Aeromodelling GR  
For Greek Aeromodellers and our friends worldwide E-mail E-mail
304.201 μηνύματα σε 12.375 θέματα από 6.237 Μέλη / Τελευταίο μέλος: SKRIM
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 07:25:21

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
Αναζήτηση:     Σύνθετη αναζήτηση
Ελληνικά English en Français in Deutch in Italiano
Καλώς όρισες, Επισκέπτη. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Χάσατε το email ενεργοποίησης;
Παρασκευή, 29 Μάρ 2024, 07:25:21

Σύνδεση με όνομα, κωδικό και διάρκεια σύνδεσης
    Πρόσφατα θέματα
    από Markhelis
    [Σήμερα στις 00:09]

    [Χθες στις 22:30]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 21:25:44]

    από afilos
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 14:52:26]

    από hpergm
    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 10:46:22]

    [Τετάρτη, 27 Μάρ 2024, 07:32:40]

    από 3DJunk
    [Τρίτη, 26 Μάρ 2024, 16:49:01]

    [Κυριακή, 24 Μάρ 2024, 21:58:01]

    από chris 1975
    [Παρασκευή, 22 Μάρ 2024, 17:25:32]

    από dominicm
    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 19:24:15]

    [Τρίτη, 19 Μάρ 2024, 17:48:59]

    [Δευτέρα, 18 Μάρ 2024, 23:05:57]

    από viper1
    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 13:18:58]

    [Κυριακή, 17 Μάρ 2024, 12:46:42]

    [Σάββατο, 16 Μάρ 2024, 15:32:06]
    Google search


    WWW
    Aeromodelling GR
    Μέλη
    Σύνολο μελών: 6237
    Τελευταίο: SKRIM
    Στατιστικά
    Σύνολο μηνυμάτων: 304201
    Σύνολο θεμάτων: 12375
    Online σήμερα: 169
    Online έως τώρα: 959
    (Κυριακή, 18 Οκτ 2020, 16:30:52)
    Συνδεδεμένοι χρήστες
    Μέλη: 2
    Επισκέπτες: 173
    Συνολικά: 175
    Στυλ εμφάνισης

    Υπενθύμιση προς τους φίλους αερομοντελιστές που γράφουν σε θέματα για δραστηριότητες σε μοντελοδρόμια. Μην κάνετε προσωπικούς διαλόγους, είναι κουραστικοί για όσους θέλουν να δουν την αερομοντελιστική κίνηση και τις δραστηριότητες που υπάρχουν.
    Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 89     Κάτω
    Εκτύπωση
    Αποστολέας Θέμα: Μάλεμε-Χανιά..ο παράδεισος!!  (Αναγνώστηκε 342701 φορές)
    kerpinis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 619



    WWW
    « Απάντηση #30 στις: Πέμπτη, 28 Σεπ 2006, 21:40:49 »

    Ksexasa!

    Για όσους έχουν καλό μνημονικό και είχαν περάσει καλά!
    Κάντε και ένα Ζοομ και θα δείτε και την κλούβα του Μακρυγιάννη!  χεχε!   [Αχχ  ρε Κιούρτη σας θυμάμαι σαν εχθές.. Δάκρυ  ]


    Μάνος


    * maleme1.jpg (61 KB, 1272x378 - εμφανίστηκε 930 φορές.)
    « Τελευταία τροποποίηση: Πέμπτη, 28 Σεπ 2006, 21:43:16 από kerpinis » Καταγράφηκε
    kerpinis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 619



    WWW
    « Απάντηση #31 στις: Πέμπτη, 28 Σεπ 2006, 21:47:25 »

    Παράθεση
    Ελπίζω να σας έρθουν και τα χαιρετίσματα με τον Κοσμά Κιμιωνή που συνάντησα στο Μεσολόγγι την Κυριακή στους Πανελλήνιους Υπερελαφρών Αεροσκαφών 2006.

    Ήρθαν τα χαιρετίσματα! Και τώρα ετοιμαζόμαστε με τον Κοσμά να πάμε Γαλλία να φέρυμε ένα αεροπλάνο για την λέσχη μας...Αντε να δουμε με τόσα χόμπυ ποτε θα μας δέσουν!  Crazy2
    Καταγράφηκε
    Elias Sopeoglou
    Aeromodeller Sr. Member
    ****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 324



    « Απάντηση #32 στις: Παρασκευή, 29 Σεπ 2006, 02:29:21 »

    Παράθεση
    Παντος τοτε δεν υπηρχε προσελκυση αερομοντελιστων στον αγωνα ουτε εστω σαν θεατες ,φανταζομαι απο τοτε αλλαξαν πολλα 

    Έχεις δίκιο...Και πάλι καλά που μέσω τηλςφώνου κανόνισα τότε να φτιάξουν και τα κλουβιά!  Έλειπα Αγγλία και ο κόσμος είχε "αράξει"...Με μερικές επισκέψεις από κουμπάρους κλπ κατάφερα και τουσ μπρίζωσα!



    Παράθεση
    Μανο, διαβασα με μεγαλο ενδοιαφερον για την πιθανη επισκεψη του Bill Hemple στην Κρητη ,κρατα μας ενημερους ,αλλα μηπος ο Ιανουαριος ειναι λιγο κρυος για εκδηλωση ;; Γιατι οχι Μαιο...Σεπτεμβριο ;
    Θα ερχομουν στην Κρητη με ενα δυμετρο (τα κουτια μου μεχρι τοσο παιρνουν ) αν και οποτε γινοταν εκδηλωση.


    Το Τέρας μου (50% / 300cc) θα είναι εδώ Νοέμβριο-Δεκέβριο. Συνεπώς μιλήσαμε για συνδιασμό πτήσεων και διακοπών που μόνο τότε μπορεί. Παρά ταυτα προτιμώ να δώ τα F3A στον διάδρομο μας (κάτι σπάνιο) αντί για τον Bill με το αεροπλάνο μου και εγώ να τρέμω που θα έχω ακουμπήσει κοντα στα 16K!

    Σχετικά με τα κουτιά που ανέφερες θα με βόλευε να μου πεις σε τι μεγέθη/μάρκες/κοστος βγαίνουν! Είναι τα μεταλλικά & αλλουμινένια?


    Άντε έλα να με βάλεις στο λούκι των F3A...  Thumbs up


    Μάνος

    Φιλικα
    Ηλιας

    Mανο 16Κ με το Ταξιδι του.. Βασιλακι πληρωμενο η χωρια ; laugh
    Παντος εμενα αυτος ο Αμερικανικος Γιγαντισμος δεν με συγκινει καθολου ,οι προγονοι μας ελεγαν παν μετρον αριστον και τα ειπαν ΟΛΑ σε μια προταση.Μου ερχεται ο συσχετισμος με τα 4χ4 αυτοκινητα που βλεπουμε στο δρομο ,καθε μερα και πιο μεγαλα γινονται ,οι κυριες πλεον δεν τους φτανει να πανε με το Jimmy για ψωνια ,θελουν Cayen με 6 λιτρα μηχανη κτλ.
    Παντος καπιος που πεταει 40αρια μοντελα ισως να πει "κοιτα πιος μιλαει που εκανε διπλανο 2,4μ" και σωστα θα κανει,ισως να ειναι κατι που οταν εισαι μεσα να μην το βλεπεις .Παντος προσωπικα νομιζω οτι για μενα αυτο ειναι το ανωτατο οριο σαν μεγεθος ΜΟΝΤΕΛΟΥ ,γιατι μετα απο εκει ξεφευγει απο τον ορισμο "μοντελο" .Ξερω πως νιωθεις οταν κανεις ενα giant 3μετρο,  νομιζεις οτι εχεις φτασει στην κορυφη σου και μετα απο λιγο καιρο ψαχνεις κατι καλυτερο και παει λεγοντας...δεν εχει τελειομο..Εγω εχω βρει αυτο το ψαξιμο του "κατι καλυτερο" με τα F3A kai F3D .Πολυ καλα κανεις και πετας τετοια "μοντελα" και ευχαριστιεσαι (με λιγο παραπανω υδρωτα !)ειναι  κατορθωματα του αερομοντελισμου , περιμενουμε φωτο απο τις πρωτες πτησεις ! Ελπιζω να μην παρεξηγηθω γι’αυτα που εγραψα ετσι ,ειναι καθαρα προσωπικες μου προτιμησεις.

    Τωρα τα κουτια δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο ειναι δικες μου κατασκευες με κοντραπλακε 4μμ και πηχακια 10χ10 στις γωνιες απο πισω ,ολλα κολλημενα και καρφωμενα.Φτηνα και καλα ,τα παραγγελνουμε στο Praktiker και μας κοβουν τα πλαινα και μετα ειναι ενα απογευμα δουλεια.Εχω δει στα παγκοσμια κατασκευες απο αλουμ αλλα δεν μου αρεσαν σαν ποιοτητα (κατι σαν τα κινεζικα αλουμ κουτια που πουλανε στο Πρακτικερ κτλ με λεπτο ξυλο απο μεσα) και τα λεφτα που ζητανε εξωπραγματικα.
    Περιμενω μια CNC στρανζα στη δουλεια στις αρχες του χρονου και τοτε θα φτιαξω αλουμινενια κουτια μια και καλη για παντα.

    Ωσο για το Παττερν ,αντε τι το σκευτεσαι ;μονο 2-3Κ κοστιζει το καθενα, νομιζω οτι εισαι πολυ καλος πιλοτος και θα τα πας παρα πολυ καλα.
    Αντε να πηγαινουμε και εξω σε κανενα αγωνα γιατι ΒΑΡΕΘΗΚΑ μονος μου ! Ετοιμαζω και τον Νικολα σιγα σιγα (ακουει; αραγε ;;Wink,θα κανουμε καλο team.

    τα λεμε
    φιλικα
    Ηλιας

    Καταγράφηκε
    Κώστας Κωστόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 2.864


    AKA "agridoc"


    WWW
    « Απάντηση #33 στις: Παρασκευή, 29 Σεπ 2006, 07:34:08 »

    Για όσους έχουν καλό μνημονικό και είχαν περάσει καλά!
    Κάντε και ένα Ζοομ και θα δείτε και την κλούβα του Μακρυγιάννη!  χεχε!   [Αχχ  ρε Κιούρτη σας θυμάμαι σαν εχθές.. Δάκρυ  ]

    Αν είναι από μέσα '80 από τους αγώνες F3A, το van του Μακρυγιάννη ίσως δείχνει και μια γούβα από ένα Mach 1 που ξέφυγε επό ένα μικρό, 15 χρονών τότε, από το Ηράκλειο, έσκασε στον διάδρομο, έφυγαν τα φτερά, η άτρακτος χτύπησε το van, γκέλαρε και κατευθύνθηκε προς τους κριτές, οι οποίοι κινητοποιήθηκαν δεόντως  laugh

    Δεν θυμάμαι όνομα, πέταγε καλά όμως μέχρι που τάχασε.
    Καταγράφηκε

    Πριν κάνετε ερώτηση: Ψάξατε στο Aeromodelling GR ή στο Βιβλίο του jkon;
    Μην κάνετε χαρακτηρισμούς και άσχημα σχόλια, αν μη τι άλλο, συγκρατηθείτε για το καλό του χόμπυ μας.
    kerpinis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 619



    WWW
    « Απάντηση #34 στις: Παρασκευή, 29 Σεπ 2006, 09:39:56 »

    Παράθεση
    Αν είναι από μέσα '80 από τους αγώνες F3A, το van του Μακρυγιάννη ίσως δείχνει και μια γούβα από ένα Mach 1 που ξέφυγε επό ένα μικρό, 15 χρονών τότε, από το Ηράκλειο, έσκασε στον διάδρομο, έφυγαν τα φτερά, η άτρακτος χτύπησε το van, γκέλαρε και κατευθύνθηκε προς τους κριτές, οι οποίοι κινητοποιήθηκαν δεόντως 

    Δεν θυμάμαι όνομα, πέταγε καλά όμως μέχρι που τάχασε.

    Γαμώτο! Ήμουν περίπου 5 και δεν το θυμάμαι καλά!  Εκπληξη

    Μάνος
    Καταγράφηκε
    Αντώνης Παπαδόπουλος
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.387



    « Απάντηση #35 στις: Παρασκευή, 29 Σεπ 2006, 10:01:02 »

    Καλημέρα,

    Από την φωτογραφία που δημοσίευσε ο dim sofos και έχει σκηνές από την απονομή στον Παντελή Βενάρδο, με την πορτοκαλιά φόρμα (φόρμες που χρησιμοποιούσε τότε η Ενωση Αερομοντελιστών Ηρακλείου) είναι ο φαρμακοποιός και τότε συνδιοργανωτής Σωκράτης Χανιωτάκης. Ο άλλος πίσω από τον Σωκράτη πρέπει να είναι ο ιδρυτής της ΕΑΑ, Παντελής Καλογεράκος.

    Αντώνης Παπαδόπουλος
    Καταγράφηκε
    kerpinis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 619



    WWW
    « Απάντηση #36 στις: Παρασκευή, 29 Σεπ 2006, 10:05:26 »

    Παράθεση
    Mανο 16Κ με το Ταξιδι του.. Βασιλακι πληρωμενο η χωρια ;
    Παντος εμενα αυτος ο Αμερικανικος Γιγαντισμος δεν με συγκινει καθολου ,οι προγονοι μας ελεγαν παν μετρον αριστον και τα ειπαν ΟΛΑ σε μια προταση.Μου ερχεται ο συσχετισμος με τα 4χ4 αυτοκινητα που βλεπουμε στο δρομο ,καθε μερα και πιο μεγαλα γινονται ,οι κυριες πλεον δεν τους φτανει να πανε με το Jimmy για ψωνια ,θελουν Cayen με 6 λιτρα μηχανη κτλ.

    Έχεις δίκιο Ηλία.Μέχρι κάποιο καιρό θυμάμαι τα γιγαντιαία μοντέλα που είχε ο Καρδαράς (κάποιοι καταλαβαίνουν τι εννοώ) στον τοίχο δεξιά όπως έμπενες. Από τότε είχα χαζεψει με τα μεγέθη που θα μπορούσε να πετάει κανείς. Βέβαια περνούσα μια χαρά πετώντας ένα QB 15araki (και αυτό σίγουρα πολοί το ξερουν!) και πετούσα στα σύννεφα μιας και ήμουν 5-6 και ο πατέρας μου με έβαζε να μάθω να το βάζω μπροστά με το χέρι... (τρελέεεεε το παιδίιιιιι!!! έλεγε τότε η μητέρα.. angel) .Τελικά προτιμώ το στάρτερ!
    Μετά από εκεί και με το πέρας των ετών άρχισα να πετάω full size εώς ότου το 1998 πηρα το δίπλωμά μου και μπήκα και σε αυτό το λούκι. Έτσι το 1999 πέταξα με την Patty Wagstaf στο Μιραμαρ σοου που είχα πάει και ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ. 6.5 λεπτά πτήσης και κατέβηκα κάτω σχεδόν λυπόθυμος..  Σφραγισμένα χείλη  Μου άρεσε τόσο πλυ που ακολούθησα το ακροβατικό πακέτο της ΑΟΠΑ αγγλίας και τότε κατάλαβα ότι ΠΡΕΠΕΙ να πάρω ένα Full Scale Extra, Yak klp...Αλλα λογάριαζα χωρίς τον ξενοδόχο μιας και χρειαζόμουν περίπου 200κ ευρω!
    Συνεπώς το γύρισα και στα Giant Scale με ΜΑΧ μέγεθος το 52% οπυ θα έχω το επόμενο καλοκαίρι. Μην ξεχνάς ότι έχω κατάστημα και ένα τέτοιο αεροπλάνο είναι μαγνήτης όταν πετάει και όταν πετάει και λίγο εντυπωσιακά. Άρα είναι και θέμα Μαρκετινκ.  Cheesy


    Παράθεση
    Ελπιζω να μην παρεξηγηθω γι’αυτα που εγραψα ετσι ,ειναι καθαρα προσωπικες μου προτιμησεις.

    Χαχαχαχα!! Τι λές ρε συ! Αφού και η μάνα μου κάθε μέρα μου βάζει χέρι που έχω τα αεροπλάνα τα μεγάλα στο σαλόνι και τα ακούω κάθε μέρα!  uglystupid2

    Παράθεση
    Τωρα τα κουτια δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο ειναι δικες μου κατασκευες με κοντραπλακε 4μμ και πηχακια 10χ10 στις γωνιες απο πισω ,ολλα κολλημενα και καρφωμενα.Φτηνα και καλα ,τα παραγγελνουμε στο Praktiker και μας κοβουν τα πλαινα και μετα ειναι ενα απογευμα δουλεια.Εχω δει στα παγκοσμια κατασκευες απο αλουμ αλλα δεν μου αρεσαν σαν ποιοτητα (κατι σαν τα κινεζικα αλουμ κουτια που πουλανε στο Πρακτικερ κτλ με λεπτο ξυλο απο μεσα) και τα λεφτα που ζητανε εξωπραγματικα.
    Περιμενω μια CNC στρανζα στη δουλεια στις αρχες του χρονου και τοτε θα φτιαξω αλουμινενια κουτια μια και καλη για παντα

    Φωτο σε παρακαλώ!

    Παράθεση
    Ωσο για το Παττερν,αντε τι το σκευτεσαι ;μονο 2-3Κ κοστιζει το καθενα, νομιζω οτι εισαι πολυ καλος πιλοτος και θα τα πας παρα πολυ καλα.
    Αντε να πηγαινουμε και εξω σε κανενα αγωνα γιατι ΒΑΡΕΘΗΚΑ μονος μου ! Ετοιμαζω και τον Νικολα σιγα σιγα (ακουει; αραγε ;;,θα κανουμε καλο team.


    ΘΕΛΩ! Απλά δεν έχω πολύ χρόνο λόγω δουλειάς και δεν ξέρω εάν μπορω να τα καταφέρω...Και αυτό μπαίνει στο πρόγραμμα πλεον!


    Μάνος
    Καταγράφηκε
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #37 στις: Σάββατο, 30 Σεπ 2006, 15:47:58 »

    Ουφ!! επιτέλους σπίτι.

    Μετά απο μια δραστήρια ημέρα στο Μάλεμε, αρκετοί φίλοι και μοντέλα..


    synergy vs madness



    * ole2.jpg (69.14 KB, 547x410 - εμφανίστηκε 862 φορές.)

    * ole_1.jpg (57.18 KB, 512x384 - εμφανίστηκε 870 φορές.)
    Καταγράφηκε
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #38 στις: Σάββατο, 30 Σεπ 2006, 15:50:26 »

    Σε πρώτο πλάνο, Μπάμπης Περιβόλας "Baper"


    * ole4.jpg (86.13 KB, 576x432 - εμφανίστηκε 847 φορές.)
    Καταγράφηκε
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #39 στις: Σάββατο, 30 Σεπ 2006, 15:55:14 »

    Aπο αριστερά προς δεξιά, Κερπινής Μάνος, Μάντζιος Δημήτρης, Σοφός Δημήτρης.

    Αξίζει να σημειωθεί, ο κύριος Δημήτρης Μάντζιος είναι απο τα πιο ενεργά μέλη του συλλόγου Χανίων.


    * ole3.jpg (55.61 KB, 512x384 - εμφανίστηκε 875 φορές.)
    « Τελευταία τροποποίηση: Σάββατο, 30 Σεπ 2006, 18:44:42 από dim sofos » Καταγράφηκε
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #40 στις: Σάββατο, 30 Σεπ 2006, 15:58:38 »

    Επι το έργον, ο Κώστας Βεργανελάκης με το Βossanova του.


    * ole7.jpg (117.34 KB, 640x480 - εμφανίστηκε 829 φορές.)
    Καταγράφηκε
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #41 στις: Σάββατο, 30 Σεπ 2006, 16:01:54 »

    Ο Κώστας Μακαρόνας..


    * ole5.jpg (50.93 KB, 576x432 - εμφανίστηκε 849 φορές.)
    Καταγράφηκε
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #42 στις: Σάββατο, 30 Σεπ 2006, 16:05:43 »

    Kαι ο ανεμοπτεράς της παρέας ο Μανώλης Κουφιδάκης.

    Υπήρχαν και άλλα άτομα, δέν πρόλαβα για φωτό. Το επόμενο Σ/Κ.. Thumbs up


    * ole6.jpg (59.18 KB, 512x384 - εμφανίστηκε 841 φορές.)
    Καταγράφηκε
    kerpinis
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 619



    WWW
    « Απάντηση #43 στις: Σάββατο, 30 Σεπ 2006, 16:05:51 »

    Πότε πρόλαβες, πότε έφαγες, πότε γύρισες, που βρήκες την όρεξη, που βρήκες τις φωτό και για πότε ανέβηκαν...τσ τσ τσ..Γέρασα μάλον...

    ΑΛΛΑ Δεν έβαλες την καλύτερη...


    Μάνος
    Καταγράφηκε
    dim sofos
    Aeromodeller Hero Member
    *****
    Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

    Μηνύματα: 1.534


    ..Καλύτερα να πετάς παρά να μιλάς.


    « Απάντηση #44 στις: Σάββατο, 30 Σεπ 2006, 16:17:54 »

    Μάνο περιμένουμε.. Χαμόγελο
    Καταγράφηκε
    Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6 ... 89     Πάνω
    Εκτύπωση
    Aeromodelling GR  |  Forum  |  Πτήσεις - Εκδηλώσεις - Ενημέρωση  |  Χώροι πτήσης - Μοντελοδρόμια (Συντονιστές: Serafim, Γιάννης Παξιμαδάκης, _ΤΑΣΟΣ_)  |  Θέμα: Μάλεμε-Χανιά..ο παράδεισος!!
    Μεταπήδηση σε:  

    Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines
    Πολιτική απορρήτου

    TinyPortal v0.9.7 © Bloc
    Έγκυρη XHTML 1.0! Έγκυρα CSS!
    Δημιουργία σελίδας σε 0.042 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.