες εχω να πω πως θα ηταν καλο να μας μαθεις λιγο πρωτα και μετα να βγαλεις συμπερασματα.... αλλα να μην προσπαθεις να τα επιβαλεις η να μας τι λες αμεσως...... και το πιο σημαντικο......... οταν θελεις να πεις κατι μαθε να ΦΟΡΑΣ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΣΟΥ....ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΑΝΩΝΥΜΙΑ....

καλωσηρθες στο forum μας...

φιλικα,
Θάνος Μούχος

ΥΓ:  ό,τι χρειαστεις....μην δυστασεις......
Καταγράφηκε
extreme aerox
Aeromodeller Jr. member
**

Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 17:13:26 »

ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
Καταγράφηκε
extreme aerox
Aeromodeller Jr. member
**

Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 17:16:10 »

ΜΟΥΧΛΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΑ ΦΕΛΙΖΟΛ !!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
Ταρτης
Aeromodeller Sr. Member

Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 17:22:10 »

Ελατε παιδια,μην του απαντατε αλλο.
Δεν βλεπετε οτι ειναι πιτουρομαγκας;
Βριζει μελοι και μετα σβηνει τα post.
Παρακαλουνται οι διαχειριστες να επαναφερουν την ταξη.

Α,και που'σαι μορτη,μην μπεις στον κοπο να ασχοληθεις με μενα.
Καταγράφηκε

Ολοι για εναν και ενας για ολους!
Thanos Mouchos
Aeromodeller Full Member

KEEP CALM AND FLY HIGH

Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 17:30:03 »

δεν νομιζω να σας εβρισα κυριε μου..... αλλωστε τζαμπα απανταω..... δεν θα πεσω στο επιπεδο σας.....αλλωστε ενας κομπλεξικος σαν εσας απ'οτι φαινεται το μονο που ξερει να κανει οταν ο αλλος λεει αληθειες και αυτος ποναει ειναι αυτο που κανατε στο παραπανω post σας.... παω να πεταξω το φελιζολ οικοδομης μου....τουλαχιστον να περασει η ωρα μου δημιουργικα και οχι διαβαζοντας θεματα απο καποιους που ενω υποστηριζουν την αποψη τους...με ενα post τα καταρρυπτουν ολα....

αααα συγγνωμη κτ τελευταιο....πριν απο λιγο γραφατε οτι δεν εχουν σημασια τα υλικα....και οι συσκευες αν ειναι μαρκας η απλες ανωνυμες....αθελα σας και απο τη βιασυνη σας τα γκρεμισατε ολα οσα ειπατε.... διοτι τα φελιζολενια δεν ειναι ουτε futaba ουτε fliton ουτε sebart ειναι απλα καθημερινα αεροπλανα που εξοπλιζονται με παμφθηνα ηλεκτρονικα αγνωστου μαρκας τα οποια υποστηριζεται.... αλλα αποκαλοντας τα αεροπλανο ΦΕΛΙΖΟΛ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣ..... αυτοματα ΤΑ ΑΠΑΞΕΙΩΝΕΤΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ.....

παντα φιλικα,
Θάνος Μούχος

ΥΓ: ελπιζω να μην παθει ποτε τπτ το χειριστηριο των 100$ και κοψεται κανενα κεφαλι με το χαροJET......

τα λεμε
Chaoubes
Καταγράφηκε
Thanos Mouchos
Aeromodeller Full Member

KEEP CALM AND FLY HIGH

Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 17:35:47 »

τελευταια παρεμβαση μου....με αφορμη αυτο που ειπε ο ταρτης....να ενημερωσουμε και οσους μπαινουν τωρα στη παρεας οτι το προηγουμενο post που αντικατασταθηκε με το ΜΟΥΧΛΑ ΣΙΓΑ ΜΕ ΤΟ ΦΕΛΙΖΟΛ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ανεφερε υβριστικους χαρακτηρισμους προς το προσωπο μου...

για να ξερουν τη διαβαζουν....

φιλικα
Θάνος Μούχος
Καταγράφηκε
extreme aerox
Aeromodeller Jr. member
**

Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 17:36:47 »

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΕΛΙΚΟΠΤΕΡΑΔΕΣ ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΜΑΣ !!! ΜΟΡΤΗ!!!!!!
Καταγράφηκε
panyaek
Aeromodeller Full Member

Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Σάββατο, 15 Μάι 2010, 17:49:04 »

aeroxerolας ο  κοτας
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 [3] 4  Πάνω Εκτύπωση 
Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR Καφέ, γενικές συζητήσεις  |  Σκουπιδοτενεκές  |  Θέμα: οι πολυξεροπουλοι του aeromodeling.gr!!! « προηγούμενο επόμενο »
Μεταπήδηση σε: