Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.201 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 06:34:18

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 06:34:18

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:09]

    [Χθες στις 22:30]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 21:25:44]

    από afilos
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 14:52:26]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 10:46:22]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 07:32:40]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304201
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 21
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 1
    Επισκέπτες: 32
    Συνολικά: 33
    Στυλ εμφάνισης

    - Πριν προσθέσετε μια αγγελία διαβάστε το  Οδηγίες για τις μικρές αγγελίες.
    - Αν διαπιστώσετε οτι μια αγγελία δεν ισχύει, χρησιμοποιήστε το Αναφορά στον συντονιστή.
    - Δεν επιτρέπεται η επανάληψη αγγελιών στο ίδιο ή διαφορετικά θέματα.
    - Για τις αγγελίες δεν γίνεται διάλογος, επικοινωνία με το email ή τηλέφωνο που δίνεται ή με ΠΜ.
    - Οι διαχειριστές, σ' αυτές τις περιπτώσεις, θα διαγράφουν τα μηνύματα χωρίς προειδοποίηση.
    Σελίδες: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24 25 ... 33     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Ενημερώστε μας για τις συναλλαγές μέσω Aeromodelling GR  (Αναγνώστηκε 190970 φορές)
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #315 στις: Δευτέρα, 22 Δεκ 2014, 15:07:26 »

    Τώρα κατάλαβα γιατί δεν έγραφε τόσο καιρό ελληνικά, αλλά greeklish.

    Τόσο ανορθόγραφος, χωρίς γνώσεις γραμματικής, και δικηγόρος δεν στέκει ρε παιδιά ....., και έλεγα να του αναθέσω το διαζύγιό μου.

    Εν πάσει περιπτώσει δεν κατάλαβα τι εννοεί ο ποιητής. Εχει ή δεν έχει κάποια απόδειξη ότι πλήρωσε;

    οσο για την αλλαγή του nick name, τι να πω, τι να σκεφθώ, τι να περιμένω πιά;

    Και κάτι τελευταίο, αλλά πολύ πιό σοβαρό. Τον dapan τον γνωρίζουμε χρόνια, και ξέρουμε ποιός είναι, και δεν υπάρχει περίπτωση να μας αλλάξεις γνώμη. Σταμάτα να τον κατηγορείς.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    gkcarbons
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 170



    « Απάντηση #316 στις: Δευτέρα, 22 Δεκ 2014, 16:41:01 »

    τα παντελόνια σε προσωπικό επίπεδο τα φοράω και τα τιμάω, όχι για να ζεσταίνομαι!



    Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου, και για 'μένα προσωπικά αυτό είναι το ζήτημα σε όλη αυτή την ιστορία, ανάμεσα σε αερομοντελιστές (τουλάχιστον) πρέπει να υπάρχει εμπιστοσύνη και  ειλικρίνεια.
    Τα 20 ευρώ πες ότι του τα άφησες...μπουρμπουάρ!!!
    Καταγράφηκε

    ΓΙΩΡΓΟΣ  ΚΑΡΑΚΟΥΡΟΣ - ΧΙΟΣ
    Markhelis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 6.165


    Προσέχουμε για να έχουμε!!!


    « Απάντηση #317 στις: Δευτέρα, 22 Δεκ 2014, 19:25:07 »

    Τώρα κατάλαβα γιατί δεν έγραφε τόσο καιρό ελληνικά, αλλά greeklish.

    Εχω μια απορία Θείε, ποιος του γράφει τις αγγελίες??  idiot2

    Αν δείτε στο προφίλ του τα μηνύματά του είναι όλα καλογραμμένα και χωρίς λάθη και μάλιστα τονισμένες οι λέξεις,
    φαίνεται ότι εκεί προσέχει και κάνει πρώτα ορθογραφικό έλεγχο και μετά τα ποστάρει για να φαίνονται ωραία στις αγγελίες!! Εκπληξη

    Ενώ όταν βιάζεται να απαντήσει τα παίρνει............ devil 
    Καταγράφηκε
    AlexVag
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 604


    « Απάντηση #318 στις: Δευτέρα, 22 Δεκ 2014, 21:30:03 »

    Γιατι αλλαξες nickname, αφαιρωντας τον "συνδεσμο" στον οποιο πετας(δεν θυμαμαι τι ακριβως ηταν αλλα ανεφερε αερομοντελιστικο ομιλο της Κατερινης αν θυμαμαι καλα) και τη φωτογραφια σου?
    Ακομα και εγω που οπως ειδες πιο πανω εγραψα οτι δεν ξερω τι εγινε μεταξυ σας και δεν παιρνω θεση πλεον δυσκολευομαι να σε πιστεψω...

    Ολοι στελνουμε χωρις αντικαταβολη και αυτο για να μειωθει το κοστος των μεταφορικων... Απλα το λαθος που εκανε ο dapan ειναι οτι εστειλε το μοτερ χωρις να εχει παρει τα λεφτα...Αν ο αγοραστης για να ειναι σιγουρος θελει αντικαταβολη τοτε ας πληρωσει το επιπλεον κοστος.  Το οτι σε εμπιστευτηκε δεν μπορεις να το εχεις σαν επιχειρημα...
    Καταγράφηκε
    Σωκράτης Δαμουλάκης
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 572


    AKA canopus


    WWW
    « Απάντηση #319 στις: Δευτέρα, 22 Δεκ 2014, 23:47:44 »

    Καλές γιορτές με υγεία και επιδή ο τίτλος αφορά τις συναλλαγές μας εδώ θα κάνω τον σπασίκλα λίγο και ... να ευχαριστήσω τον papaspeter για την άψογη συνεργασία στην πώληση ενός GIMBAL 3 αξόνων αξίας 280 ευρω .. μου το έστειλε σε άριστη κατάσταση και μάλιστα επιβαρύνθηκε τα μεταφορικά με κούριερ..τον ευχαριστω πάρα πολύ  Thumbs up
    Καταγράφηκε

    ΤΡΕΛΟΣ ΓΙΑ ΑΕΡΟΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗ...
    Tzanetoubas
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 225


    « Απάντηση #320 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 03:05:17 »

    Άσχετο!
    Γειά σου ρε φίλε Alexvag!!!!!
    Ειδα οτι γράφεις στον Konti οτι άλλαξε nickname...όντως το προηγούμενο του ηταν KontiPilot/Katerini airclub (Νομίζω)
    Ξέρεις πόσο καιρό θέλω να αλλάξω το nickname μου απο pit995 σε Tzanetoubas και δεν έμπαινα στην διαδικασία να το ψάξω γιατί πίστευα πως δεν γινεται?Huh??

    Είδες που ο konti (οτι τον λένε τέλος πάντων έκανε και κάτι καλό?Huh Cheesy Cheesy buck2 Tongue Tongue)

    Σας ευχαριστώ πολύ και τους Δύο!! Crazy2 Crazy2
    Καταγράφηκε

    3djim
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 3


    « Απάντηση #321 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 08:44:48 »

    Τώρα κατάλαβα γιατί δεν έγραφε τόσο καιρό ελληνικά, αλλά greeklish.

    Τόσο ανορθόγραφος, χωρίς γνώσεις γραμματικής, και δικηγόρος δεν στέκει ρε παιδιά ....., και έλεγα να του αναθέσω το διαζύγιό μου.

    Εν πάσει περιπτώσει δεν κατάλαβα τι εννοεί ο ποιητής. Εχει ή δεν έχει κάποια απόδειξη ότι πλήρωσε;

    οσο για την αλλαγή του nick name, τι να πω, τι να σκεφθώ, τι να περιμένω πιά;

    Και κάτι τελευταίο, αλλά πολύ πιό σοβαρό. Τον dapan τον γνωρίζουμε χρόνια, και ξέρουμε ποιός είναι, και δεν υπάρχει περίπτωση να μας αλλάξεις γνώμη. Σταμάτα να τον κατηγορείς.
    απο οτι καταλαβαινω εσεις ειστε μια συγκεκριμενη ομαδα καποιον ατομων που γνωριζεσται πολλα χρονια και αν καποιος πει κατι για καποιο μελος της ομαδας σας τρεχεται οι υπολυποι να υποστηριξεται το μελος σας και ας εχει και αδικο.....το αλλο παλι....οποιος ειναι ανωρθογραφος δεν αξιζει τιποτα για σας......εχω δει πολλες τετοιες περιπτωσεις σε αυτο το φορουμ....νομιζω οτι αυτο το φορουμ ανηκει σε μια συγκεκριμενη ομαδα ανθρωπων που ειναι αινσταιν και ειναι αυτοι και κανενας αλλος
    Καταγράφηκε
    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Master contributor
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 5.929


    AKA "jkon" ή "θείος Γιάννης"


    WWW
    « Απάντηση #322 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 09:43:43 »

    απο οτι καταλαβαινω εσεις ειστε μια συγκεκριμενη ομαδα καποιον ατομων που γνωριζεσται πολλα χρονια και αν καποιος πει κατι για καποιο μελος της ομαδας σας τρεχεται οι υπολυποι να υποστηριξεται το μελος σας και ας εχει και αδικο.....το αλλο παλι....οποιος ειναι ανωρθογραφος δεν αξιζει τιποτα για σας......εχω δει πολλες τετοιες περιπτωσεις σε αυτο το φορουμ....νομιζω οτι αυτο το φορουμ ανηκει σε μια συγκεκριμενη ομαδα ανθρωπων που ειναι αινσταιν και ειναι αυτοι και κανενας αλλος

    Φίλε μου, το φόρουμ ανήκει στους αερομοντελιστές. Οπως έχεις διαπιστώσει όλοι μπορούν να γράψουν αυτό που πιστεύουν , αλλά φυσικά υπάρχουν και όρια τα οποία πρέπει να τηρούνται για το καλό του χώρου.

    Τις υποδείξεις για βελτίωση, πολλοί τις θεωρούν προσωπική επίθεση.

    Αυτό που θέλω να επισημάνω, είναι ότι η ανορθογραφία είναι ενοχλητική, αλλά είναι ασήμαντη, μπροστά στην ανωνυμία.

    Οταν κάποιος ντρέπεται να πει το όνομά του, και επι πλέον βρίζει, κατηγορεί, κάποιον άλλο , τότε δεν χρειάζεται να είσαι Αϊνστάϊν για να εννοήσεις τα αυτονόητα.
    Καταγράφηκε

    Γιάννης Κωνσταντακάτος
    Πρόεδρος Ε.Α.Α.
    osergios
    Aeromodeller Full Member
    ***
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 146



    « Απάντηση #323 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 10:03:52 »

    Πέρα απο την ανορθογραφία που είναι ενοχλητική και που όμως μπορεί να αντιμετωπιστεί πολύ εύκολα π.χ. με ενα ελληνικό ορθογράφο plugin . Το ποιο ενοχλητικό και συνάμα ανησυχητικό είναι ο εν λόγω "μοντελιστής"   δηλώνει και νομικός αλλά παρ' όλα αυτά η ορθογραφία και το συντακτικό του είναι του δημοτικού κάτι που είναι τουλάχιστον αστείο ....

    Καταγράφηκε

    "Θέλει διάβασμα δεν είναι Wookong..."
    3D pilot
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 15


    πετα καλα ,πετα ψηλα,πετα ακομα πιο ψηλα!!!


    « Απάντηση #324 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 11:21:07 »

    Πέρα απο την ανορθογραφία που είναι ενοχλητική και που όμως μπορεί να αντιμετωπιστεί πολύ εύκολα π.χ. με ενα ελληνικό ορθογράφο plugin . Το ποιο ενοχλητικό και συνάμα ανησυχητικό είναι ο εν λόγω "μοντελιστής"   δηλώνει και νομικός αλλά παρ' όλα αυτά η ορθογραφία και το συντακτικό του είναι του δημοτικού κάτι που είναι τουλάχιστον αστείο ....


    ναι φιλε μου δεν δηλωνω ειμαι αλλα για να μην εχεις αποριες ειμαι ελληνοαμερικανος εκει σπουδασα και μιλαω 3 γλωσες και δοξα τον θεο σπουδασα στην αμερικη και εχω 3 χρονια που ειμαι στην ελλαδα και αν κανω καποια λαθη τουλαχιστον δεν τα γραφω με ουτε με (ελληνικό ορθογράφο plugin) ουτε με μεαταφραστη εσυ βλεπω τα ξερεις ολα,μπορουμε να μιλισουμε στα αγγλικα στα γαλικα και στα γερμανικα αμα θελειις? τι να κανουμε συνχωρεσε με που κανω λα8η,,,,
    Καταγράφηκε

    Aurora 90..Velocity 50..V450D03..SU-31...PITTS12...MD500E...ULTIMATE ORACLE 50cc..SBACH 342 50eSEBART/& HK..Extra 330s 3D..MIG 29 SEBART 3D..FUTURA Jet..KRILLYAK55/50cc..ΤΗΕ BEAST e-flite 100cc..3D  Pau Edge 540 DA100 36% Scale,EXTRA 300 extreme flight 50c..Seagull Ultimate90 DLE 30..Super Viper JET
    giannisvl
    Aeromodeller Jr. member
    **
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 66


    « Απάντηση #325 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 11:27:11 »

    την παροιμια με τον βοσκό και τον λύκο την ξέρεις?
    Καταγράφηκε
    3D pilot
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 15


    πετα καλα ,πετα ψηλα,πετα ακομα πιο ψηλα!!!


    « Απάντηση #326 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 11:34:28 »

    Άσχετο!
    Γειά σου ρε φίλε Alexvag!!!!!
    Ειδα οτι γράφεις στον Konti οτι άλλαξε nickname...όντως το προηγούμενο του ηταν KontiPilot/Katerini airclub (Νομίζω)
    Ξέρεις πόσο καιρό θέλω να αλλάξω το nickname μου απο pit995 σε Tzanetoubas και δεν έμπαινα στην διαδικασία να το ψάξω γιατί πίστευα πως δεν γινεται?Huh??

    Είδες που ο konti (οτι τον λένε τέλος πάντων έκανε και κάτι καλό?Huh Cheesy Cheesy buck2 Tongue Tongue)

    Σας ευχαριστώ πολύ και τους Δύο!! Crazy2 Crazy2
      ναι φιλε μου δεν αλαξα το nickname μου το ιδιο ειναι τωρα αν εσυ δεν ηξερες πως αλαζει ? αμα ηξερες να απο κομπιουτερ Η αν διαβαζες λιγο 8α το μα8αινες και αν ηξερες και κατι καλο για σενα θα ηταν,το ΚΟΝΤΙ ειναι το ΚΩΣΤΑΣ στα αγγλικα (US),και δεν το αλαξα εβγαλα το PILOT..και οσο δεν ξερετε τη εχει γινει με τον σιγκεκριμενο τυπο και δεν με γνωριζεισ καλυτερα να μην ανακατεβεσε και εσυ και οι υπολιποι εξυπνοι και μορφωμενοι εδω μεσα,καλα ειναι οταν δεν ξερεις κατι να μην γραφεις οτι νανε γιατι υπαρχουν και ορια.....καλη σου μερα
    Καταγράφηκε

    Aurora 90..Velocity 50..V450D03..SU-31...PITTS12...MD500E...ULTIMATE ORACLE 50cc..SBACH 342 50eSEBART/& HK..Extra 330s 3D..MIG 29 SEBART 3D..FUTURA Jet..KRILLYAK55/50cc..ΤΗΕ BEAST e-flite 100cc..3D  Pau Edge 540 DA100 36% Scale,EXTRA 300 extreme flight 50c..Seagull Ultimate90 DLE 30..Super Viper JET
    levitron
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 293



    WWW
    « Απάντηση #327 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 11:44:27 »

    αντε   Χαμόγελο καλλα χριστουγγενα  να εχουμε και καλες  πτησης    Thumbs up
    « Τελευταία τροποποίηση: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 18:06:47 από levitron » Καταγράφηκε

    raptor 90
    vario airwlf  90
    raptor 50
    t rex 700
    hobby king 600
    χαρικαιιν 550
    hobby king 500

    2 αεροπλάνα και μια αποθηκη που
    δεν ξερω τι εχω
    3D pilot
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 15


    πετα καλα ,πετα ψηλα,πετα ακομα πιο ψηλα!!!


    « Απάντηση #328 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 11:46:42 »

    Γιατι αλλαξες nickname, αφαιρωντας τον "συνδεσμο" στον οποιο πετας(δεν θυμαμαι τι ακριβως ηταν αλλα ανεφερε αερομοντελιστικο ομιλο της Κατερινης αν θυμαμαι καλα) και τη φωτογραφια σου?
    Ακομα και εγω που οπως ειδες πιο πανω εγραψα οτι δεν ξερω τι εγινε μεταξυ σας και δεν παιρνω θεση πλεον δυσκολευομαι να σε πιστεψω...

    Ολοι στελνουμε χωρις αντικαταβολη και αυτο για να μειωθει το κοστος των μεταφορικων... Απλα το λαθος που εκανε ο dapan ειναι οτι εστειλε το μοτερ χωρις να εχει παρει τα λεφτα...Αν ο αγοραστης για να ειναι σιγουρος θελει αντικαταβολη τοτε ας πληρωσει το επιπλεον κοστος.  Το οτι σε εμπιστευτηκε δεν μπορεις να το εχεις σαν επιχειρημα...
    κανενα κοστος δεν ανεβενει με αντικαταβολη ειναι 3ευρω παραπανω και τα πληρωνη ο αγοραστης οχι αυτος που τα στελνει εμενα ολοι και παντα με αντικαταβολη μου τα στελνουν η βαζω τα λεφτα στην τραπεζα και μετα ,κανενας δεν με εμπιστευτηκε..μπορω να σου πω και 15 ονοματα απο εδω μεσα που ολοι μου τα στελνουν με αντικαταβολη,και οταν βρησκω κατι και θελω να το αγορασω πρωτα ρωταω αν τα στελνει αντικαταβολη,οκ..ΟΣΟ για την αλαγη ο διαχηριστης μου ειπε να το μικρινο το ονομα μου οπως και την υπογραφη μου ,ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΓΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ ενταξει και με αυτο?Huh
    Καταγράφηκε

    Aurora 90..Velocity 50..V450D03..SU-31...PITTS12...MD500E...ULTIMATE ORACLE 50cc..SBACH 342 50eSEBART/& HK..Extra 330s 3D..MIG 29 SEBART 3D..FUTURA Jet..KRILLYAK55/50cc..ΤΗΕ BEAST e-flite 100cc..3D  Pau Edge 540 DA100 36% Scale,EXTRA 300 extreme flight 50c..Seagull Ultimate90 DLE 30..Super Viper JET
    3D pilot
    Aeromodeller
    *
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 15


    πετα καλα ,πετα ψηλα,πετα ακομα πιο ψηλα!!!


    « Απάντηση #329 στις: Τρίτη, 23 Δεκ 2014, 11:58:42 »

    Γιατι αλλαξες nickname, αφαιρωντας τον "συνδεσμο" στον οποιο πετας(δεν θυμαμαι τι ακριβως ηταν αλλα ανεφερε αερομοντελιστικο ομιλο της Κατερινης αν θυμαμαι καλα) και τη φωτογραφια σου?
    Ακομα και εγω που οπως ειδες πιο πανω εγραψα οτι δεν ξερω τι εγινε μεταξυ σας και δεν παιρνω θεση πλεον δυσκολευομαι να σε πιστεψω...

    Ολοι στελνουμε χωρις αντικαταβολη και αυτο για να μειωθει το κοστος των μεταφορικων... Απλα το λαθος που εκανε ο dapan ειναι οτι εστειλε το μοτερ χωρις να εχει παρει τα λεφτα...Αν ο αγοραστης για να ειναι σιγουρος θελει αντικαταβολη τοτε ας πληρωσει το επιπλεον κοστος.  Το οτι σε εμπιστευτηκε δεν μπορεις να το εχεις σαν επιχειρημα...
    κανενα κοστος δεν ανεβενει με αντικαταβολη ειναι 3ευρω παραπανω και τα πληρωνη ο αγοραστης οχι αυτος που τα στελνει εμενα ολοι και παντα με αντικαταβολη μου τα στελνουν η βαζω τα λεφτα στην τραπεζα και μετα ,κανενας δεν με εμπιστευτηκε..μπορω να σου πω και 15 ονοματα απο εδω μεσα που ολοι μου τα στελνουν με αντικαταβολη,και οταν βρησκω κατι και θελω να το αγορασω πρωτα ρωταω αν τα στελνει αντικαταβολη,οκ..ΟΣΟ για την αλαγη ο διαχηριστης μου ειπε να το μικρινο το ονομα μου οπως και την υπογραφη μου ,ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΦΥΓΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ ενταξει και με αυτο?Huh
    Καταγράφηκε

    Aurora 90..Velocity 50..V450D03..SU-31...PITTS12...MD500E...ULTIMATE ORACLE 50cc..SBACH 342 50eSEBART/& HK..Extra 330s 3D..MIG 29 SEBART 3D..FUTURA Jet..KRILLYAK55/50cc..ΤΗΕ BEAST e-flite 100cc..3D  Pau Edge 540 DA100 36% Scale,EXTRA 300 extreme flight 50c..Seagull Ultimate90 DLE 30..Super Viper JET
    Σελίδες: 1 ... 19 20 21 [22] 23 24 25 ... 33     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Η αγορά αερομοντελλιστικού υλικού  |  Aeromodelling GR Παζάρι (Συντονιστές: Serafim, Γιάννης Παξιμαδάκης, _ΤΑΣΟΣ_, Γκούσκος Διονύσιος)  |  Θέμα: Ενημερώστε μας για τις συναλλαγές μέσω Aeromodelling GR
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.056 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.