Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.333 μηνύματα σε 12.381 θέματα από 6.300 Μέλη / Τελευταίο μέλος: CharlesjeF
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 19 Απρ 2024, 21:45:21

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 19 Απρ 2024, 21:45:21

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από chris 1975
    [Σήμερα στις 19:04]

    από Markhelis
    [Σήμερα στις 14:20]

    από Yiannis_S
    [Χθες στις 00:29]

    από dominicm
    [Τετάρτη, 17 Απρ 2024, 13:52:00]

    από tsiou
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 23:05:11]

    από dominicm
    [Τρίτη, 16 Απρ 2024, 14:57:47]

    από Yiannis_S
    [Δευτέρα, 15 Απρ 2024, 23:14:33]

    από tasospap
    [Σάββατο, 13 Απρ 2024, 09:47:39]

    [Παρασκευή, 12 Απρ 2024, 17:02:03]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 20:51:06]

    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 12:49:07]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 10 Απρ 2024, 08:22:03]

    από Yiannis_S
    [Τρίτη, 9 Απρ 2024, 00:01:58]

    από jjkor
    [Δευτέρα, 8 Απρ 2024, 00:59:23]

    [Πέμπτη, 4 Απρ 2024, 22:49:28]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6300
    Τελευταίο: CharlesjeF
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304333
    Σύνολο θεμάτων: 12381
    Online σήμερα: 89
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 1
    Επισκέπτες: 50
    Συνολικά: 51
    Στυλ εμφάνισης

    Μην ανοίγετε εδώ θέματα που δεν έχουν καμμία σχέση με αερομοντελισμό. Το πιθανότερο είναι οτι θα διαγραφούν γιατί είναι εκτός αντικειμένου του Aeromodelling GR.

    Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 11     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Πως βλέπουμε εμείς τον αεραθλητισμό και τους εαυτούς μας  (Αναγνώστηκε 34965 φορές)
    Hobbitakos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810



    « Απάντηση #30 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 00:45:28 »

    Που τα παιδιά σκέφτονται του μπαμπά τους! 6 έτη: " ο μπαμπάς ξέρει όλος! " στα 10 έτη: " ο μπαμπάς ξέρει τα πολλά πράγματα! " στα 15 έτη: " j' ξέρει όσο και το μπαμπά! " στα 18 έτη: " τελικά, ο μπαμπάς δεν ξέρει μεγάλος το πράγμα! " στα 30 έτη: " θα μπορούσαμε όλος ομοίως να ρωτήσουμε το l' άποψη του μπαμπά! " στα 40 έτη: " ο μπαμπάς ξέρει εντούτοις κάτι! " στα 50 έτη: " ο μπαμπάς έχει την αιτία! " στα 60 έτη: " ah! εάν μπορέσαμε ακόμη να τον ρωτήσουμε στο μπαμπά!


    και η μεταφραση
    Καταγράφηκε
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #31 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 08:13:44 »

    Εαν αυτη ειναι η παλια φρουρα τοτε προσωπικα για εμενα αυτη η παλια φρουρα πρεπει να κανει πισω δεν εχει τιποτα να δωσει και τιποτα να μαθουμε οσο σκληρα και να ειναι τα λογια αυτα πιστευω οτι ενα μεγαλο μερος θα συμφωνησει με τις αποψεις μου εαν οχι σας ευχαριστω τουλαχιστον για το κοπο που κανατε να διαβασεται το κειμενο αυτο


    Κύριε Κώνστα, όσο υπήρχε η παλαιά φρουρά όλα έβαιναν καλώς. Οταν πράγματι έδωσε τη θέση της στο νέο αίμα, καταλήξαμε εκεί που καταλήξαμε.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    GRELE
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 896



    « Απάντηση #32 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 11:21:58 »

    Αγαπητοι φιλοι
    Νομιζω οτι αξιζει μια λιγο καλυτερα διατυπωμενη μεταφραση του γαλλικου κειμενου ετσι ωστε να ειναι περισσοτερο κατανοητο.

    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥΣ
     
    Οταν ειναι 6 ετων     - " ο μπαμπας ξερει τα παντα!"
         "   "    10 "         - " ο μπαμπας ξερει πολλα πραγματα!"
         "   "    15 "         - " εγω ξερω ολα οσα ξερει κι ο μπαμπας !"
    Οταν ειναι 18 ετων   - "στα σιγουρα ο μπαμπας δεν σκαμπαζει και πολλα!"
    Οταν ειναι  30 ετων  - " Μολαταυτα θα μπορουσαμε να ζητησουμε και τη γνωμη του μπαμπα!"
    Οταν ειναι 40 ετων  -"Ε.παρολα αυτα κατι ξερει κι ο μπαμπας!"
    Οταν ειναι 50 ετων  -" ο μπαμπας εχει δικιο!"
    Οταν ειναι 60 ετων  -" Αχ! αν μπορουσαμε ακομη να ρωτησουμε τον μπαμπα!"   
     
    Ζητησα αυτην την μεταφραση απο την γυναικα μου καθως εγω δεν γνωριζω Γαλλικα
    Βασιλης Παπαδοπουλος
    Καταγράφηκε

    ......electrics are here to stay......
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #33 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 12:48:11 »

    Μήπως ο κ. Κωστόπουλος θα μπορούσε να μας εξηγήσει τι σχέση έχει αυτό το όμορφο γνωμικό με το σοβαρό θέμα που συζητάμε;

    Αν έλεγε για θείο θα το καταλάβαινα
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Χρηστος Βαγενας (vchris)
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.333



    « Απάντηση #34 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 13:56:14 »

     μηπως βοηθουσε αν εμπαιναν και οι αντιστοιχιες? να καταλαβουμε και οι υπολοιποι
     πχ.  Οικονομοπουλος=μπαμπας
            Γενιτσαροπουλος= παιδι 
     
    Καταγράφηκε
    Hobbitakos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 810



    « Απάντηση #35 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 14:20:51 »

    Εαν αυτη ειναι η παλια φρουρα τοτε προσωπικα για εμενα αυτη η παλια φρουρα πρεπει να κανει πισω δεν εχει τιποτα να δωσει και τιποτα να μαθουμε οσο σκληρα και να ειναι τα λογια αυτα πιστευω οτι ενα μεγαλο μερος θα συμφωνησει με τις αποψεις μου εαν οχι σας ευχαριστω τουλαχιστον για το κοπο που κανατε να διαβασεται το κειμενο αυτο


    Κύριε Κώνστα, όσο υπήρχε η παλαιά φρουρά όλα έβαιναν καλώς. Οταν πράγματι έδωσε τη θέση της στο νέο αίμα, καταλήξαμε εκεί που καταλήξαμε.


    Κυριε Κωνσταντακατο δεν βλεπω να φαγωνεται η καινουρια φρουρα αλλα η παλια
    Καταγράφηκε
    dapan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 814



    « Απάντηση #36 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 15:17:38 »


    Αγαπητέ Παντελή,

    Θα σου υπενθυμίσω, γιατί καίγεσαι τόσο πολύ για την ΕΠΑΕ δεν μπορω να το καταλάβω, ότι δήλωσες ΕΣΥ σε εμένα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ότι "δεν θέλεις να ξανασχοληθείς με την ΕΠΑΕ" και να σου θυμίσω ότι δήλωνες στο συμβούλιο ότι θα παραιτηθείς γιατί δεν μπορείς άλλο. Οχι μόνο δεν παραιτήθηκες αλλά και όταν έληξε η διαρκεια της επιτροπής παρακαλούσες το Ηλία να σε ξαναβάλει υποψήφιο. Τέτοια κάψα ........... δεν μπορω να το καταλάβω.
    Τώρα βγαίνεις και εισαι ο κριτής και υπεράνω όλων, ΕΕΕΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ.
    Εκθέτεις το σύλλογο, καταλαβέ το.




    Αγαπητέ Αναστάσιε
    Ναι τα δήλωσα όλα αυτά που γράφεις πιο πάνω και σου εξήγησα και τους λόγους τότε που γραπτώς είχα δηλώσει την διαφωνία μου με μεθοδεύσεις ατόμου της προηγούμενης επιτροπή' . Ο λόγος της εκ νέου υποψηφιότητας μου σε αυτή είχε να κάνει με συζήτηση που έγινε στη Λάρισα με 2 + εμένα από την προηγούμενη επιτροπή (επέτρεψε μου τα λεγόμενα αυτής της κουβέντας να το κρατήσω για μένα). Από κει και πέρα, όσον αφορά τα "παρακάλια" που λες μάλλον σε έχουν πληροφορήσει λάθος.. Στην ζωή μου έχω μάθει να μη παρακαλάω... αν κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια δεν ξέρω...ακριβώς το ίδιο ισχύει και για το ποιος εκθέτει το σύλλογο... Και σου θυμίζω απλά πως αν και κατέχεις  την θέση του Γραμματέα δεν είσαι καν αθλητής του.. 

    Κύριε Γραμματικάκη ζητήσατε, (και όχι μόνο εσείς), να παρανομήσουμε, και δεν το κάναμε... σε αυτές της τακτικές  αυτή η επιτροπή δεν ενέδωσε. Όλα τα άλλα είναι ιστορία, κάποτε ίσως μάθει και ο απλός αερομοντελιστής τι ακριβώς έγινε την συγκεκριμένη περίοδο. Ευτυχώς υπάρχουν τα γραπτά.

    Αγαπητέ admin αν πιστεύεται πως το μήνυμα μου δεν έχει θέση στο φόρουμ σας μπορείτε να το στείλετε στο σκουπιδοτενεκέ.. Παρ όλα αυτά θα ήθελα να "ανεβάσετε" μια ψηφοφορία για το αν  οι αερομοντελιστές είναι ευχαριστημένοι από την λειτουργία των ελληνικών συλλόγων.
    Καταγράφηκε

    Όποιος μαθαίνει από τα λάθη του είναι έξυπνος,
    όποιος μαθαινει από τα λάθη των άλλων είναι σοφός
    dapan
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 814



    « Απάντηση #37 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 15:21:48 »

    [quote author=Γιάννης Κωνσταντακάτος link=topic=13670.msg121684#msg121684 date=1265091224

    Κύριε Κώνστα, όσο υπήρχε η παλαιά φρουρά όλα έβαιναν καλώς. Οταν πράγματι έδωσε τη θέση της στο νέο αίμα, καταλήξαμε εκεί που καταλήξαμε.

    [/quote]

    Αγαπητέ Γιάννη έχω να κάνω μια παρατήρηση για την παλιά φρουρά :
     Δέκα χρόνια μετά, η ιστορία επαναλαμβάνεται.. τυχαίο??  idiot2 idiot2

    φιλικά
    Παντελής
    Καταγράφηκε

    Όποιος μαθαίνει από τα λάθη του είναι έξυπνος,
    όποιος μαθαινει από τα λάθη των άλλων είναι σοφός
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #38 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 15:49:10 »

    Παρ όλα αυτά θα ήθελα να "ανεβάσετε" μια ψηφοφορία για το αν  οι αερομοντελιστές είναι ευχαριστημένοι από την λειτουργία των ελληνικών συλλόγων.
    Τα αθλητικά (και αστικά) σωματεία είναι νομικά πρόσωπα και διοικούνται από αιρετά Δ.Σ. Τα μέλη του Δ.Σ. δίνουν λόγο μόνο στα μέλη του σωματείου τους. Ούτε η ΕΛΑΟ μπορεί να υπεισέλθει στα διοικητικά των σωματείων μελών της.

    Τα σωματεία δεν είναι κοινόχρηστοι χώροι ώστε ο καθένας από το διπλανό σωματείο ή έξω από κάθε σωματείο να μπορεί να τα ελέγξει αν λειτουργούν σωστά ή όχι. Κοινώς κανείς τρίτος δεν νομιμοποιείται να εγείρει αξιώσεις για τον έλεγχο της διοίκησης.

    Τα πεπραγμένα μαζί με τον οικονομικό απολογισμό πηγαίνουν εκεί που ορίζει ο νόμος, και αν η πολιτεία θέλει να κάνει οικονομικό έλεγχο, έχει τους μηχανισμούς να το κάνει.

    Αν λοιπόν ένα μέλος δεν είναι ευχαριστημένο από το σωματείο του, μπορεί να διαμαρτυρηθεί προς την διοίκηση ή να προσφύγει στα πολιτικά και αθλητικά δικαστήρια με τους μηχανισμούς που προβλέπει το καταστατικό του σωματείου και ο Αστικός Κώδικας.

    Επαναλαμβάνω: Κανείς τρίτος δεν νομιμοποιείται να εγείρει τέτοιες αξιώσεις.

    Υπάρχει όμως πιό απλή λύση, οι διαμαρτυρόμενοι μπορούν να αποχωρήσουν από το σωματείο που δεν τους αρέσει, να συνθέσουν νέο σωματείο και να προσπαθήσουν να εκλεγούν στην διοίκηση και να πορευθούν με τις δικές τους επιθυμίες.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    Γιώργος Κανδυλάκης
    Administrator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.248



    « Απάντηση #39 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 16:19:13 »

    Συγγνώμη από όλους για την παρέμβαση, αλλά μήπως είδε κανείς μια μπάλα  Undecided

    Γιατί μάλλον την έχουμε χάσει...

    Και θα κάνουμε πολύ καιρό για να την ξαναβρούμε, μου φαίνεται  Δάκρυ
    Καταγράφηκε

    όσο ελαφρύτερα είναι, τόσο ψηλότερα πάνε

    μέτρα με μικρόμετρο, σημάδεψε με κιμωλία, κόψε με τσεκούρι...
    Demetre
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 235



    « Απάντηση #40 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 16:55:36 »

    Πατριώτες είναι καλο πράγμα να είμαστε Συντηρητικοί,αλλα πρέπει σύγχρονος να είμαστε και Επίκαιροι,για να μπορούμε να ικανοποιούμε τα ενδιαφέροντα τον νεοτερων. Αν δε, είμαστε, και λίγο Πρωτοποριακοί,τότε γινόμαστε "οι Καλύτεροι"στο Hobby μας.
    Νόtε:Όσοι από τους παλιούς έχετε "πιάσει Λάβει" το hobby,επειδή έχετε προσφέρει πολλά σε αυτό, θα είναι καιρός να Λύσετε την Λάβει,και να "ελεφτεροσετε" τα μπλόκα τwν οδόν,για να μπορέσουν οι υπόλοιποι να Πορευτούν. Αυτά από αρκετά Μακριά, αλλα πολύ κοντά σας.
    Sincerely,Jim USA
    Καταγράφηκε
    nickhawk
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 392



    « Απάντηση #41 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 18:07:07 »

    Κε Νταναβάρα ,
    Νομίζω οτι απλά ζηλεύετε.Διαπιστώνω παράλληλα οτι έχετε και καταπληκτικές κωμικές ικανότητες .Οσον αφορά το θέμα Σοπέογλου όπου ισχυρίζεστε οτι παρανόμησα,τότε παρανόμησε και η ΕΛΑΟ που τελικά τον έστειλε στούς αγώνες.Συπεπώς είχα δίκαιο απο την αρχή. Οσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.Μήπως μια παραιτησούλα δεν θάταν άσχημη ιδέα???
    Ακόμα πιο φιλικά



    Νίκος Γραμματικάκης
    Καταγράφηκε

    Νίκος Γραμματικάκης Ε.Α.Θ
    nickhawk
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 392



    « Απάντηση #42 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 18:22:42 »

    Και μια εύλογη απορία κε Νταναβάρα....Γιατί αφού όλοι οι καθ'υμάς συκοφάντες παράνομοι και ότι άλλο, ήταν μαζεμένοι στο Polis στη συγκέντρωση των σωματείων, δεν παρουσιάσθηκε κάποιος  απο εσάς για να τους ξεσκεπάσει???Ο κος Σκαργιώτης ήταν παρών αλλά δεν ήταν με την ιδιότητά του σαν μέλος της επιτροπής.......
    Καταγράφηκε

    Νίκος Γραμματικάκης Ε.Α.Θ
    Βαγγέλης Ξένος
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 451



    « Απάντηση #43 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 19:19:20 »

    Κε Νταναβάρα ,
    ....................................................................Οσον αφορά το θέμα Σοπέογλου όπου ισχυρίζεστε οτι παρανόμησα,τότε παρανόμησε και η ΕΛΑΟ που τελικά τον έστειλε στούς αγώνες.Συπεπώς είχα δίκαιο απο την αρχή.
    .................
    Ακόμα πιο φιλικά

    Νίκος Γραμματικάκης

    κε Γραμματικάκη

    ζητώ κατ αρχήν συγγνώμη που μπαίνω ανάμεσα .... χωρίς να θέλω να κάνω τον δικηγόρο του κου Νταναβάρα.
    Πιο πάνω σας είπα ... να κρατάμε πισινή ... και ότι όλα κυκλοφορούν στρεβλά. Δεν σας αδικώ στο θέμα Σοπέογλου γιατί προφανώς δεν είστε ενήμερος των γεγονότων, όπως ακριβώς έγιναν.
    Στην διάθεσή σας η αλληγραφία σχετικά με το θέμα. Εάν το θέλετε θα σας σταλεί αμέσως σε προσωπικό mail.
    Εάν όχι, πείτε μας εσείς πως έγιναν, με το δεδομένο ότι τόσο καιρό και ανίκανοι και εμπαθείς είμαστε.
    Εάν και πάλι δεν θέλετε και εμένετε αμετακίνητος στο θέμα Σοπέογλου και συνεχίζετε τις ειρωνίες και τις παροιμίες, τότε δεν θα θέλετε να μαθευτεί η αλήθεια.

    ΥΓ. Για να μην ξεστρατούμε με το θέμα που άνοιξε ο admin, αν θελετε ανοίγουμε άλλο.
    Καταγράφηκε

    Βαγγέλης Ξένος
    Serafim
    Administrator
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.111



    « Απάντηση #44 στις: Τρίτη, 2 Φεβ 2010, 19:25:02 »

    Καλησπέρα

    Εγώ ένα πράγμα θα πω, και δεν πάει σε κανέναν συγκεκριμένα αλλά σε όλους που τους αφορά.  Έχω δει πολλά αυτά τα χρόνια που υπάρχει το Aeromodelling, αλλά είναι μεγάλη αναισθησία να βγάζετε τα απωθημένα σας σ' αυτό ειδικά το θέμα.  Και ο admin που έχει βάλει μια ερώτηση με μεγάλα γράμματα πάνω δεξιά (Είναι δυνατόν στην Ελλάδα πού γέννησε τους Ολυμπιακούς αγώνες αλλά και τον Δαίδαλο και τον Ικαρο ο αεραθλητισμός να κατατάσσεται στην τελευταία κατηγορία;) πιστεύω τώρα που βλέπει που μπορεί να φτάσει αυτό το θέμα να πήρε την απάντησή του.  Γιατί δυστυχώς αυτά που βλέπουμε εδώ είναι πολύ πιο απίθανα από το να μην δίνει σημασία (και 'σημασία' σημαίνει 'χρήματα σε δύσκολους καιρούς') η πολιτεία σε ένα άθλημα που ενδιαφέρει λίγους, άσχετα αν εμάς είναι η τρέλα μας.

    Αν και ξέρω ότι δεν πρόκειται να το κάνετε, σταματήστε έστω και τώρα.  Ή τουλάχιστον ανοίξτε ένα άλλο θέμα!

    Σεραφείμ
    Καταγράφηκε

    There is no greater force in the world than wrong rudder
    Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 11     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Αερομοντελλισμός στο Aeromodelling GR  |  Aeromodelling GR - γενικές συζητήσεις (Συντονιστής: ArgyrisGiannetakis)  |  Θέμα: Πως βλέπουμε εμείς τον αεραθλητισμό και τους εαυτούς μας
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.056 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.